Opinie o ZG Janina w Libiąż Grunwaldzka 37

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ZG Janina. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ZG Janina o rekrutacji.


Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZG Janina w Libiąż Grunwaldzka 37

baner wywiady
Zorientowany

Tak jak kiedyś wspominałem i oczywiście większość tutaj obecnych górników mnie później obrażała. Tak teraz wam przypomnę. Te 2 tys o których tutaj mówicie cały czas to jest zwykle kłamstwo przez was powielane. Wypłata plus kartki plus węgiel, 14 stka czy Barbórka daje Wam pokaźną sumę która jest co najmniej dwa razy wyższa od średniej krajowej . Jak też wspominałem kiedyś zacznijcie pokazywać się z dobrej strony a nie tylko że jesteście banda roszczeniowych ignorantow. Jak Wam nie pasuje kopalnia jest mnustwo innych zawodów. Zobaczycie wtedy jak macie dobrze a tego nie doceniacie. Tak nie doceniacie tej Waszej pracy że wydymają Was bo nic Wam nie pasuje zamkną kopalnie i skończy się jęczenie jak to Wam źle . Janine sprzedadzą a Wy przez tyle lat jak nie umieliscie nic zrobić , nie umieliscie pokazać się z dobrej strony społeczeństwu, tylko narzekać i jęczeć i kupować nowe auta i budować domu to teraz będziecie mieć za swoje bezczelne i aroganckie zachowanie. Nikt za Wami nie stanie i to jest tylko i wyłącznie wasza wina i nie liczcie na wsparcie społeczeństwa bo każdy ma gdzieś taka bandę roszczeniowych egoistów. Ta treść oczywiście nie tyczy się wszystkich pracowników Janiny bo są jednostki które cenią swoją pracę i nie kłamią wszystkich że zarabiają 2400 zł .

Jaco
Pracownik
@Dołowiec

Dobrze, że nie jesteś kierowcą zawodowym, bo w statystykach miałbyś dużo większą cyfrę.

ttkk
Pracownik
 Pytanie

Zamierza ktoś w końcu coś zrobić z tymi kradzieżami na łaźniach? kolejny hak obrobiony, bhp oczywiście kładzie lachę a ochrona zamiast chodzić po tych łaźniach to stoją po 6 na bramie, muzycza leci i pierdolamento. nie dość że wypłaty mierne to Cie jeszcze okradną w robocie z kasy, telefonu itd.

Jaco
Pracownik
 Pytanie
@ttkk

Skąd możesz wiedzieć, czy strażnicy chodzą po łaźni, skoro jesteś w pracy albo w domu. Wystarczy wejść na łaźnię w okolicach godz. 9 - 10, a nasłuchasz się ciekawych składanek od disco polo po hard rocka. Zostawiasz drogie rzeczy w kieszeniach, prowokując złodzieja i oczekujesz, że te lenie z bramy będą pilnować twojego haka ? Zostawiaj komórę na bramie, problem sam się rozwiąże.

Frank
Pracownik
 Pytanie

Ktoś się orientuje kiedy ta (usunięte przez administratora) kopalnia przestanie trząść ? Kilka razy dziennie. Nie ma dnia spokoju. Może niech się tym zajmą a nie walczeniem znowu i jakieś pieniądze. Chociaż pewnie do tego się nadają. Wydobycie się liczy a krzywda ludzka i krzywe popękane domy już nie. Ktoś całe życie dba o dom by kopalnia go zniszczyła. Niech zamkną ten zakład skoro się do niczego nie nadaje.

Tusk
Pracownik
 Pytanie
@Frank

Mam pytanie: czy jeżeli kopalnia przez wstrząsy niszczy mój dom to ja mogę wejść na teren kopalni i też tam coś zniszczyć ?

Gest
Pracownik

Bardzo ładny gest zaprezentował dziś kierownik GZL Pan Jazowski kupując bułki i wodę dla tych co zostali dłużej w pracy na zbrojeniu.Oby więcej takich zorganizowanych kierowników na kopalni bo reszta to się nawet do tarcia chrzanu nie nadaje.

Papaj
Pracownik
@Gzl

No tys prowda

Pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 godziny.
Pracownik
 Pytanie

Do kiedy wypłata deputatu węglowego, jeśli się brało jednorazowo raz w roku?

Pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 godziny.
Pracownik
 Pytanie

Do kiedy wypłacany jest roczny ekwiwalent za węgiel?

anonim Nowy wpis
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Pyk Nowy wpis
Pracownik

Przeróbka przechodzi a na przykład lampownia już nie. Są sprzeczne informacje jedni mówią ze dotyczy wszystkich pracowników a tak jak kierownik lampowni mówi że "nas to nie dotyczy".

pracownica
Pracownik

I znowu wałek przy przyjęciach na sortownie przyjęły sobie związki osoby z małym stażem a niektórzy pracują ponad 4 lata i nic wiadomo jedno wielkie kumuterstwo

xaxa
Pracownik
@pracownica

Ci wielce doświadczeni pracownicy sug którzy nie zostali przyjęci nie złożyli nawet podań pod kopalnie jak była rekrutacja bo myślą, że ich przyjmą z automatu. A teraz zdziwienie, że przyjęto kogoś kto chociaż pofatygował się żeby przesłać CV. Tak to nie działa drodzy państwo...

Vip....
Były pracownik
@xaxa

Co ty piszesz , papiery poskładane i staż i po rozmowach i praca na wielu stanowiskach i tak nie przyjęty tu liczy się kto i kogo klepie po plecach ......tu że chcesz pracować i chodzisz po stanowiskach nie ma nic wspólnego lepiej być na jednym stanowisku i olewać to się liczy ......

Do pracownika
Pracownik

A czy jeszcze ktoś pali węglem bo to co widzę po miejscowościach to w ciągu 2 lat dużo ludzi przeszło na gaz a elektrowni państwo nakazało brać węgiel z Gdańska bo statki nie mają gdzie rozkładać a nasz węgiel gdzie ma iść

Górnik
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Ile pracowales na dole? Ja mowie ze wogule a prezes do mnie,pojdziesz do sugu 2 tam zarobisz i nauczysz sie pracy w trybie przyspieszonym. Flachy nie mialem bo nie wiedzialem???? a szkoda bo dostalem stawke 22zl/h a pewnie z flacha wiecej by bylo tak mi chlopaki mowili. Szkoda ze janina jest zaniedbana bo praca po 2 tygodniach sie podoba

Pytania

Palisz? To uwazaj bo kara jest ktora podpisales. Nie pracowales na kopalni to wiecej pytan nie mam. Wyjdzie na dole co potrafisz

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
logo firmy Doradca Klienta - praca dodatkowa
Libiąż
EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI
(731 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Libiąż
Online Marketing Help Sp. z o.o.
(5 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Spawacz MAG
Libiąż
Folga S.A.
(51 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Tokarz
Libiąż
Hrappka.pl
(22 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Wiem.
Pracownik

Wyrównanie będzie jak nas zlikwidują bo przy takiej TT ecce 2 zwanej dzikiem to nas czeka jaki gł.....pęk wycina ścianę 300m pr,y tompaniach

Smutas
Pracownik

Pgg dostaje jsw czy właśnie KGHM dodatek a my nic... "Najprawdopodobniej w połowie roku pracownicy KGHM otrzymają dodatkową nagrodę roczną. Jak poinformowali związkowcy nagroda ma mieć wysokość 2,4 miesięcznego wynagrodzenia." Źródło nttg Tak właśnie związki walczą dla nas.

Podróżnik
Pracownik
@Smutas

Ale za to wycieczki so w atrakyjnych cenach!

Krzyś
Pracownik
@Podróżnik

Jestem ciekaw za czyje pieniądze sipowcy się tak "rewelacyjnie "bawią... wstyd na całą Polskę

Kuba
Pracownik
@Krzyś

Do zwolnienia sipowcy że

Henryk
Były pracownik

Kiedyś przodowy to był gość szanowany dzisiaj u nas na Janci podobno Ci przodowi kombajnisci itd to zwykle podciepy co ich tam posadzili żeby mieć spokój a o reszcie załogi sie nie wypowiadam wogole bo same pociotki wystraszone ze żorek

Smutas
Pracownik
 Pytanie

Wiadomo czy będzie jakieś wyrównanie inflacyjne ? Bo miało coś być kilka razy w roku. Trzeba na jakąś odpowiedz od zapracowanych związkow.

Krzysiek
Pracownik
@Smutas

Nie będzie żadnego wyrównania inflacyjnego.Po pierwsze inflacja spada a po drugie wywalczyliśmy podwyżki.

1
Jogi
Pracownik
 Pytanie
@Krzysiek

A gdzie są te podwyżki? Chyba tylko w biurach.

Henryk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.
Pracownik
 Pytanie

Hej , czy Siłę Wyższą można zgłosić telefonicznie tak jak Uz? Jak to wygląda? Trzeba udokumentowac zdarzenie? Który dzień dostaniemy za 11 listopada? Słabe te podwyżki, ledwo wystarcza

Z Janiny
Pracownik
 Pytanie

Ciekawi mnie jedna rzecz-kto normalny buduje dom w polu wydobywczym kopalni?z tego co wiem na taką budowę trzeba mieć plan że wzmocnionym budynkiem-bardzo dużo stali.to jest tak samo jak z baranami co pobudowali się obok wałów Wisły i narzekają że ich zalewa .polactwo pomieszane z tatarstwem.

1
Grigorij
Pracownik
@Z Janiny

Każdy dom w którym ktoś stwierdził szkody ma być szczegółowo sprawdzony pod względem zbrojenia materiałów oraz co najważniejsze potwierdzenia kwalifikacji firm i osób wykonujących budowę, zobaczymy wtedy jaka jest jakość trzeba skończyć z obwinianiem kopalni za fuszerkę podczas budowy tak musi być ,plan dziennik budowy kwalifikacje firmy i zobaczymy prawdę

Anonim
Inne
@Z Janiny

Bardzo mądre stwierdzenie. Każdy wie na jakich terenach zaczyna budowę lub kupuje dom a teraz płacz i protesty bo im kominy się walą ????

Bolecin
Pracownik
 Pytanie
@Z Janiny

A co kolego powiesz mi. Wybudowałem się w bolecinie. Nie należę pod teren górniczy Janiny. A mimo to trzęsie mi domem kilka razy dziennie. Garaż cały popękany. Nie mogę się nawet ubiegać o odszkodowanie. Jakieś argumenty?

hahah
Pracownik
 Pytanie

człowieku jak ci w Bolęcinie trzęsie to może od kamieniłomu chałupa pęka, albo od oszczędności na materiałach? w Bytomiu przy takich wstrząsach to dzieci usypiają.

Bolecin
Pracownik
@hahah

Kolejny świetny argument. Czekam na kolejne. Pozdrawiam

Tusk
Były pracownik
@Bolecin

Stary ze strony górniczego motłochu żadnych argumentów nie oczekuj. Te typy ruzumią tylko argument siły. Ot ludzie pierwotni.

Święta Barbara
Pracownik
@Z Janiny

Popieram cię kolego a teraz beczą i szukają kasy jak nie mają zapraszamy do sugu to sobie dorobią (usunięte przez administratora) .chwała dla naszej kochanej Janiny

Cwany
Pracownik
@Święta Barbara

To jest coś nienormalnego że chcąc dorobić to mam iść do jakieś firmy na nadgodziny bo pod kopalnia płacą grosze. Widać jaki to mafijny zorganizowany układ ktoś na tym dobry hajs zbiera podobnie jak z kartkami żywnościowymi. Zasłaniają się jakimś podatkiem. Co z tego że mam na nich więcej o 5 zł od pgg jak do wydania są w samych drogich sklepach i tak naprawdę tracimy.

123
Pracownik
@Cwany

W PGG mają już kartki w takiej samej kwocie jak my.Prawda jest taka że na kartkach trzyma łapę Sug i ma z tego pieniądze więc jest im to na rękę że nie ma kart płatniczych.

Praca
Pracownik

Panowie jak podwyżki hahaha ,13 lat temu z 1 świętem zarobiłem 200 zł mniej,ale zaraz ktoś napisze że miesiąc krótszy o 4 dni ,a jadłeś mniej rachunki mieliśmy mniejsze masakra

2eqwdasz
Pracownik

A u nas jest dużo mleczy, TŁUMACZENIEM SIĘ ŻE JAK JEST NA KARTE TO JEST PODATEK BO JEST GOTÓWKA A NIE ŻYWIENIOWE, PROSZĘ ZROBIĆ KARTY PŁATNICZE SODEXO ŻYWIENIOWE!!! W KAŻDEJ BIEDRONCE, LIDLU, DINO, KAUFLANDZIE można tym płacić i nie ma żadnego podatku bo jest to karta żywieniowa.

NoNo
Pracownik
 Pytanie
@2eqwdasz

Panowie, wytłumaczcie mi coś. Podobno pracownicy hydrokopu czy lintera ( z Bogdanki) zarabiają w granicach 9 000 zł/mc. Jaki interes ma w tym kopalnia? Przecież jeszcze właściciel firmy musi na tym zarobić niemałe pieniądze. Plus dodatkowo zakwaterować czy załatwić transport tym ludziom. Oni zarabiają suma sumarum więcej od nas z tymi naszymi pożal się Boże 14-stkami czy Barbórkami.

G2
Pracownik
@NoNo

Jak potrafią zrobić 2x więcej metrów od kopalni to się opłaca bo zarobią owszem więcej ale nie prropocjonalnie do wykonu weź sobie Pit podziel przez 12 odejmij podatek i zobaczysz ze na miesiac miałeś srednio 7 tys na reke

On
Pracownik
@G2

Co ty chlopie gadasz za 2022 firmy zrobily 50% planu dlatego nie mamy rozjechanych scian!!!teraz przyszli chlopaki z bogdanki i niestety nie da sie jechac pod 4 luki do przodu i budowac po tyle warunki na janinie wszystko zweryfikowaly!sprawa jest prosta gdyby bylo na tyle ludzi nie trzeba firm realia sa inne niestety!!tak upadnie gornictwo z powodu braku ludzi do pracy a nie Uni czy braku wegla!szkoda tylko ze ludzi ktorzy sa tak sie niedocenia bo chlopaki na przodku gdyby nie fundusz zarabiali by po 4tys!!!! W tych czasach to nie pieniadze adekwatne do warunkow i reali zycia!

Turbo ryl
Pracownik
@On

Jeszcze apropo przodków moim zdaniem chłopaki są naprawde niedoceniani. Miałem okazje troche pochodzić po przodkach i jak widze co oni tam robią to czapka z głowy. Tachać to żelastwo na takich odległościach jak niekiedy mają i robić tyle łuków na zmiane a do tego za miske ryżu przysłowiową.

Pewniak
Pracownik
@Turbo ryl

U nas na kopalni tylko biura są doceniane, zaraz będzie ich więcej niż nas na dole.. Już naprawdę się nie da na to patrzeć.

sercówa
Pracownik
@Pewniak

Dokładnie tak. Ludzi w biurach przybywa, pracowników dołowych zroku na rok mniej, bo firmy zewnętrzne przychodzą, a chcąc cokolwiek wypisać, musisz dostosować się do harmonogramu. Za chwilę na biurach będziemy mieć harmonogram wypisywania obiegówek urlopowych.

Hary
Pracownik

Witam słyszeliście o połączeniu od nowego roku Tauron wydobycie z węglokoksem nowa nazwa nowa firma. Co o tym sądzicie

Miki
Pracownik
@Hary

Kto gdzie (usunięte przez administratora) to powtarzacie. 95% plotek sie nie sprawdza, jak bedziemy mieli się łączyć to powiedzą to oficjalnie. Pracuj sobie spokojnie kolego

Mieciu
Pracownik
 Pytanie

Będzie w czerwcu jakiś dodatek do wypłaty ?? Węgla sypie się dużo a my na sucho. Pgg cały czas jakieś dodatki plus zwiększona pula na karcie żywieniowej a u nas nic. Związki wielce miały coś ogarnąć a siedzą lenie nic nie robią.

Yoooo
Pracownik
 Pytanie

Brał juz ktoś wolne na siłę wyższą?? Jak to wygląda???

Fekalny Yeti
Pracownik

To jedyna firma w której mogliśmy w zeszłym miesiącu zaobserwować podwyżkę obniżki wynagrodzenia.

anonim
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Nick
Pracownik

Ale co to kogo interesuje. Węgiel z kopalni do elektrowni, podniesie Ci się cenę za prąd i tak się to wróci :) A jeżeli będą zamykać kopalnie, bo atom... no i elegancko! 20 latek i emeryturka :)

3rqwasz
Pracownik

"Karta Profilaktyczna to nowoczesny i wygodny sposób na zapewnienie posiłków profilaktycznych Twoim pracownikom! To jedyne na polskim rynku rozwiązanie w formie kart przedpłaconych dostosowane do wymagań prawnych dotyczących posiłków profilaktycznych." Kartą Profilaktyczną zapłacisz w wybranych sklepach spożywczych i punktach gastronomicznych, z którymi Sodexo posiada podpisaną umowę określającą warunki realizacji płatności Kartą Profilaktyczną. Umożliwia to dostosowanie karty do wymogów prawnych stawianych posiłkom profilaktycznym Sieć akceptacji jest każdorazowo personalizowana pod kątem potrzeb i preferencji Klienta i pracowników Karty mogą być użyte wyłącznie jako forma zapłaty za posiłki i artykuły spożywcze, bez możliwości zakupu alkoholu, tytoniu i art. przemysłowych Możliwość ustalania limitów kwotowych - dziennych i miesięcznych KORZYŚCI DLA PRACODAWCY: PROSTA LOGISTYKA: Brak konieczności comiesięcznego osobistego odbierania posiłków przez pracowników Brak comiesięcznego wydawania kuponów - zautomatyzowane doładowywanie kart OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I WYGODNA OBSŁUGA: zasilenie kart w 24 h od momentu wpłynięcia środków na konto Sodexo szybka realizacja zamówienia (karty dostarczamy już w 72 h) brak potrzeby angażowania działu HR – pracownicy mogą samodzielnie zarządzać kartą PROMOCJE DOSTOSOWANE DO POTRZEB KLIENTA: upusty na zakupy w największych sieciach handlowych możliwość spersonalizowania promocji dedykowanych dla pracowników SODEXO.

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Nick
Pracownik
 Pytanie

A co mają zrobić jak faceci nie chcą pracować ? Ktoś musi. A jak przyjmą to takiego co nawet łopaty nie umie trzymać. Ale(usunięte przez administratora) koleżankę, kiedy samemu spiło się kartony w pracy to nie ładnie !!

2
Nick
Pracownik

Owszem ale każdy od łopaty zaczyna. A jak nawet tego mu się nie chce albo nie umie to co poradzisz.

Anonimowy
Pracownik

Oczywiście, ze mowie o osobie która doniosła :) Nie lubię takich ludzi i będę ich potępiać na zakładzie :) chcesz pracować z ludźmi to musisz z nimi dobrze żyć. A takiej zasady brakło tej super uprzejmej pani co donosi.

3
Tomy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.
Pracownik
 Pytanie

Czy ktoś się orientuje ile jest podatku od weglą jeśli biorę ekwiwalent w gotówce w rocznej wypłacie? 9600 brutto, a ile będzie po odjęciu podatku na rękę? ????

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

anonim
Pracownik

Nie narzekaj bracie krótki miesiąc był ale porównaj sobie zeszły rok i za węgiel miałeś mniej potrącane a teraz jest dużo więcej .Jest lepiej

Libiazanin
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.
Pracownik
 Pytanie

Czemu podatnicy maja dopłacać do nierentownej kopalni? Wytłumaczy mi to ktoś? Zamknac kopalnie. Górnicy z Janiny to ludzie inteligentni i w dodatku fachowcy wiec bez trudu znajda inna prace.

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Qea
Inne
 Pytanie

A co, nie miał racji? Pamiętacie jak nasz były dyrektor został członkiem rady nadzorczej na… lotnisku w Balicach? Karuzela krzesełek trwa, chwila na stołku odprawa i zmiana na inny stołek, a Ci niżej - może być mierny byle wierny :- ) A ty rób na to murzynie najlepiej jeszcze 28 dni w miesiącu

Zz
Pracownik
 Pytanie
@Qea

A tobie to co fryzjer gałkę za darmo strzyże że w jego obronie stajesz?

Qua
Inne
@Zz

Nie, po prostu nienawiść do niego nie sprawia, że jestem krótkowzroczny i zaślepiony :- )

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Bieda
Pracownik

Przecież był dodatek zamiast 40% premii było 43.2% oczywiście jak Ci kierowniczek nie zajxxł. A fundusz dostały przyduupasyyy.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o ZG Janina - Libiąż

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w ZG Janina?

  Zobacz opinie na temat firmy ZG Janina tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1033.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w ZG Janina?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 957, z czego 243 to opinie pozytywne, 107 to opinie negatywne, a 607 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy ZG Janina?

  Kandydaci do pracy w ZG Janina napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZG Janina
3.6/5 Na podstawie 2720 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
ZG Janina
Przejdź do nowych opinii