Opinie o TAURON CIEPŁO w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TAURON CIEPŁO, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w TAURON CIEPŁO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TAURON CIEPŁO w Katowice

Znajomy

Pracowałem w grupie Tauron jako energetyk. Jak nie masz znajomości jesteś tylko zwykłym śmieciem. Taka prawda marna. Siedź cicho i się nie odzywaj. A ludzie po znajomości to zwykli ślizgacze. Jakości nie będzie ale jakoś to będzie. Sitwa z czasów słusznie minionej epoki z przed 30 lat ???? mózg w poprzek staje.

monter

Koledzy macie jakieś informacje czy rozmowy na temat podwyżek są prowadzone ogólnie nic nie słychać oprócz tego ze chcą nas sprzedać, tylko nic już później nie dostaniemy

Pytanie Nowy wpis

Co wchodzi w socjal TAURON CIEPŁO?

Konio Nowy wpis

Ile zarabia operator koparek

Ciekawa

Ile może zarobic spawacz ze wszystkimi uprawnieniami w Tauron ciepło?

Nice
@Ciekawa

Nie licz wiecej niz 3,8-4 tys brutto i 10% premii

Spawacz
@Ciekawa

Kolego jestem na stanowisku spawacza 4000 tys brutto plus 10 procent premi

Ha Nowy wpis
@Spawacz

Także jak widać, bez szału;)

Energetyk

W tej firmie czyli Tauron Ciepło to żeby dostać podwyżkę trzeba być w związkach, i nie ważne że pracujesz wydajnie i starasz się oraz jest człowiek dyspozycyjny , to podwyżkę dostaniesz tylko jako związkowiec bo się okazuje że pracownik dla firmy jest nie ważny a firmę zamiast prezes rządzić to rządzą związki bo nie pracuje się dla firmy tylko dla związków a jako związkowiec możesz leżeć głupa walić pić śmiało i podwyżkę dostaniesz w nagrodę nawet jak ciągle pracownika nie ma ciągle w pracy to nagrody dostaję a ten co pracuje nie choruje stara się i nie ma kiedy urlopu wybrać to ani podwyżki i nagrody . To niech prezes zacznie patrzeć na tych co się starają również a nie dla związkowców tylko bo związki powinny być na zewnątrz a nie w firmie i sztuczne stanowiska i po kilka pensji potem biorą

Robol
@Energetyk

Orientuje się ktoś jakie są zarobki na stanowisku mistrza w Tauron Cieplo?

Mistrz
@Robol

Plus minus 4600 brutto

Ha Nowy wpis
@Mistrz

Takie stawki to mają niektorzy spawacze, nie opowiadaj głupot ;) netto to bym się zgodził

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

mnm
Klient

Najgorsza firma dostarczająca ciepło, od dwóch dni próbują usunąć awarię w Mysłowicach. Jedyne co potrafią to tylko kłamać o awarii i zmieniać info o terminie usunięcia awarii na sowiej stronie.

Qman
@monter

Chyba w ogóle nie ma rozmów w temacie podwyżek a wszystko drożeje wokół, winnych spółkach skarbu państwa podwyżki, trzynastki nawet czternastki są ...

Nick
@Qman

Dokładnie jest naprawdę nieciekawie

@monter

Tak dostaniesz jak będziesz w związkach solidarności naj lepiej, bo tak to za pomnij bo w tauronie nie pracuje się dla firmy i szkoda że prezes tego nie widzi i przyzwala na dyskryminacje zwykłych pracowników bo tylko dla związków w tauronie podwyżki są po prostu jest dyskryminacja pracowników

Magda

Czy rozmowy są w siedzibie firmy ?

Znajomy

Były

Widzę że nie tylko ja. U mnie było identycznie. Nieudacznicy po znajomości którzy nawet nie zdają sobie sprawy gdzie się znajdują i oblegają odpowiedzialne stanowiska. Wstyd i hańba. Żydokomuna. Najchetniej wleźli by ci z buciorami z których słoma wystaje do domu. Kierownictwo i przełożeni to marionetki bez własnego zdania. Brygadzista który odkręca zawór w prawą stronę i się złości że mu nie idzie :D takie rzeczy.

Były
@Były

No i jeszcze "związki zawodowe" buahahaha nawet za komuny czegoś takiego nie bylo

obserwator
@Znajomy

Potwierdzam U nas się to nazywa także piesek wydziałowy Harcik

?

@monter o co chodzi z tym sprzedaniem ?

@?

trwają rozmowy gdzieś od połowy roku na temat sprzedaży aktywów Tauron Ciepło do PGNIG , podaje link tam można zapoznać się z tematem https(usunięte przez administratora)

aga

@Ciepłownik przez duże CH. a jakiej wysokości są te składki na związki zawodowe? I po co się je płaci ?

Czy w TAURON CIEPŁO są paczki/bony świąteczne?

Ciepłownik przez duże CH.
@Pytanie

Od niedawna bony się skończyły, paczki jak płacisz składki na Związki Zawodowe, cienko z firmą, chyba chce to komuś sprzedać.

Kokon

Podobno na dzień dobry proponują 4200 brutto + 10% premii

Dr. Bartłomiej P.
@Kokon

Ochłoń!!!

Stefan
@Dr. Bartłomiej P.

To jakie zarobki oferuje firma ta na początku zatrudnienia? Skoro według Twojej odpowiedzi nie jest to 4200 zł brutto to mógłbyś napisać kwotę, która jest realna do osiągnięcia zaraz po zatrudnieniu? Z góry dziękuję.

Dyr. Bartłomiej P.
@Stefan

Na każde stanowisko są inne zarobki, możesz zacząć nawet od stawki 3000brutto, no chyba, że zajmiesz moje stanowisko, to zarobisz 50tys brutto miesięcznie. Osobiście nie polecam Ci pracy w tej firmie, same chamy i cwaniaczki.

Angelika

Sytuacja w firmie jest trudna, owszem zarobki są trochę wyższe niż gdzie indziej natomiast w zamian za nie człowiek jest wyciskany jak cytryna. Atmosfera pracy zależy od Biura i przełożonego, ludzie bywają toksyczni podobnie jak przełożeni. Czysta korporacja. Do pensji brutto jest doliczane 10% premii, bywają jakieś premie jednorazowe, prężnie działają związki zawodowe. 14 sierpnia jest dniem wolnym ze wgl. na obchodzony Dzień Energetyka. Pracy dużo, stresu dużo, warto się dobrze zastanowić nim się u nich zatrudni.

Dyr. Bartłomiej P.
@Angelika

Znajdą Cię i premię zabiorą dożywotnio, Bartuś będzie miał na samochód na ktory go nie stać, bo służbowym musi dzieci do szkoły odwozić, hihiihihi

Tonik

Od dawna nikt nie zamieścił opinii ani żadnych aktualnych informacji o atmosferze, dlaczego?

@Tonik

Atmosfera gęsta... możesz sam doświadczyć.

Jeśli myślisz o pracy w tauron ciepło, od razu przestań myśleć, szkoda zdrowia, szkoda sobie zatruwać źycie tymi pomiotami bez wykształcenia, firma typu Rodzinka.pl, mobbing, traktowanie jak śmiecia, system kar niczym w Chińskiej fabryce IPhone, pracownicy nie lepsi, jeden drugiemu doły kopie, (usunięte przez administratora)na koniec wyśmiewanie w gronie tych prawowitych ze stażem minimum 30lat, troglodyci i nienawistnicy.

Elo

To tutaj tylko się może dostać osoba co miała kogoś w Tauronie w rodzinie?

AaAa

Trochę niepoważna firma. Byłem na rozmowie i zgodnie ustaliliśmy, że dostanę informację zwrotną do konkretnego dnia - nie dostałem. Ok rozumiem. Za kilka dni telefon - jest rekomendacja do zatrudnienia - do 10 dni dostanę informację zwrotną... i tak czekałem, czekałem ... niecałe 3 miesiące później dostałem maila z podziękowaniami za udział w rekrutacji.

Były pracownik Tauron Ciepło
@AaAa

Niepoważnie traktują pracowników, ale oprócz tego jest zwykle (usunięte przez administratora) Mobbing, dobrze, ze się nie dostałeś, i tak byś się nie dostał, nie masz wujka prezesa, albo tatuś nie pracował 50 lat? Nie masz wstępu, ludzie z ulicy to dla nich śmiecie.

nowy

gdzie lepiej w cieple czy wytwarzaniu ?

Wanda
@nowy

Czy planujesz aplikować do firmy? Może jesteś już w trakcie rekrutacji? Zastanawiasz się nad dwoma działami, czy masz doświadczenie w tej branży? Daj znać, jeśli pomyślnie przejdziesz rozmowę kwalifikacyjną, chętnie dowiemy się, jak przebiega rekrutacja i jakie warunki są oferowane nowym pracownikom.

@Wanda

jeśli chodzi o moją osobę to dostałem się tu i tu bez znajomości tylko zastanawiam się gdzie będzie lepiej jeśli chodzi o zarobki długofalowe oraz możliwość awansu

@Wanda

jeśli chodzi o wytwarzanie rozmawialismy na rozmowie o pieniadzach a na umowie jałmużna

RICO

ŚREDNIA PENSJA 3000-3500 PRZEWODNICZĄCY S NIE MNIEJ JAK DWIE ŚREDNIE KRAJOWE POWTARZAM NIE MNIEJ TAKA PENSJA JAKIEŚ MARKOWANE RUCHY NIBY COŚ TAM ROBI KTOŚ TU SIĘ CHYBA SPRZEDAŁ NASZ ZWIĄZKOWY PRYWATNY JUDASZ

xksara

najlepiej żeby pracować za darmo, pracować ponad normę również za darmo i za pięciu, dnoooooooooo. Nowa "pani" prezes to porażka jeśli chodzi o wiedzę , niekompetentna i złośliwa, pozdrawia TS :)

Zostaw merytoryczną opinię o TAURON CIEPŁO - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

TAURON CIEPŁO