Opinie o Sikora Artur Zakład Elektroinstalacyjny - As. w Chrzanów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sikora Artur Zakład Elektroinstalacyjny - As.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sikora Artur Zakład Elektroinstalacyjny - As. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sikora Artur Zakład Elektroinstalacyjny - As. w Chrzanów

Podwykonawca Nowy wpis

Poważne problemy z płatnością dla podwykonawcy. Przed płatnością milutko, po wykonanej usłudze kawał (usunięte przez administratora) Przestrzegam

Michal Nowy wpis
@Podwykonawca

To prawda przed zakończeniem mojej pracy milutki uprzejmy, a potem jak trzeba mi zapłacić to przekleństwa a teraz nie odbiera telefonu . Dramat ale ja tego nie zostawię innych poszkodowanych proszę na prv michalst@interia.pl

Bartek Nowy wpis
@Michal

(usunięte przez administratora) nic więcej Ten typ tak ma

Polecam! Pracuję w tej firmie już kilka lat i Szef jest najlepszym szefem jakiego kiedykolwiek miałem! :) Atmosfera w firmie jest przyjacielska i bardzo miła. Wszyscy pracownicy bardzo ze sobą dobrze współpracują i się lubią. Jak w rodzinie. Lubię przychodzić do tej pracy. Lubię atmosferę w Sikora Artur Zakład Elektroinstalacyjny - As. za: Najbardziej podoba mi się podejście Szefa do pracowników. Traktuje nas jak ludzi i jak przyjaciół.

robol

Tak Arka tez wykończył menel

Bartek

Dokładnie popieram kolegę Wykończył arkadiusza i nie chciał rodzinie wypłacić pieniędzy a chłopak zmarł Mało tego pracował u nas od początku firmy za 10 zł na godzinę śmiech na sali

Sylwia

Czyli lubisz ten zakład pracy za miłą atmosferę. Dobra atmosfera w firmie to podstawa, zdecydowanie. A co sądzisz o warunkach umowy i zarobkach? Jest okej?

Dominik

Niestety ta opinie jest tylko po to by poprawić ocenę firmy która została napisana przez właściciela firmy niestety każdy wie ze pan Artur okrada ludzi od dawna i żaden pracownik oprócz emerytów z kopalni nie będzie tam pracował mało tego pan Artur nadużywa narkotyków bez jakich kolwiek konsekwencji z tego tytułu na codzień prowadzi samochód i nikt mu nic nie robi z tego tytułu

Masa Nowy wpis

Nie polecam tej firmy właściciel mydli oczy nie wypłaca pracownikom okrada prywatnych ludzi sprawa jest już w sądzie pracy nie polecam nie dajcie się nabrać i uwaga na córkę i syna którzy tez pracują w tej firmie i robią tak jak tatuś

podwykonawca

Firma nie płaci podwykonawcom,(usunięte przez administratora) nie nie wypłacalny. Niewiem jak sie pracuje .

Max
@podwykonawca

Niestety podzielam tą opinię. Nie płaci faktur. Konieczne wezwania przedsądowne

Kacper

Proszę dajcie znać czy można w tej firmie liczyć na umowę o prace ?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Sikora Artur Zakład Elektroinstalacyjny - As.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Kamil

@klient jak długo współpracujecie ?

Klient
@Kamil

Witam, współpracuję z P. Arturem już wiele lat i zawsze nasza współpraca przebiegała bezproblemowo, szybko i bardzo sprawnie. Nie było nigdy żadnych problemów finansowych. A.S. Zakład Elektroinstalacyjny to firma godna polecenia.

Klient

Polecam współpracę z Panem Arturem Sikorą, reprezentującym firmę Zakład Elektroinstalacyjny - AS. Właściwa współpraca z klientem.

Robert

POLECAM firmę Zakład Elektroinstalacyjny Sikora Artur - AS.

Marzena T-W

Szanowni Państwo, każdy ma prawo do wypowiedzenia się i zamieszczenia swojej opinii, natomiast bardzo mnie zmartwiły te wypowiedzi i chciałabym pochwalić Pana Artura, który jest uczciwym i rzetelnym człowiekiem. Usługa została wykonana z pełnym profesjonalizmem i niezwykłym zaangażowaniem. POLECAM firmę Sikora Artur Zakład Elektroinstalacyjny - AS.

Bartek

Witam niestety w firmie się nic nie zmieniło właściciel firmy dalej okrada pracowników i nadużywa narkotyków wraz z synem pracownikiem tej firmy aktualnie zatrudnia emerytów Wszyscy fachowcy uciekli z firmy ponieważ szef jest niewypłacalny i nigdy nie był nie polecam tej firmy pracowałem tam około 6 lat i na koniec oskarżył ludzie ze ukradli mu pieniądze z czego poszedł na policję i się okazało ze nikt mu nic nie ukradł zwykle kłamstwo po to by on miał więcej pieniędzy dla siebie

Choracy

@masa Idealnie to nigdzie nie jest ale uważam, że przesadziłeś na maksa.

Jakie wartości są cenione w Sikora Artur Zakład Elektroinstalacyjny - As.?

Mateusz

Hej, co myślicie o tym pracodawcy? Ktoś z pracowników się wypowie?

Dominik

Odkąd z firmy zostali zwolnienie (usunięte przez administratora) lenie, którym nie chciało się pracować w firmie poprawiła się atmosfera i znacznie lepiej się pracuje. Nie ma złodzieja, który okradał nawet nas, innych pracowników, gdy byliśmy z nim na wspólnych robotach, więc jest ok.

Bartek

Polecam firmę. Dobra praca. Miła atmosfera.

Innocenty

Jesteście pewni, że nie dzieje się dobrze w firmie? Może trzeba bardziej starać się w pracy?

barko

nie polecam!

Sylwia

O firmie AS nikt jeszcze nie napisał a szkoda, gdyż informacje z pierwszej ręki dotyczące atmosfery i warunków pracy w tej firmie mogą być pewną wskazówką dla osób, które chciałyby podjąć się w tym miejscu pracy. Swoje pytanie kieruje w szczególności do osób pracujących tam - jak jest, czy polecacie pracę w Zakładzie Elektroinstalacyjnym - As ?

@Sylwia

Niestety nie polecam w żywe oczy potrafi powiedzieć że dzisiaj będzie wypłata a następnie dni jest bardzo zajęty robi wszystko żeby nie wypłacać pieniędzy tłumaczy się wszystkim czym może nie ma szacunku dla pracowników ja pracowałem około 5 lat pod koniec mojej pracy jak się dowiedział o zwolnieniu to zatrzymał wypłatę który miałem dostać pod koniec miesiąca niestety nie dostałem ani złotówki(usunięte przez administratora) nie polecam pracowałem i wiem jak tam jest

Bartek

Nie polecem tej firmy (usunięte przez administratora)

Masa

Pracowałem w tej chorej firmie 12 lat (usunięte przez administratora) zawyża ceny kupujac najgorsze materialy omijajce ta firma z daleka

Nie polecam firmy!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sikora Artur Zakład Elektroinstalacyjny - As. - Chrzanów

Sikora Artur Zakład Elektroinstalacyjny - As.
  • Kroczymiech 60A
    32-500 Chrzanów

Sikora Artur Zakład Elektroinstalacyjny - As.