ZG Janina

Libiąż

ZG Janina

Opinie o ZG Janina

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Karol

Skąd takie rewelacje macie, że jest trudna sytuacja? Mam zamiar aplikować i dopytuję.

byly sugowiec
@... 21.08.2018 23:22

Przeciez to normalne ze jak nie ma wydobycia to wyplaty beda lipne.. obudzcie sie.. teraz wam ruszylo z kopyta wiec i wyplaty beda lepsze:)

Górnik,ślusarz,elektryk,sztyga

Do związków zawodowych .Co sądzą związki zawodowe na temat jałmużny którą jesteśmy raczeni każdego miesiąca? Czy pamiętacie jeszcze po co siedzicie w swoich biurach? Jeżeli tak to jakie robicie kroki w celu polepszenia zarobków na zg janina?

Xxx
@Górnik,ślusarz,elektryk,sztyga 21.08.2018 11:38

Związki Zawodowe na Janinie siedzą ale w kieszeni taurona i dyrektora. To daremni goście którzy już dawno nie wiedzą po co były stworzone związki. W tym momencie to tylko grupka ludzi organizująca wycieczki.

eryk2124

Czemu Sobieski i Brzeszcze na nas nie robią? Jak oni nie jechali to mieli dobre wypłaty i Janina na nich robiła. A teraz oni jadą a my grosze. To po co ta cała grupa.

Sug
@eryk2124 19.08.2018 01:07

Janina upada panowie przetrzyjcie oczy...a sug dno 2450 wypłata za robotę na przed ścianowym i noszenie prostek

On

Masakra nie moge utrzymac rodziny na te wyplaty????kredyt I dwojka dzieci tato czemu nas na nic nie stac

On

Ludzie haruja a zarobki masakra ,ludzie jeszcze sie staraja ale 10 na wyplate masakra ja z 2 swietami 3267w tym urlop 10dni

Cala prawda
@pobratymca 18.08.2018 08:39

Jeb... za free i mieć zaszczyty dla jaśnie wladzy. To trzeba miec naj... we lbie zeby nie szuka innej roboty

Zarobki dno dno dno

Robert G2

Najgorsza kopalnia na jakiej pracowałem warunki beznadziejne a władza pozostawia wiele do zyczenia...A zarobki jak słucham ludzi z Taurona to śmiech na sali z 2sw nie zarobi 4tys nie dowiary... Mam nadzieję że szybko nas przeniesa. ziemowitku wróć :(

kitt

Sprzedam 18 kartek żywnosciowych SUG(każda z nich jest po 15zł) ważnych do 01/10/18, mail: matrixxx021@gmail.com

RIKO

Kupie kartki Zywnosciowe Tauron Wydobycie aktualne co maja cene 18.90zł i talony węglowe wiadomosc dandel28@tlen.pl

riko
@górnik 05.08.2018 13:20

podałem meila

Tak prawda

Jak ktoś chce jeb..ć na kopalni za 1800-2300 to proszę bardzo, będziesz tyral za wszystkich, dostaniesz najgorsze roboty a jak czegoś nie zrobicie w grupie to powiedzą że to przez gościa z sugu taka jest rzeczywistość,Pgg przyjmuje na kopalnie więc serio nie wiem jakim trzeba być głupkiem żeby iść robić do sugu,to już lepiej w hydrokopie robić przynajmniej ci piszą wszystkie dniowki 1.8 a tutaj to nawet sztygarzy z taurona cię na tym dmuchaja i piszą twoje dniowki swoim ludzią.

Ter
@Tak prawda 26.07.2018 00:13

Lepiej w sugu ja w hydro. Pozdro

Seba

Czy wszyscy dostali podwyżki w sugu?

barbi
@Seba 26.07.2018 12:38

tyko w sugu II

Waldi

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Warto szukać dobrej pracy i szczęścia w firmie?

...
@Waldi 25.07.2018 15:36

Pod firmę szukają pewnie cały czas później jest szansa że się dostaniesz pod Tauron

xxx

Co ćpa ten gość z Sugu2 bez koszulki na 3 zmianie ?

Faraon
@xxx 18.07.2018 13:48

To tylko cpajacy moga bez koszulki pracowac? Pewnie wegla sie najad????

Agata

@Górnik A sam jesteś albo byłeś pracownikiem w ZG Janina? Może zatem napisałbyś nam coś odnoście tego pracodawcy - czy Twoim zdaniem warto tam aplikować? @Pracownik Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z pensji, jaką oferuje firma ZG Janina, pamiętaj jednak, iż jest to już kwestia indywidualna. Co, oprócz aspektu wynagrodzenia, mógłbyś dodać? Co z atmosferą panującą w miejscu pracy?

Agata

@Były To dobrze, że aktywnie udzielasz się na forum. Jednak pamiętaj, że tutaj należy wypowiadać się w sposób stosowny, pozbawiony wulgaryzmów. Widzę, że byłeś pracownikiem w ZG Janina. Może zatem podzieliłbyś, merytorycznie, się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi tego pracodawcy? @Riko Jesteś pracownikiem w ZG Janina?

Riko
@gg 12.07.2018 17:13

masz meila dandel28@tlen.pl

Górnik

pozdrawiam wszystkich zarobasów z Janiny :)

Janina VI
@Górnik 09.07.2018 14:13

Jaki jest teraz stan załogi ile ludzi się zwolniło ???

Zrobki bardzo male szoka jak bardzo,ludzie maja dosc nie kazdy ale docs znaczn ilosc szkoda janiny !!!!

byly sugowiec
@Gierek & Gomulka 07.07.2018 23:09

teoretycznie tak ale robiac im na przeciw robimy na zlosc sobie z tego wzgledu ze to dla nas miejsca pracy:) to jest polityka..nie idzie tego zrozumiec czemu tak a nie inaczej

Staszek B TO FRAJER I CIPA

W sugu 2 na Janinie dalej chleja w biurze tak jak kiedys? Czy jak odeszedl Waldek to impra sie przeniosla na pilsudzki?Czy pan Staszek z mechanicznego "fachowiec" ktory na niczym sie nie zna i ma synka cpuna ktorego broni na kazdym kroku a usiluje rzadzic pracownikami dalej pracuje? Czy ktos mu w koncu polamal gnaty i na wozku jezdzi emeryt smierdzacy? Cwaniaczek z chrzanowa a poza kopalnia ucieka. Jezdzi chevroletem niebieskim,wiec jak ktos chce to smialo kilof w dach a ja jeszcze flache postawie. Zemsta bedzie slodka za to cwaniakowanie na dole,synus ci nie pomoze bo jest zacpany suchar.

Kris
@Azazel 06.07.2018 00:29

Oo to zglos na policje przynajmniej dowiemy sie kim jestes i ktory konfident haha

RIKO

jerunie
@RIKO 23.06.2018 20:28

wal sie pajacu

Praca

Orientuje się ktoś czy są przyjęcia pod Sug?

Robol
@Praca 02.07.2018 11:38

Tak

misza

Jak tam panowie ĆPUNKI z sugu-2 , lepiej się pracuje jak się wciągnie kreskę ? a dozór o tym wie i nie reaguje ale co tam jak ćpunki wciągną po kresce to mają lepszy raport a w razie czego to o niczym nie wiedzieli ..................współczuje tylko tym którzy muszą pracować w jednej brygadzie z narkomanami którzy narażają siebie i innych .

Rucham emerytki i emerytow
@misza 20.06.2018 18:55

W sugu 2 to nawet dozor cpie bo nie daja rady wiec jak moga sie czepiac pracownikow? Jeden z dozoru ktory cpal ze slynnym Maciusiem pseudonim Konfitura to za dragi zalatwia kursy tak jak Maciusiowi przodowego wiec porysujcie mu kreske a jaki kurs chcecie to macie. Kazdy wie o ktorego chodzi a jak nie to taki niski cwaniaczek. Marihuana przed i po pracy a w pracy amfetaminka z chlopakami bo licza sie sekcje zazbrojone. Testy na natkotyki by sie przydaly na Tauronie albo zeby ich na drodze zlapali bo nacpani jezdza samochodami. Oczy to im chca wyskoczyc

cieKawski

Witam. Pojawiła się oferta na stronie Tauron o pracy w dziale wiertniczym. Jak wyglada prawa pracy na tym stanowisku wydziale? Są jakieś przewozy pracownicze? ( w może trzeba z kimś się zgadac co autem jeździ?) Czego można się spodziewać na rozmowie? Warto składać papiery? Górnik eksploatacji złóż podziemnych zawód na dole przepracowane zero.

Kasta
@cieKawski 01.07.2018 11:33

Jedynie do sugu biora bez doswiadczenia,piekarzy,rzeznikow,murarzy a nawet sprzataczki i (usunięte przez administratora) bez szkoly . Tauron zbyt powazna firma wiec nawet niemasz szans.

Riko

alwari

jakie zarobki w SUG im na silesi w Czechowicach po szkole gorniczej?

Były
@Robol 27.06.2018 10:16

Właśnie dzwonił do mnie ostanio koordynator pytał czy nie chcę wrócić. Mówił, że z jednym świętem 3100. Teraz SUG tam chyba ma wentylację i odmetanowanie. Bo jebali z innymi w przodku, nic z tego nie mieli ludzie z Sugu. A Silesianie miały premie większe.

Sobieski sug

Pytanie mam do was czy jak przepracowałem niedzielę w sugu to muszę brać wybitnie czy mogę zrobić tak aby do wypłaty doszło lub do rozliczenia kwartalnego?

qwerty82
@ss 26.06.2018 17:20

Nie tyle przepadnie co potrącą z premii.

Ja

Panowie powieccie mi oplaca sie przechodzić z sugu pod kopalnie.mam tylko straż 4 l. niemam szkoly niemam gornika. Beda mnie liczyc z najgorszych dniowek.jak to wyglada powie mi ktoś

Mario
@Ja 27.06.2018 14:34

Nie przechodz nie oplaca sie,inni czekaja aby sie dostac i nie zadaja glupich pytan

pejpsi

Witam , orientuje się ktoś czy osobą które przeszły z sugu pod Tauron należy się ta premia ?

Piparapa
@Kakq 22.06.2018 22:27

Juz podostawalismy hajsy w piatek,nie miales ciaglosci wiec dostaniesz grosze z tauronu. Czytaj stare posty a nie co chwile te same pytania. Jak jestes z sugu to na puchy raz dwa bo u mnie w koszu az sie wysypuja

Zwariowani zakochani

Jak sytuacja z Mackiem M. ? Ps. Konfident. Jest teraz na grp 3 na pilsudzkim i mam pytanko czy dalej podpiernicza do kierownikow i sztygarow? Jestesmy ciekawi jak tam sobie radzi konfitura bo dla kasy zrobi wszystko. Wiec uwaga na niego,bo zagaduje,podlizuje sie do wszystkich a powiesz cos o kierowniku i sztygarze to w ten sam dzien beda w biurze wiedziec ale jak on to zawsze mowi. " Nie wazne jakim sposobem wazne ze ror sie zgadza" Pozdrawiaja chlopaki z sugu 2, Macius w koncu bez ciebie to jest praca nikt nikogo nie podpieprza

Sug2 pozdrawia
@DANIEL SZYPULSKI 21.06.2018 19:28

A najlepsze ze Dawidek mowi ze Maciek M to konfident a sam wali z ucha,wiec moze razem teraz sprzedaja. Dziwie sie ze jeszcze im dragi sprzedaja i sie nie boja chyba ze nie wiedza ze to takie konfitury

Hajer

1895zl premia jednorazowa toooo LUBIE:) !!! Szczęść Boże:)

Biale kaski robia laski
@qwerty82 24.06.2018 12:58

Bo w sugu tyle sie zarabia ze nie potrzebujecie hahaha

twuj

sugowcy wg dostali premie ?

!
@twuj 24.06.2018 19:22

Jeszcze nie

Zostaw opinię o ZG Janina - Libiąż

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZG Janina