Opinie o Askorp Sp. z o.o. w Jaworzno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Askorp Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Askorp Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Askorp Sp. z o.o. w Jaworzno

(usunięte przez administratora),łudzenie umową obojętne o jakim charakterze ,praca po 10/12 godzin a finanse zależne od humoru właściciela jak żony

@były pracownik

O ile się nie mylę, to chyba Pan został zgłoszony na policję o kradzież sprzętu, jak jeszcze pracowałem w Askorp za Pana. I doszło do właścicieli, ze poprzedniego tez Pan okradał, a teraz takie oszczerstwa Pan wypisuje. Z mojej strony mogę napisać, ze pracowałem krótko, bo wyjechałem za granice, ale wynagrodzenie zgodnie z ustaleniami, a nie od humoru. Poprosiłem o umowę zlecenie i taka tez otrzymałem.

Emilia

O, to bardzo dobrze, że to tak szczegółowo wyjaśniłeś. Ale może przejdźmy już do ważniejszych rzeczy. Jesteś byłym pracownikiem firmy ASKORP, a więc na pewno masz sporą wiedzę o niej. Powiedz mi, czy osoby, które mają niewielkie doświadczenie w branży mają szanse na pracę tam?

@Emilia

Tak. Proszę zadzwonić i umówić się na spotkanie . Szukają pracowników na doradcę klienta Podstawa plus premia od sprzedaży domu i to duża premia Polecam :)

Hehe Nowy wpis
@Emilia

Zatrudniaja ale nic nie zarobisz bo (usunięte przez administratora)cie zje i odbierze wszystkich klientow. Tylko kasa sie tam liczy. Opinie rozne o nich chodza po malopolsce

Jaki jest okres rozliczeniowy w ASKORP SA? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

huaccer Nowy wpis

a wcale nie dostaniesz

huaccer Nowy wpis

dramat!!!!! be pojecia budują, pani przedstawiciel nie ma pojecia o czym mowi. nie nadaje sie na budowlanca tylko do klubu nocnego

admin

Nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie ASKORP SA – bądź pierwszy! Pomóżmy innym podjąć dobrą decyzje o zatrudnieniu.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Askorp Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jaworzno
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. spawalnictwa
ZRE Katowice
logo firmy ROBOTNIK TOROWY/CZYŚCICIEL WAGONÓW
Jaworzno
PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Askorp Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Askorp Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Askorp Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Askorp Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Kazimierza Stoleckiego 30
    43-600 Jaworzno