Opinie o Piekarnia Ciastkarnia KŁOS w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Piekarnia Ciastkarnia KŁOS, i Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Piekarnia Ciastkarnia KŁOS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Ciastkarnia KŁOS w Zabrze

Kaaasia

Im więcej ta rodzinna firma otwiera sklepów , tym bardziej jadą po pracownikach ..robią sobie (usunięte przez administratora) , jadą po premiach ...za 2000 tys zasuwanie w piątki świątki na pełnych obrotach !? Kiedyś jeszcze szło tam fajnie zarobić. ...teraz się tam można nieźle wykończyć . Pracownice potem mają być uśmiechnięte i trZymac standardy? Walnijcie się w łeb ...bo tak szybko jak wam się to rozwija tak szybko się skończy. Ludzi w pracy się szanuje a nie wykańcza ...bo to my tam właśnie zasuwamy na to żeby wasze portfele były pełne !

Czy nie uważacie że warto byłoby pozmieniać menadżerki na rejonach Bo zaczyna się robić niezdrowa atmosfera. Pozawiązywaly się jakieś dziwne przyjaźnie A to nie wpływa dobrze na atmosferę na punktach

Ex pracownik

Kierownicy jak wszędzie, bywają różni. Nawet najlepsi komuś podlegają i tu pojawia się problem kłosa, którym jest brak wystarczającej kontroli nad RKS. No bo przepraszam bardzo, ale jeżeli przełożona przy pracownikach klnie jak szewc, nie może się powstrzymać od niestosownych komentarzy i plotek na ich temat, nie stanowi żadnego przykładu, a na jej pomóc nie masz co liczyć, bo albo Cię oleje i nie odbierze, albo po prostu oleje no to PRZEPRASZAM BARDZO, ale to chyba d. wołowa jest a nie regionalna. Ha! Postawiona przy świętej pamięci dyrektorce A. razi w oczy brakiem kompetencji i podstawowej wiedzy managerskiej, a gdy ta znika puszy się jak paw dumna z(jej zdaniem) odniesionego zwycięstwa i zaczyna tuszować swoją nieudolność załatwiając swoje sprawy rękami podwładnych. Mało tego. W euforii i poczuciu wolności od ucisku długowłosej blondynki zaczyna szczuć pracowników, usuwać niewygodnych czyt. takich, co zwyczajnie mają trochę więcej oleju w głowie niż ona, bo takich właśnie pani regionalna(celowo z małej)się boi. Mądrzejszych od niej, którymi nie da się manipulować. Takie są konsekwencje zatrudniania byle kogo. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam Kłos Wciąż Walczący Niech moc będzie z Wami, amen.

Witam wszystkich, Czytając niektóre komentarze pełne nienawiści i plotek zrobiło mi się naprawdę przykro, więc powiem coś od siebie. Pracuję już ponad rok w Kłosie na Raciborskiej. Pewnie niektórych to zdziwi, ale bardzo lubię swoją pracę. Pracuję z naprawdę świetnymi osobami, moim zdaniem jesteśmy dobrze zgrani, dobrze się dogadujemy i też, może się niektórzy znów zdziwią, ale miło spędzamy czas w pracy. Ja, osobiście - ale też słyszałam to od innych - idę do pracy z chęcią, bo cieszę się na spotkanie z koleżankami z pracy. Co do naszej kierowniczki, to cóż, muszę przyznać... że jest ŚWIETNĄ KIEROWNICZKĄ I DOBRĄ OSOBĄ. Jest osobą bardzo pracowitą, nie stoi i nie pokazuje palcem, kto co ma zrobić, ale sama daje przykład pracując, a nieraz robi za trzech. Jak ktoś czegoś nie rozumie, nie wie jak coś zrobić, to wystarczy do niej pójść, a Ona wytłumaczy i pokaże co, i jak. Jest bardzo pomocną osobą. Jest też, co bardzo w niej cenię, osobą szczerą i bezpośrednią. Jeżeli pojawia się jakiś problem, to go wyjaśnia, a później nie wraca ciągle do tego, nie wypomina. Nasza kierowniczka jest osobą sprawiedliwą, traktuje wszystkich dobrze, w razie potrzeby zawsze można do niej przyjść, a ona w każdej sytuacji szuka najlepszego rozwiązania. Zawsze walczy o to aby pracownikom było jak najlepiej, aby wszystkim się dobrze pracowało i aby wszyscy się dobrze u nas czuli. Nie spotkałam się jeszcze z osobą, która tyle robi dla swoich pracowników. Mogłabym tak dalej wymieniać jej dobre cechy, ale powiem po prostu, że jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Myślę, że bardzo łatwo jest rzucać fałszywe oskarżenia i rozsiewać plotki, kryjąc się za zmyślonym nickiem. Pytanie tylko po co? Jak komuś tak bardzo się nudzi, to niech znajdzie sobie jakieś produktywne zajęcie, a nie zatruwa innym życie. Jeżeli komuś nie podoba się taka praca, to przecież droga wolna, nikt go na siłę trzymać nie będzie, może poszukać sobie innej. Po o co ma innych odstraszać głupimi komentarzami i kłamstwami? Pozdrawiam!

Były pracownik Nowy wpis

Powiem tak, jeśli nie chcecie doświadczyć mobbingu,to trzymajcie się od tej piekarni z daleka. Zwłaszcza od Gliwic. Pierwszy dzień szkoleń i pracy niby spoko wprowadzimy cię. Guzik prawda! Od następnego dnia zaczyna się dyktatura, piekarnia kłos ma gdzieś dobro pracownika. Kierowniczka jeżeli kogoś nie polubi od tak wtedy ma ta osoba w pracy istne piekło,jest piętnowana na każdym kroku,nieważne co zrobi. Każe Ci robić jedną rzecz potem po tobie kierowniczka krzyczy że nie, jednak miałaś tego nie robić , stoisz i nie wiesz czego możesz się spodziewać bury czy czego. Pracownice też nie lepsze, niektóre z nich mają przywileja, są miłe ale przychodzi co do czego obrabiają cztery litery za twoimi plecami, i wychodzisz na tego złego pracownika,mimo że żyły wypruważ, myślisz że dostanie to docenione? To się przeliczyż. Standardy standardami,ale szacunek do pracownika też powinien być standardem. Regionalne też mają gdzieś co się dzieje z nowymi pracownikami,jeżeli powiesz że nie podoba Ci się jak kierownik Cię traktuje, bo nie jesteś jego przydupasem. Zostaniesz nazwanym od bezczelnych osób. Serio jest wiele piekarń, ale w żadnej, z takim traktowaniem jak śmiecia pracownika jeszcze się nie spotkałam. To nie jest praca dla ludzi z ambicjami oraz które mają nadzieję że w tym zawodzie się rozwiną. Chyba że będą przydupasami kierowniczki.

Hehe Nowy wpis
@Były pracownik

No tak, regionalna na Gliwicach to tez ta sama co w Rybniku Wodzisławiu i Żorach,ta ktora ma swoich pupilkow a reszta nie ma słowa...przykre ale prawdziwe.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Piekarnia Ciastkarnia KŁOS?

@Pytanie

Tak, są pod warunkiem za pracujesz 6 -my nie wliczając okresu próbnego to masz premię a na wyjazd musisz przepracować rok i najważniejszy z warunków nie mozesz być na L4, w tym roku przez covida ani wyjazdu ani imprezy na 30 lat firmy dali śmiesznej kwoty bony na święta.

@Pracownik

To nie bony tylko karty podarunkowe, a jak takie śmieszne te kwoty, to oddaj. Pozdrawiam ????

Gosc
@Pracownik

Czy wszystkim przysługują bony świąteczne ?

@Gosc

Chyba nie wszystcy bo ja niedostałam

Gosc
@Pracownik

A to jestem ciekawa w jaki sposób były przyznawane..Chyba tylko dobra wola KR. W zeszłym roku wszyscy dostali zabawne winko i płytę kolędami

@Gosc

Drogie Panie, Nie nudzi Wam się już to pisanie? Jak Wam tak źle, to zmieńcie pracę. A jeśli macie pytania odnośnie przyznania kart podarunkowych to zapytajcie swojego KR. Pozdrawiam Iwona

Basia
@Iwona

Pani Iwono nie każdy może sobie pozwolić na zmianę pracy w tych czasach!!!! I menagerowie dobrze o tym wiedzą wykorzystuja to i dokładają obowiązków a zero wsparcia żeby ludzi dołożyć czy do wypłaty, przynajmniej u nas tak jest. Kto też ma dziecko ten wie ile potrzeba na wychowanie na miesiąc a pomocy z góry żadnej taka prawda. Pozdrawiam dziewczyny

@Basia

W samo sedno-ciężko w tych czasach o pracę, ale jak się ją ma to trzeba ją szanować. Niestety z Waszych wpisów nie można wywnioskować, że zależy Wam na pracy. Każda z Was zna system premowania i zatrudniając się akceptowałyście te warunki. Piszecie, że pracujecie Święta (oczywiście wybrane) i niedziele, ale nie piszecie, że są dodatkowo płatne. Niech każda z Was przeczyta dokładnie zakres obowiązków a uświadomi on Wam, że KR nie dokłada nic nadzwyczajnego tylko wymaga, by ten zakres był spełniony. I jeszcze jedno jak już jesteście takie wylewne, to podpiszcie się imieniem i nazwiskiem a nie piszcie anonimowo. Pozdrawiam KR Iwona Gonsior

Basia
@Iwona

Tak jak się ją ma to trzeba uszanować zgadzam się,ale to nie znaczy że mamy dać się wykorzystywać i robić za kogos.... Na to nikt się nie godził a jak kto pewniejszy to od razu się wysługuje niestety..... i skąd Pani wie jak jest na innych sklepach między kierownikami i sprzedawcami, nie może Pani tego wiedzieć bo tam Pani nie ma,a kto mądrzejszy to się nie podpisze bo swój rozum ma i tak jak Pani pisze na pracy mu zależy a tak od razu by człowiek stracił a dziecko ubrac trzeba i stara się polepszyć jak może chwytając się tak wstrętnych środków jak anonimowo w internecie bo inaczej sIE NIE DA..... A wszyscy wiedza ze szefowie czytaja opinie więc jak się nic nie zmieni to będą ciągle pisać Pani Iwono. Życzę miłego wieczoru co chciałam napisalan

B
@Pytanie

Tylko jak zasłużyłaś hehe tylko dla pracowników którzy ostatnie 12 miesięcy nie brali żadnych zwolnień ...reszta musi się obejść smakiem

Lucyfer
@Gosc

Te kolędy to mojego męża rozwaliły do nieprzytomności, mąż myślał że CD już jest w muzeum :D, a tak do kiewrownictwa bo wiem że czytacie,ogarnijcie się bo niedługo będziecie sami stać za ladą. Pozdrawiam i życzę lepszego 2021.

Bzdura
@Pracownik

Wiem że osoby które miały l4 dostały te karty podarunkowe, nie każdego jednak to dotyczy.

Abdul wisimulaha
@B

Nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) na kazdym kroku mysla ze płaca najlepiej ale soboty ani niedziele nie są wypłacone tyle co powinno tylko ochłapy sie dostaje a pracowników traktoja jak (usunięte przez administratora) choc sami w głowie maja pustke

Ja Nowy wpis
@Abdul wisimulaha

Przecież za sobotę albo niedzielę nie ma premii tylko wolne do wybrania

Foto

Praca w tej firmie sama w sobie jest ok ,lecz robienie tych audytów to jakieś nieporozumienie. Ja rozumiem zrobienie jednego zdjęcia ale robienie zdjęć do każdego pytania?No hello to w końcu jest piekarnia a nie zakład fotograficzny.To jakaś istna paranoja !!!

Olek
@Foto

To prawda, ale większą paranoją jest zostawianie towaru pod audyt.... niech ktoś w kłosie przemyśli tą kwestię, bo to narzędzie nie polepszy funkcjonowania sklepów! Wprowadza tylko napięcie czy audyt dobrze wyjdzie.... Zamiast skupić się na sprzedaży to uczy nas kombinować by było dobrze pod AUDYT. Coś tu nie zostało do końca przemyślane, szkoda że znowu. Pracuje się coraz gorzej.

Ja Nowy wpis
@Foto

Audyt to kompletna strata czasu !!! Nic nie wnosi wręcz przeciwnie Ten kti chce wypaść dobrze w audycie traci na premii za obrót. Zresztą ta tabelka po zmianie nie jest korzystna dla pracownika

Przełożony w firmie x
Klient

Chciałbym podzielić się z Wami okolicznościami rozmowy Pracownicy z Kierownikiem, której byłem niefortunnym świadkiem. Sposób w jaki osoba zajmująca kierownicze stanowisko odzywa się do pracownika już nie mówię, że było niewłaściwe i niekulturalne, lecz poniżej jakichkolwiek moich wyobrażeń. Sam jestem osobą, która buduje zespół i się nim opiekuje i nie wyobrażam sobie, abym w taki sposób rozmawiał ze swoimi współpracownikami, a w zasadzie nie rozmawiał tylko cały czas "nawijał" i "przekrzykiwał" nie pozwalając dojść do słowa pracownikowi. SZACUNEK to podstawa w budowaniu jakiegokolwiek zaufania wśród pracowników!!!! W mojej Firmie za takie zachowanie byłbym natychmiastowo zwolniony za (usunięte przez administratora) Z Kłosa rezygnuję i chociaż wiem, że te moje parę złotych wydawane raz na jakiś czas nie zrobi Państwu różnicy, aczkolwiek wizerunkowo nie odpowiada to moim wyobrażeniom jako dobrej firmie. Z wyrazami SZACUNKU, M.

@Przełożony w firmie x

Święta prawda. To co dzieje się na punktach w Kłosie to jest straszne. Kierowniczki i menagerki do zwolnienia.

Sprzedawca
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Nie cale 10 minut.

Pytania

Brak doświadczenia w rekrutowaniu osób.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Anonim

Brak poszanowania do 2 pracownika.Zasuwanie po 7 dni w tygodniu na pełnych obrotach i 0 czasu dla rodziny?To jest totalna kpina.Odradzam startującym tutaj pracować i pytać się o prace. Pozdrawiam :)

Agnieszka
@Anonim

Proszę napisz jakie godziny pracy są i czy święta tez są pracujące? Jak z wypłatami najniższa krajowa ?

@Agnieszka

Najniższa krajowa... A święta itp zależy od punktu

Agnieszka
@Bibi

Czy mają jakieś swoje twarde zasady ? Czy ogólnie polecasz pracę?

@Agnieszka

Praca jak praca niestety coraz więcej oczekują od szarego pracownika za te same pieniądze. Nie ma szacunku do pracownika jeśli szukasz pracy na chwilę to można iść na dłuższą metę nie polecam.

@Agnieszka

Generalnie rejonowi do zmiany albo jakieś szkolenia dla nich bo nawet chyba nie świadomie stosują (usunięte przez administratora) Firma rodzinna to to nie jest. O wszystko trzeba się prosic i z wszystkiego tłumaczyć. Poczytaj niżej też moje wypowiedzi.

Olek
@Agnieszka

Zasady co do ubioru, ciemne spodnie pod fartuchem, delikatny makijaż, bez biżuterii, zegarków, długich i mocno pomalowanych paznokci. No teraz wprowadzili audyty i dwa razy w ciągu dnia takie się robi. Pracy nie polecam, bo kierowniczki wchodzą w d.. e regionalnym, a te robią co chcą. Układy i układziki, dziewczyny też jedna na drugą nadają tylko za plecami, a między sobą słodzą. Jedne mogą więcej, drugie mniej zależy od układów. Praca max 7/8 nie ma szans na cały etat, najchętniej zatrudniają na 1/2 . Na nocce robisz za sprzątaczkę, całą noc sprzątasz łącznie z ubikacją dla klientów, myciem okien i szorowaniem podłóg szczotką, bo w rogach są plamy. Jedne to robią inne nie muszą bo mają lepsze układy.

Anonim
@Agnieszka

Tutaj lepiej nie aplikuj,poszukaj innego zakładu najlepiej.Chleb od kłosa jest trzymany 24h na półkach i sprzedawają to klientom.Jesli rano przyjdziesz dostaniesz stary chleb ze wczoraj!Wmawiają klientom,że jest na ich naturalnym zakwasie ale to nie prawda.Najlepiej kupować w Bindrichu,Kwapisz,Perełka,Klimza,Wylęzek i itd.Wracając do tematu kłosa nie zarobisz tutaj sporo(najniższa krajowa tak)Zasuwasz po 8-9h dziennie i brak premi. Pozdrawiam :)

Mejk
@Pracownik

Ha ha ha i dlatego z tej dobroci serca z tej troski pozwala aby covid się na sklepie szerzył ale przynajmniej się wyjaśnilo czemu tyle w biurze siedzi-bo pracuje za trzy- , każdy pisze tak jak odbiera rzeczywistość, a według mnie wygląda ona inaczej. A czy ty się podpisałaś bo nie wierzę że masz na imię pracownik.

@Mejk

@Mejk Po pierwsze sam się nie podpisałeś imieniem, po drugie tutaj moje imię nie jest nikomu do szczęścia potrzebne i nic nie zmieni. Jak będę miała do kogoś osobistą sprawę, to wyjaśnię to sobie bezpośrednio z tą osobą i będzie ona znała moje imię, a nie będę publikowała fałszywych plotek i zarzutów zmieniając nicki jak niektórzy... Bo jest to lekko dziecinne. A co do Twoich stwierdzeń, że "przynajmniej się wyjaśnilo czemu tyle w biurze siedzi" oraz "a według mnie wygląda ona inaczej", wnioskuję, że pracujesz u nas, bo jeśli nie, to nie wiem z jakiego źródła czerpiesz informacje...

@Pracownik

A to Raciborska ma kierownika? (usunięte przez administratora)

Ewa77
@Mejk

Witam, osobiście uważam że dziewczyny mają za mało pracy i dlatego tak w koło Macieju plotkują, przecież można się zwolnić i poszukać idealnej pracy, chociaż wydaje mi się że w nowej pracy znów znajdą powody do narzekań, szanuj bliźniego jak siebie samego.

@Ewa77

A ja osobiście uważam,że najlepiej napisac, zmien prace albo nie masz co robić. Dlaczego zmieniać prace jeśli komuś pasuje a nie pasuje nam zachowanie kierownika czy regionalnej ?Czy juz nie można mieć swojego zdania?!Ewidentnie pisze ktos jedno i to samo tylko w innej formie.Zmien prace, chyba się nudzisz albo nie masz swojego zycia. Te wpisy się powtarzają od 2019 roku.

@Ewa77

Lubisz się udzielać, niedawno byłaś stałym klientem na Kotucza..dobre heheh

As
@Pracownik

Witam ja właśnie się ubiegam o pracę tylko się dziwie czemu nie chcą na pełny etat przyjmować Czy to prawda że na 3/4 etatu zarabia się 2300 na rękę ?

Kasjerki

Czytamy tę opinię i mamy wrażenie, że albo pracujemy w innej firmie albo Panie które zostały zwolnione wylewają tu swoje frustrację i ból po tym, że musiały pracować a nie tylko pachnieć. Okej praca do najłatwiejszych nie należy, ale czego można oczekiwać po handlu, jak się idzie do pracy jako sprzedawcaa to wiadomo, że nie po to żeby siedzieć. Stawka jest ok, można zgarnąć fajne premie. Przełożeni są w porządku, nie ma nigdy problemu z pójściem na rękę w grafiku czy jakąkolwiek inną pomocą. Kierownicy pracują również z dziewczynami na sklepie i pomagają. Jeśli zastanawiacie się nad pracą w Kłosie to spróbujcie i sami oceńcie czy faktycznego jest tak jak mówią zawistni ludzie czy może rzeczywistość jest zupełnie inna.

@Kasjerki

A wy szanowne " kasjerski" się zajmijcie robotą, a nie podpalaniem papieroskow i gapieniem się w ekran telefonu na tyłach sklepów (punktow) bo potem sklep pełny klientów a obsługi brak, da się odczuć to w Klosie a szczególnie w punkcie na Goduli.

E
Klient

Witam. Ile zarabia kierowca?

Rudolf
@E

Najniższa, chyba że będziesz robił w miesiącu po 250 h ,to coś zarobisz. Ale odradzam pracę na stanowisku kierowcy ,tym bardziej jak masz rodzinę ....bo nieciekawie się tam dzieje.

Alojz

Witam, praca w tej piekarni to jedna wielka porażką, brak zatrudnienia na pełny etat,4 dziewczyny które się wiecznie zmieniają, każą robić jakieś audyty,zostawiać przed końcem jakieś pieczywo żeby rzekomo było, że jest. Place są marne,ale obsluguj klienta,sprzątaj i jeszcze mi (usunięte przez administratora) Rób jakieś zdjęcia do audytu bo jakaś (usunięte przez administratora) tego żąda.Nie dziwię się że ludzie piszą że lody drogie a jest ich mało, czy bułki twarde. Opis dotyczył piekarni w MIKOŁOWIE

@Alojz

Lepiej bym tego nie ujęła. Na szczęście mam ten konfort że mogłam się zwolnić ale jak pomyślę o tych dziewczynach które tam robią bo muszę utrzymać dom dzieci spłacać kredyty to mi ich szkoda. A i jeszcze zapomniałeś wspomnieć że pod koniec dnia ma być full towaru ale zw mają być małe. Pracując czasem po 12 nie zapomnijcie się smiechac i wchodzić klientom w du.. Pe aaa i jeszcze jedno pamiętajcie że nie jesteście od udzielania opinii tylko opieramy się na faktach. I pamiętaj kierownik ma zawsz rację. Absurdu i mobbingu chcesz doświadczyć zapraszamy do kłosa.

Dem

Początek pracy w kłosie był ok, mieliśmy bardzo miłą i ciepłą kierowniczkę,ale niestety poszła na L4 z powodu ciąży. Dano nam nowego kierownika.Tragedia,bardzo nie miła persona, czepiająca się dosłownie o wszystko, o każdą najmniejszą pierdołę. Zawsze po jej zmianie według niej wszystko robiliśmy źle, wywoływała tak ogromną presję,stres że stwierdziłam że mam gdzieś taką robotę i nie przedłużyłam umowy. Wszystko rozumiem,ale szacunek do ludzi to podstawa. A wmawianie zespołowi że są najgorszymi pracownikami jest szczytem bezczelności .

Ja
@Dem

Na jakim rejonie

@Ja

Gliwice

@Dem

Niestety ale tę opinię nie zawsze są adekwatne do prawdziwych zdarzeń. Zdarzają się pracownicy którym się poprostu nie chce pracować i mają wielki problem jak ktoś zaczyna czegoś wymagać.Ja zwolniłam się bo znalazłam inną pracę ale zawsze będę ciepło wspominać pracę w Gliwicach.

Hmmm???
Klient

Hmm widzę że na piekarniach dzieją się różne cuda po wpisach,ale fakt przykre jest to że ludzie obgaduja I się usmiechaja pewnie glupkowacie, ale to zapewne są to osoby co mają nudne życie i nie mają co zrobić ze sobą w życiu , zamiast iść pracować zrobić swoje I do domu do rodziny. I zamiast obgadywac jeden na drugiego to postawcie się i zgloscie to że dzieją się takie rzeczy, a jak nie poskutkuje to kiedyś szefostwo może zauważy.

@Hmmm???

Zapraszam, przyjdź i zobacz jeśli masz ochotę.

@Hmmm???

Przyjdz i się postaw a gwarantuje Ci ze zostaniesz bardzo szybko usunięta pod byle pretekstem.

He
@Fiona

No i na pewno tak będzie oskarżą cię o plotki i buntowanie, co oczywiście nie będzie prawda, ale taka taktykę mają,, One,,. Wiesz tak wygodniej,, One,, dwie ty jedna bez możliwości konfrontacji no bo przecież wtedy by wyszło że,, One,, kłamią. I to nie są bzdury w takiej atmosferze odeszly dwie zmianowe Rybnik Raciborska

Ula
@He

No a fajne zmianowe to były. Brakuje nam ich teraz .

Irys
@He

Na Czeladzi jest tak samo kierowniczka sklepu masakra i jej pieski, poniewierają pracownikami, a o managerze nie wspomnę beznadziejny człowiek

@Irys

Zarzuć biały kaftan może lepiej będziesz wyglądać, chodź wątpię

Polonista
@anonim

Choć*

@Polonista

Dysleksja kochana!!!

@Irys

Mówisz o Panu Kierowniku R?

@Irys

Mam na myśli regionalnego.

Nika
Klient

Chleb z nocnej zmiany na Miechowicach to jest istna porażka.Wczoraj kupiłam chleb,który wczoraj był miękki jak poduszka do spania.Niech szefostwo zrobi coś z tym bo chleb jest nie do jedzenia ;)

Pracownica

Piszesz o woli? Chciałam tam złożyć papiery niedawno...

Pracownica

O jakim mieście piszesz?

Była Pracownica

Cóż,praca jak praca pracować trzeba,ale...No właśnie.Pięknie jest w czasie rozmowy kwalifikacyjnej,na szkoleniu bhp że super etc.Pierwszy dzięń też ok zainteresowanie menadżerki i innych,że będzie ok itd.I na tym się kończy urok i czaer Pani menadżer,Kierowniczki obiektu czy jak zwał i zaczyna się...Przykład 1 niedziela jeden autobus mi nie przyjechał,drugi prawie za 20min.,lekki poślizg do 5 minut i na wejściu przy Pracownikach opierdziel że spóźniona i że tego nie toleruje menadżerka z miną jakby zabić chciała.Na drugi dzień jedna z wspólpracownic prawie krzycząc pyta gdzie ta Nowa bo nie nie tak starłam i też przy wszystkich skarży. Grafiki tak układane,że ciurkiem do przepracowania co najmniej 6,7 dni a i często 8.Każdy wymaga co innego Menadżerka swoje,Właściciel nieraz co innego,Kierowniczka też różnie.Dzień wolnego...nieraz po kolejnej nocce a na drugi dzień na rano. Drodzy Właściciele i Kierujący pamiętajcie,że to Ci zwykli Pracownicy pracują na Wasz sukces,przecież jako Piekarnia ciastkarnia Kłos Macie w większości bardzo dobre opinie i chwalą Wasz Personel...Pozdrawiam

Byla pracownica
@Była Pracownica

Witam.Na wstępie napisze, ze firma sama w sobie jest ok, niestety opine psuja regionalni, wymagają cudów niejednokrotnie sami będąc nie na miejscu.Jak to mówią z (usunięte przez administratora) pan.Firma chyba a nie do końca weryfikuje umiejętności managerskie i tak to potem wychodzi.Ja osobiście nie żałuję pracy w klosie bo sporo się nauczyłam ale, wlasnie moja decyzja o opuszczeniu tego pokładu byla spowodowana fatalnym podejściem regionalnej, która sama niewiele umiała a nadrabiała pomocą kierowników.Pozdrawiam i życzę dużo wytrwałości.

Ja
@Byla pracownica

Z jakiego rejonu

Klient

to mi zrobiłaś wieczór ;) takie sprawy na takim forum, brawo za pomysł....

Ewa77
@pracownik

No to dopiero afera żeby w Internecie walczyć o swojego męża, kobieto ogarnij się bo jesteś żałosna, jak pójdzie do innej pracy będzie to samo,szkoda Twojego męża

Bi
@Ewa77

Tobie Ewa juz dziekujemy, jestes na 100 regionalna lub jakimś śmiesznym kierownikiem udzielającym się na prawo i lewo,zamilcz!

Ewa 77 byla juz klientem, pracownikiem teraz wtrąca swoje 3 grosze nie tam gdzie powinna.Moje zdanie jest takie, że udzielająca się niegdyś Pani regionalna właśnie pod tym nickiem pisze nadal...

Mała

Ale u nas nie ma przystojnych kierowców ????????a jeśli chodzi o lokatego to sam sobie grabi, jemu to każda się podoba ...

Nieprzyjęte

Pisze Pani, że kierowca został urażony. To nie są negatywne opinie , tylko jakaś prawda , która niestety stawia kierowcę w złym świetle. I z całym szacunkiem,ale parę osób miało już w tym temacie nie podwarzalną rację. Dobrze opowiada o tym wpis z 13.05.2021 18:08. Szczególnie od 3 zdania...

Ktosiek
@Mała

Co nie zmienia faktu, że któraś go zauroczyła i rozwaliła związek. Mam nadzieję że czerpie z tego teraz dużo korzyści i gruchają sobie jak gołąbeczki...

...
@Ktosiek

Szkoda poprzedniczki bo ta nowa to jej do pięt nie dorasta.

Juzek
Klient

Czy pracując w rodzinnej firmie kłos można żreć za darmo ?

Chory

Firma JANUSZOWA. Zacznijmy od tego, że firma wypłaca PREMIĘ jeśli pracownik nie bierze L4. Czy w dobie koronawirusa jest to mądre? NIE! Mieliśmy już jedno zakażenie w pracy i poszła fala potem, że ludzie zamiast brać L4 jak normalny człowiek nie bierze go bo boi się o swoją premię!!! Chore! Musimy korzystać z urlopów by "przechorować" swoje. Tak samo ze szczepionkami, wiadomo, że każdy reaguje na nie inaczej i człowiek może być po nich osłabiony. Czy wtedy można wziąć L4 licząc na to, że i tak dostanie się premię? OTÓŻ NIE! zwykły (usunięte przez administratora) i wyzysk ludzi. Nie polecam sie zatrudniać a Ci co tam pracują radzę uciekać do normalnego zakładu gdzie wyznacznikiem premii nie jest to ile razy w roku jesteś w stanie przyjść z gorączką do pracy.

Misia

Dziewczyny czy uważacie ze pomysly "kierownictwa" coraz bardziej utrudniaja życie? Zdjecia półek co chwila, jakies aplikacje które tylko zabierają czas. Co raz bardziej przesadzaja, utrudniaja życie i co chwila narzekają ze klientów po woli obsługujemy.

Radek

Teraz kłosie panują zasady zakazu uzywania telefonu w pracy bo taki michałek ino pisał z (usunięte przez administratora) i kazdy teraz ma zakaz uzywania telefonu (usunięte przez administratora) kłos

Żaneta
@Ex pracownik

Chciałabym abyś się przedstawiła ;) albo powiedziała to Uli, nam w twarz.

@Żaneta

Tekst nie dotyczy żadnej Uli :)

@Ex pracownik

Były pracowniku, proponuje zmienić zajęcie na szukanie nowej pracy, która w końcu dogodzi twoim oczekiwaniom bądź skupieniu się na teraźniejszej, nowej pracy i zajęcie się zwłaszcza na WYKONYWANIU TEJ PRACY a nie tworzeniu problemów wokół swojej osoby i innych. Ewidentnie nie masz co robić z swoim życiem spędzając swój wolny czas tutaj i opowiadając na komentarze po paru minutach. Dobra rada: zajmij się swoim życiem a jeśli masz do kogoś jakiś problem to powiedz mu to w twarz a nie na GOWORK’U. Pozdrawiam !

@Ex pracownik

Kłania sie czytanie ze zrozumieniem...Radze czytać nie tylko pierwsze i ostatnie zdanie.

@Pracownik

Jak mówią słowa piosenki "o mnie się nie martw". :D Jeżeli moja opinia w jakikolwiek sposób ma pomóc w zwróceniu uwagi na to, co niedobrego dzieje się w firmie, to czemu by nie poświęcić kilku wolnych chwil? Patrząc na narastającą ilość negatywnych komentarzy można łatwo dojść do wniosku, że problem jest. I to duży. Większość osób nie może się podpisać, bo straci pracę. Boi się odezwać wyżej, bo dostanie wypowiedzenie. Nie podoba się? To nara! Jasne, tylko, co to zmieni? Z jakiej racji ktoś ma zmieniać pracę, którą lubi tylko dlatego, że ma leniwych, zastraszających przełożonych? Jasne, nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka. Wcale nie twierdzę, że wszędzie tak jest. Tylko jeżeli nawet miałoby być tak na jednym punkcie, to już o jeden za dużo. Z wyrazami szacu... A nie, to nie tu.;) Dobrej nocy

Misia

Tez bardzo się cieszę, ze ktos to głośno powiedzial.Najwiekszym problemem tej firmy sa nie kierownicy nie zastępcy a regionalni,tez nie mówię, że wszyscy.Nalezy się jednak przyjrzeć co dzieje się na sklepach i wyciągnąć wnioski-taka rada dla góry.

Zuzanna

Lepiej bym tego nie ujęła. BRAWO TY

...
@Ex pracownik

Rozumiem, że nie kierownik o klnie itp A nie regionalna?Bo.tu chyba nie do końca ktoś zrozumiał.

Zmeczona
@Ex pracownik

Dlaczego nikt nie napisze o nowym kierownictwie na kotucza...tragedies, dwie cwane zastepczynie z przypadku I Jaden pseudo kierownik, ktory ma wszystko gdzies....

Zajechana
@Zmeczona

Witaj w klubie , cisną sie na usta słowa piosenki,, nie jesteś sama nie jesteś sama ,, tak niestety w kłosie tylko się liczą układy a szefostwo przymyka oko na, wszystko byle mieć spokój No i kasę , a pracownik no cóż znowu ktoś,, mądry ,,odpisze zmień pracę nikt cię nie trzyma bla bla bla

@Zajechana

Dla mnie praca jest super i oby tak dalej. Napracowac się trzeba i to jest zrozumiałe nic samo się nie zrobi. A jak czytam te durne komentarze to aż głowa boli. Szkoda ze jak ktoś szuka pracy to się zniechęci na dzień dobry. Zachęcam osoby na współpracę z Ta firma. Zarobki dobre w zależności jaki punkt jest. A.byłych pracowników pozdrawiam widocznie nie chciało się pracownik. Osoba która chce pracować będzie pracować proste A nie czytać durne komentarze????

Klijent
@Zmeczona

A co ma Pani do dziewczyn z Kotucza. Bardzo miłe Panie i uśmiechnięte a kierownictwo nic ująć nic dodać. Wszystkie Panie uśmiechnięte a nawet dodam że lepsza obsługa niż na innym punkcie. Pozdrawiam

@Ex pracownik

A co do Pani wpisu to nie wiem z jakiego Pani sklepu była skoro już ex pracownik. Dlaczego każdy pisze juz po fakcie jak ma problemy z kierownictwem ???? Dla mnie nie zrozumiałe trochę dopiero komentarze negatywne jak.ktos juz nie pracuje juz w tej firmie. To może inna praca min biedronka tam dopiero Panie się napracują ale pracownik fizyczny bo z Pani wpisu widać że Pani była chyba nie na swoim stanowisku

Buhahah
@Pracownik

Poproszę jeszcze raz ale po polsku, ze składnią bo nie zrozumiałam.W sumie to takie Kłosowskie...

@Klijent

Co mam? Duzo. Pracuje sie coraz gorzej a dwie Panie E ...masakraaaaaaa

Nowa
@.

Zgadzam się 100 procentach

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Ciastkarnia KŁOS - Zabrze

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Piekarnia Ciastkarnia KŁOS