Opinie o Tauron Obsługa Klienta Sp. z o.o. w Wrocław Sudecka 95-97

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Tauron Obsługa Klienta Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tauron Obsługa Klienta Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tauron Obsługa Klienta Sp. z o.o. w Wrocław Sudecka 95-97

STOP PRZEMOCY PSYCHICZNEJ TOK

(usunięte przez administratora), Pomówienia, Prezes zarządu który to ukrywa, (usunięte przez administratora)tak by mieli wolną rękę, Przemoc psychiczna, Okradanie pracowników z nadgodzin ( nie wypłacono mi ani grosza lub dnia wolnego za 468 nadgodzin), zmiana systemu operacyjnego z EDO NA AUMS jeszcze bezszczelnie dyrektor rozliczeń straszył mnie zarządem. Ograbianie z godności, Wykorzystywanie swojego stanowiska do pomówień przez dyrektora ds rozliczeń i obecnego szefa biura w Wałbrzychu, Układanie się że związkami zawodowymi solidarność ( można zgłaszać (usunięte przez administratora)oni i tak zamiatają pod dywan - to jest banda!!!), zwłaszcza przewodniczący związków solidarności Tauron w Wałbrzychu!!! Ludzie doginaja na dwa etaty by zapłacić rachunki za prąd a szanowne grono w Tauronie podwyżki, premie, dofinansowanie do opłat za prąd, imprezy na które zapraszają emerytów. To wszystko piękne a z czyich pieniędzy to idzie....!!! Myślicie że jesteście bezkarni.... - nie jesteście!!!!

NIE POLECAM PRACY W TAURON
@STOP PRZEMOCY PSYCHICZNEJ TOK

Ma Pani racje w sprawie nadgodzin. Tauron to jak Amazon wyniszczy człowieka pracą. Chociaż tam z tego co wiem nie (usunięte przez administratora) tak na nadgodzinach

Pytanko Nowy wpis

Jak wygląda atmosfera i warunki pracy w dziale HR? Jakich zarobków można spodziewać się w tym dziale, np. na stanowisku mł. specjalisty ds. rozwoju pracowników i organizacji? :)

Zespół Rekrutacyjny w TOK Nowy wpis
@Pytanko

Dzień dobry, chętnie udzielimy dodatkowych informacji na temat tego procesu rekrutacyjnego. Zapraszamy do kontaktu: tok.rekrutacje@tauron.pl Zespół Rekrutacyjny w TAURON Obsługa Klienta

@Klient

W dniu 28 października 2023 zapłaciłem za prąd po raz drugi w misiącu październiku kwotę 107 złotych po czy owa faktura znikneła z systemu płatości na moim koncie w Tauron-ie , moim zdaniem to okradanie mnie i nie tylko z pieniędzy ale też potwierdzeń , mam wszystko na potwierdzeniu przelewów z konta bankowego , po tym incydencie przeszła kolejna faktura na kwotę 1 złoty 20 groszy która także zniknęła dziwnym sposobem z systemu płatności na moim koncie Tauron-a , w dniu dzisiejszym to jest 4 grudnia 2023 byłem osobiście zareklamować sprawę płatności w punkcie obsługi Klienta przy ulicy Legnickiej we wrocławiu , Kulturalny Pan kazał napisać mi prośbę o wyjaśnienie lecz moim zdaniem to On powinien wyjaśnić całą sytuację z płatościami i okradaniem mnie z pieniędzy , jestem bardzo zawiedziony z waszych usług oraz ciemiężliwej obsługi przy której każdorazowo trzeba czekać dwa do trzech tygodni na przyjęcie a i tak wychodzi się z pustym kwitem i nie wyjaśnioną sprawą, Dodam jeszcze że ów Pan ironicznie zapytał mnie że Tauron przyjmie każdą kwotę którą wpłacę i czy przypadkiem nie miełem odłączonego prądu , normalnie jaj sobie robi Wasza obsługa bo twierdzi że sam wymyśliłem sobie kwotę , faktrę i płatność , a ja mam dowody na to że wystawiliście te faktury na poczcie , czekam i nie dam się przez was okradać

@ magda Nowy wpis
@@Klient

Miałam podobną sytuacje. Zglaszalam problem natomiast obsługa taurona kompletnie zignorowala moje zgloszenie.

Czy w Tauron Obsługa Klienta Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

NIE POLECAM PRACY W TAURON
@STOP PRZEMOCY PSYCHICZNEJ TOK

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Tauron Obsługa Klienta Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Wojtek

Miałem umówioną wizytek czekałem 1,5 miesięcy w Tauron Wałbrzych. To co tam zastałem to kanał ludzie nieprzeszkoleni, nie maja kompletnie pojęcia o obsłudze klienta. Poprosiłem o wyjaśnienie pomyłki Taurona zamiast przeprosić ,krzyczą i próbują wmówić jakieś hipokryzje klijentom,nie jestem.Bardzo złe doświadczenie.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Tauron Obsługa Klienta Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Misia

Dzwoniąc na infolinię taurona w sprawie licznika przedplatowego ,pytając się w jakich punktach oprócz Żabek mozna doladowac licznik ,pani powiedziała że mam sobie sprawdzać w małych sklepach ,jednym słowem żenada, tacy ludzie nie owinni pracować na infolinię.

STOP PRZEMOCY PSYCHICZNEJ TOK

(usunięte przez administratora), Pomówienia, Prezes zarządu który to ukrywa dając przyzwolenie OPRAWCOM na działanie co daje im poczucie bezkarności. Przemoc psychiczna, (usunięte przez administratora) pracowników z nadgodzin ( nie wypłacono mi ani grosza lub dnia wolnego za 468 nadgodzin wypracowanych w ciągu trzech miesięcy), zmiana systemu operacyjnego z EDO NA AUMS jeszcze bezszczelnie dyrektor rozliczeń straszył mnie zarządem. Ograbianie z godności, Wykorzystywanie swojego stanowiska do pomówień przez dyrektora ds rozliczeń i obecnego szefa biura w Wałbrzychu, Układanie się że związkami zawodowymi solidarność ( można zgłaszać (usunięte przez administratora), naruszanie praw pracowniczych a oni i tak zamiatają sprawy pod dywan handlując tym samym stanowiskami pracy - to jest banda!!!), piszę o przewodniczącym związków solidarności Tauron w Wałbrzychu!!! Ludzie doginaja na dwa etaty by stac ich było zapłacić rachunki za prąd a szanowne grono w Tauronie podwyżki, premie, dofinansowanie do opłat za prąd, imprezy na które zapraszają emerytów, byłych pracowników. To wszystko piękne a z czyich pieniędzy to idzie....!!! Myślicie że jesteście bezkarni.... - nie jesteście!!!!

Ciekawa

"Weryfikacja i wprowadzanie danych do systemu" umowa zlecenie na 3 m-ce czy to tymczasowe stanowiska ? Tauron zatrudnia przez agencję tak w standardzie ?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Tauron Obsługa Klienta Sp. z o.o.?

G.

Zażywać tabletki na uspokojenie.

Wiadrami...!!! :-)))

@G.

Po pewnym czasie tabletki juz nie wystarczaja:-( - trzeba cos mocniejszego:-)))))))))))))))

Klaudia

Oj tak tak wiadrami a w piąteczek resecik i % dla higieny psychicznej :) swoją drogą ten który wymyślił funkcje opiekuna kolejki powinien smażyć się w piekle albo chociaż raz na niej stanąć…

Frelka

Pracuję w dziale płac od pewnego czasu, jestem zadowolona, mam super zespół, fajną szefową, warunki są jak najbardziej zadowalające, na rozwój nie mogę narzekać. Są też różne benefity. Jedna z lepszych firm w jakiej byłam. Mam nadzieję, że będzie to moje miejsce pracy na dłużej.

Magdalena
@Frelka

Ooo to fajnie. A jakie benefity tam macie? No i czy zarobki są równie zadowalające co reszta?

Frelka
@Magdalena

Multisport, dodatkowa opieka medyczna, są premie kwartalne, od czasu do czasu zdarzają się konkursy np. można wygrać bilet na koncert czy do cyrku itp ( zwykle odbywają się w Tauron Arena w Krakowie). Świeżo upieczony rodzic zdaje się może liczyć na jakiś mały prezent dla dziecka. Jest też kilka takich benefitów, które można dostać gdy pracuje się określony czas np ponad rok. Atmosfera na duży plus, ludzie są życzliwi i pomocni. Jeśli chodzi o podstawę wynagrodzenia to myślę, że to zależy kto ma jakie oczekiwania. Osobiście jestem zadowolona. Super sprawa to opcja pracy zdalnej kilka razy w tygodniu. Myślę, że jeszcze coś by się znalazło na plus.

Magdalena
@Frelka

A duże te premie kwartalne potrafią być? I poza tym odnośnie pracy zdalnej, czemu tylko kilka razy w roku można? Na jakich zasadach to działa? A jak ktoś chce więcej to nie może?

Iza

Można mieć wolny weekend ?

Abc
@Iza

Zależy jakie stanowisko. Przy pracy np. na stanowisku specjalisty ds. płac praca od poniedziałku do piątku .

@Abc

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na takim stanowisku?

Anastazja

ok. 4000 brutto

@Anastazja

I tak w zasadzie to tyle? tutaj za pracę to raczej już nie ma na co liczyć? Chodzi mi w głównej mierze o jakiś dodatek itp?

Zenon

Dno i (usunięte przez administratora) mułu, spychologia. Ludzie odpowiedzialni za przyłączenia kont, hasła itp praca do 15 tej?!?!, piątek do 12tej??,o co tu chodzi ???? Dzwonię ostatnio. Panie Jacku potrzebuje uruchomić terminal- 14:35. Ja już kończą, proszę jutro (w piątek), dzwonię 11:40 , ka już kończę. Jesteśmy poważną firmą czy o co chodzi !?!? Człowiek który podłącza terminale większość z domu??? (usunięte przez administratora) standardy

Kamila
@Zenon

Wiem o kogo chodzi, to ogólnie kpina, żebym dzwoniąc do osoby z pilnym podłączeniem terminala słyszała o 15tej ze już nie pracuje, a wogole będzie w firmie w piątek ale do 12tej to się odechciewa. Taka osoba powinna być w biurze (przynajmniej zmiany od 9-17tej) Kiedyś to była porządna firma teraz to kpina.

Centrala
@Kamila

Fakt to żart z tym działem, powinien pracować min 8-16ta i dyżury na miejscu nie wirtualnie do 15tej. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca.

@Centrala

Jeśli tak to może wypadałoby zgłosić taką sugestię?

Zenon
@Marzena

Było zgłaszane, odpowiedz tak jest dobrze, chore żeby pracownik techniczny czy dyżur IT pracowali bez dyżurów w centrali czy w godzinach 7-15 ,sobota do 12tej.

Kamil
@Centrala

Dokładnie, ja dzisiaj w delegacji, po 13 mogą mi terminal podłączyć…. ale osoba która może to zrobić pracuje w piątki przecież do 12 tej, to jakiś skandal i komuś powinni podziękować za taką prace.

@Zenon

Aha czyli serio są związane ręce co do tego czy gdzieś jeszcze można z tym się udać?

A.C

Zapraszają na rozmowę... Wszystko super a po rozmowie cisza... Zrozumiałe że nie każdy się dostanie, ale decyzje miałam dostać do dwóch tyg i nic. Świadczy to tylko o braku szacunku ludzi...

@A.C

To brak szacunku do ludzi i to prawda

Bożena

Też nie dostałeś decyzji po rozmowie? Zero kontaktu z firmą?

K.

W dziale windykacji jak długo się czeka na umowę na czas nieokreślony? Pracownik z kilkuletnim doświadczeniem w branży windykacyjnej jak musi długo czekać?

@K.

W całym TOKu przyjęte jest dwa lata, dwie umowy na czas określony, trzecia umowa na czas nieokreślony. Może być też wcześniej, jeśli HR w końcu przestawnie takie głupoty wymyślać

Byly pracownik windy sąd wro
@K.

Dzial windykacji wroclaw to porazka. Jawne kolesiostwo, placa tragiczna i darcie ryja przez pracownikow na siebie nawzajem. Nie doczekasz sie tam ani umowy na czas nieokreslony ani podwyzki.

Iwona
@Byly pracownik windy sąd wro

Płaca tragiczne czyli jaka? Możesz konkrety napisać. I za co pracownicy na siebie nawzajem wrzeszczą?

Jaki jest wkład kierownictwa Tauron Obsługa Klienta Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

G.

Żaden. Szefostwo i tak zepsuje każdy dobry humor i świetną współpracę....

@G.

100% racji... Jakbym czytal o POK Bielsko-Biała :-))))

@Artur

No co Ty opowiadasz:-))))) "Marzenka" to "prawdziwy skarb"...:-))))))))))))))

o

Rekrutacja w tej firmie(Wrocław,Gliwice,Kraków) to zenada ,HR bez pojęcia ,pytania na niskim poziomie i zadawane tylko dlatego zeby ktos mógł leczyć swoje kompleksyyy !!!!!!! Zero kompetencji Kierowniczki która zadawałą pytania oderwane od rzeczywistosci oraz starała sie udowadniać jak to ona jest boginią rekrutacji i wszechwiedzy dotyczącej głupot jakie tam sobie wymyśliła - totalna porażka i zakompleksienie takich bab które swoje kompleksy przenosza na płaszczyznę zawodowa !!!!!! W normalnych firmach jest rozmowa 20-30 minut na temat i merytorycznie z osobą decyzyjną która decyduje o przyjęciu a nie z kims kto leczy swoje kompleksy tak jak pseudomanagerkaaaa i HR oraz zapełnia sobie swoje grafiki tylko zeby pokazac jak to wazne są te osoby i jak bardzo spełniają sie na takich pseudo spotkaniach o niczym !!!! A znając zycie i takie firmyyy miejsce jest juz dawno sprzedane !!!!!

@o

Widzę, że szczególnie nie spodobała Ci się rozmowa kwalifikacyjna, w której brałeś udział. Mógłbyś przedstawić pytania, które zadawano Ci w trakcie tej rozmowy? Chciałbym mniej więcej dowiedzieć się, czego można się spodziewać.

Matal
@o

A czego można spodziewać się po firmie rodzinnej?

@Matal

Piszesz, że jest to firma rodzinna, a ja nie rozumiem jakie to ma znaczenie dla zatrudnienia? Dodaj jakie umowy są proponowane nowym pracownikom i ile trwa okres próbny. Będę wdzięczny za odpowiedź.

@Artur

Skoro nie rozumiesz, to ci to wytlumacze - firma rodzinna w tym znaczeniu, ze... zatrudnia sie znajomych, po znajomosci.

Inco Gnito

Absolutnie odradzam podejmowania pracy w POK. Uśredniając wysokość wynagrodzenia zasadniczego, premii kwartalnej, gruszy, energetyka, premii rocznei i prowizji za sprzedaż wychodzi tak śmiesznie niskie wnagrodzenie, że szkoda gadać. W Biedronce lepiej płacą. Ponadto: trzeba obsługiwać jednocześnie dublujące się pod względem funkcjonalności programy; odkręcenie przez dział z odpowiednimi uprawnieniami drobnej pomyłki pracownika trwa kilka miesiecy, a biurokracja i spychologia są na porządku dziennym. Praca z klientem jest najmilszym aspektem w tym (usunięte przez administratora) Zastanówcie się dwa racy zamin wyślecie tam CV.

KKK

Zatrudniaja nieudacznikow niekompetentnych ukraińców i chyba analfabetow. Od Grudnia nie umielu mnie wpisać do odbiorcow nie wpusali taryfy jaką podałem nie wspominajac ,ze nawet adresu dó korespindencji nie zmienili. Osobiscie bylo to zglaszane. A teraz matoły zwalają wine ,że isoba za to odpowiedzialna jyz nie oracuje. Wiec za pracownika niech poniesie gamoń kierownik lub innt (usunięte przez administratora) naczelnij,że nie umie dopilnować pracownikow. Sępy tylko kasę chca wydoic nic nie robiąc. 7em miesiecy mało byłi aby stwierdzić,że coś jest nie tak.naprawde niektóeym to trzeba z rana z dwa liście na rozruch wypłacić.

XaXaXa
@KKK

Język polski - taki trudny :) Człowieku tu są opinie o pracodawcy, a nie książka skarg i zażaleń konsumenta !!!

Bi

Proszę o opinię jak pracuje się w firmie Tauron, szczególnie interesuje mnie dział zakupów (zamówień publicznych),mam niedługo rozmowę i zastanawia mnie szczególnie wymóg "pod presją czasu". Obecnie moja praca to presja i ciągły stres, wszytko spóźnione, co nie zrobisz to za mało,za wolno. Dlatego nie chciałabym wpaść z deszczu pod rynnę. Z góry dziękuję za szczere opinie

Zostaw merytoryczną opinię o Tauron Obsługa Klienta Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Tauron Obsługa Klienta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tauron Obsługa Klienta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tauron Obsługa Klienta Sp. z o.o.?

Tauron Obsługa Klienta Sp. z o.o.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Tauron Obsługa Klienta Sp. z o.o.