RIMIX Sp. z o.o

Krzeszowice

Opinie o RIMIX Sp. z o.o

Zuzanna

@On1 ja nie pracowałam w firmie RIMIX, więc nie mogę nie polecać tam pracy, nie mając z nią żadnych doświadczeń. Ja tylko pytałam użytkownika @on czy nie poleca jako klient czy jako pracownik.

ja

nie polecam. bardzo słabe warunki i ciezka praca

anonymous
@ja 25.04.2016 19:03
nie polecam. bardzo słabe warunki i ciezka praca

oglądanie jak pracują zautomatyzowane linie produkcyjne było dla ciebie ciężkie?

kach

Wyzysk człowieka za najniższą krajową. Szefostwo uważa swoich pracowników za hołotę, zarówno na produkcji jak i w biurze. Brak jakiegokolwiek szacunku do człowieka. NIE POLECAM!

pln
@Jacek 16.08.2016 13:05
Jeśli do niczego się nie nadajesz, miej pretensje tylko dla siebie

żałosne to było

bartek
@kach 20.03.2016 10:07

hołota nigdzie nie zagrzeje miejsca, weź się do roboty

tomek

Tak, to jest szczera racja rimix wyniszcza ludzi. tylko wyzysk w złych warukach nikt w tej firmie nie chce pracowac ludzie uciekaja stamtad. dodatkowo wszechobecny alkoholizm

anonymous
@tomek 19.11.2016 21:38

skoro piłeś to wyleciałeś. tu pracuje się albo długo i szczęśliwie albo się pije i wylatuje.

Zuzanna

Ważne, żeby użytkownicy wiedzieli czemu taka opinia się pojawia @on, bo jednak ciągle są oferty pracy od strony firmy RIMIX Sp. z o.o http://www.rimix.pl/index.php/home/praca Zatem czy możesz powiedzieć czy nie polecasz jak klient czy pracownik? Czy jeżeli jesteś pracownikiem czy zajmujesz któreś ze stanowisk z ofert pracy? Mam nadzieję, że rozumiesz czemu zadaję te pytania do Twojej krótkiej opinii.

On1
@Zuzanna 25.10.2017 11:22

Czemu nie polecasz.

on

nie polecam!!

Zuzanna

@kachdalej jesteś pracownikiem RIMIX? Chętnie dowiemy się czy w firmie zaszły ostatnio jakieś zmiany.

Aj

Właśnie, wreszcie ktoś dobrze mówi, ogólnie sprawa jest taka, że pensja jest tutaj naprawdę dobra, zdecydowanie przypomina mi jedną z moich najlepszych prac

Jak duże szanse w firmie RIMIX Sp. z o.o ma pracownik na awans? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o RIMIX Sp. z o.o - Krzeszowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RIMIX Sp. z o.o