Opinie o Kłos w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kłos. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kłos na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kłos w Katowice

Czy firma Kłos kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Czy nowo zatrudnione osoby w Kłos otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Marlena Nowy wpis

Tak. Umowa o pracę jest od pierwszego dnia pracy a właściwie do dnia szkolenia BHP.Od razu jest umowa,karta rabatową pracoenicza,uniform i kluczyk do szafki.

Big Brader Nowy wpis

Kłos Piekarnia. Pieczywo nie warte uwagi ani tym bardziej polecenia Obsługa klienta przeciętna , Do Ciast owocowych drożdżówek z nadzieniem również owocowym pakują na bezczelna owoce przeznaczone do utylizacji no ale jak każdy prywaciarz znalazł takiego rekina biznesu jak Frutus Katowice o (usunięte przez administratora) opinii która na szybko to jest i tak nadwyrężenie tego słowa znaczenia poprzez permanentny brak czasu ---- jakieś tam (usunięte przez administratora) ------- na rzetelny na Boga dobór dobrej jakości towaru którego tam po prostu nie ma czyści owoce z pleśni , grzybów , zgnilizny jak np borówki amerykańskie, sałata strzęp do kanapek firmowych kłosa istny (usunięte przez administratora) no ale smacznego bo o smakach i gustach się nie dyskutuje

A.W.

Katastrofalnie zla firma. Zatrudnienie na caly etat, obiecany procent od innowacji i sprzedazy, ktorego nie uswiadczysz. W zamian za to, jak tylko zweszyli pismo nosem, ze trzeba bedzie zaplacic od sprzedazy pomyslu za duzo, zaczyna sie mobbing i doprowadzanie do samousuniecia sie pracownika. Gdy ten nie chce, kierowniczka sklepu zaprasza do biura, gdzie siedzi drugi kapus i wazelina jako swiadek, zamyka drzwi i stwierdza "wyjdziesz stad, jak podpiszesz wypowiedzenie". To sie w XXI wieku w glowie nie miesci, ale niestety wiekszosc prywaciarzy z Polski jeszcze 300 lat za Afryka.

Nikita
@A.W.

Do tej pory nic się nie zmieniło. Kierownictwo wita cię z uśmiechem na twarzy a gdy już myślą, że "jesteś ich" i mogą robić z tobą co chcą to zaczyna się (usunięte przez administratora) Całkowity ostracyzm ze strony większości pracowników, którzy mają wybujałe ego a no i zapomniała bym o podlizywaniu się, tworzeniu grupek, kapowaniu i plotkowaniu. Oczywiście codzienna kontrola szefostwa musiała być, bo bez zaufania do pracownika interes się nie kręci. Więc jak ktoś lubi masochizm polecam :)

qwerty
@Nikita

mówimy o tym "ulubionym" całodobowym obiekcie w Katowicach? ;)

Agata
@qwerty

Całodobowy? To w jakimś systemie zmianowym się tu pracuje? Jak to wygląda, ktoś podpowie?

A
@Agata

Od poniedziałku do niedzieli na 3 zmiany. Mozliwe jest tez to ze w 1 tygodniu przerobi się wszystkie 3 zmiany

w
@Agata

warto dodać, że niedziele, święta typu majówka, 15 sierpnia jest czynne :) kto wie, może i 1 stycznia też będzie

Julia
@w

I te dni są sporo lepiej płatne pewnie? O ile? I ciekawa jestem czy faktycznie taki popyt na to wtedy jest, że warto w te dni pracować?

Nibylucky
@Julia

Totalnie nie oplaca sie pracować. Umowa na ¾ niby wyrabia sie caly etat i nocki a i tak doliczyc wypłaty sie nie da. Przelewaja wg swojego widzimisie

Natalia
@Nibylucky

Czemu tylko 3/4 dają? Ile wtedy wynosi wynagrodzenie. Ile płacą za nocki? Stawka jest większa?

oom
@Natalia

lepiej im zatrudnić więcej osób na mniejszy etat, bo w ten sposób mogą ominąć składki za nocki 20% wychodzi jakieś 2/3zł za godzinę a za pracę w święto dodatkowo 200zł brutto zależy od punktu, ale przeważnie nie robisz 120h tyle ile powinnaś tylko więcej, więc wychodzi 2500-3200

Ewelina
@oom

Ktoś tu chyba nie za bardzo ma pojęcie o czym pisze. Wszystko jest na pasku i składki są odporwadzane od całego wynagrodzenia. Nic nie ma do ręki tylko tak jak Bozia przykazała na czysto rozliczane. Jak mam więcej godzin niż w umowie to dostaje więcej kasy i od tego mam też większe składki. Czytałaś w ogóle kiedyś swój pasek?

oom
@Ewelina

Szkoda, że dla większości osób, które znam ten pasek jest niezrozumiały a nadgodziny nie są płacone jak w innych pracach 100% tylko powyżej normy. Nigdy niewiadomo ile się zarobi a bez premii wypłaty nie ma;)

Firma Kłos poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Kupilam dzisiaj chleb graham niestety ostatnio jest jakby nie był w piecu blady i gliniasty dopiekam go w piekarniku ale chyba przestanę kupowac bo nie jest to ten chleb co kiedys

Małgorzata

Zakupiłam dzisiaj w piekarni Kłos w Katowicach ul. Tyska 1 około godziny 6.30 trzy małe drożdżówki. Co się okazało że były one twarde i praktycznie niejadalne . Chyba wyprzedają resztki z poprzedniego dnia. O tej porze powinny być jeszcze ciepłe a tu wielkie rozczarowanie. Nie kupię tam już nic .

marek kolasinski

czytam trochę opini pracowników państwa firmy i nie znam ludzi którzy by nie narzekali na pracodawcę poza tym pozostaje jeszcze nazywnictwo nas jak prywaciarze jestem uczulony na tym punkcie ponieważ uważam się za przedsiębiorcę a nie jakiegoś prywaciarz zreguły ci którzy tak narzekają to bardzo mierni pracownicy ,roszczeniowi którzy nie wiele potrafią ale tak już jest i dużo w tej maeteri zrobił (usunięte przez administratora) bo oduczył ludzi pracować -im się po prostu te pieniądze należały -pozdrawiam

marek kolasinski

cieszę się że wreszcie nie wiem czy po moich niepozytywnych wpisach o smaku pierogów z kapustą i grzybami w/w produkt zaczął znowu smakować jak przed tym czyli b dobrze myślę że wrócił szef kuchni który ma smak-dziękuję za tą zmianę na lepsze ponieważ uwielbiam takie właśnie pierogi pozdrawiam i życzę spokojnych świąt -panie Marianie bo powiem panu po 42 latach prowadzenia prywatnej swojej firmy że spokój jest najważniejszy kasę trzeba mieć ale zastanowić się trzeba ile nam jest potrzebne potem przychodzi starość i dużo naszych oszczędności idzie na lekarzy-serdecznie pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Kłos - Katowice

Kłos