Grupa TAURON

Łódź

Opinie o Grupa TAURON

Kamil

Co słychać w firmie? Taka cisza od miesięcy i zastanawiam sie czy aplikować? Widziałem ofertę pracy dla doradcy obsługi klienta. Warto się starać?

Paulina

Zainteresowani pracą w Grupa TAURON? Na stronie internetowej firmy możecie znaleźć aktualne oferty pracy: https://grupa.tauron.pl/tauron/kariera/Strony/lista-ofert-pracy.aspx Macie już jakieś doświadczenia, z którymś z tych stanowisk?

Aliusz

@tomek tam do nich to na każde stanowisko chyba opłaca się iść z tego co wiem. Poszukuję u nich zatrudnienia i znalazłem, że szukają kierowcy samochodu technologiczneg. Coś idealnie dla mnie! Wymagają wykształcenie zawodowego, dobrze mieć mechaniczne, świadectwa kwalifikacji zawodowej i prawa jazdy kat. C+E.

funkcja1

Witam, Dzisiaj, t.j. 19.02.2015, o godz. ok. 15.20 dzwoniła do mnie kobieta, która przedstawiła się jako pracownica firmy TAURON. Były jakieś zakłócenia na linii, a i dykcja tej osoby była raczej mizerna, więc pytałem się trzy razy, z jakiej firmy dzwoni. Zostałem szybko pouczony, ile to razy ta pani mówiła mi z jakiej to jest firmy. Ale dalszej konwersacji już nie było, ponieważ ta inaczej kulturalna pani rzuciła słuchawkę i już. Nie zdążyłem spytać się jeszcze, skąd ma mój numer telefonu, ponieważ jest on zastrzeżony. Gratuluję firmie TAURON takich pracowników. Sądzę, że nie jest to najlepsza droga dla pozyskiwania nowych klientów. Greets. funkcja1.

pod warunkiem, że jest nabór i że zaproszą na rozmowę, a o to ciężko

Zostaw opinię o Grupa TAURON - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa TAURON