counter
2 1 22 5 1
Kicia

Mi na pakowalni proponują 13zł prawie na rękę więc ta stawka 6-9 zł to jest stawka dla Ukraińców wiem bo pracowałam w innej firmie i tak było że ja miałam te 13zł na rękę za 1 h pracy a Ukraińcy 5-7 zł

TakNie3
MalaMi85 Nowy wpis
@Kicia

Dostałam telefon w sprawie rozmowy o pracę, jak to wogole wygląda? Jakie zmiany I czy jest sens tam iść? Praca ciężka czy da się wytrzymać? Będę wdzięczna o prawdziwe opinie

ja Nowy wpis
@MalaMi85

ta firma to masakra ,jak będziesz robiła 56 h tygodniowo i wyrobisz akord to koło 3 tysięcy dostaniesz może

Tak2Nie1
Ana Nowy wpis
@MalaMi85

I jak zdecydowałaś się? Możesz coś więcej napisać?

Mikol Nowy wpis
@Kicia

Stawka 6-9 to akord realny tam. Jeśli nie wyrobisz 13 zł to musisz dorobić darmo w weekend do tych 13 zł no jak nie to cie zwolnią po miesioncu. Ale polecam bo tam się można iść kurzyć kiedy Chce, dopisujom godziny pracy jak się zaprzyjaźnisz i dobrze się robi Kaj nie ma kamer. Praca w sumie to lekko jest.

TakNie

Hej, czy w firmie Candy Floss Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Mikol
@Pytanie

Tam w zasadzie za nic nie płacą. Za godzinę 6-9 zl. Nadgodziny za darmo pod presją ze zostaną zwolnieni.

Paweł

Czy w firmie jest dużo osób pochodzących z Ukrainy? Z czego to wynika?

@Paweł

Jest bardzo dużo osób z Ukrainy. Wynika to z tego, ze kierownictwo tej firmy chce żeby tam pracowali ludzie które nie znają na prawie pracy. Ukrainki muszą pracować i siedzieć cicho jak nie chcą stracić prace

ja

niestety paweł ma rację ,a ukraińców jest 20

Bartosz
@ololol

Czy Candy Floss zatrudnia Ukraińców na tych samych zasadach co Polaków? Co masz na myśli, że wykorzystują nieznajomość prawa pracy przez obcokrajowców?

Hsjxj

Hahha 20... No to rzeczywiście duzo

TakNie

Czy można liczyć w Candy Floss Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

TakNie2
@Pytanie

na nic nie możesz liczyć w tej firmie

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Nazwa działu: Produkcja

Kierownik i biuro gnoja ludzie. Nie możesz mieć własnego zdania, musisz robić tylko sztuki. Traktują cie jako niewolnika. Straszą ludzie zwolnieniami, zmuszają pracować po 12 godzin!!! Dużo osób , które naprawdę chcieli by pracować i dali by rady odchodzą przez tych (usunięte przez administratora) szefów i kierownika produkcji. Nie polecam tego zakładu. Totalny (usunięte przez administratora)

TakNie1
Kieron
Nazwa działu: Produkcja

I have brought a tub of your rainbow candy floss to find plastic in it and nearly choked on it

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 278 dni.

Jak jest z awansem w Candy Floss Sp. z o.o.?

Tak1Nie4
R-T

Szału nie ma logistyka na zerowym poziomie co chwilę jakieś zmiany bez sensu ukrainki nie do ruszenia a pracują jak chcą higienia niektórych pracowników pozostawia wiele do życzenia najniższa krajowa to fikcja gdyż pracuję się na akord

Tak3Nie
Nazwa działu: Produkcja

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szanować pracowników swoich, a nie obcokrajowców uważać za bogów.....

Nazwa działu: Produkcja

Jedynie Polki są ok tylko nie wytrzymują psychicznie traktowania nas przez biuro i kierownika i co chwilę jakaś się zwalnia.

Nazwa działu: Produkcja

Atmosfera masakra, kierownik gnoi ludzi a ukraince są bogami. Żeby zarobić trzeba zrobić wysoki akord gdzie w umowie jest praca godzinowa a nie akordowa i pracować od 12 do 16 godzin wtedy się zarobi. Nie polecam.

Tak1Nie1

Jak wygląda atmosfera i praca w firmie Candy Floss Sp. z o.o. w miejscowości Ruda Śląska? Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie pracy! Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Candy Floss Sp. z o.o. - Ruda Śląska

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

2/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad