ELEKTROWNIA JAWORZNO

Jaworzno

Opinie o ELEKTROWNIA JAWORZNO

Karolina

Możesz wyjaśnić co oznaczają te "kartki" @el. Na pewno znaczna część forumowiczów będzie wdzięczna za więcej szczegółów. Pomoże to w poszukiwaniu pracy.

el

Witam Ja pracuję w EC na hucie Katowice a dokładniej TAMEH Pracuję jak na razie 8 miesięcy moje zarobki to 2500zł plus kartki 9 zł za dzień

Misiek1785
@el 31.01.2017 16:05

Do el. A te 2500zl to masz brutto ?? Jakies dodatki zmianowe?? Czy dodatki nocne ?? Do tej stawki.

edr

Może wiadomo czy można znaleźć u nich zatrudnienie chociażby na kierownika sprzedaży? Dobrze, że dają tutaj dość urozmaicone zarobki, ale że wypłata jest na czas to super sie jeszcze składa. Pozdrawiam

St kpr

Mam pytanie , czy 2000 PLN to jest tygodniowka?

jtyj
@St kpr 01.08.2016 11:06
Mam pytanie , czy 2000 PLN to jest tygodniowka?

w angli tak

ciekawski

Udziela się tutaj może jakiś maszynista ? -Jakie są warunki pracy? -Jakie około są zarobki netto? -Czy jest jakieś socjalne?

pan bryła

szukam pilnie zatrudnienia związanego z węglem, produkcją i jego sprzedażą. podobno dobrym pracodawcą może być właśnie ELEKTROWNIA JAWORZNO. natomiast napiszcie mi proszę czy obecnie jest tam szansa na jakieś bardziej atrakcyjne stanowisko pracy? wiem w sumie jaka jest kiepska sytuacja na rynku z węglem:/

młody

Witam! Orientuje się ktoś czy są przyjęcia do firm, które pomagają przy budowie nowego bloku - w ogóle firm które pracują na terenie Elektrowni 2 i 3 ?

stary wyga

pojawiają się tylko po znajomościach pociotki etc.oficjalnie brak przyjęć

szukam_pracy

Witam, czy są obecnie przyjęcia do Elektrowni Jaworzno ? Jestem po Technikum Elektrotechnika przemysłowa, chciałbym tam pracować czy istnieje możliwość zostania przyjętym ?

uczeń

Przyjmują teraz młodych po szkole? Podobno podpisano umowę miedzy Tauronem a byłą ich szkoła? Przyjeli kogoś czy to tylko zapowiedzi?

zadowolony

dają wszystko, pełen socjal karpiowe mikołajkowe gwiazdkowe zajączkowe majowe ołówkowe gruszowe itp itd

Mati

mi tez załatw odwdziecze sie.

bezrobotny

Brygadzista są przyjęcia na Elektrownię? załatw mi robotę bo szukam od 2 lat i nie mogę znaleźć

pytanie o socjal

coś bardziej szczegółowo jeżeli chodzi o socjal mógłby ktoś opisać: ten tańszy prąd to o ile, dzień energetyka to jakaś kasa extra czy tylko impreza na stadninie. Premie miesięczne, kwartalne, bony na święta/ za dniówkę, trzynastka jest czy to już przeszłość?

roler

do takiej elektrowni najlepiej załapać się pewnie po znajomości. Inaczej wydaję mi się, że może być trudno

brygadzista

i co młody (anonim) pracujesz juz u nas? dostałeś sie do pracy na elektrowni? Jeśli tak to zapraszam do mojej brygady- zrobimy z Ciebie ludzi. Pozdrawiam

zależy do jakiego wydziału trafisz - w jednym panuje miła i przyjazna atmosfera w innym będą Ci chcieli nóż wbić w plecy że przyjęli Ciebie a nie kogoś z ich rodziny i zazdrość o to ile zarabisz. Kasa hmm zależy od wielu czynników ale nei spodziewaj się więcej jak 2K.

achim

tak w tej firmie masz pełen socjal - wczasy pod gruszą, dopłaty do kolonii, dzień energetyka, tanszy prąd, ubrania robocze, woda w ciepłe dni, posiłek regeneracyjny jeśli pracujesz w teranie zimą, przerwy śniadaniowe itd. Ale robota naprawdę ciężka i mozolna za stosunkowo małe wynagrodzenie.

wilim

praca jest tak ciężka że już nie daje rady, a pieniadze tez nie sa specjalne jak pracujesz w soboty to 2kółka dostaniesz.

odys

ciężka praca za małe pieniądze czas pomyśleć o innym zajęciu

zwalniam sie , ciezko jest jak [usunięte przez moderatora] za grosze

gonzo

Prace i tak tam dostaje si

Słowa kojarzące się z ELEKTROWNIA JAWORZNO (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w ELEKTROWNIA JAWORZNO: Najbardziej nie podobało mi się w ELEKTROWNIA JAWORZNO:

Zostaw opinię o ELEKTROWNIA JAWORZNO - Jaworzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELEKTROWNIA JAWORZNO