Opinie o Tauron Dystrybucja S.A. w Kraków Podgórska 25A

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tauron Dystrybucja S.A., i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tauron Dystrybucja S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tauron Dystrybucja S.A. w Kraków Podgórska 25A

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Tauron Dystrybucja S.A.?

Annnn Nowy wpis
Kandydat

Polecacie pracę jako laborant w Tauron Dystrybucja S.A. ? Widziałam ostatnio ofertę pracy. Na jakie zarobki można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Czy praca jest zmianowa ?

asddcz Nowy wpis

Witam, widziałem rekrutację na inkasenta. Czy wie ktoś jaka jest stawka za odczyt? Bo nie dostałem odpowiedzi na to pytanie. Pozdrawiam

Pytanie Nowy wpis

Jakie godziny pracy obowiązują w Tauron Dystrybucja S.A.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ciekawiec
Kandydat

Jakie stawki mają pracownicy biurowi w Bielsku w Tauron Dystrybucja,?

Gość
Kandydat

Czy cos w tauron dystrybucja sa sie zmienilo jeśli chodzi o płace i obowiązki?

kandydat
Kandydat

Konieczność załączenia listu motywacyjnego w 2020 roku? Czy wy jesteście normalni?

julinek

Trzeba zapracować na podwyżkę bo to nie jest obowiązek pracodawcy.

Co jaki okres czasu w Tauron Dystrybucja S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

monter
@Pytanie

Nigdy, chyba że zostaną zatwierdzone przez zarząd.Raz na 2 lata jakoś stówa do stawki a premie kwartalne coraz niższe.Jak by nie wiek to zwijał bym żagle z wykonawstwa .

Klient

Obsługa nieprzyjemna, nie potrafią pomóc w żadnej sytuacji, na prośbę o rozmowę z przełożonym odpowiadają „nie ma takiej możliwości”. Żyjemy w XXI wieku a dla tej firmy na porządku dziennym jest wyłączanie prądu, oczywiście nie widzą w tym problemu :)

Adrian

W Krakowie nadal 2500zl dla montera z doświadczeniem?

Kasia

Hej, A ile w tauron dystrubucja kosztuje multisport plus dla osoby głównej I towarzyszącej I czy towarzyszącą to musi być tylko małżonek czy każda?

pracownik nr1

witam kolegów! Na jakie zarobki może liczyć specjalista ds. eksploatacji sieci? pozdro

Robert

Dolny Śląsk żenada 2500zł netto dla doświadczonego montera z prawie wszystkimi uprawnieniami które chcą i z 8letnim doświadczeniem pracy na sieci Tauron tyle płaci Lidl na kasie w pełnym etacie

Tomasz

Ciekawe czy droga @Irena z HR Tauron, jak i jej cały wydział jest w komitywie z NIK. Chętnie wysłucham odpowiedzi tej Pani

nooooo

Firma nie szanuje ludzi bo managerowie w takich firmach to tylko patrzą na siebie a zwykli praocownicy którzy odwalaja czarną robotę za tych pseudomanagerów nigdy nie będą szanowani i doceniani bo to polska specjalnosc i kultura - czyli tłamsić i ponizać innych bo jest sie menagoo !!!! Nikt nie zmieni polskiej mentalności i szacunku do innych ludzi bo polak szczęśliwy jest wtedy gdy zrobi drugiemu pod górkę i gdy drugiemu dzieje sie krzywda Takie rzeczy opisywane na tym portalu są w większości firmach ale niestety to nie firmy to robią tylko ludzie pracujący w tych firmach i menadzerowie którzy pozwalaja na takie rzeczy lub je sami wykonują dlatego wiele milionów ludzi wyjechało z tego kraju do normalnych i cywilizowanych innych krajów i to tam sprzedają swoją kreatywnosć i pomysły bo tutaj jest tylko zawiśc i obłuda a tam są doceniani

Artur
@nooooo

W Twojej ocenie głównym problemem jest to, że managerowie nie szanują odpowiednio pracowników zajmujących niższe stanowiska. Myślę, że ten problem można by było spróbować rozwiązać. Zastanawia mnie, czy kiedykolwiek organizowaliście może zebrania, aby szczerze porozmawiać o całej sytuacji?

mike

To ile oferują na elektromontera sn i nn

johan

Idąc do Tauron Dystrybucja na rozmowie kwalifikacyjnej można spodziewać się głupich pytań, a zarobki jakie oferuje firma obracająca tak dużymi pieniędzmi za sprzedaż prądu, proponuje tak marne zarobki na stanowisku elektromontera sieci, w tym wielkie wymagania i jeszcze za takie pieniądze chcieli by fachowców z wieloletnim stażem i doświadczeniem. Panowie prezesowie i dyrektorzy, za takie pieniądze jakie proponujecie to sobie możecie zatrudnić elektryków zaraz po skończonej szkole bez doświadczenia, a nie elektryków z wieloletnim doświadczeniem. Niedługo sami będziecie wspinać się po słupach bo jak starzy pracownicy odejdą na emerytury to nikt za te pieniądze wam nie przyjdzie. HA HA HA!!!

Smir

Jeśli ta firma nie zmieni podejścia do pracownika i płacy to już całkiem nie będzie osób chętnych do pracy. Wszyscy pracodawcy licytują się aby pracownik miał stażowe, jubileusze itp a tutaj wszystko jest likwidowane, przez co pracownik firmy państwowej ma mniej benefitów niż taki w niejednej firmie prywatnej. Zarobki plasują się na poziomie płacy na kasie w sklepie spożywczym.

Bartosz
@Smir

Piszesz o likwidacji benefitów. Czy nie ma nawet premii za dobre wyniki, żeby zmotywować pracowników do większej wydajności? Ważnym aspektem pracy są szkolenia. Czy taki rozwój jest wspierany przez pracodawcę?

Leader 25

Praca w TAURON Dystrybucja jest bardzo stresująca i dużo pracy, wręcz niewykonalna. Dyrektorzy oraz kierownicy nie mają zielonego pojęcia ile pracy mają zwykli pracownicy (eksploatacja do maksimum pracownika) odwracają kota do góry nogami. Nie chcą zaakceptować jak jest pracownik eksploatowany do granic możliwości. Rekrutacja przynosi mierne wyniki ze względu na nie zaakceptowanie wynagrodzenia nowo przyjmujących się osób (małe wynagrodzenie). Tu się liczą obowiązki, obowiązki a prawa pracowników spadają na dalszy plan. O zarobkach już nie wspomnę. Mogę tylko napisać, że wynagrodzenie mogę porównać do Jałmużny Łazarza.

Irena
@Leader 25

Tak to już jest - praca w wielu branżach bywa bardzo stresująca. Szkoda, że w Tauron Dystrybucja - według Ciebie - nie docenia się pracowników za ich ciężką pracę. Jednak mało powiedziałeś odnośnie samych warunków zatrudnienia - nadmieniłeś jedynie o zarobkach. A może macie tam dostęp do jakichś atrakcyjnych dodatków pozapłacowych?

Zostaw merytoryczną opinię o Tauron Dystrybucja S.A. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tauron Dystrybucja S.A.
1/5 Na podstawie 12 ocen.
Tauron Dystrybucja S.A.