Opinie o Fenzi Polska Sp. z o.o. w Jaworzno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fenzi Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Fenzi Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fenzi Polska Sp. z o.o. w Jaworzno

Krzysztof

Warunki skandaliczne, firma w trakcie odbudowy po dużym pożarze. Na hali zimno, stołówka na zewnątrz w kontenerze, kasa marna . Nie polecam!

Fizykol

Brak Motywacji dla starych pracowników , zarobki niezadowalające wymagania jeszcze większe , Prezes wogole nie zainteresowany pracownikami , rozmowa od podwyżkach kończy się fiaskiem.

Ja Nowy wpis

Miałem tu mieć rozmowę kwalifikacyjną,ale po przeczytaniu tego forum zrezygnowałem,aż się wierzyć nie chce że jeszcze istnieją takie firmy i tak traktują pracowników!

Szukający Nowy wpis

Dopóki się nie zmieni kierownik to nie ma co liczyć na poprawę. Firma dobra na przeczekanie i znalezienie czegoś lepszego.

Anonim Nowy wpis
@Szukający

A ile już tam pracujesz ? Dalej czekasz na poprawę ? Znajdź sobie coś lepszego . Może wtedy się coś poprawi .

Real Slim Shady Nowy wpis

Marna kasa, brak warunków, w lecie na hali ponad 40 stopni, w zimie mniej niż 10. Szkodliwe warunki a wynagrodzenie marne. Proponuję szukać gdzieś indziej lub czegoś nowego dla obecnych pracowników

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Fenzi Polska Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Pracownik magazynu.

Stachu

Na firmie panuje (usunięte przez administratora), chemia wszedzie w powietrzu. Łatwopalne tysiączki stoją pootwierane, kierownik ma na wszystko z prezesem (usunięte przez administratora). W szczegolnosci na zdrowie pracownikow. Pieniądze marne na hali zimno. Ciągle zwodzenie za nos o podwyżkach. Maszyny ciągle się psują. Ogólnie mówiąc (usunięte przez administratora). Odradzam kazdemu!

Firma Fenzi Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Operator Linii Produkcyjnej. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
JaRek

Warunki do pracy hmm warunkami tego nie nazwę , na hali poniżej 10 stopni , Prezes i kierownik mają to gdzieś , Prezesika na hali nie widać tak samo jak i podwyżek i premii o której tak mówią. Od Ciebie wymagają wiele a dostajesz (usunięte przez administratora)

Tomasz

Kierownik i prezes maja prosto mówiąc (usunięte przez administratora) na pracowników. Na hali zimno, w zime poniżej 10stopni. Pieniądze bardzo marne. Warunki szkodliwe i nie interesuje ich to, szkodliwe nie są płacone. Wymagania wobec pracownikow bardzo duże, a płacone jak za nic.

Krzysztof

Fizykol

Piotr Kalemba

Jedna z najgorszych propozycji. Kierownictwo głupie. Kierownik (usunięte przez administratora) Zero szacunku dla pracownika. I do tego lekkie podejście do czynników szkodliwych, a poziom szkodliwości jest bardzo wysoki. (usunięte przez administratora) niebywały, a mam dużą skalę porównawczą. Omijajcie szeroki łukiem.

Jakie są Twoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Project Manager w firmie Fenzi Polska Sp. z o.o.?

Rychu

Nie polecam! Fizyczna praca w szkodliwych substancjach, zasuwanie za minimum, wodzenie za nos w sprawie podwyzek, zadnej przyszlosci ani perspektyw. Unikac!

Chloruu

Ciężka może nie jest , ale decyzję podejmowane przez niektórych ludzi są bardzo ciężkie , Co do podwyżek i Pieniędzy ,które tutaj proponują kończy się tylko na obiecywaniu , a Mowa o jakiś dodatkach do szkodliwego to można o tym pomarzyć a codziennie pracuje się przy substancjach niebezpiecznych i szkodliwych dla zdrowia.

Chloru

Praca w firmie jest ciężka ale nie trudna. Wymaga nieco zaangażowania fizycznego, niektóre substancje są żrące i szkodliwe dlatego trzeba uważać, kasa.... Marna.obiecywane podwyżki a ich brak szkoda bo to nie słowność...

Wilson

Dajcie spokój z tą firmą o podwyżki to trzeba się prosić, zarobki na początku min krajowa niby zaltomatyzowa linia a (usunięte przez administratora) ręcznie jak braknie surowców więc nie polecam

Zawiedziony

Zarząd nie dotrzymuje składanych na forum publicznym obietnic. Obiecywane od nowego roku podwyżki dalej istnieją sferze marzeń a kończy się już 1 kwartał 2023. Za chwilę zaczną się ludzie zwalniać.

Xxxx

Witam!!! Nie polecam !!! Nie dają odzieży roboczej na okresie próbnym, warunki szkodliwe w całym zakładzie unoszą szkodliwe chemikalia pochodzące z produkcji dużo dźwigania wynagrodzenie na początek jak za taką pracę raczej niskie wymagania duże a szkolenie nowego pracownika praktycznie żadne że już nie wspomnę o chamskiej atmosferze co niektórych osób!!!

Danuta

Witajcie, czy w Fenzi Polska poszukują może nowego pracownika? Jeśli tak to na jaki etat i na jakie stanowisko? Szukałam takich informacji na stronie firmy ale niestety nic nie znalazłam :( Podpowiedzcie czy aktualnie można do nich aplikować o pracę :) Będę wdzięczna!

Zbigniew

Posiada ktoś aktualne informacje na temat wolnych stanowisk pracy w Fenzi? W poprzednim poście ktoś dosyć negatywnie ocenił współpracę z tą firmą, chciałbym też poznać inne opinie.

gumis

W duzym skócie nie polecam!!!!!Firma włoska ,polski prezes i kierownictwo.Na okresie próbnym mozna zapomniec o ciuchach roboczych,robisz w swoich albo w tym w czym przyjdziesz.Mozna nawdychać sie acetonu i innych srodków biorących udział w produkcji(darmowa inhalacja)Podstawa niska a wymagania (najlepiej spawacz ,elektryk,automatyk ,hydraulik w jednym)A i jeszcze jedno,jak na taką małą firme,niedopatrzenie za niezapłacone nadgodziny to troche kpina.....Pozdrawiam

zzz
@gumis

w jakim dziale pracujesz

Zostaw merytoryczną opinię o Fenzi Polska Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Fenzi Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fenzi Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fenzi Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fenzi Polska Sp. z o.o.
  • Katowicka 23A