Opinie o ZG Janina w Libiąż Grunwaldzka 37

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ZG Janina. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ZG Janina o rekrutacji.

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o ZG Janina w Libiąż Grunwaldzka 37

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Zorientowany

Tak jak kiedyś wspominałem i oczywiście większość tutaj obecnych górników mnie później obrażała. Tak teraz wam przypomnę. Te 2 tys o których tutaj mówicie cały czas to jest zwykle kłamstwo przez was powielane. Wypłata plus kartki plus węgiel, 14 stka czy Barbórka daje Wam pokaźną sumę która jest co najmniej dwa razy wyższa od średniej krajowej . Jak też wspominałem kiedyś zacznijcie pokazywać się z dobrej strony a nie tylko że jesteście banda roszczeniowych ignorantow. Jak Wam nie pasuje kopalnia jest mnustwo innych zawodów. Zobaczycie wtedy jak macie dobrze a tego nie doceniacie. Tak nie doceniacie tej Waszej pracy że wydymają Was bo nic Wam nie pasuje zamkną kopalnie i skończy się jęczenie jak to Wam źle . Janine sprzedadzą a Wy przez tyle lat jak nie umieliscie nic zrobić , nie umieliscie pokazać się z dobrej strony społeczeństwu, tylko narzekać i jęczeć i kupować nowe auta i budować domu to teraz będziecie mieć za swoje bezczelne i aroganckie zachowanie. Nikt za Wami nie stanie i to jest tylko i wyłącznie wasza wina i nie liczcie na wsparcie społeczeństwa bo każdy ma gdzieś taka bandę roszczeniowych egoistów. Ta treść oczywiście nie tyczy się wszystkich pracowników Janiny bo są jednostki które cenią swoją pracę i nie kłamią wszystkich że zarabiają 2400 zł .

Ważny

Jak ten post zbierze 50 łapek w górę to od poniedziałku kalifaktor zwany "Antoniem" trafia na chodnik 280 do transportu ręcznego betonów.

6
ttkk
Pracownik
 Pytanie

Zamierza ktoś w końcu coś zrobić z tymi kradzieżami na łaźniach? kolejny hak obrobiony, bhp oczywiście kładzie lachę a ochrona zamiast chodzić po tych łaźniach to stoją po 6 na bramie, muzycza leci i pierdolamento. nie dość że wypłaty mierne to Cie jeszcze okradną w robocie z kasy, telefonu itd.

Gest
Pracownik

Bardzo ładny gest zaprezentował dziś kierownik GZL Pan Jazowski kupując bułki i wodę dla tych co zostali dłużej w pracy na zbrojeniu.Oby więcej takich zorganizowanych kierowników na kopalni bo reszta to się nawet do tarcia chrzanu nie nadaje.

Węgiel
Pracownik
 Pytanie

Panie i Panowie. Wprowadzane są limity, na węgiel czeka się bardzo długo, naprawdę ciężko, wręcz niemożliwe jest teraz dostać go za pieniądze. Jedynie deputat węglowy. Jak to wygląda dla składów węgla? Jaką cenę oni płacą, jaki czas czekają? Jeżeli oni mają lepszy dostęp do węgla od przeciętnego Kowalskiego to czy dają coś w kopercie? Opalają coś komuś ze sprzedaży? Czy to są firmy powiązane z kimś z kopalni?

467y4r
Pracownik
@Węgiel

Pewnie maja umowy podpisane tak jak elektrownie że kupują od kopalni węgiel, jak jest umowa kopalnia musi zrealizować.

Do pewniaka
Pracownik
@Węgiel

A ja talony sprzedałem 1500 zł za tonę a grzeje gazem i mam (usunięte przez administratora) że będą strajkować bardzo dużo ludzi z kopalni tak zrobili

Jan
Pracownik
@Do pewniaka

Pozdrawiam wszystkich, którzy biorą deputat do wypłaty. Jesteście najlepsi.

Do pewniaka
Pracownik
@Do pewniaka

Ja tez tak zrobiłem

Nowy
Klient
@Do pewniaka

Powinni Ci (usunięte przez administratora) z wyplaty to coś zarobił bo węgiel na kopalni 800/900 wezmą się za was

Do pewniakaja
Pracownik
@Do pewniaka

Ja talony sprzedałem po 1500 zł a grzeje gazem i mam głęboko w d...e

IQ
Pracownik
@Do pewniakaja

Podobno w przyszłym roku talony wykorzystają ci co mają zgłoszone w UM, że ogrzewają dom węglem , bo węgiel przywiozą tylko na podstawie oświadczenia CEEB , które składamy do końca czerwca tego roku . Już po spekulantach , no i b. dobrze.

Zuzanna
@Węgiel

Też zauważyłam, że coraz ciężej go dostać i mam podobny problem. Co w takiej sytuacji zrobić? Ktoś na jakieś rozwiązania?

elektromonter
Pracownik
@IQ

Tak ma być , bo w Pgg już to wprowadzają

efs Nowy wpis
Pracownik
@Zuzanna

Przejść na pellet, bo pellet jeszcze idzie kupić choć tani nie jest.

Do pewniaka Nowy wpis
Pracownik
@elektromonter

Przejść na gaz i po problemie

Giepol
Pracownik
 Pytanie

A teraz na poważnie - kiedy będzie jakiś ferit dla GRP na 833? Przecież to chore codziennie z dniówki łazić pod tą pochylnie, człowiek od razu połowę sił traci a tu jeszcze trzeba robić

Ferit
Pracownik
@Giepol

To jest Janina,tu musisz zarżnięty wyjść za bramę

Gpol
Klient
@Giepol

Będzie jezdzil jak sciana będzie wycięta! I zazbrojona taka chierarchia Gpol niech (usunięte przez administratora) z buta a chłopaków ze ściany zawieziemy !A to przodek z każdym dniem ma dalej a sciana z postępem blizej czyz nie ????

G1
Pracownik
 Pytanie
@Gpol

Z czego kolego żyjesz? Bo wydaje mi się, że z węgla. To my dajemy zyski tej kopalni

Gpol
Były pracownik
 Pytanie
@G1

Co ty gadasz chlopie jak by nie przodki to byś jechal sciana? Chyba palcem po mapie więc troche pomysl zanim coś napiszesz trochę ringow bys ponosił po takiej wycieczce na 833 to byś miał inne podejście!!!!to ludzie z grp maja najcięższa pracę na kopalni !!!!!!!

:)
Pracownik
@G1

Każdy w ciągu technologicznym jest tak samo potrzebny kopalni a takie pieprzenie że ja jestem lepszy i bardziej potrzebny to tylko chłopie świadczy że jesteś zwykłym rylcem bez mózgu Jak patrzę na niektórych na tej kopalni to mi żal marki ziemi że musi takich głąbów na sobie nosić.

efs Nowy wpis
Pracownik
@:)

Na ełach były kiedyś dwa ferity dla Grp2 i g2.

Nowy
Kandydat
 Pytanie

A czym spawacie na kopalni elektroda czy migiem???

Egon
Pracownik

Na kopalni niema spawaczy są tylko palacze jednym z najlepszych jest słynny Dymus z G T

Nowy
Kandydat

Widzę że poziom zero u kolegi. Współczuję naprawdę

:)
Pracownik
@Egon

Otóż to,na kopalni są palacze i smarkacze ,coś tam czasem usmarkają i się trzymie a dumni chodzą jakby wszystkie rozumy pozjadali a w pierwszym lepszym zakładzie mechanicznym by ich śmiechem zabili.

Spawacz
Kandydat
@Egon

Upalić każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej:) byle nie na grp 3. Tam nie zarobisz..

Nowy
Klient

Pyrtkiem to na spawam w piz*zie twojej i twojej starej zalewam ile się da ale spaw I tak puszczą bo rozjechane jak nie wiem

1
Spawacz Nowy wpis
Pracownik
@Nowy

Nie umiesz pisać ani poprawnie ani składnie baranie,jedynie możesz sobie pospawać z takim IQ w koziej p.i.z.d.z.i.e

Diler
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.
Pracownik
 Pytanie

Zajmie się ktoś w końcu tą mafią węglową powiązana z dyrektorami i prezesami? Na kopalni limity, dilerzy za grosze kupują od kopalni i sprzedają po pare tysięcy. Co to za (usunięte przez administratora)

logo firmy Właściciel Punktu Kurierskiego
Libiąż
Pakersi Kamil Kik
(33 opinii)
Wyślij CV
logo firmy USTAWIACZ SEKCJA ZG JANINA/ ZG SOBIESKI
Libiąż
PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.
(197 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Java Developer Remote
Libiąż
Striped Giraffe Innovation & Strategy Polska Sp. z o.o.
(25 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Właściciel multiagencji ubezpieczeniowej Insur Invest
Libiąż
Insur Invest Sp. z o.o.
(5 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Nowy
Kandydat
 Pytanie

Witam jadę jutro na rozmowę o praca jako ślusarz 5lat dołu i papiery spawalnicze. Jakie zarobki mogę oczekiwać? I czy jak się przyjmę dostanę węgiel barbirke i 14? Czy musze cały rok przepracować.

Do pewniaka
Pracownik
@Nowy

A gdzie pracowałeś na dole na jakiej kopalni bo ja na piaście i przeniosłem się na brzeszcze

xcxcxc
Pracownik
@Nowy

Barbórkę dostaniesz, proporcjonalnie za ilość przepracowanych miesięcy w TW, 14stkę chyba też liczoną w ten sam sposób (choć kiedyś trzeba było mieć przepracowany cały rok w Tauronie żeby dostać, ale to się chyba zmieniło), węgiel podobnie - proporcjonalnie do ilości przepracowanych miesięcy

Nowy
Kandydat
@Do pewniaka

W firmach na Brzeszczach a potem w SUGu

Nowy
Kandydat
 Pytanie
@xcxcxc

Dzięki za normlna odpowiedź. A powiesz mi na jakie zarobki mogę liczyć?

John
Pracownik
@xcxcxc

14 nie nie dostanie. To jest nagroda roczna. Więc musi być przepracowany cały rąk. Co do dnia. Przerabialem to

xcxcxc
Pracownik
@John

jeżeli robił wcześniej w sugu to dostanie 14stke, sug traktują jako prace w tauronie, zależy tylko ile w tym sug pracował. ja 3 lata temu w kwietniu przechodziłem z sug pod tauron i dostałem 14stke w całości, barbórkę proporcjonalną co do ilości przepracowanych miesięcy. co do zarobków to zależy gdzie będziesz chodził pewnie, jak przodek albo ściana to bez świąt pewnie ok 4 tyś złapiesz

1
John
Pracownik
@xcxcxc

Tak zgadza się, ale musi być przyjęty do Sugu od 1 stycznia. Wystarczy że pracuje od 2 i już po 14...

Yyyy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.
Pracownik
 Pytanie

czy do końca mają będzie wypacany węgiel?

Pytanko
Pracownik
 Pytanie

Czy wiadomo ile będą płacić za 1 tonę?

Adam
Pracownik

642 zł do końca listopada

xcxxcx
Pracownik
 Pytanie
@Adam

czyli co, cos sie zmienia w kwestii deputatu ?

Mlody
Pracownik
 Pytanie

Czyli coś nie ma węgla.tylko kasa .???

Rylec
Pracownik

Tak czytam te komentarze i większość wypowiadających sie tutaj ,,dorosłych'' ludzi inteligencje mają na poziomie przedszkolaków. Tak naprawde to każde stanowisko jest potrzebne, nawet ten sygnalista który musi opuścić ludzi i ten pompiarz, który czuwa żeby nie zatopiło rejonu potrzebnego do ciągu technologicznego. Nawet ten maszyniak, który musi zawieź materiał potrzebny do eksploatacji ściany czy przodka. A takie przegadywanie sie kto jest bardziej potrzebny jest co najmniej żenujące i słabe

fs
Pracownik
@Rylec

Właśnie maszynioki i reszta maja przewalone, maszyny rozwalone, szybkie przeglady woda paliwo, maszyny uciekaja, ludzie łążą pod tym jak to przeważnie na słowo honoru, nie zejdą nawet jak mają możliwość, a jak nie pojedziesz to straszą i powiedzą że Ci sie robić nie chce i ciul, za maszynioka to trzeba być odpornym w ciul

Bhp
Pracownik
 Pytanie
@fs

A kto psuje te maszyny???

Uf
Pracownik
@Bhp

Władza. Bo nie daje robić przeglądów tylko paliwo, olej i woda. Potem maszyna stoi trzy zmiany zjechana.

Jeszcze 5 lat
Pracownik

Za organizacje pracy odpowiedzialny jest sztygar i kierownik. Oni decydują czy będziesz materiał z powierzchni na przodek nosił czy Ci dowiozą i czy będą Cię feritką wozić czy z buta szedł. Mają was tylko za nr marki czy komputera...... Pozdrawiam Was i nie waszych przeło.onych

Wojciech
Kandydat
 Pytanie

Witam dostałem zaproszenie na rozmowę do Taurony na kopalnie Janinę do MD2. Jakich warunków finansowych mogę się na początek spodziewać pracowałem 4lata w firmach górniczych. Po ile karty czy dostanę węgiel, barborke ? Proszę o normalne odpowiedzi dziękuję szczęść Boże

G2
Pracownik
@Wojciech

czwórki nie uświadczysz prócz Barbórki 14 i jak węgiel do zapłaty Bony 27.05 zł i nastaw się na 2 święta w miesiącu.

Jan
Pracownik
 Pytanie
@Wojciech

Czasami też tauron daje pracownikom premie jednorazowe. Ostatnio w ubiegłym roku w wakacje dostaliśmy. Z ciekawości ktoś coś wie czy w tym roku coś sypnie tauron na wakacje? Ogólnie w firmie dużo dodatków jest i kasa sumując wszystko jest w miarę dobra

Wojciech
Kandydat
 Pytanie
@Jan

A na jaką kasę mogę liczyć na początek? Węgiel dają czy płacą? Wczasy pod.grusza ?

Bożena
@Jan

a z jakiej okazji te premie od taurona i na jaka kwote?

IQ
Pracownik
@Wojciech

Kasa była zagwarantowa porozumieniem płacowym .Obecnie dostaliśmy podwyżki 10 procentowe. Więcej w tym roku nie będzie.W przyszłym roku podwyżka w zależności od inflacji rok do roku plus 1 procent od średniej zarobków w TW czyli od 9060 PLN .Kto czyta internet ten to już wie . Dziękuję .

Ferdek
Pracownik
@IQ

Jakie 10 co ty bredzisz 7.5 procent czyli w związku z drożyzną paliwo żywność itd to jest (usunięte przez administratora).Żeby 4 tyś jako górnik bez świąt pod ziemią nie zarobić to jest dramat. Zastanów się chopie do czego możesz się (usunięte przez administratora).

Wojciech
Kandydat
 Pytanie
@Ferdek

To po co robisz ? Weźmiesz węgiel barborke i 14 i się śmiejesz. Nie narzekaj jak Ci tak źle idz na.produkcje lub do bruku

Ferdek
Pracownik
@Wojciech

Po to robię bo jest jeszcze 25 lat dołu a już bliżej do tego mam niz dalej gdybym miał zaczynać od teraz jak kolega to w życiu bym się w to gównx nie pchał bo na pewno bym nie dopracował 25 lat w związku z likwidacją kopalń a pieniądze z tego żadne.

Do pewniaka
Pracownik
@Ferdek

Nie ma źle wypłata dobra 4 tys 300 na reke

Wojciech
Kandydat
@Ferdek

No właśnie to nie narzekaj ino się roboty się chyc. Bo ino żeby 25lat i wyje*ane a zarobisz te 4tys plus kartki węgiel 8t barborka i 14 to wcale nie masz zle patrząc na np cenę węgla teraz a nawet jak nie palisz węgle.to talony pewnie sprzedaż po 1500zl za tonę

grp
Pracownik
 Pytanie
@Wojciech

wojciechu,tu się bardzomylisz, tonę za 1.5tyś, chłopcze skąd tyś się urwał???? aco do bruku,to wnim zarobisz więcej niż podziemią!!!!

Wojciech
Kandydat
@grp

Widzę na olx lub fb jakie ceny dają xa talony.

Parzykawa ED
Pracownik
@Do pewniaka

Pewno ze dobre wypłaty fucha na warsztacie kawka często coś mocniejszego jakoś 25 lat zleci

Kuku
Kandydat
@Wojciech

Tak tylko ze za cale 8t orzecha ci dadza 4t ekogroszku workowanego

Wojciech
Kandydat
@Kuku

To weź luzem a jak ludzie potrafią robić problemy pracuje pod kopalnia narzeka nie pracował by by gadał jak to górnik ma dobrze bo węgie barborka itp ja wam mówię panowie co pracujecie na dole jak wam zle to się zwolnijcie idźcie robić po 10/12 h do bruku lub na produkcję gdzie na hali są kamery gorąco i robota od dzwona do dzwona. Tak wiem 25lat... to po co narzekaz zwolnij się i rób do 67 roku życia

Wojciech
Kandydat

Tak Ci żona mówi jak hlejesz po pracy. Byś się za robotę wziol jak Ci nie pasuje to wypad z kopalni do innej pracy ale pewnie nic innego oprócz spaania na guziku i jedzenie słonecznika nie potrafisz

G2
Pracownik
 Pytanie

Witam.ciekawe jak to jest że w zg Brzeszcze i Sobieski są wybitki za soboty? A Janina be?

Pewniak
Pracownik
@G2

W dniu kiedy (usunięte przez administratora) zawitała podobno się wybitki należały, dwa dni po już wszystko po staremu..

ryl
Pracownik
@G2

Na Brzeszczach zawita 4 brygadówka be zatrudniania ludzi będziemy orać jak woły możliwe ze w tym tygodniu się dowiemy co ustalili.

Brat
Pracownik
@ryl

Chłopie nie siej propagandy z tą czterobrygadówką!!!

Plany
Pracownik
@Brat

Rano zaczynasz od wtorku i robisz 5 dni a na nocke idziesz w Niedziele i w pt rano juz masz weekend niedziela na 18 i sroda wolna na odpoludnia normalny tydzien i masz jeden normalny weekend chyba ze znowu na rano to masz niby dłuższy

Do pewniaka
Pracownik
@ryl

I bardzo dobrze że 4 brygada komu nie pasuje brama otwarta nikt nikogo tu nie trzyma

Gg
Pracownik
 Pytanie

Słyszeliście o jakimś gościu z taśmowego co podobno jedzie walczyć na Ukrainę? Szacunek dla takich ludzi

Ryl
Pracownik
@Gg

Słyszałem że będzie walczył pod sklepem Laskiego.

Libiążak
Pracownik
@Gg

Może rzeczywiście się zaciągnął ale w takim razie gościu musi nie mieć rodziny i jeśli czuję taką potrzebę to czemu nie

Hak
Pracownik
@Libiążak

Na pewno to paker słynny Buda

2
Fan pakera
Pracownik
@Hak

Ja slyszalem ze Paker juz od tygodnia trzyma Putina w piwnicy!!! Pozdro paker

1
GuzikoŻorczanin
Pracownik
 Pytanie
@Gg

To przypadkiem o tego Gołąbka nie chodzi? Podobno wziął wolne i pojechał na granicę bo mu naopowiadali że może sobie Ukrainkę do domu wziąć i korzystać do woli za kartki żywnościowe z TW

Libiążak
Pracownik
@Gg

Ja już dowiedziałem się o kogo chodzi to taki napompowany gościu ma takie ulizane jakby tłuste włosy i chodzi w przykrutkawych spodniach moro taki troszkę jakby niezabardzo

Ryl
Pracownik
 Pytanie
@Gg

To może tym gościem jest wielki alchemik PAKER ?????

Gery
Pracownik
@Ryl

A jo byłem dzisiaj na siłce jak bipepsa napne to muj nowy rysunek pięknie widać

Ogłoszenie
Pracownik

Ważne ogłoszenie dla wszystkich pracowników Janiny, którzy mają kredyty hipoteczne. Związek zawodowy dołowców ogłasza podobno że mają być jakieś dopłaty dla mających kredyty z uwagi na rosnace stopy procentowe ze składek reszty członków. Więcej info i wnioski u Andrzeja i Darka podobno

Normalny
Pracownik
 Pytanie
@Ogłoszenie

To muszę szybko wziąć kredyt i zgłosić się do Andrzeja i Darka po dopłatę .A w jakiej wysokości będą dopłacać ??

lllllllll
Pracownik
 Pytanie
@Ogłoszenie

ile tej dopłaty???

xxx
Pracownik
@Ogłoszenie

w Kontrze jest lepiej !!!bo załatwiają ze nie musisz płacić trzech rat w wybranych miesiącach :) tylko (usunięte przez administratora)

G2
Pracownik
@lllllllll

do 85% hipoteki byłem załatwiłem .

Mlody
Kandydat
 Pytanie

Pyta się człowiek normalnie ile.mozna zarobić jako ślusarz czy 4tys wezmę czy musze święta robić? Po ile.kartki jak z węgle barborka i 14?? A wy ja buraki się tu zachowujecie masakra

Aaa
Pracownik
@Mlody

Bez świąt 4 tys nie zarobisz , kartki po 27 zł

Mlody
Kandydat
@Aaa

Masakra.to.jako spawacza zarabiam 5/6tys i robota 5km od.domu dodam że bez świąt

Tomek
Pracownik
@Mlody

Racja,u mnie szukają spawaczy do spawania bram i ogrodzeń zarobki do 8 tys.

Do pewniaka
Pracownik

To i tak jak na górnika 3 200 na rękę i kartki to dużo 3 tys i kartki to wystarczająco a ten zawód wygasa to jak ktoś gupi to jeszcze tam jest

Do ryla
Pracownik
@Do pewniaka

To i tak za dużo jak na ryla który w Polsce jest niepotrzebny modlę się aby kredyty szły do góry a komornicy za bezcen będą sprzedawać

Joanna
Pracownik
 Pytanie

Witam. Czy dostał ktoś telefon w sprawie rekrutacji z oddziału Onw? Bo ludzie z oddziału Nnm jak i kolejowego już dostali..

Ciekawe
Pracownik
@Joanna

Skąd takie informacje ze ludzie.z NNM dostali jaki kolwiek telefon

Joanna
Pracownik
@Ciekawe

Dziewczyny mówiły na łaźni. Boję się że znów mnie nie przyjmą.. Chyba bez żadnych pleców nie ma szans. Bo w styczniu przyjęli chłopaka jednego na onw i na nnm trzech chłopaków i jedną kobietę..

Do ryla
Pracownik
@Joanna

Ja się dziwię że Polska nie ogłosiła żałoby narodowej znieczulica zawładnęła polska ludzie piszą aby sami ryle wraz z rodzinami obchodzili żałobę bo oni nas nie interesują przecie wiedzieli gdzie idą w innych robotach też giną

Do pewniaka
Pracownik
@Do ryla

Podobno 18 sierot jest z Zofiówki dać do domu dziecka podobno dużo Niemcy polskich dzieci chcą adoptować nie widzę problemu

2
Bąbel
Pracownik
 Pytanie
@Joanna

Ile już pracujesz pod SuG?

Joanna
Pracownik
@Bąbel

Długo. Ludzie pracują mniej oddemnie i już są pod kopalnia a ja dalej w tym Sugu..

Do pracownika
Pracownik
@Joanna

Ja pracowałem pod sug 1 rok i jestem pod tauronem

Anonimowy ryl
Pracownik
@Joanna

Nie tylko staż pracy się liczy do przyjęcia ;)

Joanna
Były pracownik
 Pytanie
@Anonimowy ryl

A co jeszcze się liczy?

Joanna
Pracownik
@Do pracownika

To Ci się udało.. Ja nie mam tyle szczęścia.

Ka
Pracownik
 Pytanie
@Joanna

Co to znaczy długo? Tak jak ktoś już wyżej napisał. Nie tylko staż pracy w SUGU się liczy, ale też umiejętności :)

Gość;))
Pracownik
@Joanna

Należy być z współpracownikami a nie przeciwko nim.

Mateusz
Pracownik
 Pytanie
@Gość;))

To wyżej wymieniona Joanna(usunięte przez administratora)?

Do pewniaka
Pracownik
@Mateusz

Duże inwestycje w wiatraki nad morzem kasę daje UE można zamontować wiatraki 50 m od domu duża kasa jest na to przeciewziecie ale na zamykanie kopalń UE też daje

Piotr
Pracownik
@Mateusz

Dawać jej nazwisko!

Pracownik ONW
Pracownik
@Gość;))

Widzę że usunęli mój wpis jak to pani Jolanta z sugu robiąc w maflow waliła z ucha bezpośrednio do kierownika teraz płacze że pod kopalnie się nie może się załapać

Tak
Pracownik
@Pracownik ONW

Joanna, nie Jolanta

Adam
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik ONW

A to nie czasem chodzi o Joannę Pawele? Tego chodzącego King Konga?

1
PracownicaONW
Pracownik
@Adam

Na pewno o nią :D jest dosyć słynna

1
Sylwia
Pracownik
 Pytanie
@Joanna

Witam. Dostałam dzisiaj telefon z Kadr ZG Janina z zapytaniem czy jestem zainteresowana nadal i po odbiór skierowania na badania. Dostał ktoś taki telefon dzisiaj?

ONW
Pracownik
@Adam

Nie obrażaj Konga bo on był łagodniejszy niż ta pani :)

PracownicaONW
Pracownik
@ONW

Coś w tym jest :D hahaha

1
mlody
Pracownik

pytam powaznie jak zOstać ratownikiem górniczym tylko konkretne odp

Yhhh
Klient
@mlody

Musisz mieć plecy, zostać alkoholikiem, pójść na odwyk i wtedy zostajesz ratownikiem na Janinie.

Fc10
Były pracownik
@Yhhh

No nie do końca, alkoholikiem musisz być cały czas, jak nie masz pleców, to chodzisz do kierownika stacji non stop i wkręcasz mu że chcesz być ratownikiem, w końcu na odczepnego cię wyślę i zostaniesz oddziałowym (usunięte przez administratora) do najgorszej roboty, no ale będziesz ratownikiem, to dumnie brzmi, przy okazji musisz lubić kotlety i wódkę bo inaczej nie będziesz lubiany, po kilku latach będziesz musiał jeść tabletki na obniżenie ciśnienia bo z nadwagą 20 kg w życiu nie przejdziesz badań, no i na koniec będziesz musiał co tydzień na tace sowicie w kościele dawać żeby czasem w całej twojej karierze nie zdażył się żaden wypadek bo inaczej jak założysz maskę ze swoją kondycją i pójdziesz na akcje to możesz nie wrócić. Powodzenia i szczęścia górniczego.

dwa
Pracownik
@Fc10

I nie jest tak że będziesz tylko ratownikiem na Janinie, będzie duża akcja to trafisz nawet na najbardziej metanowe na Brzeszcze i inne kopalnie.

Do dwa
Pracownik
@dwa

Dobrze że nie ma żałoby bo ja dziś idę na jednodniowe wesele a to jest ważniejsze 200 ludzi na weselu sobota niedziela

Giepol
Pracownik
 Pytanie
@Do dwa

Teraz mam się zacząć śmiać? Żałosne...

Pewniak
Pracownik
@dwa

Nasi ratownicy to jeszcze akcji nie widzieli, także nie gadaj głupot. A poza tym co oni by ci pomogli, jak Jeden z drugim mają 170cm i 65kg wagi, kilofa uniesie..

Kuku
Były pracownik
@Pewniak

A ty myslisz ze wiecej podniesiesz upaslaku 100kg

Do pewniaka
Pracownik
@Giepol

To tyle tysięcy Ukraińców zginęło i nie było żałoby narodowej a w Polsce raptem może 20 i już chcą żałobę niech mają tylko rodziny zmarłych a reszty yo nie interesuje a za chwilę nikt o górnictwie nie wspomni a teraz takie zeczy na kopalniach będą się działy coraz to głębiej wchodzą to każdy mądry wie z czym to się je

Do pewniaka
Pracownik
@Do pewniaka

Ja też jestem że kto chce ale tylko rodziny powinny mieć żałobę bo co to obchodzi resztę ludzi że ktoś zginął teraz jest znieczulica modna a do tego poska jest przyzwyczajona wolę pomoc Ukraincom

IQ
Pracownik
@mlody

Nasi ratownicy to goście . Jak trzy lata temu paliło się w chodniku N- 803 to oni by to siusiakami ugasili .Niestety nie było im to dane , bo ich przełożony podpi@rdolił się sam i chłopaki ratowniki nie mogli sami ugasić tego " pożaru " Ciąg dalszy nastąpi ......Pozdro dla kumatych ....

Koleś
Pracownik
 Pytanie
@IQ

Pamiętam ,że jakiś nadsztygarzyna z WP doprowadził do (usunięte przez administratora) się . Odsunęli go na rok że stanowiska i co ??? No i wrócił znowu jako nadsztygarzyna na WP ,a przecież swoim postępowaniem chciał zataić samozapalenie się węgla i narazić zdrowie i życie innych . To jak to jest ?? Można tak postępować ???? Pytanie do tych co go wybronili ???? !!!!! Nie wstyd wam SILIDARUCHY !!!!!

Komodore
Były pracownik
@Pewniak

Tutaj akurat zgadzam się z Tobą w pełni. Jestem pełen obaw widząc tych naszych "ratowników" plecaków. 170 cm. to już powyżej średniej. Gdyby u nas wydarzyło się to co na Zofiówce czy Pniówki to połowa czerwonych nosów bierze l-4. Oni potrafią tylko polar założyć " Ratownik górniczy" i chodzić z klatą wypiętą, co wygląda żałośnie.

Dziwne
Pracownik
@Koleś

Powiadasz solidaruchy przecież oni nic nie potrafią załatwić.Chyba że dla swoich kolesi.Najgorsze związki na Janinie.

IQ
Pracownik
@IQ

No i wymyślił sobie jeden z przełożonych naszych ratowników ,że zadzwoni z telefonu , który z automatu jest nagrywany, do pewnej osoby aby wstrzymać rejestrację tlenku węgla w wylotowym prądzie powietrza z danego rejonu . Ciąg dalszy nastąpi .......

.
Pracownik
@Komodore

Drogi hejtowiczu widzę że kompletnie nie masz pojęcia o ratownictwie a oceniając umiejętności l wiedzę ludzi po wyglądzie sory ale coś poszło nie tak . Nie życzę Ci żeby ten niski ratownik ,jeden i drugi musiał cię któryś wywozić ....może wtedy zastanowisz się co piszesz i zmienisz zdanie

Yyy
Pracownik
@Fc10

Ty musisz się leczyć .... poziom zero ...

Odziany
Pracownik
@Dziwne

Właśnie. Najgorsi nie to co inni co polara dadzą albo głośnik pożycza na imprezę hehe. Taki imprezowy związek co to się lubi ZABAWIC. Ja z resztą też Ja tam jestem dumny z brązowego polara. I widzę że dużo osób bo wszędzie w nim chodzą. Dobra akcje zorbili z tymi polarami, ludzi odziali. W takim polarze można iść wszędzie. Na zakupy, do kina do kościoła albo na wycieczkę w gury z narzeczona. Jestem skłonny powiedzieć że ludzi odziali hoć mówią że nie szata zdobi człowieka. Ale taki polar już tak hehe Widac klasę i hajs

Zw
Pracownik
@Dziwne

A dla kogo.mają załatwiać jak nie dla swoich matole. Zapisz się to ci też załatwią. Ja należę i nie pyskuje jak ty potrzebuję coś idę mówię i albo się da albo nie. A najgorsze związki to są niedaleko każdy wie. Krzysiek szacun zawsze można było liczyć na Ciebie.(usunięte przez administratora)

Do ryla
Pracownik
@Yyy

Mówią że gdzie niebezpieczne ściany to nie będzie wydobywania węgla we wszystkich kopalniach a koledzy mówią że tak Polaków jest za dużo to jak 30 40 górników zgonie to dla Polski żadna strata tak jak w JSW cichym echem zakończone ale wojna na Ukrainie tak górnik jest nikim w spolecz a węgiel można z Mozambiku i po problemoe

Pewniak
Pracownik
@Do ryla

Dobrze, że jakości Polskiego węgla żaden nie zastąpi. Jakość idzie z ceną ;)

Do pewniaka
Pracownik
@Pewniak

A ja mam fotowoltaike pompę ciepła za gotówkę żadnych kredytów a ci kretyni co mają kredyty to naprawdę kretyni że biora

Do pewniaka
Pracownik
@Do pewniaka

Masz rację w dzisiejszych czasach mało kto chce brać kredyty ja wolę pożyczyć od rodziny a jak mnie nie stać to nie kupuję cza się liczyć że cza ich splacac

Zorro
Pracownik

Wiem jedno opinie tutaj to jedno wielkie (usunięte przez administratora) ludzi którzy anonimowo są odważni a faktycznie to tchórze lenie którzy nie szanują zakładu który daje im możliwość życia.

G2
Pracownik
@Zorro

Boli mnie jak patrzę ile lebrow leni i ściemniaczy pracuje na mojej kochanej Janci .... Ja z kolei wlasnie czekam z niecierpliwością aż będę mógł na nockę dzisiaj i jutro iść zjechać do mojego węglowego raju poczuć węgiel na mnie to dziala jak narkotyk sypiące się czarne złoto z pod organu jak wszystko jedzie to patrzye i wiwm że dzisiaj dzień będzie udany .

Do pewniaka
Pracownik
@G2

Przecie każdy wie że nikomu na. tej kopalni nikomu nie zależy a zwłaszcza na górnikach węgiel z zagranicy bo nasz półki jest nie dobry jak wiekszosc Polaków uwaza

1234
Pracownik

Żenujący poziom profilu, specyfika załogi powoduje brak przywiązania i szacunku do miejsca pracy ..brak słów

Mlody
Kandydat
 Pytanie

Jakie zarobki na Janinie jako ślusarz ???

Greg
Klient
@Mlody

Takie, że jak zjedziesz i zobaczysz warunki, to się zastanowisz po pierwszej wypłacie czy warto wstawać rano do pracy.

Platon
Pracownik
 Pytanie
@Greg

Greg a ty się zastanawiasz czy wstawać rano?

Egon
Pracownik
@Mlody

Teraz na Janine to jest jeden tylko ślusarz Warga a tak to sami kowale i jeszcze patol brańka

IQ
Pracownik
@Mlody

Tak merytorycznie to jak " młody stażem ' jesteś to dostaniesz 7 grupę zaszeregowania tj jakieś 85 PLN, do tego kartę górnika czyli około 40 procent z tego i premia czyli około 50 procent .Teraz sobie policz kolego ...

G2
Pracownik
@Greg

ja miałem to samo zaczynałem być lebrem i wtedy poprosiłem kierownika żeby dał mnie na zmiany, jak ręka odjął wróciła energia chęć robienia więcej i więcej aż zacząłem regularnie pracować bite 8 h a w porywach nawet 16 koledzy dają mi wodę i kanapki a ja robię i robię czystą satysfakcję czerpię z mojej pracy i efektów za każdym razem jak włączam światło to wiem że ten prąd jest dzięki mnie dzięki mojemu poświęceniu AVE G2 Do Boju!

Lew
Pracownik
@Egon

Jaki brańka ślusarz to jest jedynie (usunięte przez administratora) pawulon i tylko siedzi wiacie i na fjsbuku aktywny do przodka z nim jak tak chce pracować na kopalni

Mlody
Kandydat
 Pytanie
@IQ

Czyli 4tys bez świąt jest ciężko zarobić..??kartki po ile? Węgiel? Barborka i 14 jest ???

Sobieski
Pracownik

Szyb Grzegorz ma w przyszłości przejąć całą produkcję dla Zakładu Górniczego Sobieski, być może także ZG Janina. Prezes podkreślił, że eksploatowane złoża są niemetanowe. Spółka przygotowała nowy projekt budowy szybu, który zakłada krótszą perspektywę wydobycia węgla – nie do 2060, a do 2049 r. Oznacza to też drążenie szybu do pokładu na poziomie 540 m, a nie jak wcześniej zakładano do 870 m.

Do pewniaka
Pracownik
@Sobieski

A co z kopalnia Brzeszcze ma metan

Do pewniaka
Pracownik
@Do pewniaka

Brzeszcze do wygaszania trochę ludzi ma zostać do obsługi metanu a reszta jancia lub sobieski

Jacko
Pracownik
 Pytanie
@Sobieski

Skoro nie wydrążą do 800 to jak niby się ten szyb przyda Janinie ?

zsfaz
Pracownik
@Jacko

Janina też ma pokłady 203, na 500 poziomie chodzi o niską zawartość chloru w węglu.

Romek
Pracownik
 Pytanie
@zsfaz

Ale gdzie ma te poklady? Blisko Grzegorza ? Przecież poziom 500 na Janinie odpuścili swego czasu.

Atomek
Były pracownik
@Romek

Napewno od ruchu II mogliby w tamte pokłady przejechać, ale szyb zasypany, kopalnia zaorana, Janina nie wiem czy ma możliwość tak daleko bez nowego szybu fedrować.

Zed
Pracownik
@Romek

No i właśnie pokłady Janiny Ruch II czyli Upadowa są pokładami gdzie planuje wydobycie Jaworzno za sprawą szybu Grzegorz.

Romek
Pracownik
@Atomek

Szyb na Ruchu II nie jest zasypany. Jest zalany by w przyszłości po odpompowaniu wody można było przewietrzać wyrobiska Ruchu I. Także nic nie jest stracone. I beznadziejnie, ze to Jaworzno ma wydobywać pokłady należące do Janiny

Zostaw merytoryczną opinię o ZG Janina - Libiąż

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w ZG Janina?

  Zobacz opinie na temat firmy ZG Janina tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 566.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w ZG Janina?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 529, z czego 131 to opinie pozytywne, 70 to opinie negatywne, a 328 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jakie są opinie klientów o firmie ZG Janina?

  Liczba opinii klientów firmy ZG Janina, to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a, 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy ZG Janina?

  Kandydaci do pracy w ZG Janina napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZG Janina
3.5/5 Na podstawie 2516 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
ZG Janina