Opinie o Grupa Cargo Sp. z o.o. Sp.k. w Jaworzno

Grupa CARGO - ponad 20 lat doświadczenia na rynku szkoleń. Prowadzimy działania na terenie całego kraju (jak również w innych krajach Europy).


Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Cargo Sp. z o.o. Sp.k. w Jaworzno

Inga Nowy wpis
Inne

Zauważyłam ze chyba sugerowany jest rozwój skoro zespół ma się powiększać. Oprócz tego coś jeszcze w warunkach pracy się zmienia? były już w tym roku jakieś podwyżki?

Izabela Nowy wpis
Inne

Witam, znalazłam ogłoszenie dla przedstawiciela handlowego. wygląda na to, że wygasło jakoś sponad miesiąc temu. czy możliwe, że te nabory będą jeszcze wznawiane? Spełniam kryteria i być może bym aplikowała

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Izabela

Pani Izabelo na tą chwilę nie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko przedstawiciela handlowego. Proszę śledzić media społecznościowe i ogłoszenia na portalach. Być może za jakiś czas będziemy chcieli powiększyć nasz zespół handlowy.

Szkolenie z klasyfikacji C +E Nowy wpis
Inne

Nie polecam szkolenia z klasyfikacji C+E grupy Cargo. Pierwsze zagadnienie zawiera 590 pytań, które można przewinąć dopiero po ok. 1,5 minucie każde co daje nie całe 200 pytań dziennie do przeanalizowania przez kursanta jeśli robimy je od samego rana do wieczora. Takowych zagadnień z rozwinięciem jest znacznie więcej. Pytanie z automatu po zakończeniu czytania przez lektora powinno być kierowane na następne a nie to system decyduje kiedy można je będzie przewinąć. Nie normalna sytuacja....człowiek płaci ok. 8000 za sam kurs i ma problem żeby go normalnie i szybko przerobić, bo dają takie szkolenia z którymi trzeba się użerać.

Pytanie
 Pytanie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Grupa Cargo Sp. z o.o. Sp.k.?

Cargo
Pracownik
@Pytanie

Zapraszamy do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych, które prowadzimy.

Marta
Inne
@Cargo

Czy obecnie prowadzicie jakieś rekrutacje? Na jakie stanowiska i jakie wymagania stawiacie kandydatom?

GRUPA CARGO
Pracownik
@Marta

Witamy! Dziękujemy za zainteresowanie - wszystkie nasze rekrutacje są na bieżąco zamieszczane na olx lub serwisie pracuj.pl - zachęcamy do śledzenia. Oczywiście zawsze można wysłać CV na nasz adres biurowy. :)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Grupa Cargo Sp. z o.o. Sp.k. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa?
logo firmy Nauczyciel komunikacji interpersonalnej
Wrocław
Szkoła Policealna GoWork
Wyślij CV
logo firmy PSYCHOLOG PRZEDSZKOLNY
Bytom
Tika Studio Anna Stajno
(4 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Trener w kawiarniach i restauracjach na Lotniskach
Warszawa
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
(386 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Czy Grupa Cargo Sp. z o.o. Sp.k. zapewnia kartę multisportu?

Pracownik
Były pracownik
@Pytanie

Jest taka w planach. Do tej pory nie było zainteresowania ze strony pracowników.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Grupa Cargo Sp. z o.o. Sp.k. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Tak, zaangażowanie w realizację zadań jest docenianie przez kierowników poszczególnych działów.

Wanda
Inne
@Pracownik

I jak to docenianie się objawia? Uścisk ręki prezesa czy coś więcej?

GC
Pracownik
@Wanda

Każdy kierownik ma możliwość przyznania premii zależnej od obrotów danego działu. Dodatkowo są inne formy ustalane indywidualnie z Przełożonym.

Pytanie
 Pytanie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Grupa Cargo Sp. z o.o. Sp.k.?

Weronika
Pracownik
@Pytanie

Oczywiście, atmosfera w pracy jest bardzo ważna. Grupa Cargo stawia to jako jeden z priorytetów. Nasz zespół jest zgrany, młody, dynamiczny przez co też efektywny! :)

Pytanie
 Pytanie

Czy w obrębie jednego działu w Grupa Cargo Sp. z o.o. Sp.k. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

wean
Pracownik
@Pytanie

Witam, oczywiście, że w firmie jest możliwość rozwoju zawodowego i pokonywania poszczególnych szczebli kariery. Wszystko zależy od chęci, motywacji, zaangażowania i ustaleniu ścieżki rozwoju z przełożonym.

Iwona
Inne
@wean

A czy taka ścieżka kariery/rozwoju jest już od początku nakreślona przez pracodawcę? Chodzi mi o to, czy przyjmując się do pracy w Grupie Cargo wiadomo, na co można liczyć i jak może rozwinąć się Twoja kariera zawodowa.

wean
Pracownik
@Iwona

Schemat organizacyjny w firmie jest ustalony przez Pracodawcę natomiast zdarzały się już takie sytuacje, że Pracownicy z krótkim stażem awansowali i zajmowali stanowiska kierownicze. Ponadto Pracodawca nie zamyka się na chęć rozwoju przez Pracownika i jeśli ten wykazuje chęć rozwoju to jest taka możliwość. Zasady podjęcia współpracy są szczegółowo omawiane podczas spotkania. Natomiast na pewno nie ma czegoś takiego, że w późniejszym okresie współpracy nie można "wspinać się do góry" lub rozwijać obszarów, w których Pracownik czuje się mocny.

CCiekawy
Kandydat
 Pytanie

Mam pytanie dlaczego pare tygodni temu przez kilka dni Cargo było zamknięte. Chciałem złożyć CV, ale podobno była "wizytacja" instytucji państwowych w związku z problemami z rozliczeniem jakiś dotacji (tak mi udzielili informacji pod budynkiem) Powiem szczerze, że mnie to zniechęciło, czy ktoś może napisać coś więcej czy firma ma jakieś problemy ?

Grupa CARGO
Pracownik
@CCiekawy

Informujemy, że nasza firma pracuje na pełnych obrotach (biura są czynne w godzinach 8:00-16:00, dodatkowo Biuro Obsługi w środy ma wydłużony czas pracy – od 8:00 do 18:00). W ostatnim czasie prowadziliśmy rekrutację na stanowisko młodszego specjalisty ds. szkoleń, jednak rekrutacja ta już się zakończyła i rozpoczęliśmy współpracę z nową osobą. Zachęcamy do śledzenia kolejnych naborów do pracy w naszej firmie.

Pytanie
 Pytanie

Czy zdarzają się nadgodziny w Grupa Cargo Sp. z o.o. Sp.k.?

Grupa CARGO
@Pytanie

Godziny pracy zależą zawsze od zajmowanego stanowiska i zakresu obowiązków, jeśli zdarzają się dodatkowe godziny, to zawsze są one ustalane w porozumieniu z pracownikiem.

Były pracownik
Były pracownik
@Pytanie

Tak, ale tylko takie charytatywne - nie radziłabym pytać o ich odbiór w innym terminie, ponieważ to ma być dowód oddania się firmie ????

Patryk
Inne

@kasia a jest możliwość awansowania na wyższe stanowiska ?

WAAW
@Patryk

Oczywiście, jak w każdej firmie również w tej jest możliwość "wspięcia się" po szczeblach drabiny kariery.

Pytanie
 Pytanie

Wypłacają dodatkowe nagrody w Grupa Cargo Sp. z o.o. Sp.k.?

Kasia
@Pytanie

Bywają dodatkowe nagrody i premie. Wszystko zależy od zaangażowania pracownika, jeśli sie stara to ma pewno zostaje doceniony.

RADEK

chyba juz 3 raz jest jakas rekrutacja i 3 raz biore udział i aby było smiesznie pani powiedziala ze taraz sie zalapie napewno. Dzwonie i jakas pani mowi ze nie załapałem sie bo byli szybsi. nie rozumie wczesniej po otrzymaniu smsa bylem po godzinie i tez sie nie załapalem. Jakas scieme tam walą! Każdy mowi cos innego. Najlepsze jest to ze pani na poczatku jak sie zapisywalem to ze do roku napewno sie zalapie ale z tego co widze to tez jakas sciema.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Asia
@RADEK

Ponownie pisze Pan o rekrutacji na szkolenia dofinansowane ze środków unijnych. Na jedno miejsce zwykle jest kilkadziesiąt osób, każdy projekt jet inny i posiada inne kryteria. Proszę nie zaśmiecać forum negatywnymi opiniami ma ten temat, ponieważ nie maja nic wspólnego z opinia o pracowdawcy - a po to właśnie jest to forum.

Pytanie
 Pytanie

Czy często w firmie Grupa Cargo Sp. z o.o. Sp.k. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Grupa CARGO
@Pytanie

Witamy, wszystko zależy od tego, jakie stanowisko Pana/Panią interesuje. Ale jak najbardziej są możliwe przejścia między stanowiskami, albo wykonywanymi obowiązkami.

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
RADEK

no z tego co jest mówione tam to wynika ze jest kolejka zapisów i według tej kolejki sa osoby dobierane tak mi tlumaczono jak sie na poczatku zapisywałem. A teraz ze kto pierwszy to lepszy! Niech sie zdecyduja bo to swiadczy tylko o firmie a ludzie którzy sami nie wiedza co tam mówia psuja wizerunek firmy CARGO.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Grupa CARGO Sp. z o.o. Sp.k.
@RADEK

Radku, w każdym projekcie są osobne kryteria naboru. Wypełniając zgłoszenie wypełniasz dokumenty, w których określasz swój wiek, status względem zatrudnienia, wielkość zakładu czy inne dane. Zasady naliczania potem punktów za każde kolejne kryteria są jasno określone w regulaminie projektu, który otrzymuje się do wglądu. Zebrane punkty również decydują o kolejności przyjmowania osób na kursy. Chcielibyśmy jednak wyraźnie zaznaczyć, że forum służy do wyrażania opinii na temat firmy, jako pracodawcy, a nie oceny realizowanych kursów. Jeśli masz zastrzeżenia do naszych usług, to zapraszamy do siedziby na spotkanie, a na pewno wyjaśnimy Twoje wątpliwości.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
BTC
@Grupa CARGO Sp. z o.o. Sp.k.

Nie ma co wyjaśniać. Błędy merytoryczne i bzdurne informacje, które potem powielają się niestety w pytaniach testowych. Czy naprawdę kierowca który nie wie jaka jest śmiertelna dawka amfetaminy nie powinien kierować pojazdami?

Hanna
Inne

Zastanawiam się, dlaczego w ogóle przestaliście prowadzić dyskusję o tym pracodawcy - ostatnie posty pochodzą z 2018 roku. Tak czy inaczej - powinniście wiedzieć, iż Grupa Cargo poszukuje aktualnie Specjalisty ds. obsługi klienta i administracji. Wybranej osobie zaoferują między innymi: możliwość wdrażania własnych pomysłów, wyjścia integracyjne (kręgle, gokarty, imprezy okolicznościowe) czy też, co szczególnie ważne, szkolenia z techniki jazdy. Wklejam Wam link do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-obslugi-klienta-i-administracji-jaworzno%2Coferta%2C6939636 Jakie jest Wasze zdanie? Warto byłoby tam aplikować?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Damian

Masakryczna obsługa. Nie można się dodzwonić bez przerwy cię przełączają... Samo szkolenie nudne i nie praktyczne. Wszystkim tylko sie chwalą a w praktyce obcinają godziny na zajeciach praktycznych!!! Nie polecam Cargo!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Grupa CARGO
@Damian

Panie Damianie, proszę o kontakt telefoniczny pod numerem tel. 32 413 88 12. Chcielibyśmy poznać szczegóły Pana opinii.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
RRRRR
@Damian

potwierdzam dodzwonienie sie to cud a rozmowa i wyjasnianie przez panie ludzia rożnych rzeczy,DRAMAT!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gutek
Inne

Bardzo rzadko piszecie na forum. Słyszałem sporo dobrego a tu narzekanie!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Hanna
Inne

@prawdziwy jeśli jakieś wpisy są usuwane, oznacza to, że naruszały one zasady regulaminu. Można o tym jasno przeczytać tutaj: www.gowork.pl/regulamin

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Grupa Cargo Sp. z o.o. Sp.k.

Pani Hanno, jeśli jest Pani zainteresowana podjęciem pracy, to proszę przesłać do nas CV, albo skontaktować się telefonicznie, a odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Praca u nas należy do ciekawych ponieważ prócz szkoleń organizujemy również różnego rodzaju eventy. Do dyspozycji instruktorów jest nowoczesna infrastruktura ośrodka. W przypadku osób z odleglejszych terenów jesteśmy w stanie pomóc również w kwestii noclegu. Instruktorzy otrzymują konkurencyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie, niezbędne narzędzia do pracy w tym komplet ubrań firmowych, a grafik mogą dopasować do swoich potrzeb.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Cargo Sp. z o.o. Sp.k. - Jaworzno

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Grupa Cargo Sp. z o.o. Sp.k.?

    Zobacz opinie na temat firmy Grupa Cargo Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Grupa Cargo Sp. z o.o. Sp.k.
Przejdź do nowych opinii