Konerg Sp. z o.o.
3 14 18 5 1
Uwaga Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse

Zobaczcie. Jedyny udzialowiec firmy konerg (hermes energy group) jest od dnia 1. 12 w stanie upadłości. Proszę mieć się na baczności.

Unm Nowy wpis
@Uwaga

Myślę że .... Nie bez powodu były czystki

Uwaga Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse
@Unm

Czystki? Co masz na myśli?

Sally Nowy wpis

Nie polecam tej firmy!!! Płacę rachunki przed terminem a telefony z windykacji są prawie co dziennie, że niby zalegam za nieoplacone miesiace z energii. Listy z windykacji tez ciagle przychodzą. Każą wysylac potwierdzenie przelewu na email za kazdym razem gdy oplacam fakturę, a mimo wszystko nie sprawdzają tego tylko nękają mnie telefonami od samego rana. Pracownicy z Konergu są przez telefon nieuprzejmi orsz czuć od nich wielką arogancję. Druga sprawa, która mnie wkurzyla to, to że ujawniają moje dane osobom 3cim!!! Nie trzymają sie wogole tego, że jest RODO! Ich zachowanie jest bardzo niekompetentne, oraz nizsze niż podloga. Mają bałagan oraz mylą imiona i nazwiska a tymbardziej płeć klienta.

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 66 dni.

Czy w Konerg Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Marek

@Robi Możesz dodać coś więcej do tego wpisu? Firma jest dobrym pracodawcą!!

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Fred

firma Konerg ton wielkie oszustwo tzn. chodzi o to że kiedy to w roku 2016 podpisałem umowę o korzystaniu z usług dostawy gazu.Wtedy pamiętam,że przejście z PGNIG było odrobinę opłacalne finansowo,ale nie tak jak to przedstawiali ludzie ,którzy w sposób nachalny przekonywali ludzi do podpisania umowy z Konerg Kraków. W moim przypadku była to osoba z Ukrainy. Osoba ta sama wpisała ,że jest to umowa ważna przez okres 3 lat.Wszystko by można jakoś znieś aż do do kwietnia 2018 ,gdzie to KONERG z nikim nie uzgodniwszy podnosi na fakturze opłatę stałą za przesył gazu z 11 zł do prawie 40 zł za miesiąc,i co się z tym wiąże ,że w w miesiącach letnich ,kiedy to nie korzystam z ogrzewania w domku ,tylko sama kuchnia i ciepła woda wtedy to 1 metr sześcienny gazu kosztuje ponad 6 zł. Trochę to inaczej wygląda w okresie grzewczym , ze względu na to że mam większe zużycia gazu i wtedy cena spada do 2,2 zł za 1 metr sześcienny , ale to i tak więcej jak PGNIG. o ponad 20 groszy więcej. W biurze obsługi klienta dowiedziałem się że w tym roku KONERG podniósł cenę stałą za przesył gazu. Jest to chwyt poniżej pasa aby w okresie trwania umowy podnieść opłatę stałą za przesył gazu. W żadnym wypadku nie polecam Konergu ( proszę omijać Konerg szerokim łukiem)

Tak3Nie
Jarosław
@Fred

Czy w umowie, którą podpisywałeś była klauzula, że dostawca może zmienić cenę opłaty stałej? Jeśli tak, zawsze trzeba liczyć się z podwyżką. Na stronie http://konerg.pl/kariera-i-ogloszenie pojawiło się ogłoszenie rekrutacyjne. Konerg koncesjonowany sprzedawca gazu i energii w związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukuje do współpracy doradców klienta biznesowego. Czy osoby, które są pracownikami firmy, mogłyby napisać, co sądzą o tym stanowisku i jakie kwalifikacje należy mieć, żeby aplikować?

Arek
@Jarosław

Chciałbym wysłać CV, napisz czy trzeba miec kierunkowe wykształcenie techniczne, jakie warunki oferują? Warto aplikować?

Robi

Nie

TakNie

Wiesz jak wyglądają zarobki w Konerg Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo istotna!

Jarosław

@MasterPodkarpacie Cieszę się, że podzieliłeś się swoją opinią. Może opowiesz więcej o szczegółach spotkania i oszczędnośći - w jaki sposób udało Ci się osiągnąć tak imponujący wynik? To z pewnością będzie przydatna informacja dla osób zainteresowanych ofertą Konerg Sp. z o.o.

MasterPodkarpacie
@Jarosław

Sprawa była prostsza niż się spodziewałem ;) zwiększyłem produkcję a co za tym idzie wzrosły koszty nigdy nie zagłębiałem się w faktury i co na nich się znajduje ale Pan bardzo ładnie wytłumaczył i nauczył mnie czytać faktury co bardzo mi się spodobało po czym przedstawiłem po dwóch dniach Doradca wrócił i przedstawił mi ładna ofertę firmy. Pokazał realne oczednosci więc zaufałem i spróbowałem teraz nie żałuję i na pewno zostanę przy tej firmie. Jeszcze razem serdecznie Polecam :)

MasterPodkarpacie

Cześć wszystkim również chciałbym się podzielić swoją opinią ;) ogólnie jeżeli chodzi o zmianę sprzedawcy w mojej firmie temat jest mi znany dwie firmy bardzo mnie zawiodły ale do trzech razy sztuka. Z pełną szczerością zaufaniem i szacunkiem mogę polecić tą firmę jeżeli chodzi o zmianę sprzedawcy energii i gazu. Jestem bardzo zadowolony a handlowiec wyliczył mi około 28 tys oszczędności rocznie gdy umowa weszła w życie koszty faktycznie zostaly obniżone i to nawet więcej niż było planowane. POLECAM !

Roman 56

Przyszedł do mnie przedstawiciel firmy, badał moja fakturę i mówił o cenach. Strasznie dużo mówił ale podpisalem i wszystko okazało się w porządku po przeanalizowaniu rachunków faktycznie place mniej. Chce jeszcze przeniesc prąd bo jest umowa na 1 rachunku i tez niższa cena. Polecał te firmę :)

Tak5Nie

Karolina SKA

Jestem na etapie planowania budowy domu, szukam także dostawcy energii. Zapoznałam się z ofertą firmy, konsultant wszystko mi cierpliwie wyjaśnił. Oferta na pewno jest warta zastanowienia.

Tak3Nie

ARKS

Witam U mnie rózwnież był przedstawiciel handlowy, sprawa dosyć prosta, wszystko ładnie wytłumaczone, umowa dokładna, bez żadnych kruczków. Po podpisaniu umowy oni wszystkim się zajmują, nie trzeba nigdzie jeździć niczego załatwiać. Miesiąc po zatwierdzeniu zostają naliczane po prostu mniejsze rachunki, naprawdę polecam, oferta na duży plus. Pozdrawiam A.G

Tak7Nie

andziamazowieckie

witam, był u mnie handlowiec w grudniu odnośnie obniżenia opłat za gaz, nie dokładnie wytłumaczył mi że jest to zmiana sprzedawcy, ale zorientowałam się dopiero gdy przyszły mi rachunki. bardzo mnie zdziwiło to że przyszły z innej firmy ale po przeanalizowaniu ich wyszło mi 55 zł mniej przy rachunku w miesiącu grzewczym. jeżeli chodzi o firmę wydaję się być rzetelna, umowa mogła by być bardziej sprecyzowana ale oferta jak najbardziej w porządku. pozdrawiam andziamazowieckie

Tak23Nie

Zostaw opinię o Konerg Sp. z o.o. - Dębica

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie