Opinie o Fundusz Górnośląski S.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie Fundusz Górnośląski S.A., i Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fundusz Górnośląski S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundusz Górnośląski S.A. w Katowice

Kas Nowy wpis

Nie polecam. Praca po znajomości, aktualnie najlepiej przynależeć do PiS. Prezesi traktują wszystkich z góry, tylko swoich znajomych poklepują po plecach. Mobing z strony dyrektorek.

Henryk Nowy wpis

Podpowie mi ktoś czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem nowych pracowników?

Justyna Nowy wpis

Da się wyprosić premie ?

Konik1983 Nowy wpis

Czy ktoś pracuje w Funduszu Górnośląskim w Katowicach? Na czym polega praca, ile można zarobić.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fundusz Górnośląski S.A. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista do spraw windykacji .

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Honorata

Ktoś wie, czy łatwo jest się dostać do pracy w Funduszu Górnośląskim? Dlaczego nikt z pracowników nie pisze swojej opinii? Dajcie proszę znać, jak oceniacie tego pracodawcę.

Marcin

Instytucja dla instytucji. starałem się o pożyczkę ok 1 mln, zabezpieczenia na poziomie 2,5mln i ciągle mało. Nie wiem dla kogo istnieje ta instytucja, moim zdaniem powinna pomagać przedsiębiorcom, wpierać jeśli firma jest rokująca. Przedstawiłem wszystkie wymagane dokumenty, jeździłem tam, konsultowałem - i wielkie nic. no może poza tym ze ok 10 tys w plecy na operatach szacunkowych, dokumentach i podróżach. Skończyło się szybko -poszedłem do banku, złożyłem wniosek, 2 dni i decyzja. potrzebowałem środków ale na FG nie mogłem liczyć. dla mnie ta firma to ściema

Adam

Dlaczego nie da się zorganizować żadnego szkolenia, mimo poprawnie składanej dokumentacji nie potrafię uzyskać dofinansowania, bo stwierdzili, że usługa niezgodna z branżą, a tymczasem szkolenie jest celowe i niezwykle potrzebne w naszej pracy. Po co jest ta instytucja skoro w ogóle nie pomaga + nie da się w ogóle dodzwonić, już czwarty dzień dzwonie i nic

Tomasz

@Piotr czy mógłbyś rozwinąć swą myśl? Twoja wypowiedź niewiele nam wyjaśnia, a z chęcią dowiemy się jak najwięcej na temat firmy Fundusz Górnośląski. Komentujmy w sposób merytoryczny i obiektywny, bez względu na to, czy mamy negatywne, bądź pozytywne odczucia.

Piotr

Witam serdecznie nie polecam brak kontaktu nikt nic nie wie do ostatniego dnia to jakaś fikcyjna instytucja której nikt nie kontroluje pozdrawiam serdecznie

Czy jesteście zadowoleni ze współpracy z firmą Fundusz Górnośląski S.A.? Co wpływa na Twoje postrzeganie tego przedsiębiorstwa?

J

Dlaczego tak to w Polsce jest iż nikomu nie zależny aby rozdać fundusze unijne i ułatwić przedsiębiorcy ich otrzymanie mimo iż jest to tylko pożyczka którą się zwraca a nie darowizna.Fundusz ma 3 miesiące na opracowanie regulaminu do nowej formy pożyczki.Umowę podpisali w grudniu a w połowie lutego oni jeszcze nic nie wiedzą i będą czekać 3 miesiące bo tyle mają czasu.I wszystko w temacie.Pozdrawia.Witamy w Polsce

Artur ;)

Niepolecam

Chcesz pracować w firmie Fundusz Górnośląski S.A.? Zadaj pytanie na forum i uzyskaj wszelkie niezbędne informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundusz Górnośląski S.A. - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Fundusz Górnośląski S.A.
1/5 Na podstawie 1 ocen.