Opinie o Orlen Południe S.A. w Trzebinia

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Orlen Południe S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Orlen Południe S.A. o rekrutacji.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orlen Południe S.A. w Trzebinia

Niko

Ktoś wie jak wygląda praca na biodieslu? Jakie pensje na start?

staszek
@Gazownik

Pracowałem 29 lat na destylacji rurowo-wieżowej DRW III. W ostatnich latach mojej pracy na oddziale rządziła banda wzajemnej adoracji, chodzi mi głównie o radosza (usunięte przez administratora) i gąsiorowskiego m. i zwolańskiego m., popielę w., bryśkiewicza a./(usunięte przez administratora)/. Przez nich straciłem duże pieniądze, ponieważ od ich widzimisię przyznawali stawki, premie i awanse. Nie wiem jak dzisiaj, ale to była jedna wielka klika - robili co chcieli i nie byli odpowiedzialni i nie ponosili tego konsekwencji. Ostatni okres był dla mnie nie do strawienia i zaakceptowania. Jak tylko była możliwość szybko odszedłem na emeryturę. Osoby te są typowymi (usunięte przez administratora)dbającymi tylko i wyłącznie o własną (usunięte przez administratora) Myślę i mam nadzieję, że ich dopadną równierz choroby /niektórych już dopadły/ i nieszczęścia, których im życzę z całego serca, również im najbliższym. Trzymam kciuki.

Czy pracodawca Orlen Południe S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Anonimusss
@HR

Podzielam zdanie olbo jak jesteś przydupasem jak Janusze Radosze .

Witajcie, jest tu może ktoś kto współpracował jako Administrator Aplikacji IT? wskazane warunki spełniam, przyznam, że zarobki musze poznać by wiedzieć czy w to iść. Piszą o wynagrodzeniu oraz systemie premiowym. Na czym polega i ile wychodzi?

Bardzo interesuje mnie podstawa jaka jest oferowana na stanowisku specjalisty ds. bezpieczeństwa procesowego. W treści wprost zostało zawarte to, że wymaga się pięciu lat doświadczenia od kandydata. zastanawiam się jak już na start jest to doceniane?

W tym kontrolingiem jeszcze dopytam tylko o warunki na miejscu. czy różnią się ze względu na lokalizację? Jak mam teraz przed sobą dwie oferty od nich na Trzebinię czy też ogólnie Śląsk to w obydwu piszą wprost, że to umowa o zastępstwo, z jakich przyczyn? mam na myśli to, że nie będzie można liczyć na stała współpracę?

Informator Nowy wpis

Umowa na zastępstwo, jak wskazuje sama jej nazwa, jest zawierana w celu świadczenia pracy za innego nieobecnego pracownika. Charakteryzuje się określonym czasem obowiązywania. Rekrutacja była jedna, do Trzebini, ogłoszenie było pozycjonowane na Małopolskę i Śląsk z racji bliskości obu regionów.

Inżynier procesów produkcyjnych – czy ktoś może się zatrudniał i mógłby ocenić jakoś pracy oraz wynagrodzenie za nią? Jest dostępna oferta na głównej stronie i zastanawiam się na ile warto byłoby się starać o zatrudnienie, ciekawe tylko jak spora konkurencja może występować w tym przypadku?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Technolog (Technologia i Rozwój) w firmie Orlen Południe S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Grzegorz

Może się ktoś wypowiedzieć jak wygląda praca jako kierowca?

Kat

Cześć! Jak powiecie coś na temat działu controllingu? Warto aplikować ? Atmosfera jest ok?

Mari

Cześć, pracuje ktoś może teraz jako biotechnolog? możecie mi napisać czy warto? warunki spełniam, chętnie poczytam o lab i tym co się dzieje teraz na miejscu. dodatkowo piszą o premiach. Jakie wychodzą i za co konkretnie?

SZeFu

Tak

HR

nieee , twoją podstawową kompetencją będzie np. to ,że jesteś fryzjerką ale mieszkasz w Pcimiu

Anonimusss
@HR

Podzielam zdanie olbo jak jesteś przydupasem jak Janusze Radosze .

Co jaki czas w Orlen Południe S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

Niko

Ktoś wie jak wygląda praca na biodieslu? Jakie pensje na start?

Hehe

To jaką stawke dostałeś? Każdemu oferują tyle samo na start ;)

Gazownik
@Hehe

Nie do końca. Wedle nabytej wiedzy dostałem stawkę o 200-300 zł niższa od niektórych pracowników z kilkuletnim stażem na tym oddziale. Było to dla mnie duże zaskoczenie. Po pierwsze wynika z tego jasno, że pracownikom nie dają podwyżek po przepracowaniu odpowiedniego czasu i wdrożeniu się do samodzielnego wykonywaniu czynności oraz nabyciu uprawnień. Po drugie dziwna rzeczą dla mnie było to, że bezpośredni przełożony czyli mistrz nie ma wiedzy jakie wynagrodzenie zasadnicze posiada podlegający jemu pracownik. W innych firmach mistrzowie lub teamleaderzy mają dostęp do takiej wiedzy( mam na myśli oficjalna drogę np poprzez wewnętrzny portal). Nie wiem jak w innych oddziałach tej firmy na tym jest to wielki temat tabu, który również wpływa na wzajemne podejrzenia np. on chodzi do kierownika i przekazuje informacje co się dzieje na dole i pewnie przez to ma wyższą stawkę lub on jest od tego a tego i dlatego ma wysoką stawkę . Doprowadza to m.in. do złego klimatu za załodze. Wysokość wynagrodzeń nie powinno się wynosić po za zakład ale już pomiędzy pracownikami a zwłaszcza pracownikiem a bezpośrednim przełożonym powinna być jasna informacja odnośnie wysokości wynagrodzenia choćby po to że mistrz widząc bezpośrednio jak pracownik wykonuje swoje obowiązki będzie mógł sprawiedliwie wnioskować o podwyższenie jego wynagrodzenia. Kierownictwu zależy na tym aby stawki krążyły wokół załogi jako temat tabu. Dziwna jest to filozofia zarządzania z którą się nigdy nie spotkałem. Najważniejsze jest dla mnie to że osoby chętne tam pracować będą wiedziały że takich rzeczy muszą się tam spodziewać.

staszek
@Gazownik

Grazia

Czy jest tu może ktoś kto pracuje lub pracował jakiś czas temu jako specjalista ds. kontrolingu i by ocenił warunki? Oferta ze dwa dni temu została dodana, ciekawi mnie czy moja aplikacja będzie pierwsza? Zastanawia mnie to, że widnieje przypis o umowie o zastępstwo. Później można zostać przeniesionym na inne stanowisko czy jak?

Baśka

A taki specjalista ds. bezpieczeństwa procesowego? Nie widzę opinii dotyczącej tego stanowiska, poza tym te ostatnie są sprzed miesięcy. Skoro tak to wiecie może jaka atmosfera teraz występuje przy Fabrycznej? Są jakieś zmiany noworoczne?

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista Ds. Zakupów w Orlen Południe S.A.? Napiszcie, jak według Was przebiegła rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Maniek

Chciałbym aplikować jako kierowca CE, ADR, TDT. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jak wygląda ta praca od strony kierowcy? Chodzi mi o wynagrodzenie, atmosfere, godziny pracy itp. Interesuje mnie wszystko. Z góry dziękuję

Halina

W ogłoszeniu internetowym na stanowisko Specjalista ds. podatków napisali że wymagają odpowiedzialności biznesowej. Wie ktoś co to znaczy właściwie? Jaka to odpowiedzialność? I jak to rekruter weryfikuje?

Wolny
@Halina

Ogłoszenia o pracę są pisane pod konkretną osobę, którą przyjmują z polecenia. Rekrutacja to ściema. Wszystko na zasadzie ręka rękę myje.

@Wolny

a skąd to wiesz? zastanawiam się w jaki sposób można potwierdzić tego typu informację. jaka liczba osób teraz się zatrudnia, twierdzisz, że dosłownie każdy nie jest neutralny? jak od strony organizacyjnej praca może wyglądać w takim układzie? jakie są dalsze cele i ogólna perspektywa do końca roku? czy są prowadzone jakieś konkretne projekty?

W tej firmie od lat rządzi tylko jedna osoba z HR ……. nie kolejni Prezesi czy Dyrektorzy to ona ustala zasady kto będzie pracował , a kto nie

Agata
@Anna

I złe te zasady, czy co? Nie pogardzę chociaż krótkim opisem tego, jak się tam mniej więcej pracuje w tym środowisku. I oczywiście, jakie są oferowane warunki przez nich finansowe.

@Agata

Jak chcesz być marionetka w fałszu i obłudzie zakłamaniu podlizywaniu to proszę bardzo

@Agata

Jakie zasady tu nie ma zasad żadnych przy rekrutacji wszystko z polecenia …. Atmosfera to wyścig szczurów , a Prezesi są tylko z nazwy bo na niczym się nie znają

Kamila
@Tytus

Do czego ten wyścig szczurów? Po premie? Czy po awanse? Są w ogóle szanse żeby awansować na wyższe stanowisko?

@Kamila

Wyścig szczurów to (usunięte przez administratora) podlizywanie obgadywanie manipulacja walka o stołek awans na wyższe stanowisko zapomnij

@Tytus

Czemu o wyższym należy zapomnieć? Od lat obsadzone na stałe? ile ich w sumie jest przy liczbie miejsc dla zwykłych pracowników?

@Anna

No i doczekała się posadki Dyrektorskiej w końcu …. i wygryzła wszystkie poprzedniczki

@Anna

No i doczekała się posadki Dyrektorskiej w końcu … wygryzła wszystkie poprzedniczki

@Tom

do czego w tym momencie nawiązujesz? coś się stało konkretnego? jakaś zmiana na stanowiskach?

@Zuzanna

Przecież cała firma trąbi ze jest nowa Dyrektorka HR i wygryzła poprzednia a tamta była w porządku zachciało się Pan kierowniczce stołka dyrektorskiego tetaz może rządzić na calego

Agata
@Tom

Co to znaczy wygryzła? A tamta nie odeszła po prostu ze stanowiska czy coś? Przecież ludzie czasem zmieniają pracę, jakby nie patrzeć. Jak to tu wygląda z rotacją?

@Agata

Pani kierownik robiła wszystko żeby zostać Dyrektorka …. i pozbyła się poprzedniczki przecież to oczywiste

Pan Prezes ustawił swojego człowieka …panią kierownik

Zarząd to jedna wielka pomyłka liczą tylko na kasę ile zgarną Premii rocznej Prezes no cóż wszyscy wiedza ze się nie nadaje to tej roli i brak kompetencji zero szacunki zero dialogu czy kompromisu pracy nigdzie nie zagrzał długo miejsca wystarczy spojrzeć na CV zrobi to co mu każą i pewnie pójdzie narobić bałaganu dalej …..

@Anna

Aż tak bardzo złe chciałem tam aplikować i teraz się zastanawiam

Zasady ? No cóż w zależności czy Cie polubi i jak bardzo dasz się sterować i zmanipulować ….

bobo

Od kiedy przyszedł gość po odstawieniu prawdopodobnie leków specjalistycznych w firmie się bardzo źle dzieje.

@bobo

Co masz na myśli? Pamiętaj, że sformułowania podważające czyjeś zdrowie psychiczne mogą być bardzo krzywdzące. Warto byś wypowiedział się w sposób merytoryczny na temat warunków pracy w firmie. Czy aby na pewno jest aż tak źle jak mówisz?

Orle Oko
@bobo

Nie narzekaj gościu, bo w żadnej firmie w okolicy tak dobrze nie ma jak w orlenie południe: macie bardzo dobre pensje, premie świąteczne po ponad 1000 zł, trzynastą pensję na dzień chemika, paczki na święta dla dzieci, wczasy pod gruszą, dopłate do wypoczynku szieci, zniżki na paliwo i oczywiście zwiäzki zawodowe, które o was dbają i bezcenny uśmiech kierownika i prezesa. I co? I jeszcze wam źle. Nie jeden dałby sobie"jaja urwać",żeby tam dostać się do pracy. I chodzä pöźniej tacy bez jaj niezadowoleni, jak się dostaną. Jak spotykam znajomych z biodiesla, to są tacy uśmiechnięci, zadowoleni i nie słyszałem, żeby narzekali, że mało zarabiają - prawda bogdan?

@Orle Oko

Jak rozumiem, jesteś pracownikiem firmy Orlen Południe. Twój opis warunków finansowych zawiera aktualne informacje? Jeżeli tak, chciałabym zapytać, jak wygląda kwestia premii świątecznych? Wspomniałeś, ile one wynoszą, jednak czy każdy pracownik może je otrzymać?

Każdy dostaje.

rycter
@Anna

Premie świąteczne są każdy je ma dodatkowe karty na paliwo 550 zł. nie którzy powiedzą że co to 550 zł jak paliwo po 7,22zł za litr ale są.

@rycter

No to prawda akurat. Bo te karty to rok temu też po 550? Czy właśnie ze względu na ceny podwyższyli?

Czy w Orlen Południe S.A. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

sasa

Tak, sa regularne premie kwartalne oraz dodatki świąteczne i dofinanasowanie do wczasów :)

rycter

pracuje w tej firmie 30 lat w tym roku odchodzę na emeryturę i od samego początku jestem zadowolony a jak sobie ktoś myśli że się będzię obijał to raczej nie trzeba pracować. Pieniądze na czas dodatki również i benefity.

Zostaw merytoryczną opinię o Orlen Południe S.A. - Trzebinia

• Jak się pracuje w Orlen Południe S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Orlen Południe S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orlen Południe S.A.?

Orlen Południe S.A.

Orlen Południe S.A.