Opinie o Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. w Zabrze

Magda

Cześć. Czy wy też tak mieliście że pracowaliście na mniejszym etacie dowalali wam więcej godzin niż macie na swój etat i nie płacili nadgodzin ? I jeszcze kasa się nie zgadzała jak przychodziła wypłata?

@Magda

A pani nie może porozmawiać ze swoim kierownikiem po ludzku jak człowiek z człowiekiem?

@Magda

Mogą Ci rozszerzyć il godz do całego etatu, póżniej liczy się jak nadgodziny.

@Magda

Nie ma czegoś takiego jak nadgodziny . W Twoim wypadku praca to powyżej normy , która jest wypłaca ????

@Magda

Tak, też mi się nie zgadza i to sporo.

3fggg

jak kanapkowe loda mu zrobią to są nietykalne nie muszą pomagać na innych działach

Zlykowo
@3fggg

Skąd to znam , w samo sedno....

Bp73

Nie jestem związany z wasza Firma Oj przepraszam kupuje Wasze pieczywo, jednak jak czytam to co piszecie to włos mi się jeży straszne.co do L4 to jest taka instytucja jak PIP SANEPID i inne może tam należy uderzyć ,zrobić im kontrole itp.

Niko

Dziwne, bo co miesiąc otrzymujesz pasek i tam wszystko jest napisane. Z taką opinią się nie zgodzę. Mam żal do firmy za traktowanie pracowników przez kierownictwo np Panią Renatę, która mówi co innego a robi po swojemu by jej się wszystko zgadzało i było dobrze. Natomiast zawsze wszystko było płacone na czas inicjatywy nie kombinują co do składek. Pozdrawiam były już pracownik.

Witam jaka jest atmosfera w Zabrzu na piekarni?? Bo chciał bym aplikowa.

Sprzedawca

Rekrutacja na stanowisko sprzedawca trwała 1.5 godz. totalna żenada panu kierownikowi regionalnemu chyba się coś pomyliło. Brak szacunku do osoby starającej się o pracę .Nie polecam tej firmy.

Zero szacunku.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Magda

Cześć. A powiedzcie mi jak wygląda sprawa z umowami? Pierwsze okres próbny potem na rok a potem więcej czy jak ? Chodzi mi o to że jakbym zaszła w ciążę to chciałabym potem wrócić do pracy a nie że umowa mi wygaśnie. Proszę o odp. Pozdrawiam

@Magda

Ja miałam tak 3 miesiace, później rok i dwa lata. Ostatnia na stałe. Robią wszystko tak jak jest w kodeksie pracy. Tego to im zarzucić nie można, by kombinowali. Kombinuje regionalna R co do rozmiaru etatu, woli mieć więcej mniejszych etatów niż dać 7/8 bo może po kombinować z grafikiem,( ma więcej ludzi). Obiecuje gruszki na wierzbie, a i tak robi po swojemu dodatkowo mówiąc, że taka polityka firmy ???? co jest nie prawdą.

@Magda

Pracowałam 3 lata umowa z roku na rok.

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Cukiernik w Piekarnia Ciastkarnia KŁOS? Napiszcie, jak Waszym zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników.

Rozmowa była na pełnym luzie bez stresu w tej pracy nie potrzeba mieć doświadczenia oni wszystkiego mnie nauczyli i jesten z klosem ponad1.5roku i nie zmienilam bym tej pracy na żadną inna

marek kolasinski

witam chciałem jako klient zapytać po raz drugi co stało się z pierogami kapusta grzyby . Bardzo często kupuję te pierogi ale nawet po ostatnim wpisie nic w ich smaku nie zmieniło się na korzyść,są słabo doprawione i mają tylko smak kapusty kiszonej i tyle.Zastanawiam się czy ktoś z osób odpowiedzialnych za tą produkcję czasami sprawdza smak tego co wychodzi do sprzedaży ale chyba nie. Ja nie bez powodu uczepiłem się tych pierogów ponieważ kupuję je od zawsze kiedy je wprowadziliście i wiem jak były dobre i doprawione a wiem co kupuję teraz. Dlatego proszę się zainteresować tym tematem ponieważ na pewno stracicie jednego klienta a kupuję dość dużo w państwa piekarni ale jednak pieczywo tylko w piotrowicach. Mam nadzieję że ktoś sprawdzi smak tych kiedyś dobrych pierogów nawet proszę podnieść cenę ale niech to będzie dobre pozdrawiam stały klient

marek kolasinski

witam nie jestem pracownikiem waszej piekarni tylko klientem i z żalem stwierdzam z przykrością ze wasze kiedyś b dobre pierogi np z kapustą i grzybami w tej chwili są tylko pierogami z kiszoną gotowaną kapustą .Chciałem te pierogi zakupić do świątecznego czerwonego barszczu ale takich pierogów nikt lub prawie nikt nie będzie kupował. Zaczęliście ostro ale bez grzybów się nie da.Zostawiłem kiedyś szefowi kuchni telefon bo miałem do sprzedania parę kg suszonych grzybów ale nie kupił a teraz to już nie mam .Szkoda z tymi pierogami-pozdrawiam

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Piekarnia Ciastkarnia KŁOS? 18 października na portalu Lento.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Cukiernik. Ktoś z Was aplikował?

To zależy ile chcesz mieć wolnych dni w miesiącu.

marek kolasinski

szanowni panstwo- jestem klientem waszej piekarni od dawna kupuję pieczywo na ligocie w netto i na piotrowicach .uważam że obsługa na ligocie i na piotrowicach jest b miła ale zdziwiłem się kiedy to w sobotę 9 10 21 odmówiono mi sprzedaży 10 pierogów z kapustą bo -usłyszałem że nie wolno nam otwierać dużych opakowań.szpetnie zakląłem i pojechałem do ligoty gdzie bez problemu kupiłem 10 pierogów które chciałem kupić.myślę że niewielu będzie klientów na całe opakowanie zdajesie ok 30 pierogów. ta sytuacja spodkała mnie w sklepie w centrum i na piotrowicach. myślę że to zły pomysł, bo ja i wielu innych klientów nie kupimy całych opakowań.pozdrawiam i życzę dalszej pomyślności.

@marek kolasinski

Pierogów jest w opakowaniu ok 22-23 szt. Niestety niektóre sklepy mają takie dziwne zasady bo jak nie sprzedadzą towaru to idzie na zwroty, a wielkość zwrotów ( procent zwrotów) ma wpływ na premię i dlatego tak dziewczyny "muszą" kombinować.

Anis

Jakie są warunki pracy w Zabrzu na myjni i zarobek?

Ols

W Zabrzu powinien być program kryptonim szef.Niektorym woda sodowa uderza do głowy,czym mniej wykształceni tym bardziej się panoszą.Wlasciciel,złoty człowiek,po co menagery,kierownictwo.Pracownicy nie potrzebują osób które się wyrzywają i mają z tego porzywke.Niech pamiętają że karma wraca.Zadowolony pracownik to wydajny pracownik.Krzykiem i mobbingiem nic się nie zdziała.Traci na tym firma.

Nie wiem jak w innych punktach, ale u nas w Gliwicach na ul. Pszczynskiej skiej jest przyjazna atmosfera, kazdy sobie pomaga i pracują super Kobietki :)

Foto

Praca w tej firmie sama w sobie jest ok ,lecz robienie tych audytów to jakieś nieporozumienie. Ja rozumiem zrobienie jednego zdjęcia ale robienie zdjęć do każdego pytania?No hello to w końcu jest piekarnia a nie zakład fotograficzny.To jakaś istna paranoja !!!

Olek
@Foto

To prawda, ale większą paranoją jest zostawianie towaru pod audyt.... niech ktoś w kłosie przemyśli tą kwestię, bo to narzędzie nie polepszy funkcjonowania sklepów! Wprowadza tylko napięcie czy audyt dobrze wyjdzie.... Zamiast skupić się na sprzedaży to uczy nas kombinować by było dobrze pod AUDYT. Coś tu nie zostało do końca przemyślane, szkoda że znowu. Pracuje się coraz gorzej.

@Foto

Audyt to kompletna strata czasu !!! Nic nie wnosi wręcz przeciwnie Ten kti chce wypaść dobrze w audycie traci na premii za obrót. Zresztą ta tabelka po zmianie nie jest korzystna dla pracownika

E

Witam. Ile zarabia kierowca?

Rudolf
@E

Najniższa, chyba że będziesz robił w miesiącu po 250 h ,to coś zarobisz. Ale odradzam pracę na stanowisku kierowcy ,tym bardziej jak masz rodzinę ....bo nieciekawie się tam dzieje.

Alojz

Witam, praca w tej piekarni to jedna wielka porażką, brak zatrudnienia na pełny etat,4 dziewczyny które się wiecznie zmieniają, każą robić jakieś audyty,zostawiać przed końcem jakieś pieczywo żeby rzekomo było, że jest. Place są marne,ale obsluguj klienta,sprzątaj i jeszcze mi (usunięte przez administratora) Rób jakieś zdjęcia do audytu bo jakaś (usunięte przez administratora) tego żąda.Nie dziwię się że ludzie piszą że lody drogie a jest ich mało, czy bułki twarde. Opis dotyczył piekarni w MIKOŁOWIE

@Alojz

Lepiej bym tego nie ujęła. Na szczęście mam ten konfort że mogłam się zwolnić ale jak pomyślę o tych dziewczynach które tam robią bo muszę utrzymać dom dzieci spłacać kredyty to mi ich szkoda. A i jeszcze zapomniałeś wspomnieć że pod koniec dnia ma być full towaru ale zw mają być małe. Pracując czasem po 12 nie zapomnijcie się smiechac i wchodzić klientom w du.. Pe aaa i jeszcze jedno pamiętajcie że nie jesteście od udzielania opinii tylko opieramy się na faktach. I pamiętaj kierownik ma zawsz rację. Absurdu i mobbingu chcesz doświadczyć zapraszamy do kłosa.

Dem

Początek pracy w kłosie był ok, mieliśmy bardzo miłą i ciepłą kierowniczkę,ale niestety poszła na L4 z powodu ciąży. Dano nam nowego kierownika.Tragedia,bardzo nie miła persona, czepiająca się dosłownie o wszystko, o każdą najmniejszą pierdołę. Zawsze po jej zmianie według niej wszystko robiliśmy źle, wywoływała tak ogromną presję,stres że stwierdziłam że mam gdzieś taką robotę i nie przedłużyłam umowy. Wszystko rozumiem,ale szacunek do ludzi to podstawa. A wmawianie zespołowi że są najgorszymi pracownikami jest szczytem bezczelności .

@Dem

Na jakim rejonie

Gliwice

@Dem

Niestety ale tę opinię nie zawsze są adekwatne do prawdziwych zdarzeń. Zdarzają się pracownicy którym się poprostu nie chce pracować i mają wielki problem jak ktoś zaczyna czegoś wymagać.Ja zwolniłam się bo znalazłam inną pracę ale zawsze będę ciepło wspominać pracę w Gliwicach.

Hmmm???

Hmm widzę że na piekarniach dzieją się różne cuda po wpisach,ale fakt przykre jest to że ludzie obgaduja I się usmiechaja pewnie glupkowacie, ale to zapewne są to osoby co mają nudne życie i nie mają co zrobić ze sobą w życiu , zamiast iść pracować zrobić swoje I do domu do rodziny. I zamiast obgadywac jeden na drugiego to postawcie się i zgloscie to że dzieją się takie rzeczy, a jak nie poskutkuje to kiedyś szefostwo może zauważy.

Niunia
@Hmmm???

Zapraszam, przyjdź i zobacz jeśli masz ochotę.

Fiona
@Hmmm???

Przyjdz i się postaw a gwarantuje Ci ze zostaniesz bardzo szybko usunięta pod byle pretekstem.

He
@Fiona

No i na pewno tak będzie oskarżą cię o plotki i buntowanie, co oczywiście nie będzie prawda, ale taka taktykę mają,, One,,. Wiesz tak wygodniej,, One,, dwie ty jedna bez możliwości konfrontacji no bo przecież wtedy by wyszło że,, One,, kłamią. I to nie są bzdury w takiej atmosferze odeszly dwie zmianowe Rybnik Raciborska

Ula
@He

No a fajne zmianowe to były. Brakuje nam ich teraz .

Irys
@He

Na Czeladzi jest tak samo kierowniczka sklepu masakra i jej pieski, poniewierają pracownikami, a o managerze nie wspomnę beznadziejny człowiek

@Irys

Zarzuć biały kaftan może lepiej będziesz wyglądać, chodź wątpię

Polonista

Choć*

Niunia
@Polonista

Dysleksja kochana!!!

@Irys

Mówisz o Panu Kierowniku R?

@Irys

Mam na myśli regionalnego.

Nika

Chleb z nocnej zmiany na Miechowicach to jest istna porażka.Wczoraj kupiłam chleb,który wczoraj był miękki jak poduszka do spania.Niech szefostwo zrobi coś z tym bo chleb jest nie do jedzenia ;)

Pracownica

Piszesz o woli? Chciałam tam złożyć papiery niedawno...

Pracownica

O jakim mieście piszesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. - Zabrze

• Jak się pracuje w Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 5 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.