Opinie o Koleje Śląskie Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Koleje Śląskie Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Koleje Śląskie Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Linie kolejowe

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Koleje Śląskie Sp. z o.o. w Katowice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
ZW88

Nie polecam pracy w tej spółce na stanowisku maszynisty. Najważniejszym powodem jest to że mniej nadgodzin będę miał a poza tym to coraz więcej zmian na 8-10h, sprzęty które jeżdżą na słowo honoru "nie stwierdzono" i przejścia po 5minut że trzeba lać do ładowarki w kabinie. Chociaż tyle że instruktorzy mega spoko i ratują atmosferę. Co do najwyższych szczebli to powiem tylko tyle: do bigosu.

Maciej - składam papiery
Kandydat

Cześć: Ja z kolei zadam pytanie z innej baczki, czy firma posiada stołówkę pracowniczą oraz jak wygląda kwestia posiłków regeneracyjnych w zimie np: - kiełbasa - fasola po bretońsku - gołąbki - gulasz - grochówka -oraz czy są termosy z gorącą kawą i herbatą ?????

Anon
Kandydat

Witam, czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników jest w stanie powiedzieć cokolwiek odnośnie pracy na stanowisku Specjalisty ds. zamówień publicznych? jaki panuje klimat w biurowcu (w dziale), czy duża rotacja pracowników?

Marcin Klapa

Witam Polecam tego przewoźnika kolejowego jako flagowego lidera w transporcie kolejowym. Ci którzy wypisują komentarze że mają pretensję to niech sobie wyrobia prawo jazdy to zobaczą jakim środkiem transportu jest lepiej czy kolejowych lub drogowym. Opóźnienie/Opóźnienia nie jest wina spółki Koleje Śląskie tylko zarządcy Polskich Linii Kolejowych, który nadzoruje tym.

Hehehehe
Kandydat

Ktoś wie jakie są najwieksze rozmiary ubrań roboczych dla kasjerek (koszule itd)?

Iza
@Hehehehe

a po co ci to wiedzieć ? chyba nie myślisz że jak jesteś "ponad rozmiar" to mogą cię nie przyjąć ? :D

Hehehehe Nowy wpis
@Iza

Dokładnie tak myślę

ikonka

Sprawdź 57 opinii klientów firmy Koleje Śląskie Sp. z o.o. w Katowice.

Sprawdź

Czy w Koleje Śląskie Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Miroslaw Nowy wpis
@Pytanie

Jest chyba jeden pracownik warsztatu z Ukrainy póki co ;)

Ona Nowy wpis

Ile zarabiają kasjerzy?

Bożena Nowy wpis
@Ona

Cześć, sama bym chciała wiedzieć coś na temat zarobków tam. Ale to jest jakaś rekrutacja teraz w ogóle, że pytasz?

Paweł

Jestem wieloletnim pracownikiem KŚ. Z przykrością stwierdzam, że spółka niestety jest daleko w tyle za innymi przewoźnikami samorządowymi (mimo że województwo śląskie jest jednym z bogatszych w kraju) pod względem taborowym i nie tylko. Jest taka bieda taborowa , że brak cywilizowanych słów, a aby tą sytuację określić. Wystarczy sprawdzić ile w ostatnim czasie odwołania pociągów. Dla kontrastu, w lipcu tego roku koleje dolnośląskie testują swoje nowe elfy 2 na odcinku Opole - Wrocław. Koleje Mazowieckie właśnie odbierają na Grochowie swojego nowego, już 35go flirta ER160. Normalnie padaka w tych kolejach śląskich.

@Paweł

I nic nie słychać żeby tutaj u was były jakies nowe maszyny? Może jednak coś planują?

Maszyniok
@Paweł

Jest w tyle bo takich mamy fachowców w zarządzie.

@Maszyniok

To sarkazm rozumiem? :) A ogólnie jak warunki w kolejach? stawka jest adekwatna do pracy?

iireneusz
Kandydat

mam pytanie do ilu lat przyjmuje do kolej Slaskich jako mechanik taboru

Anon

@Anon

Kolego,zapraszamy! Praca marzenie, za nic nie odpowiadasz, mało do roboty,kawa ,ciastka pod ręką, tu papierosek tam kibelek i dniówki zlatują, rotacja polega tylko na tym ,że ciągle dochodzą nowi więc w biurach było trochę ciasno ale na szczęście pracowników niższego szczebla się upchało,innym zabrało pokoje i jest teraz bombowo. Trochę powoli brakuje miejsca na parkingu ale i z tym damy radę, zrobimy parking tylko dla pracowników biur a reszta zakaz. Pensje różne,więcej jest z premii bo o tych inni nie muszą wiedzieć więc nie ma się z czego tłumaczyć..aaa i na robocie nie musisz sie znać..tutaj to nie ma znaczenia :)

Darek
@Anon

Podpinam się pod pytanie!

Iwo
@Pracownik

Na jakie wynagrodzenie można liczyć (widełki)?

Gregor
@Pracownik

Coś mi pachnie wkurzonym byłym pracownikiem fizycznym. Pozdrawiam

McGregor
@Gregor

A mi tu pachnie zadowolonym pracownikiem na ciepłej posadce byleby tylko cicho było. Też pozdrawiam

Connor McGregor
@McGregor

Jakby Pan @Gregor chciał żeby było cicho to by nie pisał na forum i prowokował "aferek" tak myślę. Mam nadzieję, że dostaniesz swoją podwyżkę. Pytanie czy o nią walczysz? Mam rownież nadzieję, że nie siedzisz cicho i nie wylewasz swoich żali w internecie odreagowując

Dawid
@McGregor

Czyli pracujesz w Kolejach Śląskich, tak? Jak oceniasz obecnie tę firmę? Warto tu aplikować? Jaka panuje atmosfera i ile firma daje na start? Są jakieś benefity pozapłacowe albo zniżki pracownicze? :D

@Dawid

Benefitów - żadnych, nie licząc darmowych przejazdów KŚ.

Aleksander
@Alison

Sytuacja w KŚ jest żałosna. Poza tym NIE POZDRAWIAM planistek (w tym naczelniczki) działu trakcji pani Iwony S. oraz Agnieszki B.

@Aleksander

Główny biurowiec to budynek dwupiętrowy wyposażony tylko w jeden pokoik socjalny z małą lodówką i mikrofalówką, która najlepsze czasy ma dawno za sobą. Kawa dla pracowników nie jest bez limitu, tylko jest jakiś przydział. Ogólnie dość dziwna atmosfera, pensje dla większości pracowników biurowych bardzo niskie + wydaje się, że w pokojach pracuje dość sporo osób (ciasno).

Zaradna
@Anon

Sytuacja bardziej straszna niż śmieszna... nikt nie sprząta naczyń, a w ekspresie brakuje kawy. W lodówce jakieś prywatne rzeczy, a sztućce i talerze jakby ktoś z domu przynosił. Firma tak nowoczesna, że wszystko trzeba robić na papierze i najlepiej w 3 kopiach, a każdą złotówkę, którą można poświęcić na pracownika traktuje się jak zło konieczne. Dochodzą też słuchy o nielimitowanych nadgodzinach i tym że coraz więcej ludzi po prostu ucieka z tej wymarzonej pracy. Gdzie liczy się człowiek ale dosłownie się liczy by wydać na niego jak najmniej.

@Zaradna

Kawy w ekspresie brak, bo pewnie skończył się przydział miesięczny/kwartalny. Fakt, sztućców i szklanek "służbowych" w pokoiku socjalnym bardzo niewiele. Z pracą zdalną/hybrydową w marcu/kwietniu bywało BARDZO różnie.

PRACOWNIK
@Aleksander

Jeśli macie jakieś zarzuty dla osób z firmy to idźcie z tym do ich zwierzchnika a nie wywlekajcie brudów w sieci...

Jesteś w błędzie
@PRACOWNIK

Zwerzchnik taki sam jak i one.

Specjalista
@Pracownik

Haha kolego na robocie znają się Ci do których piszą te osoby od zamówień. I tak P.s my tez mamy kawę, ciastka, i biurko.... i jakoś ogarniamy

@McGregor

Mi też się tak wydaje :P A ty może napiszesz bardziej merytoryczne informacje o tym stanowisku? :)

Mech2m
@Connor McGregor

Ciekawe jak wyglądała Twoja walka o podwyżkę :) No dawaj śmiało !

maszynista

PYTANIE otwarte do milościwie panujących rządzących w spółce Koleje Śląskie. Właśnie przywleki (dosłownie) dwie jednostki 14WE do bazy spółki, które mają zastąpić FPSy. Jak można zgodzić się aby taki tabor jeździł w spółce z takimi aspiracjami? To ponad rok stało w krzakach nieużywane. W podwoziu są założone gniazda ptaków, tan techniczny tych sprzętów jest tragiczny i koszt dopowadzenia tych eztów do względnego stanu używalności będzie OGROMNY! Napisałem względnego stanu technicznego, ponieważ pojazdy typu 14WE ogólnie są bardzo, bardzo usterkowe. One już były w spółce i można mi wierzyć, albo nie... zapytajcie pracowników w spółce .. one więcej stały odstawione na torze "15" niż jeździły. Rewidenci załamali po prostu ręce po obejrzeniu tego sprzętu. Decyzja o ich sprowadzeniu to już zakrawa o niegospodarność środkami publicznymi. Nic do tych ludzi nie dociera. Kompletnie NIC!! BRAWO BIURO TABORU, BRAWO prezes PATRYK ŚWIRSKI

Pracownik KS
@maszynista

Może na początek warto poznać temat od drugiej strony a nie pisać farmazony. Nie ma na rynku pojazdów do wynajęcia ! Feniksy zostały kupione przez Polregio i muszą być oddane 30 czerwca. Zostały do wynajęcia tylko 14 We z CargoUnit i EN57 z Polregio które w ostatniej chwili wycofało się z dzierżawy. Postępowanie było prowadzone w oparciu o Prawo Zamówień Publicznych i uzgodnienia trwały kilka tygodni! Najłatwiej siedzieć i krytykować ale co wymagać jak się tylko siedzi i szuka dziury w całym i potrafi nastawnikiem kręcić góra - dół. Pojazdy miały w 2021 napraw poziomu P4 a teraz będą miały P2 i wszystkie usterki maja być usunięte Przez Dostawcę. Najlepiej jakby przyszły nowe pojazdy ale takich na chwile obecną nie ma na rynku. Nie ma co krytykować tylko wspólnie należy próbować rozwijać firmę i rozwiązywać problemy.

Q

Tak

majster
@Pracownik KS

"... tylko Nastawnikiem kręcić góra - dół" oj cycku!!

Eryk
@Pracownik KS

Zamiast trać czas tu na forum może lepiej zajmij się naprawą taboru.

Kandydat

Żenujący poziom rekrutacji -. Brak informacji zwrotnej świadczy o wyższości pracodawcy nad pracownikiem...i braku kultury...

@Kandydat

Trochę masz racje. brak feedbacku nigdy nie jest miły bo w sumie nie wiadomo czemu się nie udało. Nie myślałeś żeby samemu zadzwonić do firmy i się dowiedzieć?

Zuzanna

Hejo, szukają kogoś aktualnie do sprzątania :) Ktoś z pracowników może wie, czy można liczyć na umowe o pracę?

@Zuzanna

Tak , w Kolejach Śląskich zatrudniają tylko na umowę o prace. Stawka jest ok Jak na ta prace plus premia + benefity . Do tego w sierpniu powstaje nowy budynek dla brygad sprzątania.

@Pracownik

Podasz stawkę bo zainteresowałeś mnie tym że jest dobra. Z premią można wyciągnąć 3-4 tysiące na rękę?

migmig

Można :)

Gość
Kandydat

Witam, prosiłbym o opinię osoby które pracują bezpośrednio w KŚ. Mam zamiar złożyć papiery na świadectwo maszynisty. Mógłby ktoś bliżej przybliżyć jak wygląda wtedy stawka zarobkowa na tym stanowisku?

Mateusz
@Gość

Jako kandydat na maszynistę przez prawie 2 lata najniższa krajowa goła bez premii.

Gość

Odradzam tej skorumpowanej spółki. Nawet maszynistom. Biorą kogo chcą. Nie patrzą na umiejętności jakie się posiada czy doświadczenie pracy w branży kolejowej na stanowiskach o podobnej odpowiedzialności. Wolą tylko ludzi bez takich cech. Co najgorsze takie decyzje podejmują sami dyrektorzy nie patrząc na względy zapewniania bezpieczeństwa tylko na to by zatrudnić kolegę, który i tak się za chwilę zwolni po uzyskaniu dokumentów. 4 wicedyrektorów nawet nie patrzy na to co się dzieje pod nimi ani z ich podwładnymi.

@Gość

O maszynistów się nie martw...przewoźnicy już podbierają ich powoli a to dopiero początek...pozostaną młodzi po świadectwie i emeryci...współczuję kierownikom bo ci alternatywy na kolei nie mają...na szczęście warsztat ma fach w ręku i znajdzie pracę w wielu branżach..

Piotrek
@Gość

Górnicy wywalczyli właśnie sobie znaczący wzrost wynagrodzeń i ochronę przed inflacja !!! Pozdrowienia dla związkowców KŚ !!!

Jacek
@Piotrek

Nam związki wywalczyli 200 zł brutto ...łał szacun...

Zachodni
@Piotrek

W dzienniku pisali, że pracownicy Kolei śLĄSKICH będą dostawali średnio 500 zł więcej więc związkowcy chyba wywalczyli?

Dawid
Kandydat

Cześć w wrześniu zaczyna się kurs na licencję maszynisty z kolei śląskich. Cena kursu to 4,2k. Moje pytanie jakie są zarobki dla świeżego maszynisty ? Bo gdzieś wyczytałem że to 5k brutto czy to jest goła pensja czy z dodatkiem? A może się mylę i są inne stawki ? Są jakieś dodatki ? Po ile godzin się pracuje ? I jakie godziny zmian ? Może ktoś napisać ile dostanę jako świeży maszynista wypłaty i czy warto ? Z góry dzięki za każdą odpowiedź

Witold
@Dawid

No kolego, ja Ty zaczynasz od tego typu pytań to z Ciebie Mechanik nie będzie. Od rozpoczęcia kursu na licencję do uzyskania uprawnień i maszynistowskich droga daleka, jak z stąd na Hel i spowrotem. Zdrowia życzę

antyksior
@Witold

No tak, bo ma pracować dla idei i nie pytać o pieniądze jak jakiś Witold z mentalnością (usunięte przez administratora)

kiki

od 16 maja podwyżka cen biletów bo ukaińcy czyli chachły mają darmowy przejazd MOIM TWOIM NASZYM POLAKÓW kosztem

Ula
@kiki

Oczywiście Ty jakbyś uciekał przed bombami nie oczekiwalbys pomocy od sąsiadów ? Patrząc na nasze roszczeniowe społeczeństwo "dej bo mam horom curke" to dopiero byłby popis żądań.

@kiki

Serio myślisz że to przez to? XD Przecież wszystko drożeje więc koszta utrzymania firmy czy maszyn też :P Nic dziwnego że będą podwyzki

Ula
@Marzena

Zwiększenie zarządu z 3 do 4 członków zapewne też odbiło się na budżecie Spółki.

Ślązak

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW SPÓŁKI NA PROTEST PRZED URZĄD WOJEWÓDZKI W KATOWICACH W PIĄTEK 13.05. O GODZINIE 14. 1 PODWYŻSZKA WYNAGRODZEŃ 2.LIKWIDACJA DZIWNYCH STANOWISK W ADMINISTRACJI OBSADZONYCH PRZEZ ZNAJOMYCH KRÓLIKA 3.JASNA ŚCIEŻKA AWANSU ZAWODOWEGO ZGODNA Z KWALIFIKACJAMI TYLKO TYLE I AŻ TYLE!!

Maciej - składam papiery

Mechanior
@Maciej - składam papiery

Ciebie się chiba pomyliło coś Chopie To nie restauracja czy hotel tylko kolej Jaka grochówka i fasolka?

Maciej-Składam papiery
@Mechanior

no ale na kolei zawsze był wars i dobra kuchnia dlatego pytam, P.S czy flaczki i żurek też są ? poproszę o odpowiedź kogoś kto się orientuje bez wygłupów

Heh

Prima aprilis bylo 1kwietnia :D

Smakosz
@Maciej-Składam papiery

Siema ziomeczki, dołączam się do pytania kulinarnego bo po dobrym szamunku dobrze też wypić kawkę i zapalić papieroska. Czy tym zakładzie jest palarnia i czy są 15 minutowe przerwy na palenie dla pracowników bo ja robiłem na portowej w Gliwicach przy automotywie i tam przymykali oko na takie rzeczy, lepiej było palić niż nie bo więcej czasu się spędzało na powietrzu bo akurat nie mieli palarni. Ktoś coś ? Łuki

Bryan UK
Kandydat

no to słabo słabo ziomeczku to co piszesz no ale spoko w sumie siostre jescze mam Jess chciała na bilety bo w UK sprzedaje bilety w kinie w Southampton w hampshire i jest biurowa myślisz, że by się przyjela ?

Hej Bryan

poprawka bo napisałem maila z błędem artek90210@o2.pl

Bryan UK
@Hej Bryan

spoko zimek wysle Ci tylko tam na maila to sobie temat obajerzycie a ile u was na reke sie wychodzi na biletach i czy placom co tydzien czy co miesiac bo u nas to co miesiac masz hajs na kącie pozdro ziomus i dzieki za pomoc BRYAN

HII BRYAN
@Bryan UK

a mi też byś wysłał mail do Jess ? Chętnie bym ją poznał też mogę załatwić fajną robótkę ; ) ALFRED

Hej
@HII BRYAN

chciałam się dowiedzięć jak się pracuje w biletach na kasach ??????

Piotrek
@Hej

Super..2600 złotych brutto plus liczne przywileje. Po roku pracy dają mieszkanie 3 pokoje ,po 5 latach pracy wybierasz ferrari albo Jach mały,sobie domek na Hawajach . Milej pracy .

Cześć
@Bryan UK

ja robie w UK na zwijarce do tytoniu w Filip Morisie przy szlugach znajdzie się coś dla mnie ?

AREK RKS RAKÓW CZWA
@Bryan UK

SIEMA ZIOMY Mordy Pisze do was z prosbom z Czestochowy mam na imie Arek i mam 22 lata hcialem sie u was do roboty przyjąść ale nie wiem czy som jakies przyjencia i tesz mam pytanie czy nie ma kwasu jakiegos bo ja jestem z Czewy a tu kaszdy jest za RKS RAKÓW1921 KING a tam to pewnie GKSY i RCH ale to tylko robota nie odstane w ryja na zakladzie jak nie bede nosil szalika i barw klubu prawda ? Mam prosbe ze by do mnie nikt nie dymil za to ze ja z RKS bo u nas w Częstochowie nie ma roboty jusz wcale i nie mam gdzie robic a mam komornika i matka mi gada ze mam sie za robote chycić taka sytuacja jest trohe zła u mnie i zebyscie ziomki nie dymili bo ja jestem spoko i nie bede robil dymu w robocie o to kto po czyjej stronie jest i komu kiboluje na ustawki tesz juz nie chodzem bo mi zemba wybili pare lat temu

Mungo
@Maciej - składam papiery

Codziennie o 16:20 na stołówce wtajemniczeni otrzymują łososia po azjatycku. Natomiast w porze świątecznej Prezes gotuje nam barszcz z uszkami, do tego pierogi, które sam farszem zdobi oczywiście ! Wraz z zarządem organizują gry i zabawy, możemy na bocznicy pobawić się z nimi w chowanego, berka i wiele wiele innych interesujących zajęć.

GruszkiNaWierzbie

Ja słyszałem że w tą Wigilię będzie kiepsko, racje żywnościowe iście z sal szpitalnych... plasterek szynki, kiełbaska Lidla, ser ale seropodobny noni oczywiście tylko łyżka miodu bo Ule nie wypaliły ;)

Genek
@Maciej - składam papiery

Człowieku ful wypas!! Szwedzki stół i pełen serwis! Z jad ty się urwał? Tu nie ma czasem gdzie i kiedy rąk umyć a ty wysjakujesz z takimi piwrdolami!

Amogus

I love lean

Seb
@Maciej - składam papiery

Oprocz kielbasy fasoli i gulaszu jest tez codziennie grill na peronie i obowiazkowy rosol w niedziele raz na kwartal swiniobicie w pociagu ks Czestochowa Gliwice mieso za darmo oczywiscie ze swinki

XXXXX
Kandydat

A ja mam pytanie. Ile trzeba czekać na odzew jeśli byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na konduktora i czy mając licencję jestem w stanie wskoczyc na świadectwo jeśli spółka zrobi rekrutację?

Prac
@XXXXX

Z reguły do tygodnia, mają braki i szykuje się kurs na kierownika, dlatego wyslanie CV to połowa sukcesu. Teraz będzie lawina podań z Cargo, dlatego nie nastawiałbym się na to.

@Prac

A patrzą na jakieś konkretne doświadczenie na tego kierownika? To czego oczekują?

Elektryk.
Kandydat

Ile w KS zarabia na rękę elektromonter lub elektryk -czy doczekam się na waszą odpowiez

Pracownik kś
@Elektryk.

@Elektryk jeżeli chodzi o zarobki elektromonterów to ostatnio przyszli młodzi i dostali 3500 brutto i po okresie próbnym mają mieć 3700 brutto, a starzy pracownicy zarabiają po kilku latach od 3500 do 3900 brutto+ dodatki za uprawnienia i premia .Podpi.....acze (ściemniacze) jak są podwyżki zawsze mają zapewnione max a reszta tych co sumiennie pracują to różnie zależy od tego jak pan kierownik teraz naczelnik za tobą przepada. Ale jeśli nie masz znajomości układów to na wiele nie licz. Atmosfera w brygadach różna i ludzie też od przyje....nych po normalnych jak wszedzie. Ja sam myślę powoli o odejściu. Więc decyzja należy do ciebie.

Robert
@Elektryk.

Najniższa krajowa moze ciut więcej. Szkoda twojego życia

Czy w Koleje Śląskie Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

@Pytanie

Nie, z wyjątkiem dnia wolnego z okazji dnia kolejarza i darmowych przejazdów KŚ.

Artur
@Alison

Czyli nie ma żadnych premii motywacyjnych itd? A jak wyglądają kwestie awansu, podwyżek?

@Artur

Nie ma premii regulaminowej dla "przeciętnego" pracownika. Pensje pracowników biurowych są niskie.

Dave
@Artur

Awanse tylko dla kolegów i pupili dyrektorów i prezesa albo fachowców podkupionych z innych firm kolejowych.

Lena
Kandydat

Witam Można sie dowiedzieć jak wygląda praca na stanowisko konduktora i mniej więcej jak wygląda szkolenie i czy zarobkowo się opłaca?

@Lena

Zarobkowo - nieco ponad najniższa krajowa i premia. A sama praca to po prostu pomoc dla kierownika pociągu ; sprzedaż biletów, wychodzenie na sygnały, udzielanie podróżnym informacji, kontrola biletów. Na tej stronie jest głównie hejt na kolej (poniekąd uzasadniony), ale generalnie warto spróbować.

Dave
@Lena

Nie polecam. Słabe pieniądze i praca bardzo niewdzięczna. Użeranie się z pijakami, kibolami, bezdomnymi i innymi chamami to chleb powszedni. Ubrania robocze słabej jakości, bardzo potliwe. Zmiany też tragedia. Podziwiam tych, którym chce się tak pracować.

komik

Proponowałbym, aby zmieniono nazwę na Kontrole Śląskie, bo wzrost premii pociągnął za sobą wzrost przeprowadzanych na pracownikach kontroli. Oczywiście klasycznie najbardziej "kontrolowanymi" pracownikami są ci, którzy w hierarchii firmowej zarabiają najmniej - m.in. kasjerzy, konduktorzy czy kierownicy pociągu. W żaden sposób nie podważam sensu normalnej kontroli, która ma na celu wyłapanie osób, które faktycznie olewają swoją pracę i rażąco łamią regulamin spółki. Trudno jednak poważnie podchodzić do bardzo częstych kontroli - niekiedy i kilku w ciągu jednej zmiany, w których można mówić o typowym czepialstwie, byleby coś wypunktować. Ulubiony termin to chyba końcówka miesiąca, w końcu pracownik ma się bać wszystkich i wszystkiego do ostatnich minut swojej zmiany. Czy naprawdę tak to powinno wyglądać w poważnej spółce? Cierpliwość pracowników ma swoje granice i traktowanie ich jak małe dzieci to po prostu strzał w kolano i idealna antyreklama dla wszystkich osób, które myślą o pracy na Kolei. Wszystkim najbardziej niedocenionym pracownikom spółki, a jest ich bez wątpienia kilkuset życzę wszystkiego najlepszego i dużo cierpliwości, bo samą pracę można lubić, ale może bardzo łatwo zbrzydnąć przy takich okolicznościach.

Zostaw merytoryczną opinię o Koleje Śląskie Sp. z o.o. - Katowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Koleje Śląskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Koleje Śląskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Koleje Śląskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 3 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Koleje Śląskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Koleje Śląskie Sp. z o.o., to 57, z czego 2 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a, 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Koleje Śląskie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Koleje Śląskie Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Koleje Śląskie Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 289 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Raciborska 58
    40-074 Katowice
  • NIP: 9542699716 KRS: 0000357114

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Koleje Śląskie Sp. z o.o.