Opinie o Dr. Green Sp. z o.o. w Chrzanów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Dr. Green Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dr. Green Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nawozów, środków ochrony i artykułów rolniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dr. Green Sp. z o.o. w Chrzanów

Jasiek

Byłem na rozmowie, i nie zrobili na mnie pozytywnego wrażenia, klimat dość sztuczny, pozytywne opinie wyglądają na naciągane

Estera Nowy wpis

Faktycznie tak jak ktoś wskazał ogłoszenia do księgowości pojawiały się nawet dość często? Mnie pierwszy raz się pokazało jedno dla specjalisty ds. księgowości. Mam już doświadczenie i to prawie dwuletnie, w treści nie jest wskazane ile konkretnie go potrzeba. Myślicie, że to wystarczy by zaproszono mnie na rozmowę?

Znajoma Nowy wpis

Praca w labie dramat. Dyrektor pozwala sobie na dość prywatne teksty, kasa słaba i słyszysz tylko, "wymyśl coś żeby się dało.. " Z rozpuszczalnością nawozów nadal słabo. Nie polecam

Ksenia Nowy wpis

Jednym z obowiązków ambasadora jest realizacja planów sprzedaży z tego co ogłoszenie podaje. A jak ta kwestia się przedstawia? W sensie, są one wyznaczone w miarę realistycznie te oczekiwania pracodawcy czy niekoniecznie? Z poprzednią firmą mam negatywne wrażenia w tej kwestii. Jestem na to wrażliwa.

Imo Nowy wpis

Nawet w ostateczności nie warto podejmować pracy w tym miejscu. Toksyczna atmosfera, codzienne znoszenie humorków i dziwnych zachcianek dyrektora nie zmieniło się, wyzywanie i wyśmiewanie pracownikow na porządku dziennym, brak BHP i środków ochrony mimo szkodliwych warunków, pyłu, brudu i smrodu. W życiu nie dano mi maski z odpowiednimi filtrami, w drodze do domu(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nawozami, a śmierdzisz na kilometr, dramat.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Dr. Green Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Doradca Klienta - Ambasador DR GREEN?

Widzę, że tu ludzie niedawno pisali co byli na rekrutacji, no a przyjęli już kogoś w końcu na tego pracownika magazynu czy nadal jest szansa na pracę? Bo widzę, że 12 dni temu wygasło, tak mi się pokazuje. Nadal na zmiany się pracuje jak coś, można poznać godziny?

Jasiek

Planuję aplikować na stanowisko Specjalista Ds. Rekrutacji do firmy Dr. Green Sp. z o.o.. Jak wygląda rekrutacja i z ilu etapów się składa?

Witam, zamierzam złożyć podanie o pracę na stanowisko Koordynatora do tej firmy. Proszę o opinię byłych pracowników lub pracujących obecnie - czy warto tam pracować - opinie są różne. Pozdrawiam.

@Zainteresowany

Też jestem ciekawa i tez liczę, że ktoś odpowie. Dajcie też znać, ile Koordynator zarabia? Jaka jest pensja miesięczna stała i jakie premie do tego można doliczyć każdego miesiąca?

Jakub

W ogłoszeniu na operatora linii produkcyjnej, co wisi na stronie firmy, napisano, że po krótkim wywiadzie telefonicznym jest video rozmowa. A to nie ma bezpośredniego spotkania z przełożonym, czy możliwości obejrzenia przyszłego stanowiska pracy? Zależy mi też, by wiedzieć, ilu zmianowa jest to praca i jaką kwotą wynagradzana?

sput
@Jakub

Szczerze przepracowałem tam chwilę i uciekłem. Warunki na produkcji tragiczne. Smród i zapylenie i rządzący kierownik to chłop nie do ogarnięcia.

@sput

To co z odzieżą ochronną? Skoro jest jakieś zapylenie, no to dają jakieś maski, ochronę na drogi oddechowe? Albo może pracownik sam może sobie kupić, to pozwalają to nosić?

sput
@Emilia

Jak są oczywiście na stanie to można używać ale z tym jest wielki problem a maski nie zdają egzaminu. Po za tym BHP tam nie istnieje.

@sput

A w umowie nie ma zapisów właśnie o bhp i ochronie pracownika? No bo może tam są jakieś zapisy, które można egzekwować co do ochrony zdrowia? Ktoś wgl jakoś do szefostwa szedł z tym problemem, w sprawie tych zasad?

Bardzo często są ogłoszenia o pracę na stanowisko księgowej. Niemożliwe że się nikt nie nadaje!!!! Brak w tej firmie głównej księgowej która sporządza sprawozdania finansowe tylko to robi jakaś tam księgowa? O czym to świadczy? Czym się zajmuje główna księgowa???????

Nicki

Również byłem świadkiem jak dyrektorek sobie zbyt dużo pozwala względem pracowników. Nie chcę przytaczać sytuacji bo to już dawno za mną. Proponuję podejmować tam pracę tylko w ostateczności...

Joanna

Firma po ostatnich opiniach serio wydaje się być cacy i do rany przyłóż. Podobno mają dobry produkt i normalnych ludzi. W sumie każdy się z tym zgadza czy ktoś zaprzeczy odnośnie ich aktualnej sytuacji?

Mario
@Joanna

Ludzie w tej firmie to wielki plus. Nie ma chamsta i poniżania. Produkt rowniez dobry polecam kazdemu

@Mario

Wszyscy ludzie? Rozumiem, że na pewno mowa o pracownikach, kierownictwo również Ci odpowiada? Masz z przełożonymi przyjazne stosunki czy tylko czysto formalne?

@Mario

Zgadzam się z Tobą, ludzie w tej firmie grają pierwsze skrzypce. Panuje tu naprawdę przyjazna i kulturalna atmosfera, szefostwo nie wywiera złej presji na pracownikach, pracownicy są wobec siebie zawsze uprzejmi, nie odczuwa się tutaj rywalizacji, każdy robi swoje lub pomaga innym bezinteresownie, widać, że wszyscy grają do jednej bramki. Z Dyrektorem i przełożonymi można porozmawiać naprawdę o wszystkim, a praca i umiejętności są przez nich doceniane. To empatyczni, życzliwi i bardzo pozytywni ludzie, dzięki którym człowiek nie przychodzi do pracy zestresowany. Poza tym w firmie niczego nie brakuje, na co dzień są zapewnione środki czystości, kawa, herbata, napoje itd, laptop, telefon. Co równie ważne, jest duży parking, a firma jest ogrodzona. Wypłata, premie uznaniowe, urlop, chorobowe, wszystko bez problemu. Dodatkowo organizowane szkolenia i spotkania w super atmosferze.

@pracownik

Zabrzmiało jak w bajce. Chce wam się w ogóle stąd wracać do domu w takim razie? ;) Wiadomo skąd to szefostwo tak obeznane jest, jeśli chodzi o taki styl zarządzania? Bo nieczęsto się zdarza, żeby było aż tak miło

@Joanna

Szczegółów ich zawodowego dorobku nie znam, wiem za to, że są normalnymi ludźmi :) Mam porównanie do innych miejsc pracy i doceniam to, gdzie aktualnie jestem :)

Olek

Słaba kasa, (usunięte przez administratora) Atmosfera sztucznie sympatyczna, naciągana uprzejmość. Handlowcy wjeżdżają sobie w teren.

@Olek

Słaba to znaczy ile konkretnie płacą? Bo dla ciebie mało a dla mnie może będzie ok, nie? Prócz podstawy masz jakieś premie? Podasz widełki wynagrodzenia żebym mógł ocenić?

Wiecie, czy Dr. Green Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Ann

Oczywiście, są to podstawowe narzędzia pracy.

@Ann

To super, a jak jest z odpowiedzialnością za sprzęt? Jak pracownik popsuje to odkupuje?

Alllegro

Tak, wszystko jest. Dobry sprzęt.

Allegro
@Joanna

W tej branży raczej łatwo o uszkodzenie telefonu wiec nie robią z tym problemy. Laptopy natomiast są pancerne

@Allegro

Czyli nikomu jeszcze nigdy laptop się nie uszkodził mechanicznie? A co z poprogramowaniami? Pracownicy radzą sobie normalnie z nimi czy od wirusów macie informatyków tutaj?

Pracowałem przez rok, niestety z powodów prywatnych musiałem zrezygnować. Atmosfera w firmie bardzo pozytywna, przemili ludzie, cierpliwi i wyrozumiali. Wiedza Szefa i Menadżera na bardzo wysokim poziomie, zawsze służyli pomocą. Warunki konkurencyjne i dobra praca jest doceniana. Super spotkania integracyjne i auto służbowe. Polecam.

Majki

Super firma, super ludzie, wszyscy grają do jednej bramki. Masz chęć pracy i motywacje to jest to doceniane????

Jak wyglądają warunki pracy w tej firmie jako przedstawiciel? Czy auto jest na uzytek własny? Jak jest jeśli chodzi o stabilność umowy i zarobki? Sa jakieś podwyżki, premie?

Jakie są mocne strony pracodawcy Dr. Green Sp. z o.o.?

Tom

Dobre warunki pracy w tym atmosfera, dobry produkt, wyrozumiałość i cierpliwość. Po prostu normali ludzie

Czy jest możliwość pracy w Dr. Green Sp. z o.o. na część etatu?

TH

Chyba nie, ale możliwa jest umowa b2b

Jakub

Jakie jest wynagrodzenie na stanowisku przedstawiciela handlowego? Jaka podstawa i jaki system premiowania? Bardzo proszę o konkrety tzn. kwoty ;)

Genas
@Jakub

3,5 na ręka plus drobna premia jeżeli zniesiesz jajo...

Kociak
@Genas

wypłata słaba ale poszpanujesz elektro autem haha

TH
@Jakub

Około 4000netto + premie od sprzedaży.

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Green Sp. z o.o. - Chrzanów

• Jak się pracuje w Dr. Green Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dr. Green Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dr. Green Sp. z o.o.?

Dr. Green Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Fabryczna 16
    32-500 Chrzanów