AMC

dziwna atmosfera w firmie, dyrektorek rzuca śmieszne hasła dnia: np wysyłamy zdjęcia co robimy w weekend, przez BBM`a i wszyscy muszą wysyłać fotki ze swojego weekendu, jak się wyłamiesz to beee. Kolejne hasło: żądanie swojego zdjęcia na tle tablicy z miejscowością... nudne i uporczywe. I inne hasełka... telefon nosić najlepiej przy (usunięte przez administratora) 24 godziny na dobę i w weekend. Ponadto ciężka komunikacja z menedżerem, który nieustannie krzyczy przez telefon jak na jakiegoś małolata.

Jakub

Jakie jest wynagrodzenie na stanowisku przedstawiciela handlowego? Jaka podstawa i jaki system premiowania? Bardzo proszę o konkrety tzn. kwoty ;)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy jest możliwość pracy w Dr. Green Sp. z o.o. na część etatu?

To trochę dziwne
Kandydat
@AMC

Po co dyrektorowi wiedzieć co robimy w weekend i do tego zdjęcia na tle miejscowości?

Urszula Nowy wpis
@To trochę dziwne

Proszę o informację, najlepiej od aktualnych lub byłych ambasadorów w tej firmie, czy wyżej opisywane kwestie odnośnie atmosfery/komunikacji są nadal aktualne? Podzielcie się proszę swoimi opiniami również odnośnie warunków i możliwości podnoszenia kwalifikacji, jakie oferuje ten pracodawca. Jeśli ktoś miał jakieś doświadczenie i informację, to proszę o wypowiedzi.

Ambasador Nowy wpis
@Urszula

Jeśli chodzi o opinie dotyczące atmosfery i komunikacji...wszystko jest ok. W porównaniu do innych firm, w których miałem przyjemność pracować to jest wszystko jak najlepiej. Miła atmosfera, choć przez Covid niestety nie ma spotkań firmowych, ale przepływ informacji jest w porządku. W kwestii rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Dużo mozna się dowiedzieć. Ludzie, którzy tu pracjują mają duża wiedzę i chetnie wymieniają się swoim doświadczeniem. Nie ma wyścigu "szczurów" i po trupach do celu. Staramy się grać do jednej bramki. Zawsze można zadzwonić do swojego Managera, czy Dyrektora i załatwić sprawę, czy rozwiązać problem. Biuro też zawsze stara sie pomóc ludziom z terenu.

Pytanie Nowy wpis

Jakie są mocne strony pracodawcy Dr. Green Sp. z o.o.?

Jakub

Genas
@Jakub

3,5 na ręka plus drobna premia jeżeli zniesiesz jajo...

Kociak
@Genas

wypłata słaba ale poszpanujesz elektro autem haha

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Dr. Green Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Tobi
Klient
@Pytanie

Tam pracują sami studenci

Wrzos

UWAGA NA PRACĘ W KSIĘGOWOŚCI!!!! Pracownicy zmieniają się tam non stop. Fatalna atmosfera. Z Główną jest coś nie tak.

Czyściec
@Wrzos

Księgowa a właściwie 2 są super ???? nic nie brakuje a nawet jest super humor jak na księgowe oczywiście

Teppek

W nawozach dolistnych liczą się tylko dwie marki Adob i INTERMAG i to są jedyne miejsca w nawozach dolistnych gdzie warto pracować. Jedyne firmy gdzie uczysz się czym są nawozy dolistne, jak podchodzić w danych przypadkach. A DR Green? To 3 liga (2 liga to Timac, Ekoplon, Yara, Compo, Tradecrop) jest chodzi o : merytoryke firmy, zarobki, narzędzia pracy, produkty oferowane, strategia sprzedaży, strategie marketingowa.

Ryba
@Teppek

Trzecia liga? To nadal nie ma źle biaoracnpo uwagę, że firma ma dopiero kilka lat :) Adob i Intermag to potęga bo Są najtansi i tak zawsze było i będzie, że cena czyni cuda. Towary z wyższej półki zawsze mają mniejsze wzięcie co nie oznacza, że tak będzie zawsze ;)

Ciekawy
@Teppek

Ciekawe skąd taki ranking? Pracowałeś we wszystkich tych firmach?

Kamil

Ale to nie jest właściwe forum na uwagi klientów. Tu pracownicy powinni zostawiać opinie o pracy!

HHH

Stanąć pod sklepem wydaje się być bardziej godne niż pracować w tej firmie. Nawozy zapychają opryskiwacze, są generalnie jednym wielkim glutem. Jest permanentny kontroling i nielogiczne działanie przełożonego. Chcesz zepsuć karierę? DR ubojnia zaprasza.

Tady
@HHH

Co masz na myśli mówiąc o działaniach przełożonego? Mam ofertę z tej firmy A.ppwiem szczerze że ludzie i atmosfera są dla mnie dosyć wazne

Czy w firmie Dr. Green Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Tomasz
@Pytanie

Tak, są

tbone

fajna firma ... dbao środowisko mamywypas hybrydy autka... byłem już na 3szkoleniachsuperekipa

Witold

Wiecie czy firma potrzebuje pracowników? jakie wymagania stawiają na starcie?

juz 3 lata

Witam Pracuje w tej firmie 3 lata. Pomimo sporej liczby pracowników wyjątkowo rodzinna atmosfera daleka od korpo, przez pierwszy rok miałem duże wsparcie od ludzi z zespołu a nawet dyrektora...praktycznie wszyscy których poznałem pracowali od początku i ci co dołączyli nadal działają... poza małymi wyjątkami ale z tego co usłyszałem od osób które przejeły ich teren nie dziwie się że ich nie ma już we firmie. kasa jest ok praktycznie jak wszędzie Dlatego nie rozumiem tych negatywnych głosów

Wieloletni

Nie bardzo rozumiem tych wszystkich negatywnych opinii. Pracuje w Dr Green już ładnych parę lat. Jeśli ktoś, kto pracuje w Dr Green wie co ma robić, nie kombinuje i postępuje uczciwie wobec firmy i samego siebie, to nie ma powodów do narzekania. Atmosfera jest super, nie ma niedomówień. Wszystko można wyjaśnić, czy to z Managerem, czy to z Dyrektorem. Firma cały czas się rozwija i umacnia swoją pozycję na rynku. Z opinią, że w Dr Green pracownik jest nieodpowiednio traktowani nie można się zgodzić. Jeśli ktoś uważa, że w tej branży noszenie telefonu 24 / ha przy tyłku nie powinno mieć miejsca, to niech zmieni branże. Nie wyobrażam sobie sytuacji, gdy klient w szczycie sezonu nie ma możliwości skontaktowania się ze mną. To widać, jak ktoś podchodzi to tej pracy. Praca w Dr Green to nie jest praca w biurze...8 godzin i do domu. Czasami są akcje typu zdjęcie z wakacji, czy weekendu. Jednak to świadczy o atmosferze jaka panuje w firmie. Jest koleżeńska i przyjacielska. Jak ktoś ma z tym problem, to nie bierze udziału w takiej zabawie i po temacie. Na koniec. Mój wieloletni staż pracy w Dr Green oraz większości pracowników o czymś świadczy.

Olo

Praca na chwilę, choć moim zdaniem szkoda marnować tej chwili, lepiej znaleźć coś lepszego. Warunki finansowe wg mnie słabe, wymagania mega duże, naciski...

Astra

Pracuje od 5 lat. Wypelniam powierzone mi zadania i nigdy nie poczulem sie "dociskany" jak to mialo miejsce w poprzedniej mojej pracy. Czytajac opisy pod spodem zastanawiam sie czy piszecie o firmie w ktorej pracuje.

Omnibus
@Astra

to dobrze pracuj dalej :-) posłodziłaś już komu trzeba?

Astra
@Omnibus

Omnibus. Moze twoja kariera na tym wlasnie polega - nie mnie oceniac. Po twoim komentarzu widze ze masz na celu jedynie podwazyc moja opinie. Zycze sukcesow

Omnibus

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie.

Staszek

@AMC Wystarczy być dobrym pracownikiem a nie będzie powodu do narzekań.

Filipek

@AMC Możesz rozwinąć swoją opinię? A może to konkurencja?

@Filipek

jak rozwinąć opinie? przecież masz wszystko napisane. Co tu jeszcze rozwijać? Nie to nie konkurencja! Zacznij pracę a się przekonasz.

anonymous

Pracowalem krotko Firma ok

@anonymous

ta firma nie jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Green Sp. z o.o. - Chrzanów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dr. Green Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Fabryczna 16