Opinie o Piekarnia-Cukiernia Józef Kassner w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Piekarnia-Cukiernia Józef Kassner. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Piekarnia-Cukiernia Józef Kassner o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia-Cukiernia Józef Kassner w Zabrze

Olga Nowy wpis

Moja córka też nie wspomina tych praktyk dobrze.Szkoda się rozpisywać

Niezadowolona Nowy wpis

Ciągle tylko po towar jeździć musimy każą te ciężkie piwsko pchać wózkiem wykładać myć blachy co one mają wspólnego z handlem i nasza nauką

Klient Nowy wpis

Jeżeli chodzi o sklep nieład brud pomimo piekarni na miejscu gdyby nie ich wypieki totalna porażka.

Praktykantka Nowy wpis

Mam praktyki i niestety zgadzam się z opinią innych uciekać jak najdalej.Szef w porządku ale jego synowa totalna porażka

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Piekarnia-Cukiernia Józef Kassner? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Mama

Nie polecam praktyk w tej firmie zakłamana szefowa zwalnia uczniów za chorobowe.wystawia świadectwa pracy które nie są prawdziwe.Wystawia ucznia nie miłe referencje do pracodawców.Dzieci muszą jeździć po towar do Makro pchać ciężki wózek oraz wykładać cały towar na rampę z auta.Ponadtto muszą sprzątać garaż przydomowy oraz zanosić pranie do mieszkania właścicieli oraz wynosić śmieci z ich mieszkania.Szefowa nie informuje szkoły ani Cechu o problemie z praktykantami a później tworzy gdy rodzic pyta własne historię,na temat ucznia i twierdzi że powinien się przebranżowić ponieważ nie nadaje się do handlu.Jestem matka która potrzebuje zaświadczenie do psychologa pedagoga więc muszę prosić na piśmie ponieważ jak to mówi różnie bywa.Nie rozmawia z uczniem bądź rodzicem tylko po wakacjach zwalnia młodocianego i utrudnia mu rozpoczęcie nowych praktyk poprzez konfabulacje na jego temat.Gdzie do dzienniczka wystawia ocenę bardzo dobrą za praktyki które się odbywają.Z dala od tej firmy dla zdrowia emocjalnego ucznia

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia-Cukiernia Józef Kassner - Zabrze

• Jak się pracuje w Piekarnia-Cukiernia Józef Kassner?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia-Cukiernia Józef Kassner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia-Cukiernia Józef Kassner?

Piekarnia-Cukiernia Józef Kassner
  • Wolności 144 lok. 1