PIEKARNIA-CUKIERNIA KRYSIK ELŻBIETA

Gliwice

Opinie o PIEKARNIA-CUKIERNIA KRYSIK ELŻBIETA

Dev

jako klient mam podobną opinię o tej kobiecie.

Pau

w 100% zgadzam się z Pani opinią. Właścicielka to bardzo niemiła osoba. Zawsze z głową do góry, z wyższością i pogardą patrzy na innych ludzi

lola

Nie polecam pracowac u Tej Pani w zadnym sklepie oraz na piekarni badz czy za kierowce/dostawce/sprzedawce. Złdziejstwo jakie sie da... o kazden grosz trzeba walczyc zeby zarobic 1400 zl. w tygodniu dyma sie po 10 godzin dziennie. pracy doklada coraz to wieceJ ZA TA SAMA STAWKE, a ludzie sa traktowani jak... przescieradlo.

Zostaw opinię o PIEKARNIA-CUKIERNIA KRYSIK ELŻBIETA - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIEKARNIA-CUKIERNIA KRYSIK ELŻBIETA