Opinie o Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. w Zabrze

Janek

Napiszę tak, może kierownictwo to czyta i zastanowi się nad rozwiązaniem tego problemu, gdyż według mnie nie jest to normalny system pracy. Mianowicie praca ciągiem po np. 20 dni bez dnia wolnego, brak grafiku z wyprzedzeniem, ciągłe zmiany, wiecznie jakieś nerwy i braki pracownicze. Gdzie tu czas na odpoczynek, czas dla rodziny? Niczego nie można zaplanować z wyprzedzeniem. Jeżeli człowiek przyjedzie z pracy idzie spać, zje coś i znowu do pracy świątki piątki i niedziele na każde skinienie palca, nikt nie jest cyborgiem. Praca nie jest zła ale organizacja w kwestii zaplanowania grafików i dni wolnych leży i kwiczy! Jedni pracownicy rzetelnie wykonują swoje obowiązki, inni lecą w ch*** no niestety tak to wygląda. Potrzeba zatrudnić więcej osób a nie orać człowiekiem jak (usunięte przez administratora)

@Janek

Tak kierownictwo to czyta i zapewne od jutra wprowadzi zmiany. Warunki są takie na jakie ludzie się godzą. A skoro ludzie się godzą na pracę w takich warunkach to dlaczego ktoś ma z tego nie korzystać? Dopóki będą chętni do pracy za najniższą krajową na umowie, zaniżonymi etatami i premiami w kopertach dopóty ktoś będzie z tego czerpał korzyści. Tak działa wolny rynek.

Janek
@pracownik

Racja, niestety każdy pod nosem narzeka a jak przyjdzie co do czego to większość pracowników d*** w kąt i nagle wszystko pasuje. Nie sztuka w pojedynkę unieść się honorem,bo czasy są takie a nie inne, gdyby pracownicy grupowo walnęli pięścią o stół to może i by coś się zmieniło a tak to niestety narzekanie po kątach niczego nie zmieni

Hmm

Jako praca piekarza nie polecam godziny są takie że cię nie ma całymi dniami weekendami a wypłaty takie małe marne.

Nowa
@Hmm

Hmm witam to napisz szczerzę ile zarabiają?

@Nowa

Nie będę tutaj pisał ile zarabiają bo o takich rzeczach się nie pisze w internecie, po prostu widać jak dużo piekarzy się zwalnia z powodu wypłat.

Olga
@Hmm

A oprócz wypłat oni dostają może coś jeszcze jako dodatek lub cokolwiek?

@Olga

Nic nie dostają żadnych dodatków taka prawda zamiast dbać o pracowników to ciągle im mało i otwierają następne piekarnie.

Nowa

Witam czy w kłosie w Zabrzu jest przerwa?

Nico

Kłos to z pracowników sobie żarty robi otwierając sklepy w majówkę. Tylko czekać aż bedzie otwarte w wszystkie święta. Utargi duze a im ciągle mało

Sprzedawca

Rekrutacja na stanowisko sprzedawca trwała 1.5 godz. totalna żenada panu kierownikowi regionalnemu chyba się coś pomyliło. Brak szacunku do osoby starającej się o pracę .Nie polecam tej firmy.

Zero szacunku.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Piekarnia Ciastkarnia KŁOS poszukiwała kogoś na stanowisko Technolog. Czy komuś udało się dostać tę pracę i mógłby powiedzieć więcej o tym, czego można się nauczyć? Zależy mi na informacjach o zakresie obowiązków.

Wymagane stalowe jaja

Paulina

No właśnie nie mam odpowiedzi wszyscy piszą że pierwsza na rok a nikt nie pisze jak jest później dlatego zapytałam żeby się dowiedzieć. Pozdrawiam

@Paulina

3 miesiące, rok, dwa lata i na stałe

Bożena
@Sprzedawca

I to w przypadku każdego pracownika? Czy zdarzają się wyjątki, że np. ktoś od razu dostanie na stałe?

@Bożena

Nie ma wyjątków.

Aneta

Cześć. Jak w kłosie jest z umowami ? Pierwsza na rok a jak później ?

@Aneta

Pakt z diabłem ;-D

@Aneta

Pierwsza na 3 m-ce , kolejna na rok i żadnej podwyżki cały czas za minimalną krajową ciągniesz.

Zapominasz powiedzieć jeszcze o premiach które co miesiąc dostajemy.

Moś

Premie które za dużo do wypłaty nic nie dają? Smieszne pieniądze

Bzdury

Miro

Jak wygląda praca w utrzymaniu ruchu?

1 mają w pracy???

To jest przykre, że firma coraz mnie jest nastawiona na pracowników a coraz więcej na zysk.po co to otwarcie we wszystkie dni majówki ?? Wszędzie i to dosłownie wszędzie 1 mają jest zamknięte... Tylko czekać aż się pracownicy zbuntują

@1 mają w pracy???

Ciągle im mało.

Żartownisie

Czy to jest jakiś żart z tym otwarciem we wszystkie dni majówki ?? To już pracowników Kłosa święta nie obowiązują?

Czy Piekarnia Ciastkarnia KŁOS zatrudnia studentów?

U nas na sklepie były studentki, ale na zlecenie i chyba to zależy od regionalnej

Marzena

A czy w takim razie jest elastyczny grafik? Wiadomo że czasem ciężko połączyć studia z pracą.

Była pracownica

Praca w klosie na Padarewskiego to jakiś żart :) pracownik nie ma możliwości nawet napić się w trakcie pracy, bo woda musi stać w pomieszczeniu socjalnym - do którego zazwyczaj nie ma czasu wyjść. Psychicznie chora kierownicza Monika pilnuje przerw z zegarkiem w ręku, minuta spóźnienia? Robi aferę. Ogólnie stosowany jest (usunięte przez administratora) Z powodu spraw rodzinnych, musisz mieć pół godziny telefon przy sobie? Nie ma takiej opcji!!! Poniżanie pracowników przy klientach jest norma.durne audyty 2 razy dziennie. Nie wspominając ze maja zasady jak ze średniowiecza. Tatuaże? Nie bardzo. Makijaż bardzo delikatny, bo tak lubi szef. A czy ja z szefem chodzę do łóżka ze muszę mu się podobać? Włosy skryte pod paskudnym czepkiem, paznokcie krótkie i njrlomalowane mimo używania rękawiczek. Na rozmowie o prace, kłos jest przedstawiany jako cudowne miejsce prace. Prawde jest taka, ze jest jak w więzieniu. Pracownik jest traktowany jak ściera, płaca grosze a premie mało kiedy są wypłacane. Uciekajcie

@Była pracownica

Z makijażem bym dyskutowała,bo wiele miejsc pracy preferuje delikatny makijaż. Ale z większością się zgadzam. Na Jowisza kierownik na zastępstwie też nie lepsza. Nawet klienci się skarżą na jej zachowanie.

I znów zawiść byłych pracowników...naprawdę nie możecie zająć się obecna praca tylko snuciem nieprawdziwych farmazonów.

zabcia
@Była pracownica

Masz racje totalna żenada byłam na rozmowie i to co usłyszałam to gorzej jak w więzieniu totalna porażka .NIE POLECAM TEJ FIRMY KPINA!!!!!!

@zabcia

Nie polecam ci wogóle tam pracy,nawet jako piekarz.Poszukaj lepiej innej piekarni bo w kłosie doświadczysz mobbingu ze strony kierownictwa i regionalnych.

Niunia
@Anonim

Czy to prawda że Pani Regionalna, która była w Tychach już nie pracuje?

Pioyr
@Niunia

Jeśli chodzi o p. Renatę to nie pracuje

Jaka zawiść? czysta prawda

Jola

Jest wiele komentarzy dot. pracy w Kłosie, ale ja chciałabym się podzielić uwagami nt. wyrobów. Marzę o tym, aby kupić dobrze wypieczone bułki, ale niestety za każdym razem - same blade trupy. Kiedy zwróciłam uwagę paniom sprzedającym, żeby przekazały piekarzowi tę uwagę, usłyszałam - nie nasza sprawa!!!! Super, więc jak chcą lepiej zarabiać skoro mają w nosie to jak sprzedaje się towar. Miało to miejsce w piekarni w Podlesiu, więc nie miały daleko do piekarzy, prawda???? życzę więcej zaangażowania

klient
@Jola

no z podlesia do zabrza trochę mają kilometrów.

Wiktoria

Cześć wszystkim. Przyjęłam się niedawno do kłosa przeszłam już okres próbny i teraz jestem na umowie na rok i takie pytanie idzie się jakoś dogadać z kierownictwem żeby potem przedłużyli mi umowę na dłużej jeśli chciałabym zajść w ciążę żebym potem mogła wrócić do pracy? Że np przyjmują wtedy kogoś na zastępstwo za mnie a potem wracam?czy nie idą raczej na rękę? Miał ktoś podobna sytuację? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie :)

Brak poszanowania do 2 pracownika.Zasuwanie po 7 dni w tygodniu na pełnych obrotach i 0 czasu dla rodziny?To jest totalna kpina.Odradzam startującym tutaj pracować i pytać się o prace. Pozdrawiam :)

Agnieszka
@Anonim

Proszę napisz jakie godziny pracy są i czy święta tez są pracujące? Jak z wypłatami najniższa krajowa ?

@Agnieszka

Najniższa krajowa... A święta itp zależy od punktu

Agnieszka
@Bibi

Czy mają jakieś swoje twarde zasady ? Czy ogólnie polecasz pracę?

@Agnieszka

Praca jak praca niestety coraz więcej oczekują od szarego pracownika za te same pieniądze. Nie ma szacunku do pracownika jeśli szukasz pracy na chwilę to można iść na dłuższą metę nie polecam.

@Agnieszka

Generalnie rejonowi do zmiany albo jakieś szkolenia dla nich bo nawet chyba nie świadomie stosują (usunięte przez administratora) Firma rodzinna to to nie jest. O wszystko trzeba się prosic i z wszystkiego tłumaczyć. Poczytaj niżej też moje wypowiedzi.

Olek
@Agnieszka

Zasady co do ubioru, ciemne spodnie pod fartuchem, delikatny makijaż, bez biżuterii, zegarków, długich i mocno pomalowanych paznokci. No teraz wprowadzili audyty i dwa razy w ciągu dnia takie się robi. Pracy nie polecam, bo kierowniczki wchodzą w d.. e regionalnym, a te robią co chcą. Układy i układziki, dziewczyny też jedna na drugą nadają tylko za plecami, a między sobą słodzą. Jedne mogą więcej, drugie mniej zależy od układów. Praca max 7/8 nie ma szans na cały etat, najchętniej zatrudniają na 1/2 . Na nocce robisz za sprzątaczkę, całą noc sprzątasz łącznie z ubikacją dla klientów, myciem okien i szorowaniem podłóg szczotką, bo w rogach są plamy. Jedne to robią inne nie muszą bo mają lepsze układy.

@Agnieszka

Tutaj lepiej nie aplikuj,poszukaj innego zakładu najlepiej.Chleb od kłosa jest trzymany 24h na półkach i sprzedawają to klientom.Jesli rano przyjdziesz dostaniesz stary chleb ze wczoraj!Wmawiają klientom,że jest na ich naturalnym zakwasie ale to nie prawda.Najlepiej kupować w Bindrichu,Kwapisz,Perełka,Klimza,Wylęzek i itd.Wracając do tematu kłosa nie zarobisz tutaj sporo(najniższa krajowa tak)Zasuwasz po 8-9h dziennie i brak premi. Pozdrawiam :)

Baś
@Anonim

Ale ze jak? Pracuje w małym kłosie, nie całodobowym i chleb idzie normalnie na zwroty, wiem bo sama to robię. Rano dostajemy świeże pieczywo.

Przed rekrutacją

Czy w kłosie są akceptowane tatuaże ?

No
@Przed rekrutacją

U mnie w załodze jest dziewczyna z tatuażem, jak masz 60%ciala wytatuowane to wiadomo ale jak kilka małych nie rzucających się w oczy to nikt problemu robić nie będzie.

Obecny pracownik

Pracuje w Kłosie od jakiegoś czasu jako sprzedawca i jestem zaskoczona opiniami na temat Gliwic. Z kierownikami pracuje mi się dobrze tak samo z dziewczynami. Co do negatywnych wpisów jestem pewna, że to robota osób zwolnionych, lub takich którym się nie przedłużono umowy. Zawsze jest tak, że osoby którym się robić nie chce piszą jak to one się wykazywały ale nikt tego nie docenił. Dodatkowo znam osobiście osoby które pisały owe opinie i jeszcze podczas pracy chwaliły się tym, że chcą w ten sposób zniszczyć kierownika.

Eva
@Obecny pracownik

Nwm na którym punkcie robisz,ale jest jeden w którym (usunięte przez administratora) jest na porządku dziennym. Mianowicie Jowisza 1a,nawet klienci się skarżą na zachowanie kierownika,a to o czymś świadczy.

PracowniK
@Eva

Jakie to przykre, że zwolnieni pracownicy nie mogą odejść w spokoju bez wymyślania farmazonów. Prawda się sama obroni :)

@PracowniK

No tak nie bardzo, ale nie będę się kłócić z lizusem także pozdrawiam :)

Mirela

A jak jest w tej firmie jeśli chodzi o ciążę? Idą na rękę że można po ciąży wrócić do pracy czy średnio?

@Mirela

W tej firmie ciąża to nie choroba, nie ma problemu.

@nnnn
@Mirela

Ja byłam w ciąży i kończyła mi się umowa 31 sierpnia a rodziłam 21 sierpnia i jak urodziłam to zostałam zwolniona. Na czas macierzyńskiego zus mi wypłacał wypłaty. A żeby wrócić do pracy to tak jak mi powiedziano w biurze muszę prosić o pracę.

@@nnnn

Raczej skończyła Ci się umowa A nie zostałaś zwolniona . A z przyjęciem w firmie nie robią problemów.

Natalia
@@nnnn

Hej widzę że Twój wpis jest swierzy Powiedz mi proszę jakie są zmiany w Kłosie ? Na 3/4 etatu wiesz może ? Jutro mam rozmowę i chciałabym mniej więcej coś wiedzieć :)

Henom

Rozglądam się za nową piekarnią bo w kłos jest bardzo chciwy na wieść że od lutego stawką wat na produkty spożywcze podniósł cenę poto by kosztem budżetu ją obniżyć od 1 lutego i zwiększyć zyski to spowodowało że nie będę u nich pieczywa kupował.

@Henom

To sobie sam otwórz interes i mimo podwyżki mediów o 1000% i wzrostu pensji minimalnej spróbuj obniżyć cenę swoich produktów. Powodzenia Ps Na GOWORK-u oceniamy pracodawców i organizację pracy Ceny komentuj na innym portalu

Kasjerki

Czytamy tę opinię i mamy wrażenie, że albo pracujemy w innej firmie albo Panie które zostały zwolnione wylewają tu swoje frustrację i ból po tym, że musiały pracować a nie tylko pachnieć. Okej praca do najłatwiejszych nie należy, ale czego można oczekiwać po handlu, jak się idzie do pracy jako sprzedawcaa to wiadomo, że nie po to żeby siedzieć. Stawka jest ok, można zgarnąć fajne premie. Przełożeni są w porządku, nie ma nigdy problemu z pójściem na rękę w grafiku czy jakąkolwiek inną pomocą. Kierownicy pracują również z dziewczynami na sklepie i pomagają. Jeśli zastanawiacie się nad pracą w Kłosie to spróbujcie i sami oceńcie czy faktycznego jest tak jak mówią zawistni ludzie czy może rzeczywistość jest zupełnie inna.

@Kasjerki

A wy szanowne " kasjerski" się zajmijcie robotą, a nie podpalaniem papieroskow i gapieniem się w ekran telefonu na tyłach sklepów (punktow) bo potem sklep pełny klientów a obsługi brak, da się odczuć to w Klosie a szczególnie w punkcie na Goduli.

Aaaa

A pracownikowi nie przysługuje przerwa? Prawda jest taka ze nienawidzimy klientów, jesteście tylko utrapieniem.. trujcie (usunięte przez administratora) szukacie gotówki 3 godziny i jesteście durni. Nie pozdrawiam

Klient
@Aaaa

To zmień robotę, bo gdyby nie klienci to byscie zeby w asfalt wbijały.... żenada że narzekacie na kogoś kto nabija kasę tej "ala piekarni..". Jeden wielki (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. - Zabrze

• Jak się pracuje w Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 5 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.