Opinie o Orlen Południe S.A. w Trzebinia

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Orlen Południe S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Orlen Południe S.A. o rekrutacji.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orlen Południe S.A. w Trzebinia

Czy istnieje możliwość rozwoju w Orlen Południe S.A.?

Anonimusss

Jak masz plecy albo inne walory to oczywiście .

Zuzanna
@Anonimusss

O jakich plecach i walorach właściwie mowa?

SZEfu

Jeśli ktoś ma możliwość zatrudnienia się w firmie to polecam. Ludzie mimo tego, że w większości już w podeszłym wieku nie robią problemu. Chętnie pomagają. Na początku pensja mała ale z biegiem czasu jest lepiej. Dobry socjal. Luxmed i Mybenefit (300 PLN na rok). Praca jest ciężka głównie przez warunki atmosferyczne. W razie pytań proszę pisać.

Jeż
@SZEfu

Czy są aktualnie przyjęcia i gdzie można wysłać CV?, jakie są stanowiska pracy?. Dziękuję za odpowiedź

Byk
@SZEfu

Jak teraz wyglądają zarobki w Trzebini na produkcji?

@SZEfu

A kto ci ją złatwił (usunięte przez administratora)

Anonimusss

Pracowałem w tej firmie 26 lat pamietam jeszcze RT SA i inne przeobrażenia. Tak starzy pracownicy zarabiają dobrze ale ich się wycina z byle powodu. Młody operator procesów może liczyc na na 2200 na renke po zdanym egzaminie 4200 brutto. Orlenem południe żadzą ludzie z Pcimia i Myslenic. Fryzjerki i inni nie dowartościowani Radosze z Kościelca. Pracowałem rok w PKN Orlen w Płocku zupełnie inna atmosfera i realia tam widać świat a w Trzebini to zaścianek zdominowany przez kolesi Ob!!!!!!

Iza
@Anonimusss

o jakim zdanym egzaminie mówisz? Wysyłają na jakiś kurs?

Mr.Mazi
@Anonimusss

Jeszcze na DRW Fryzjer z Rabki pracuje zapomniałeś dodać????????????

Zuzanna
@Mr.Mazi

Ale tak właściwie to w czym problem, że fryzjer, bo chyba nie bardzo rozumiem?

@Mr.Mazi

Zakład był inny jak rządzili nim ludzie z tego regionu Przyjazny dla rodziny dla pracownika teraz to!!!!!!!!!

@Zuzanna

Nie wiem czy Jesteś blondynką czy się podkładasz przemysł chemiczny fryzier nie widzisz braków.

Iza

Piszecie że praca jest trudna przez warunki atmosferyczne - a firma daje pracownikom jakąś odzież dostosowaną do tych warunków? Jakieś nieprzemakalne kurtki itp?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Technolog (Technologia i Rozwój) w firmie Orlen Południe S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Leszno
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Slaeo

Witam czy wysłucha lat jest ivzsma do pensji?

Szczygiełek

Witam, na jakie zarobki może liczyć operator procesów produkcyjnych ?

Dominika
@Szczygiełek

Na stronie Orlen Południe widnieje tylko informacja, że oferują atrakcyjne wynagrodzenie, system premii i nagród. No ale można także liczyć na bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karty sportowe, karty zniżkowe na paliwo, dofinansowanie urlopu, nauki i wypoczynku dzieci i młodzieży i inne. To chyba już dogodne warunki. Jak myślisz?

@Dominika

Tak, widziałem te informacje. Pakiet benefitow jak najbardziej atrakcyjny ????

Kung Fu Panda
@Szczygiełek

7200 brutto plus dodatki. Ogólnie idziesz na 12 godzin przesiedzisz 12h na komórce a pieniążki spływają nie musisz nic robić poprostu należy się jak świni niebo????‍♂️ Ludzie to myślą że przyjdą do roboty i na start będą kokosy i wszystko się należy...

@Kung Fu Panda

Ale po co taka ironia ? Nikt nie mówił o nic nie robieniu, a żeby pieniądze same spływały.

kk
@Szczygiełek

Orlen południe Jedlicze. ci starsi wyjadacze raczej 70% nie miła. Zależy jak zawieje. Lubia gnębić zwłaszcza na jednym wydziale. ci co najdłużej pracują dobrze zarobią ale reszta rożnie. Średnia na rękę to 2700 z tym że praca na zewnątrz, weekendy w pracy jak i święta.

O.P
@kk

KK. 2700? Na jakim oddziale w Orlen Południe masz 2700? 2700 to masz na start.Nigdzie się nie spotkałem jeszcze w żadnym zakładzie żeby na start Ci dali Bóg wie ile. Stawkę trzeba sobie wypracować.

Mieciu

Początkowe zarobki itp w formie ?

asd
@Mieciu

Potrafia docenić czyjeś zaangażowanie i umiejętności. Jeśli pytasz o kasę, to jeśli rzucisz kwotę która Twoim zdaniem jest adekwatna do Twoich umiejętnosci i doświadczenia - to tyle raczej dostaniesz. Zarobki są w porządku.

CzarnyOlek

Prawda jest taka, ze w okolicy ciezko znalezc "lepsze" miejsce pracy. Stawka, social itp. Na tle okolicznych zakladow, miejsc pracy, Orlen wypada dobrze. Nie czarujmy sie jednak, bo stawki nie sa zadowalajace, ale nie sa tez zle. Z biegiem czasu mozna liczyc na podwyzki. System socjalny tez jest rozwiniety (bez oszolomienia) i moze byc uznany za dobry. Ja osobiscie nigdzie wczesniej nie mialem lepszego. Kto ma aspiracje i checi do pracy ten powinien byc zadowolony. Kto ciagle narzeka i szuka dziury w calym niech sobie lepiej daruje

Olek

Fajna praca w dobrej atmosferze i fajni ludzie. Kto robi swoje to jest ogólnie zadowolony.

SZyCHa
@Olek

To prawda. Praca jest ciężka ale jest wesoło. Pozdrawiam.

Nie ma co dużo pisać. Robota naprawdę spoko. Trzeba się tylko nachodzić. Ten który robił w różnych robotach tą naprawdę doceni. Ludzie i atmosfera (usunięte przez administratora) System 4 brygadowy nie jest zły dużo wybić i wolnego. Pakiet Socjalny super. Myśl że praca godna polecenia. Aktualnie rekrutacja zamknięta. A papiery można aplikować przez pracuj.pl. Pozdrawiam wszystkich starych pracowników z długim stażem 30 lat plus którzy to teraz czytają i biją głową o ścianę co to za (usunięte przez administratora) to napisał.

SZeFu
@Nowy

hehe dobre. Socjal może nie jest taki idealny. Co do starych pracowników się zgadzam. Ale nie pozdrawiam.

Czy w Orlen Południe S.A. panuje luźna atmosfera?

Sparrow

Atmosfera jest podła od czasu powołania nowego prezesa. Wszystko przez zwolnienia ludzi, nie wiadomo wg jakiego klucza i przyjmowanie wg klucza :) Zarobki w miarę ok, ale atmosfera grobowa.

Bartosz
@Sparrow

Brak dobrej i przyjaznej atmosfery to faktycznie niedogodność. Wspominasz o dobrych zarobkach. Czy pracownicy dostają także premie lub dodatkowe benefity z funduszu świadczeń socjalnych?

Sparrow
@Bartosz

Premie są i socjal też jest.

Jerzyk

@JFK Na podwyżki trzeba zapracować i pewnie nie każdy je dostał. Wójt może dużo obiecywać ale nie decyduje o firmie!

JFK

Kiedy w końcu te podwyżki będą w tej firmie, bo był wójt Obajtek z wizytą zdziwiony że przez lata nie było podwyżek a było w firmie na to! To kto tutaj kłamie? Czy ktoś potrafi to logicznie wytłumaczyć?

Zostaw merytoryczną opinię o Orlen Południe S.A. - Trzebinia

• Jak się pracuje w Orlen Południe S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Orlen Południe S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orlen Południe S.A.?

Orlen Południe S.A.

Orlen Południe S.A.