Opinie o Piekarnia-Cukiernia Krysik Elżbieta w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Piekarnia-Cukiernia Krysik Elżbieta. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Piekarnia-Cukiernia Krysik Elżbieta na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia-Cukiernia Krysik Elżbieta w Gliwice

Honorata Nowy wpis

ktoś pytał na początku roku o przyjęcia a ja zauważyłam w googlach info o tymczasowym zamknięciu piekarni. wiadomo z czego ono wynika i kiedy wracają?

Fenix Nowy wpis
@Honorata

Ten sklep został całkowicie zamknięty

Jakie są warunki zatrudnienia w Piekarnia-Cukiernia Krysik Elżbieta?

ja Nowy wpis

czy ta piekarnia ma przyjecia do pracy ?

Iza

Za free? O jejku, bardzo współczuje. Po prostu mieli darmowe ręce do pracy... To straszne, dziwie się że mieli sumienie tak Was traktować.

Uczennica
@Iza

Tak , to prawda. Pracowało się po 10, 12 godzin , nic się z tego nie miało , a ile sprzątania ! To było okropne . Wyzysk i nic więcej .

Czy w Piekarnia-Cukiernia Krysik Elżbieta zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

FenixPL

Nie, nadal panuje tam nie miła atmosfera. Właścicielka wykorzystuje praktykantów tylko do sprzątania sklepu albo chodnika.

@FenixPL

A to nie jest tak że praktykanci w umowie mają zakres obowiązków albo zakres rzeczy do nauki?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Piekarnia-Cukiernia Krysik Elżbieta? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Wiktor

Czy cukiernia także działa na dowoz i nie potrzebuje kierowcy z doświadczeniem ?

Iza

Jaka panuje atmosfera między pracownikami w piekarni i jaki jest ich podział obowiązków ?

Ala
@Iza

Atmosfera wśród pracowników jest zła .pracownice są nie miłe klną jak szewc nie liczą się że mogą urazić drugą osobę .wykorzystują zwlaszcza mlodych uczniów Obrażają ich i wyzywają .twierdzą że nic nie umieją (bo niczego nie uczą ) jak nie podpatrzy to się nie nauczy .ogólnie zakład do kitu. Właścicielka o wszystkim wie ale pali głupa. Jest taka sama.????

Czy Piekarnia-Cukiernia Krysik Elżbieta narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Pionierka

Niestety tak .to ona i jej pomagierka wyznaczają kiedy .niestety jak masz zaplanowane to nie pojedziesz z rodziną (usunięte przez administratora)na wakacje .:( (usunięte przez administratora)

Piekielko

Zurlopami pracownikow i uczniow robi co chce .Kak chce to da jak nie to nie da. W okresie swiateczmym przetrzymuje w pracy do granic mozliwosci .a premii zadnej tyrasz za darmo lub za nie sprzwdane ciasto.koszmar brak szacunku.

Lilka

Czy wymagają dużego doświadczenia na stanowisko cukiernika? Jak sprawdzają umiejętności?

Urażona rozczarowana
@Lilka

Nie polecam pracy ani praktyk dla ucznia .brak poszanowania dla młodzieży i dorosłych .na początku jest ok ale jak pokażesz, że możesz zrobić coś ponad normę to przepadles i będą wymagać .zatrzymują po godzinach pracy za DARMO nic nie dorzuca do pensji i za byle blachy powód żąda zapłaty .Nie Polecam :(

Urażona rozczarowana

A propo piekarni pani Krysik .Przyjmuje uczniów na praktyki w trzech zawodach piekarz cukiernik i sprzedawca .Jako pracodawca i szkoleniowiec jest poniżej normy . Traktuje młodych ludzi jak tanią siłę roboczą i do tego nie szanuje ich krzyczy wyśmiewa nie dba o bezpieczeństwo i higienę pracy .nie szanuje prywatnego czasu uczniów .wykorzystuje ich do granic możliwości .szczerze nie polecam.nie posylajcie tam dzieci na praktyki będą zawiedzione.tej pani zależy tylko na kasę za uczniów i niczego konkretnego nie uczy chyba że sprzątania.

ewa

Dzisiaj godz.12.10 weszłam dp sklepu firmowego przy ul. Kozielskiej.Pani sprzedawczni już w drzwiach powiedziała,że sklep zamknięty i już nic niema. Na podłodze stało kilka koszy z pieczywem do zwrotu.Poprosiłam o 1 bułkę albo paczkę ciastek,które stały na połkach. Nie dostałam, bo" jużjest po 12-tej". Gdy jej zwróciłam uwagę,ę tak się nie traktuje klientow-niegrzecznie podniesionym głosem powiedziałą,że nie będzie tu siedzieć do północy Pikanterii dodaje fakt,źe jestem niepełnosprawna-chodzę o 2 kulach, a sklep był otwarty.

Dev

jako klient mam podobną opinię o tej kobiecie.

Pau

w 100% zgadzam się z Pani opinią. Właścicielka to bardzo niemiła osoba. Zawsze z głową do góry, z wyższością i pogardą patrzy na innych ludzi

lola

Nie polecam pracowac u Tej Pani w zadnym sklepie oraz na piekarni badz czy za kierowce/dostawce/sprzedawce. Złdziejstwo jakie sie da... o kazden grosz trzeba walczyc zeby zarobic 1400 zl. w tygodniu dyma sie po 10 godzin dziennie. pracy doklada coraz to wieceJ ZA TA SAMA STAWKE, a ludzie sa traktowani jak... przescieradlo.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia-Cukiernia Krysik Elżbieta - Gliwice

• Jak się pracuje w Piekarnia-Cukiernia Krysik Elżbieta?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia-Cukiernia Krysik Elżbieta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Piekarnia-Cukiernia Krysik Elżbieta
  • Tarnogórska 101