Opinie o Piekarnia Ciastkarnia KŁOS w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Piekarnia Ciastkarnia KŁOS. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Piekarnia Ciastkarnia KŁOS o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Ciastkarnia KŁOS w Zabrze

baner wywiady
Naszczescie już były pracownik
Były pracownik

Z całego serca odradzam pracę w Firmie Kłos a mianowicie chodzi o punkt ,który znajduje się przy ulicy Paderewskiego. Od kad zmieniło się tam kierownictwo atmosfera w tym miejscu jest napięta.Nowa Pani kierownik Pani Aneta jest niekompetentna osoba ,bez żadnego przeszkolenia na to stanowisko.Niestety nikt w góry nie widzi tego lub nie chce zauważyć że jej zachowanie w stosunku do pracowników można nazwać mobingiem o którym pani Aneta mogła by rozmawiać godzina .Praca na tym punkcie pod jej okiem wygląda tak że chodźby się waliło paliło ja mam pracuje najlepiej 4 dni w tygodniu bez weekendów ,na ranne zmiany ,oczywiście trzeba zrozumieć panią kierownik kiedy nie pojawi się w pracy ,ale kiedy któryś z pracowników nie przyjdzie do pracy z powodu L4 działa na niekorzyść firmy.Pani Aneta oczywiście nie stroni od obgadywania swoich podwładnych jak i krytykowania przy innych pracownikach ,obrażania ich itp. Oczywiście gdy przychodzi do konfrontacji odwraca kota ogonem i manipuluje ludźmi na swoją korzyść .Jeśli jakąś praca to nie w kłosie .a jeśli już kłos nie Paderewskiego .

Izabela
@To ja w końcu to ja

A rozmawialiście z kimś wyżej? Może to kwestia niewiedzy o działaniach kierownictwa? To co piszecie to mocne oskarżenia, na pewno można coś z tym zrobić.

Pytanie
 Pytanie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Piekarnia Ciastkarnia KŁOS?

Karcia
Pracownik
@Pytanie

Jeżeli pracujesz ponad rok i nie byłeś na l4 to tak a i owszem są integracje ????

Sprzedawca
Pracownik

Czytam i nie wierzę... Może przedstawię wam jak wygląda praca w Kłosie jako sprzedawca Pensja faktycznie podstawowa ale są premie, niezależnie od punktu zawsze są po przepracowaniu okresu próbnego, więc nigdy pensja to nie jest najniższa krajowa. Pracuje się średnio po 8-9 godzin w różnych ustawieniach np. 3 dni później dzień wolnego albo czasem kilka dni a później kilka wolnego. Miesięczne godziny pracy zgadzają się z etatami więc nie ma mowy o pracowaniu 220 godzin np. Jeśli chodzi o samą pracę to jest handel więc wiadomo, że trzeba się narobić i nagadać, nasprzątać....ale za coś w końcu pieniążki się dostaje bo przecież nie za plotkowanie i picie kawy. Pamiętajcie, że atmosferę robicie same, przychodząc do nowej pracy stajecie się jej częścią więc proszę się nie dziwić, że to co zasiejecie to zbierzecie. Kłos nie jest (usunięte przez administratora), nikt na siłę tu nikogo nie trzyma...setki osób od lat pracują ,dają radę i zostają z własnej nieprzymuszonej woli.

2
Juz nie pracownik
Pracownik
@Gosc

Niepełny etat możesz mieć w nieskończoność

Zosia
Pracownik

Polecam, takiego pracodawcy na rynku nie ma. Szacunek do pracownika, premia jest do zdobycia, tylko że trzeba pracować. Ogólnie jestem na tak ????

3
@Katarzyna
Były pracownik
@Katarzyna

Na punkcie w Knurowie dziewczyny pracowały na 7/8 o ile pamiętam na stanowiskach kierowniczych miały cały etat. Możesz mieć rozszerzenie godzinowe do całego etatu i tu jest możliwość do większej "manipulacji" w grafiku, tylko należy zaznaczyć że stawka nie jest nadgodzinowa jak wiele osób myśli, tylko normalna (należy pamiętać, że nadgodziny są liczone przy wyrobieniu il godzin przy całym etacie)

Pracownik Nowy wpis
Pracownik

Nie rozumiem tych opinii. Ja również pracuje i uważam, że daje z siebie 100%. Jeśli są jakieś zastrzeżenia do sklepu to je wykonuje. Czasem nie jesteśmy w stanie dostosowac zatowarowania do klienta ale cały czas nad tym pracujemy i nikt nam za to głowy nie urwał. W każdej pracy coś będzie nie tak ale atmosfera jest fajna bo my ją same tworzymy a w kazdej pracy ktoś zwraca uwagę. Mam składki odprowadzane od całości i jestem zadowolona, że nie pracuje już w firmie kogucik.

Dama
Pracownik

Tak jak mówię firma jest ok tylko właściciele nie wiedzą co się dzieje!Czasem warto posłuchać pracownika bo to no jest motorem sprzedaży ,nie tam jakiś menadżer który nie wie nawet po ile mamy chleb

Beti Nowy wpis
Inne
@Dama

W jednej rzeczy jest wybitnie dobry ,który rejon dostanie w tym są problemy personalne,myślę; że w tym się wyszkolił do perfekcji. Może mu podziękować wiele osób za to ,że pożegnały się z firmą. Doprowadził albo bezpośrednio albo wie komu szeptnąć to i owo żeby się kogoś pozbyć . Myślę ,że niejedna osoba z góry dała się okręcić i uwierzyła w brednie tego osobnika , efekt odeszło bardzo dużo pracowników NAPRAWDĘ oddanych firmie. Ludzi znających się na tej pracy nie ma,został menago,który będzie trzymał się pazurami ponieważ nic innego nie potrafi. Jest takie powiedzenie ,,niektórzy ludzie nie mogą mieć pieniędzy,niektórzy władzy,, Dać mu kierowanie ludźmi to jak dać małpie pistolet.

Ktoś kto zmądrzal
Pracownik

Widzę i nie wierzę w końcu ktoś dorwał się do tego człowieka,mowa tu o Robercie ,najwyższą pora.Gość na zbyt wysokie ego.Myśli że jest nie wiadomo jaka persona.A tak na prawdę to (usunięte przez administratora).Tak to prawda kapuje ile się da????

Lila Nowy wpis
Były pracownik
@Ktoś kto zmądrzal

Dokładnie

Bohater sezonu Nowy wpis
Inne

Ostrzegam I odradzam pracy w piekarni Kłos w Sośnicy na ulicy Jedności kierowniczka nie do przyjęcia nie życzliwy człowiek nie do przyjęcia że taka osoba jest na takim stanowisku. Druga sprawa współczuję dziewczyną które tam pracują + 33° na dworze klimatyzacja nie działa jest chłodno klimatyzacja zaczyna działać wtedy przyjeżdża Firma i jest wszystko ok nie polecam z tamtą pieczywa dwa razy mi się w bułce mole znalazły Wyzysk Świątek piątek dziewczyny (usunięte przez administratora) w ogóle to to by powiedział żeby piekarnia była otwarta do dwudziestej drugiej nawet w niedzielę w święta totalny Wyzysk i nie polecam pracy w piekarni Kłos

1
Sprzedawca
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rekrutacja na stanowisko sprzedawca trwała 1.5 godz. totalna żenada panu kierownikowi regionalnemu chyba się coś pomyliło. Brak szacunku do osoby starającej się o pracę .Nie polecam tej firmy.

Pytania

Zero szacunku.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Operator wózka EPT
Asten
Workstead
(98 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Spawacz WIG 141
Bremerhaven
PERCONI GmbH
(4 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Elektromechanik utrzymania ruchu
Wrocław
Partner Serwis sp. z o.o.
(30 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Koordynator projektów reklamowych
Piekary Śląskie
Redeye Group Sp. z o.o.
(11 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Dama
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.
Pracownik
 Pytanie

Hejka wszystkim reasumując i podsumowując to wszystko nie ma sensu dodawać żadnych opinii negatywnych, a tym bardziej dotyczących kierowników regionalnych bo oni to zgłaszają i administrator usuwa.W taki własnie sposób działa KR Robert , który opinii na swój temat nie jest w stanie zaakceptować bo jak sam powiada nie ma sobie nic do zarzucenia i nie rozumie że jego zachowanie powoduje kolejne odejścia pracowników .Myśli że zatrudni nowych pracowników na miejsce tych starych ,lecz nie ma chętnych do pracy pod jego piecza .Zatrudniając nowego pracownika ,truje przez ok 3 h powodując automatyczne odrzucenie pracy przez potencjalnego nowego pracownika.A szefostwo?cóż nie wie że za chwilę staną za lasami swoich sklepów przez takiego trola

pracownik Rybnik Kotucza
Były pracownik

Nie polecam pracy w firmie kłos na Kotucza. Pani Ewelina K została chyba kierownikiem przez przypadek ignoruje wszystkie informacje o problemach w firmie. Zastępca kierownika Iwona M oraz Pani Izabela G sa bardzo niemile dla nowych pracowników. Żadna z osob, które szkoliła Izabela nie została w pracy, co chyba daje do myślenia :) Wysługiwanie sie nowymi dziewczynami, chamskie odzywki czy obgadywanie za plecami to norma w tym miejscu. zastępca kierownika Iwona M jest na tyle bezczelna, ze sciaga pracownika z przerwy aby zrobił śniadanie. Podczas robienia śniadania kaze rowniez nakładać 6 galek lodów dla klientów, których ona obsługiwała (wcale nie było tyle klientów, aby ta sytuacja była do zrozumienia) Wysyłanie na bezpłatny audyt (po godzinach pracy) do innych piekarni znajdujących sie w Rybniku to standard. Nie zostałam nawet o to poproszona tylko do tego zmuszona, a nie odzyskalam pieniędzy nawet za parking. (usunięte przez administratora)stosowany przez wyżej wymienione osoby doprowadził mnie do pogorszenia stanu mojego zdrowia psychicznego i fizycznego. Tym powinien się zająć ktoś z wyższych szczebli.

1
Pracownik
Pracownik
@pracownik Rybnik Kotucza

Cześć Wiktoria z rzeczywistych informacji to jesteś jedyna osoba na kilka, której w tym czasie nie przedłużono umowy, chyba powinnaś zastanowić się nad swoją praca oraz zaangażowaniu w nią. My nie polecamy takich pracowników

@Były pracownik
Były pracownik
 Pytanie
@pracownik Rybnik Kotucza

Ty to tak serio piszesz??? I tylko dlatego że za twoje złe zachowania ktoś normalnie zwrócił ci uwagę... jak obsłużyć klienta poprawnie, jak mieć normalny stosunek do reszty dziewczyn. Z jakiegos powodu ktoś ci umowy nie przedłurzył... Pracowałam na Kotucza. Praca tam nie jest łatwa bo dużo roboty ale cała ekipa, razem z dziewczynami co wymienilas była normalna. Nie ma mowy o złym traktowaniu. No chyba ze tobie sie punkty pomyliły... Hm...

Wiktoria
Były pracownik
@@Były pracownik

nic mi sie nie pomyliło. Umowa dla mnie miała byc przedłużona, jednak to ja poszłam na l4 i zrezygnowałam z pracy w tamtym miejscu. Gorzej niz (usunięte przez administratora). Izabela Iwona i Ewelina powinny odpowiedziec za swoje zachowanie i nie jestem jedyna osoba ktora tak sądzi :D bardzo sie ciesze, ze juz tam nie pracuje i nie życzę nikomu takiej atmosfery, ani pracy przed ktora sie płacze z bezsilności ????

Dama
Pracownik

Firma sama w sobie według mnie jest w porządku , niestety całość psują managerowie.W szczególności jeden zasługuje tu na uwagę mianowicie niejaki pan Robert, gość ten jest całkowicie oderwany od rzeczywistości.Jaka kolwiek dyskusja z tym człowiekiem nie ma sensu ponieważ nie da dość do słowa pracownikowi.Jako manager niesamowicie upierdliwy,nęka pracowników nieustannymi kontrolami.Wszelkie niedociągnięcia pracownika natychmiast melduje swojej przełozonej (wiadomo o kogo chodzi).Ja jako pracownik tej firmy gardzę tym człowiekiem, ponieważ zamiast jako menager pomagać nam pracownikom ,jest przeciwko nam.

Kasia
Kandydat
 Pytanie
@Dama

O którym punkcie w Dąbrowie Górniczej piszesz ?

Ja
Pracownik
@Dama

I tak już jestem od wielu lat. Też gardzę takimi ludźmi. Najgorsze jest to że nawet gdy jest to złożona na niego Skarga to nic z tym nie zrobią bo mają w nim donosiciela

@Dama
Pracownik
 Pytanie

Żałosny to jest fakt, że taki człowiek musi pracować z "Damą". Ja mam tą przyjemność, że od tego roku jest moim kierownikiem regionu. Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym donoszeniem, co i komu? Od niego to przynajmniej można się czegoś nauczyć, z poprzednią kierowniczka to mogłam co najwyżej o paznokciach pogadac.....zawsze jest chętny do pomocy, więc chyba trzeba się zastanowić po co się do pracy przychodzi. Pysia z Kłosa

Dama
Pracownik
 Pytanie
@@Dama

Serio? Chyba że musisz mieć coś z głową .Ten człowiek o którym piszesz a w rzeczywistości to ty nim jesteś jest prymitywnym (usunięte przez administratora)i nic tego faktu nie znieni.Sorry panie Roberciku sam sobie nie zmienisz opinii ,choć tak bardzo Ci na tym zależy .Nie tedy droga.Bo żebyś ty mógł swoje (usunięte przez administratora) wozić w tym służbowym aucie i nękać pracowników my musimy na to (usunięte przez administratora) ,taka jest prawda. więc radzę. Odpuść¡!!

1
Nie pytaj
Pracownik
@Dama

Widać damo , że krótko znasz Roberta i krótko z nim.pracujesz . Jest to jeden z lepszych menago z jakim można pracować. Zawsze pomocny, nie zostawia spraw nierozwiązanych , zawsze pomoże znaleźć zastępstwo przy braku pracownika bo np wyskoczy L4. Konkretnie tłumaczy targety , wie co przesłać aby pomogło nam w pracy w zamówieniach itp. Oceniasz człowieka, którego tak naprawdę nie znasz , a jestem przekonana , że już na wstępie jego pracy skreśliłaś go . Jest wymagający ale to świadczy tylko o jego doświadczeniu na stanowisku menago. Inni mogą brać z niego przykład, pisze tu o innych KR .Nie pozdrawiam.

Zosia654
Były pracownik
 Pytanie

Brak słów, firma która kompletnie nie szanuje pracowników, klient zawsze jest ponad pracownikiem. Premie ? Jakie premie ? Dziewczyny starają się cały miesiąc żeby zarobić a przyjdzie taka menadżerka od siedmiu boleści, szuka dziury w całym i w końcu kiedy znajdzie jakieś potknięcie zabiera całą premię. Menadżerzy nie szanują kierowników, uważają ich za swoje popychadła i wyżywają się gdy tylko mają gorszy dzień. Wielka mi firma rodzinna która nie szanuje innych ludzi. NIE POLECAM!!

1
Ka
Pracownik
@Zosia654

Większej bzdury w życiu nie słyszałam !!!!!Pomijajac już stylistykę, kulturę wypowiedzi i poprawną polszczyznę zawarta w tym wpisie. Nikt nie zbiera wyrobionej premii za żadne "przewinienia". Proszę nie okłamywać ludzi.

Ortega
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.
Kandydat
 Pytanie

Witam Widziałem ostatnio ofertę na stanowisko kierowcy w piekarni,czy ktoś orientuje się ile godzin miesięcznie się jeździ?czy są możliwości na ewentualne nadgodziny? I ile średnio km wychodzi na takiej dziennej trasie? Pozdrawiam

GOŚĆ
Inne
 Pytanie

Nie pracuję w kłosie ale codziennie się nasłucham, bo pracuje tam bliska mi osoba. Brak zorganizowania i ogólny chaos - tak można podsumować pracę w tym miejscu. W ogłoszeniu o pracę piszą (a aktualnie jest aż 9 ogłoszeń): "Możliwość uczestniczenia w rozwoju naszej firmy poprzez system sugestii pracowniczych." a w rzeczywistości wszelkie sugestie jednym uchem wpadają a drugim wypadają. Kierownik owszem usłyszy i nawet przyzna, że dobra sugestia ale na tym się to kończy bo organizacja jaka była taka nadal jest. Napisali również: "Doskonałe warunki socjalne" - serio? chyba brakło słowa "NIE" przed doskonałe. I jeszcze: "Atrakcyjny system premiowy (premia stażowa, efektywnościowa, umiejętnościowa, absencyjna)" Ładnie brzmi ale tylko na papierze bo w rzeczywistości nie ma to odzwierciedlenia żadnego. Teraz możecie hejtować ale zanim to zrobicie, to uczciwie przyznajcie przed samymi sobą czy aby na pewno jest tak jak piszecie w ogłoszeniach "Wspieramy rozwój naszych pracowników, dbamy również o dobre relacje i traktujemy się nawzajem z szacunkiem." Bo co innego ładnie pisać a co innego tak postępować.

Marzena
@GOŚĆ

Czemu premie nie mają odzwierciedlenia? Trochę tego oferują w ogłoszeniach, więc co, kompletnie tego potem nie ma? Czy po prostu ciężko zdobyć takie premie? Może trzeba się o to bardzo starać? Poza tym ciekawa jestem czy podstawy pensji są na dobrym poziomie?

oom
Były pracownik
@Marzena

Podstawa to najniższa krajowa, w każdym miesiącu zarabiasz inną wypłate i nie idzie tego przewidzieć ze względu na premie, socjal jest słaby ani wczasów pod gruszą ani żadnej karty sportowej tylko prywatne ubezpieczenie, gdzie i tak przeważnie nie ma szybkich terminów w porównaniu do konkurencji

gość
Inne
 Pytanie
@Marzena

Oferować w ogłoszeniu można wszystko; i owszem jest jakaś premia chyba uznaniowa ale bardzo łatwo ją stracić - mam wrażenie, że pozbawianie pracownika premii sprawia im satysfakcję???? nie wiem co rozumiesz przez 'staranie się' bo w moich oczach wygląda to tak, że musisz być na każde zawołanie, pracować za trzech a to i tak nie daje gwarancji, że ktokolwiek doceni Twoją pracę choćby tylko słownie nie mówiąc o premii. A za pracę w święta czy niedzielę nie jest płacone więcej tylko odbierasz sobie dzień w tygodniu. social? jak już ktoś napisał bardzo słaby, wręcz śmieszny - premia roczna na poziomie 200zł i to do zrealizowania jedynie w dużym Carrefourze. "Śmiech na sali"

gość
Pracownik
 Pytanie
@Marzena

Dobry moment na odpowiedź: po wypłacie wczorajszej nic tylko ręce załamać i czym prędzej się ewakuować. Niby podwyżki były od lipca i owszem podniesiono do nowej najniższej krajowej płacę zasadniczą czyli 3600,00 jednocześnie obniżając premię stałą tak aby cała kwota nie uległa zmianie, do tego brak premii uznaniowej i w efekcie wypłata w lipcu po podwyżce mniejsza niż w czerwcu przed podwyżką. Ktoś umie to wyjaśnić? Jak dla mnie to zwykłe (usunięte przez administratora)

jskdnasas
Inne

Firma KŁOS sama w sobie nie jest złą firmą, ale niestety poszczególne punkty są beznadziejne. Punkt w Dąbrowie Górniczej- kierowniczka, która dostała swoje stanowisko po dwutygodniowym szkoleniu, nie potrafi zrobić nic sama, a wszystkie swoje obowiązki zrzuca na pracowników. Na porządku dziennym są tam głupie komentarze z jej strony, a na dodatek próby wywołania wyrzutów sumienia przy każdej możliwej okazji. (usunięte przez administratora)i brak kompetencji.

Gutek
@jskdnasas

Jakie jej obowiązki, próbuje w Twym mniemaniu zrzucić na pracowników? Powiedz też więcej o tych odzywkach. Poza tym, jeśli sytuacja jest tak poważna, jak opisujesz, to na jaką pomoc ze strony firmy można liczyć?

Kasia
Kandydat
 Pytanie
@jskdnasas

O którym punkcie w Dąbrowie Górniczej piszesz ?

Nieważne
Inne

Cześć. Niestety nie można powiedzieć samych dobrych rzeczy ,warunki dosyć dziwne. Klient jest ponad personel. Brak czasu aby iść się napić, zjeść w spokoju. Do toalety trzeba iść szybko bo nie ma na to najzwyczajniej czasu…. Kręgosłup wysiada od ciągłego latania tak samo nogi. Trzeba się uśmiechać mimo tego ze ludzie czasami są okropni i nie mili… tysiące obowiązków na głowie. Brak czasu na odpoczynek. Nie polecam.

Joasia
@Nieważne

Ale jakieś podstawowe normy odnośnie przerw są spełniane? Mam na myśli to, co kodeks pracy reguluje. Poza tym czy się opłaca finansowo to wszystko? Dają jakieś premie jak pracy duzo?

Pracownik
@Joasia

Hm. Przerwa jest ale w regulaminie. W teori jest w praktyce jej nie ma. ..

Pytanie
 Pytanie

Czy firma Piekarnia Ciastkarnia KŁOS w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Prawda broni się sama
Były pracownik

Uważam, że wystarczająco dużo powiedziano na tym forum o warunkach zatrudnienia. Szkoda tylko, że nikt nie mówi jak to nie szanuje się pracowników którzy poświęcają swoją krwawiące a sytuacje które powodują chęć ich odejścia są ignorowane przez szefostwo.(usunięte przez administratora) Tym oto sposobem zostały zwolnione lub przeniesione osoby które wprowadzały problemy i zamęt, tylko szkoda ludzi którzy byli oddani tej firmie a odeszli bo nikt nie słuchał kiedy zgłaszali problemu. Firma ma ogromny potencjał ale jeśli ktoś ma ambicje nie ma w niej przyszłości. Dobra na chwilę jeśli ktoś lubi ciężko pracować.

Jan
Inne

Kierownicy powinni iść na produkcje to by zmienili podejście do pracowników. Kobiety ciężko pracują kręgosłupy je bolą ale zaciskają zęby. Nie polecam!!!!!!

Joasia

Powiedzcie, czy zarobki informatyka z czasem rosną, są jakieś regularne podwyżki? Czy pensje raczej zamrożone w czasie, że tak to ujmę? Była kiedyś oferta i chciałabym poznać ich propozycje finansową.

Zosia
Pracownik

Polecam, takiego pracodawcy na rynku nie ma. Szacunek do pracownika, premia jest do zdobycia, tylko że trzeba pracować. Ogólnie jestem na tak ????

3
Były pracownik
Były pracownik
@Zosia

a ja nie polecam dwa lata pracy w tej firmie to o dwa za dużo, obiecanki o zmianie etatu z 1/2 na 3/4 przez rok! regionalna R kombinatorka. Kto pracuje, pracował ten wie

Katarzyna
@Były pracownik

A cały etat? Nie można tutaj pracować na cały etat czy to poszczególnych stanowiskach te pół etatu? Pracuje się rozumiem tyle godzin ile na umowie?

@Katarzyna
Były pracownik
@Katarzyna

Na punkcie w Knurowie dziewczyny pracowały na 7/8 o ile pamiętam na stanowiskach kierowniczych miały cały etat. Możesz mieć rozszerzenie godzinowe do całego etatu i tu jest możliwość do większej "manipulacji" w grafiku, tylko należy zaznaczyć że stawka nie jest nadgodzinowa jak wiele osób myśli, tylko normalna (należy pamiętać, że nadgodziny są liczone przy wyrobieniu il godzin przy całym etacie)

Pakowacz?
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry, interesuje mnie oferta pracy na stanowisko pakowacza ciasta na strefie w Zabrzu-Mikulczycach. Czy może mi ktoś powiedzieć coś więcej jak wygląda praca na tym stanowisku?

Szczęśliwa
Pracownik
 Pytanie

Jestem najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem bo nareszcie nie pracuję w tej firmie. Tutaj Obojętnie jak człowiek by się nie starał to i tak jest wiecznie za mało nigdy się nie jest docenianym. Ciągłe kontrole menadżerki to tak jak ktoś napisał że przerost formy nad treścią i z tym się zgadzam Pensja kompletnie nie jest adekwatna do wykonywanej pracy. Tabelka obroty/ zwroty jest tak skonstruowana że ciężko to wyrobić czyli zarabia się pensje podstawową Plus do tego marny ochłap w kwocie około 200-300 zł co do wizerunku sprzedawcy to wymagania są mocno przesadzone. Przecież w sklepach pracują kobiety to nie jest produkcja żeby nie można było mieć pomalowanych paznokci pierścionka na palcu ,towar i tak podaje się w rękawiczce .Nie można mieć łańcuszka za żadne skarby nie mogę pojąć dlaczego, kolczyki wkrętki też nie rozumiem dlaczego tylko takie. 25% upustu na towary bez tortów oczywiście ,limit 75 zł to jest kpina. Socjalu właściwie to nie ma. Na co można liczyć? na ubezpieczenie grupowe i Opieka Medyczna w enel-med. Teraz tak dla porównania podam że obecnie również pracuję w ciastkarnio piekarni tylko malutkiej też mam ubezpieczenie grupowe nie mam opieki medycznej ale w ciągu 8 godzin obsługuje około 70 klientów a nie 250/300 też muszę być schludna czysta ale mogę mieć paznokcie pomalowane na jaki kolor chcę Mogę mieć pierścionek łańcuszek kolczyk bransoletkę mogę być kobietą. Nie gnębi mnie nikt psychicznie!!!! za to wszystko zarabiam najniższą krajową ale w porównaniu do pracy w kłosie to mogę powiedzieć że dziewczyny w kłosie powinny zarabiać minimum 100% więcej niż mają obecnie Dodam jeszcze że w tej małej piekarence pracownicy na każde święta dostają oprócz prezentów w postaci kawy słodyczy dobrego wina kopertę z pieniążkami. Z okazji Dnia Kobiet również tylko skromniej Firma Kłos owszem szanuje klienta ale z szacunkiem do pracownika jest na bakier

Ona
Pracownik

Jestem nowa w firmie nie podam na którym punkcie pracuje. Ale niestety jest (usunięte przez administratora) Przy przyjęciu były obiecanki cacanki a potem się zaczęło. Paznokcie krótkie i w naturalnych kolorach, brak rzes sztucznych ,makijaż lekki, brak kolczyków, brak bransoletek, łańcuszków. Gdzie w konkurencyjnej piekarni panie wymalowane ślicznie i ozdobione wisiorkami oraz z paznokciami jakie im tylko się podobają 2 sprawa na sklepie gotowym do pracy ma się być za 10 min przed swoja zmiana. A lalunie mają to w (usunięte przez administratora) i przychodzą o 5 rano albo i nawet po 5 gdzie nocna zmiana chce iść do domu. Nowa Pani manager ma przerost formy nad treścią i wymyślą co chwilę nowe bzdury

Łukasz
@Ona

Nowa Pani manager, zażyczyła sobie takich wytycznych odnośnie przychodzenia przed zmianą i wyglądu? To jest jej autorski pomysł, czy ogólna polityka firmy? No i co takiego Ci obiecano, że uważasz, że się nie spełniło?

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Ciastkarnia KŁOS - Zabrze

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Piekarnia Ciastkarnia KŁOS?

  Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Ciastkarnia KŁOS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Ciastkarnia KŁOS?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 5 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Ciastkarnia KŁOS?

  Kandydaci do pracy w Piekarnia Ciastkarnia KŁOS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Piekarnia Ciastkarnia KŁOS
Przejdź do nowych opinii