Opinie o Candy Floss Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Candy Floss Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Candy Floss Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Candy Floss Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Administrator Nowy wpis

Ktoś pracował jako Automatyk w Candy Floss Sp. z o.o.? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

Kwoty 9 000–13 000 zł brutt, umieszczone w ofercie dla Specjalisty ds. sprzedaży i eksportu uwzględniają dodatki i premie, czy to czysta podstawa? Gotowość do podróży służbowych, z jak długimi wyjazdami się wiąże?

Szuj Nowy wpis

Jak wyglądają premie? Od czego zależą? W jakim systemie są wypłacane? Czy to np. 15% stałej stawki czy jakie to są kwoty ? Są dofonansowa do wakacji? Karta multisport? Paczki świąteczne?

Trochę sprzecznych informacji o zarobkach czytam tutaj, jedni twierdzą, że na akord i słabo idzie zarobić, a drudzy, że mniej niż 3000 nie dostają. To może jakieś konkrety, jak w nowym roku to wygląda? Są jakieś informacje o możliwych podwyżkach na 2024?

Firma Candy Floss Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Elektromechanik - Mechanik utrzymania ruchu. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Prawda

Spokojnie , jesteśmy narodem jakim jesteśmy . Każdy wie i widzi nasze ludzkie zachowanie , a będzie jeszcze gorsze no ale . W szkołach kultury nie uczą , rodzice dzieci niczego nie nauczyli , przedsiębiorcy na zachowanie takie jak w zakładach bywa tolerują ! Więc czego można się spodziewać ? Skoro rodak z takim zachowaniem prowadzi biznes ! Jak dobrze że mamy tylu UK może oni coś pozytywnego wniosą do ojczyzny , spotkałem się w pracy z tymi ludźmi bardzo dobrze ich oceniam porównując do naszych bardzo pomocni ludzie chodź nie są u siebie . Widzę jak firmy UK się otwierają w naszym kraju z czego się bardzo cieszę myślę że w kurtce większość normalnych wychowanych ludzi zmieni pracę , podejmnie pracę dla UK . W ten czas będzie przykazanie rozsądku dla rodaków - przedsiębiorcy o zrozumienie że z takim zachowaniem i tolerancją takiego zachowania nie prowadzi do sukcesu.

Fretka

Jakie są tam godziny pracy i zarobki ?

Nina
@Fretka

Pracuje sie po 8 godzin sa 3 zmiany na umowie zlecenie male zarobki bez nadgidzin to masz jakieś 2200 do 2500

Nina
@Fretka

Pracuje sie od poniedziałku do piątku po 8h 3 zmiany od 6:00-14:00 14:00-22:00 22:00-6:00 na umowie zlecenie ma sie tak na czysto od 2200 do 2500 bez sobot z sobotami moze byc wiencej

Danuta
@Nina

Te wypłaty wydają mi się bardzo małe. Macie do nich jakieś premie albo chociaż benefity pozapłacowe?

Bylejaki
@Fretka

Zarobki, śmieszne i marne.. niby Godzinowo. A jednak na akord. Osoby pracujące na pełny etat jeśli nie wyrobią akordu w tygodniu a dodatkowo przyjdą do pracy w weekend rzadko kiedy mają to wypłacone.

@Bylejaki

Jak to konkretne wygląda, że wychodzi według Ciebie, że na akord jednak?

Kicia
@Fretka

Praca na trzy zmiany, a zarobki całkiem spoko. Jak będą zadowoleni z tego jak pracujesz to umowę o pracę dostaniesz po 3 miesiącach

@Kicia

to kasa teraz się zaczęła tu jakoś zmieniać, skoro w lipcu ktoś pisał, że marna była? od kolejnego roku coś się zmienia względem pracy? jakaś jej organizacja itp?

Ktoś
@Nina

Wy na pewno pracujecie w candy zarobki są całkiem inne i nie zdążyło mi się dostać mniej niż 3000 no chyba że miałem pół miesiąca L4 to ok wyszedłem tak jak piszecie do tego jest druga filia która na produkcji nie ma facetów jedynie są na magazynie i na utrzymanie ruchu, jeszcze dodatkowo mogę powiedzieć że premia wchodzi praktycznie co miesiąc o ile czegoś się nie odwali tak jak ostatnio FIZZY. Nie oczernianie firmy bo jest łatwa robota a jak wam się nie podoba i nie chce robić to w Niemczech i Holandii jest dużo ofert pozdrawiam

Izabela
@Ktoś

Możesz napisać coś więcej o samej pracy? Mówisz że jest łatwa? Co dokładnie się robi? W ogłoszeniu widziałam same ogólniki, fajnie byłoby się dowiedzieć od środka jak to wygląda zanim syn pójdzie składać podanie

Ziomek

Pracowałem tam trzy miesiące i muszę stwierdzić, że kierownik nie ma żadnych kompetencji do swojego stanowiska jest kierownikiem z przypadku bardzo często zdarza się, że kierownik bardzo lubi poniżać pracowników. Według mnie ta funkcja go przerasta, to samo można powiedzieć o brygadzistkach żadna nie ma odwagi wstawić się za pracownikiem i potulnie wykonuje polecania odgórne. Ukraińcy mają tam większe prawa i przywileje niż Polacy. NIE POLECAM PRACY W TYM ZAKŁADZIE CHYBA ŻE NIE MASZ WYJŚCIA.

Małgorzata
@Ziomek

Niby jakie przywileje? Ciekawa jestem bardzo, co masz na myśli. Jakie prawa mają przybysze z Ukrainy, których Polacy mieliby nie mieć? Są naprawdę takie?

XxX

Znam ta pseudofirma od lat ! Zmienili nazwę ponieważ nikt tam nie chce pracować , co najlepsze cv później śmieszna rozmowa z pewną Panią , odp skontaktujemy się ponieważ musi porozmawiać z szefem , szef siedzi 5-8 kroków dalej od rozmowy .Wiekszość przyjmowanych ludzi to z PUP Ruda Śląska wiadomo dla czego dotacja , lecz co do samego zespołu święta prawda znęcanie sie to podstawa w tej Firmie i częste oferty pracy

Dominika
@XxX

Dlaczego uważasz, że nikt nie chce pracować w Candy Floss? Nie napisałeś zbyt wiele o warunkach zatrudnienia. Wspominasz o dużej rotacji, może wiesz, z czego ona wynika? Piszesz o dotacjach dla firmy, a czy pracownicy także mogą skorzystać z jakichś dodatków?

Yyy
@XxX

Do XXX Wpis o 7.33 jest bardzo zastanawiający. Warto się zastanowić nad tym.

@Dominika

Bo zostają tam tylko osoby o silnej psychice

Xxx

Szczerze nie polecam tego miejsca. (usunięte przez administratora) na porządku dziennym! Brygadzistki wyżywają się na młodych pracownikach za swoje porażki życiowe. Najgorszą z nich jest Pani Asia. Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem pracy w tym miejscu, lepiej sobie odpuść.

@Xxx

Pracowałam tam

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Spoko

Jeśli nic się nie zmieniło to umowę o pracę dostaje się po 3 miesiącach, ale wtedy musisz być w pracy 7 dni w tygodniu, a jak się dogadasz z brygadzistką z pakowalni to sob i niedzielę możesz być 4 h, lecz musisz być

@Spoko

A za sobotę i niedziele jest ekstra stawka, bo to jednak dni wolne. Czy nic więcej nie dają za prace w święto?

Ron
@Antoni

Tak wtedy stawka jest wyższa.

Beata
@Ron

A ile jest większa? Opłaca się tak pracować? :)

Po 3 miesiącach przechodzisz na umowę o pracę

Xyz

Od pewnego czasu zaczęło się robić poniżej krytyki. Kierownik nakazuje pakować towar niezgodny ze standardami.

@Xyz

Nie możesz gdzieś wyżej tego zgłosić? No chyba że to polecenie z góry i zwykły szary pracownik nie ma nic do gadania. W końcu to firma będzie ponosić odpowiedzialność jak towar jest złej jakości, nie?

lopez
@Antoni

No właśnie więc po co o tym gadać.

@lopez

A co z poczuciem własne godności i etyką? Tego raczej ludzie tutaj nie są pozbawieni?

Admarowiczka

Pozdrawiam całą zmianę Pani Bożeny. Bardzo sympatyczni ludzie. Praca na pakowalni również przebiega w miłej atmosferze. Mechanicy to złota rączka, naprawią wszystko. Magazynierzy z tej zmiany bardzo chętnie służą pomocą, pozdrawiam was chłopaki, jestescie super.

@Admarowiczka

Pracujesz na pakowalni? Widzę, że atmosfera jest fajna. To najważniejsze, żeby dogadywać się z ludźmi. A jak z kasą? Też jesteś zadowolona? Napiszesz ile można zarobić?

Lena
@Antoni

Na pakowalni jest ok. Kasa nie najgorsza, ale wiadomo, ze mogłoby być lepiej.

@Lena

Zawsze może być lepiej, ale nie ma co być aż tak zachłannym nie? To zdradzisz ile jest tej wypłaty? Będę wdzięczny za info.

Ron
@Antoni

Powyżej średniej. Każdy zarabia inaczej więc nic ci nie powie ile płacą konkretnym ludziom. koło 2500-2700

Beata
@Ron

Jak na pakowalnie to całkiem spoko zarobki. Albo może ja się nie znam, jestem świeżo po szkole. Jest szansa na nadgodziny?

młoda
@Antoni

Zarobki w porządku. Jak chcesz się przyjąć to dowiesz się dokładnie jaka jest pensja.

Ktos

To prawdziwa prawda o poniżaniu ludzi w tej firmie?.

@Ktos

O co chodzi z tym poniżaniem, bo nie widzę żeby ktoś wcześniej na to się skarżył. Pracujesz w firmie i spotkałeś się z podobnym zachowaniem, czy po prostu nie mogłeś się dogadać z szefem?

Hejter

Super praca. na nocce idze spac i nikt tego nie pilnuje )

Małpa

Pozdrawiam całą zmiane C ( najlepsza zniana ) Mechanicy , magarzynierzy jak i cała pakowalnia i produkcja pozdrawiam????

@Małpa

Zmiana Kasi. O z pakowalni jest najlepsza wszyscy na luzie i idzie się pośmiać pozdrawiam

Sylwia
@Spoko

Ciekawe, czy można sobie wybrać zmianę, żeby z Kasią pracować. Pewnie nie, bo by wszyscy chcieli :D

Robert

Cześć wszystkim! Rozglądam się za nową robotą bo mój szef mnie wkurza, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Sądzę, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Rudy Śląskiej. Mam prośbę, opiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Candy Floss? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? A może jest kantyna z dofinansowaniem? W fabryce Henkel codziennie zamawiałem posiłek z dofinansowaniem pracodawcy przez aplikację mobilną. Robert

Czytam wasze opinie i postanowiłem zgłosić sytuacje do PIP tak nie może być żeby pracownik był poniżany

Xxx
@Paweł

A pracowałeś tam kiedyś lub miałeś próbę podjęcia pracy? Że zgłosiłeś to po PIP. Pytam ponieważ chcę się tam przyjąć i zastanawiam się co tam zastane ?

Szymon
@Paweł

Możesz napisać co takiego działo się podczas pracy w Candy Floss? Fajnie jeśli wspomnisz też ile można zarobić w tej firmie. Może podasz jakieś widełki płacowe? Czy są tu też dodatkowo jakieś premie? Czekam na Twoją odpowiedź.

Seba

Doszły mnie słuchy że brygadzistka specjalnie każe się znecac psychicznie nad innymi pracownikami ponieważ czuje się lepiej w mniejszej brygadzie. Ogólnie jest nie miła i nic nie tłumaczy tylko każe pracować a w innym przypadku zgłasza to kierownikowi i kierownik zwalnia ludzi . Firma nie warta przepracowania ani jednego dnia !!!!

Grucka
@Seba

To prawda, gnoją ludzi, ciągle obgadują i dupę obrabiają na maxa... Jeśli ktoś powie swoje zdanie to już nie ma życia.... Pracownicy jedzą na dworze bo w jadalni nie mają miejsca, szatnie i szafki są otwarte ludzie są okradani z pieniedzy jak i również z jedzenia... Super do serca-jako jedyna to jest brygadzista Bożenka i pracownik K

Kicia
@Seba

Zależy o jakiej zmianie mówisz, bo są trzy zmiany w tej firmie i na każdej zmianie inna brygadzistka jak na pakowalni czy na produkcji. Potwierdzę jedynie, że jedna z produkcji brygadzistka jest faktycznie nie miła i najchętniej by z człowieka zrobiła robota. Pozdrawiam Kasię. S z produkcji młoda i sympatyczna brygadzistka, a najlepsza ekipa z pakowalni to u Kasi O polecam robić na ich zmianie.

Milka

Witam Czy naprawdę tak źle traktują ludzi ? Bylam na rozmowie i podobno z nad godzinami można fajnie zarobić ale jest norma do zrobienia . Może ktoś się podzielić opinia będę wdzięczna ????

Zosia

Musicie pracować w rękawiczkach?

lusia
@Zosia

tak ale tylko na produkcji

Zostaw merytoryczną opinię o Candy Floss Sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Candy Floss Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Candy Floss Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Candy Floss Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Candy Floss Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Kardynała Augusta Hlonda 47E
    41-712 Ruda Śląska