Opinie o IPD Consulting Sp. z o.o. w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie IPD Consulting Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w IPD Consulting Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IPD Consulting Sp. z o.o. w Chrzanów

baner wywiady
Dwie ręce do pracy

Jak czytam te wpisy to ręce opadają. Pracuję w tej firmie od 3 lat i zasada jest jedna jak ci się CHCE PRACOWAĆ powtarzam CHCĘ PRACOWAĆ to będziesz doceniany i dobrze wynagradzany. Niestety ludzie którzy wypowiadają się powyżej to zwykle ( nieroby ) którym wydawało się że posiedzą sobie w ciepłym biurze z laptopem i firmowym telefonem. Szkoda gadać !!!

Gin Nowy wpis
Były pracownik
@Dwie ręce do pracy

Ciepłe biuro to temperatura 10stopni takie to ciepłe biuro prezesiku

Małgorzata Nowy wpis
Inne

Na stronie internetowej IPD Consulting można dowiedzieć się, że firma jest producentem i dystrybutorem proszków metali, zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Zajmują się produkcją, dystrybucją oraz sprzedażą różnych materiałów. Widziałam, że jakiś czas temu poszukiwali osoby do pracy na stanowisku Dyrektora Działu Pozyskiwania Zamówień. Czy któraś z osób zaglądających na forum aplikowała na to stanowisko?

exit Nowy wpis
Inne
@Małgorzata

Proponuję szukać bardziej atrakcyjniejszych miejsc do pracy, gdzie człowiek nie będzie traktowany jak bydło.

Exit Nowy wpis
Kandydat

Droga Marzeno, myślę,że opinie zamieszczone na tym portalu dadzą ci wystarczający obraz. Czyt. komentarz "kierownictwa" nazywający pracowników nierobami.

kodo

Jeśli chodzi o atmosferę to jest bardzo dobrze @rayu, w tym przypadku jednak większe znaczenie mają Twoje wyniki

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
verteverte

fajny (usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
 Rozmowa kwalifikacyjna
Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie IPD Consulting Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Frezer CNC
Jawczyce
Smart Trading Company Sp. z o.o.
(42 opinii)
Wyślij CV
logo firmy PRACOWNIK PRODUKCJI PIZZY
Amstelveen
E&A
(6558 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Operator maszyn produkcyjnych
Oudewater
Workstead
(118 opinii)
Wyślij CV
logo firmy OPERATOR MASZYN STEROWANYCH NUMERYCZNIE
Łódź
Towarzystwo Elektrotechnologiczne QWERTY Sp. z o.o.
(25 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Verte!

Firma zapewniająca atrakcyjne wynagrodzenie (bardzo motywujące) i możliwości rozwoju. Pakiet narzędzi pracy (zgodnie z ogłoszeniem- komputer, telefon komórkowy dla każdego i samochód służbowy do dyspozycji). Pracownik jest na początku dokładnie szkolony, ma ściśle określony zakres obowiązków i dokładne informacje na temat produktu jaki sprzedaje. Procedury są w pełni zrozumiałe. Pracownik traktowany jest poważnie i z szacunkiem. Rozwijająca się firma z dużym kapitałem i możliwościami, prowadzona przez człowieka z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami zarządzania personelem. Piękna siedziba, rozbudowany i nowoczesny dział produkcyjny. Firma jest doceniana i szanowana na rynku a także atrakcyjna dla potencjalnych klientów.

karol
@Verte!

Atrakcyjne wynagrodzenie - hahaha, Możliwości rozwoju - hahahaha, Szkolenia - hahahahaha, Szacunek - hahahahahaha Umiejętności zarządzania - hahahahahahahahahahahaha !!!!!!!!!!!!! zarządzania

staszek
@karol

@karol - zwróć uwagę na nick piszącego "Verte!" - znaczy odwróć :) co prawda bardziej stronę niż znaczenie ale może być :) Jak odwrócisz masz właściwy obraz...

anonim

(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
affesf

Ta opinia została zgłoszona do usunięcia ponieważ została źle zaadresowana

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
karol

Potwierdzam !!! Byłem świadkiem opisanej wyżej sytuacji !!! Pracodawcy brak ogłady oraz podstawowych zasad dobrego wychowania !!! Jest dobrze do momentu gdy wszystko idzie tak jak on tego chce. Inaczej zachowuje się jak furiat !!! Nie potrafi zarządzać !!! Bywa, że stosuje metody rodem z czasów gdy komitet kolejkowy był czymś tak normalnym jak to, że po nocy nastaje dzień !!! Ogólnie w firmie brak nawet krótkofalowego planu działania. Decyzje są podejmowane at hoc, bez przemyślenia, a konsekwencjami i odpowiedzialnością obarcza się pracownika, któremu z byle powodu obcina się wynagrodzenie, za każdym razem tłumacząc ten fakt gorszą sytuacją na rynku !!! Więc jeśli ktoś marzy o pracy, która będzie sprawiała mu przynajmniej minimum przyjemności, da sznsę na zarobienie dobrych pieniędzy i rozwój, to proponuję odpuścić to miejsce !!!

nnn

ku przestrodze! postanowiłam opisać moją przygodę z firmą IPD gdyż ciężko jest znaleźć jakiekolwiek informacje odnośnie tej firmy. Moja kariera zawodowa z IPD rozpoczęła się w maju 2013r skończyła się sierpniu, na rzecz pracy w IPD zrezygnowałam z fajnej pracy w Krakowie. Pracodawca rozmowę rekrutacyjną przeprowadził zgodnie z moim cv i listem motywacyjnym, cieszyłam się, że będę miała podobny zakres obowiązków jak w pracy poprzedniej. Niestety po rozpoczęciu pracy nie miałam dostępu do podstawowego systemu na którym pracuje się w IPD, dodatkowo moje miejsce pracy znajdowało sie na rogu 2 biurek koleżanek. po jakimś czasie okazało sie że jestem przyjęta do tej firmy ponieważ mam zdobywać nowe zamówienia .. co na rozmowie nie było jasno przedstawione. kwestia finansowa - uzgodniona na rozmowie kwota x po 20 dniach została obcięta x-30%. po 3 miesiącach dostałam wypowiedzenie. Z innymi pracownikami obchodzi się w taki sam sposób. szczerze odradzam pracę w tej firmie. zero stabilności, szacunku, logiki w działaniu. jednym słowem katastrofa! dobrych decyzji życzę pozdrawiam:)

meszugat
@nnn

Witam! Pani komentarz dał mi bardzo dużo do myślenia, dziękuję że się Pani tym podzieliła. Byłabym bardzo wdzięczna za kontakt mailowy (meszugat@o2.pl) lub podanie swojego, ponieważ mam kilka pytań o tę firmę i Pani w niej doświadczenia. Bardzo by mi to pomogło. Pozdrawiam :)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o IPD Consulting Sp. z o.o. - Chrzanów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
IPD Consulting Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kolonia Stella 43
    32-501 Chrzanów
  • NIP: 6252025675 KRS: 0000159173
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
IPD Consulting Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii