Opinie o Tauron Dystrybucja S.A. w Kraków Podgórska 25A

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tauron Dystrybucja S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tauron Dystrybucja S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tauron Dystrybucja S.A. w Kraków Podgórska 25A

Prawdo mówny

Banda cwaniaczków którzy mają się za wszechwiedzących, rozmowa kwalifikacyjna chyba polega tu na tym żeby przyszłego kandydata na pracownika zniechęcić, zmieszać z błotem, wywyższać się nad nim jacy to my jesteśmy mądrzy a ty jaki to jesteś głupi, możesz wiedzieć wszystko i chociaż jesteś mądrzejszy od nich oni i tak cię będą chcieli ogłupić że to oni są mądrzejsi, a prawda jest taka że jak mają kogoś po znajomości przyjąć to sprawa wygląda inaczej, powiem tak że dzisiaj jak pójdziesz do prywatnego przedsiębiorstwa i się angażujesz i starasz to masz lepsze zarobki i lepszą pracę i lepszych współpracowników niż w tych państwowych sitwach w których ino każdy grabi pod siebie, czasy świetności państwowych molochów minęły chyba że pójdziesz do polityki, a starzy pracownicy którzy pracowali tam latami dziękują Bogu że odeszli na zasłużoną emeryturę a pytając ich o firmę w której pracowali to nie chcą o niej słyszeć, chociaż zdążają się tacy którzy kochali ten zakład ale są to tylko wyjątki, póki państwo nie rozwali tych wszystkich spółek i nie powróci do tego żeby tak jak kiedyś to wszystko było jedno, to zamiast lepiej będzie tylko gorzej.

Były pracownik Nowy wpis

Stawkę jaką firma oferuje to jest najniższa krajowa a wymagań szkoleń i egzaminów setki

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czym w Tauron Dystrybucja S.A. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

CIEKAWA Nowy wpis

Widziałam ogłoszenie o naborze na specjalistę ds. zakupów, jakie są zarobki na tym stanowisku i jaka jest atmosfera w dziale?

Ele

Cześć, na jakie zarobki może liczyć młodszy dyspozytor sieci nn i SN zwykły dyspozytor sieci nn i SN

Artur Nowy wpis
@Ele

Młodszy ok 5500 brutto . Dyspozytor ok 7000 Brutto

ok

male zarobki niestety....

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Anon

Witam, na jakie zarobki mogę liczyć na starcie w tej firmie? Poproszę o konkretne odpowiedzi, pozdrawiam

agnes
@Anon

nie na zarobkach sie skup a na bezpłatnych nadgodzinach, które będą Cię czekać, jeśli dostaniesz tę robotę

byłem na rozmowie, otrzymałem oferte, natomiast nie spodziewałem się tak małych zarobków.... więcej w obecnej pracy zarabiam, dlatego też nie przyjąłem oferty pracy, natomiast Pani z rekrutacji miała się odezwać w związku z moją propozycją zarobków i niestety się nie odezwałam, szkoda.... Myślałem że będzie bardziej profesjonalna, a tu brak zwrotki - najgorzej

Wiecie, czy Tauron Dystrybucja S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

nick

Tak, pracownik dostaje laptop i telefon i te sprzęty wykorzystuje się przy pracy zdalnej.

Barbara

Dosłownie (usunięte przez administratora) Przysłali umowę kompleksową myślałam że wszystko jest Oki. Potem przez 3 miesiące nie przychodziła żadna faktura. Nagle przyszły dwie faktury po 12 000 zł jedna 9000 zł i 6000 zł Dramat jak ja mam to zapłacić. Od kierowniczki z Taurona z Łagiewniki dowiedziałam się że umowa nue weszła w życie.

Prawdo mówny

Były Pracownik

Liczba komentarzy od tej firmie mówi sama dla siebie bardzo niskie zarobki praca stresująca pod presją czasu ino poganiają za takie marne pieniądze

Witam aplikuje na stanowisko specjalisty ds. zaopatrzenia. Czy praca jest stresujące, wymaga nadgodzin, jakie zarobki.

Na jakie benefity można liczyć w Tauron Dystrybucja S.A.?

Czemu w Tauron dystrybucja oddział Gliwice nie są dopisywane nadgodziny w karcie pracy aplikacja fori i nie są wypłacane

uwierz

totalny bałagan. nikt nic nie wie. nastawienie na to żebyś miał jak najniższą stawkę.... 4600 brutto na stanowisku elektromontera. totalna spychologia odpowiedzialności na pracowników najniżej w hierarchi.....

@uwierz

Na jakie zarobki można liczyć w Tauronie na stanowisku specjalisty ds zakupów bo obecnie jest takie ogłoszenie

Średnia komunikacja po rozmowie i odwlekanie decyzji brak jakichkolwiek informacji pomimo zapewnien że do dwóch tygodni będzie telefon albo email z decyzją czy chcą podjac współpracę. Po 4 tygodniach dalej cisza.

Mati

Czytałem komentarz o nadgodzinach i bym się z tym godził pracownik pracuje a w karcie pracy niektóre nadgodziny nie są uwzględniane lub nie dopisują

Niepolecam

Brałam udział w rekrutacji na jedno ze stanowisk w tej firmie i muszę powiedzieć, że z mojej perspektywy szkoda czasu. Rozmowa trwała około godzinę Panie były zupełnie nieprzygotowane nie wiedziały co zawarte było w moim CV. Opis stanowiska zamieszczony na stronie firmy zakładał zupełnie inny zakres obowiązku niż Panie przedstawiły to na rozmowie o pracę. Dodatkowo przez 10 min ciągnęły temat kwestii prawa jazdy, o którym w ogłoszeniu nie było ani słowa… Właśnie od tego jest ogłoszenie - gdybym wiedziała, że jest to konieczne nie składałabym CV i nie traciła czasu.

daria@dst.pl

witam, proszę o podanie numeru telefonu, pod którym mogę uzyskać informację: do kogo skierować pismo i z jakimi załącznikami w sprawie: odstępstwa od ustalenia strefy zakazu zabudowy przy linii WN 110kV Magurka-Mikuszowice w Bielsku Białej Jeśli nie ma takiego numeru- proszę o odpowiedź drogą mailową na powyższe pytanie Mój mail: (usunięte przez administratora) Proszę nie podawać mi numerów infolinii ponieważ odbyłam już rozmowy z ogólnodostępnymi numerami telefonu i odpowiedź na moje pytanie nie znalazła się na liście ich kompetencji.

Dawid

Dużo obowiązków Tauron dystrybucja praca stresująca i bardzo niskie zarobki

Odradzam pracy w Tauron dystrybucja praca bardzo stresująca i nadgodziny nie są do końca wypłacalne oszukują przy nadgodzinach

Agata

A co stresującego jest w dystrybucji? Same obowiązki czy raczej to kwestia podejścia szefostwa?

Marzena

Dzień dobry, dobrze zrozumiałam, że nadgodziny nie są do końca wypłacalne, czyli częściowo są? Jeśli już zapłacą za nie, to jakie są wtedy stawki? Przyznam, że nie w każdej firmie zwłaszcza prywatnej w ogóle ktokolwiek za nie płaci, więc chyba tu w państwowej spółce jakaś przewaga jest...

Ola
@Marzena

Czy wiadomo jak pracuje się w Dziale Finansowym w Tauron na Kazimierzu? Jaka atmosfera i warunki pracy?

@Ola

Zależy jaka sekcja, ale ogólnie nie jest źle. Trzeba sie jednak przyszykować na to że szkolenia w tej firmie nie są na najwyższym poziomie (chyba że trafi się na osobę która faktycznie dobrze tłumaczy, a ciężko o to). A tak z ciekawości, dalej zatrudniają na zlecenie przez agencję?

Ola
@Kk

Dziekuje za odpowiedz. Ogolnie tam duze jest tempo pracy? Duzo nadgodzin? Jaka atmosfera wsrod pracownikow?

@Ola

Atmosfera według mnie dosyć średnia, zależy czy trafisz do młodych czy starszych stażem. Tempo pracy nie jest duże, kierownictwo na plus.

@Kk

To z tym tempem pracy to na plus czy nie, bo ja osobiście wolę pracować wolniej, a dokładniej, chociaż nie wiem jak tutaj na to patrzą :D Powiesz jeszcze o tych nadgodzinach? :)

@Michał

Tempo pracy myślę że na plus, nikt nie pogania, ważniejsze jest to żeby zrobić coś bez błędu niż szybciej. Jak ja pracowałam to nadgodzin nie było za bardzo, bo też nie było tyle pracy, jednak wiem że mogą się one zdarzyć.

Julia
@Kk

no i teraz pytanie z czego mógł wynikać brak pracy... za dużo osób zatrudniali czy to firma miała problem z pozyskiwaniem jakiś zamówień? dziś wiadomo jak o się rozkłada? rozwijają się? interesuje mnie po prostu dalsza perspektywa pracy zaraz po zatrudnieniu

Zostaw merytoryczną opinię o Tauron Dystrybucja S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tauron Dystrybucja S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tauron Dystrybucja S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tauron Dystrybucja S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tauron Dystrybucja S.A.?

Kandydaci do pracy w Tauron Dystrybucja S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tauron Dystrybucja S.A.

Tauron Dystrybucja S.A.