Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Koleje Śląskie Sp. z o.o.

rexio

Tak znamy co niektórzy maszyniści biorą urlop na żądanie by muc dorabiać w KC tak panie Giżak to o was chodzi... Pasażerowie powinni czuć. Się. Bezpiecznie a nie jeździć z przemęczonymi maszynistami ...cdn

www
@rexio 27.10.2016 11:30

Dopisz flaki. Spójrz prawdziwe w oczy jeżeli w KS jeszcze pracujesz czy jesteś wypoczety baranie. Kierat i nic więcej więc nie wypowiadają się bo mnóstwo ludzi już odeszło. Uważasz ze mieli zbyt dobrze i woleli sobie pogorszyć. (usunięte przez administratora) Cię to obchodzi bo nikomu byś kromki chleba nie dał. Masz być uprzejmy dla pasażerów a oni gnoju Cię jak śmiecia. Nikomu nie wypominaj pracy jeżeli masz ochotę idź i dorabiaj i nikt nie będzie zagladal ci do gara.

Roksana

Rzadko przyjeżdża nq czas ogólnie cały czas spóźnienia na liniach Katowice Czechowice Dziedzice Częstochowa. Nie da się wsiąść. Do (usunięte przez administratora) ogólnie. Nie da się jeździć. Staje przez 15 min bez sensu ludzie czekają. Nie można planować następnego pociągu bo się spozni lepiej mieć zaplanowany pociąg 2 godziny po przyjeździe bo i tak się spoznicie 1 godzinę.

Babiniec
@Roksana 10.11.2017 16:55

Tylko baby takie nie kumate... To jest goWORK - forum gdzie ludzie wypowiadają się o pracodawcach.

Gosia

Obsługa kasowa w kasie biletowej kolei śląskich w katowicach to żenada. Generalnie obsluga dworca kolejowego jest do niczego. Komunikaty wyświetlane na tablicach i komunikaty z megafonu są sprzeczne ze sobą. Człowiek nie wie na jakim peronie ma czekać na pociąg. Robią laske,jeżeli chodzi o zwrot pieniędzy za bilet.

Anty
@Gosia 27.10.2017 16:50

Gosia pomyliłaś fora. Tu się dyskutuje o pracodawcach.

Antyksior

Kolego proponuje zajrzec na stronę, ciągle poszukują ludzi do pracy a tam zwyczajnie nikt nie chce pracować bo wszystko pociotkowie i kolesiostwo partyjne dobrej zmiany. Nic nie musisz wiedzieć, wystarczy być znajomym odpowiedniej osobu. Idealne miejsce dla ludzi bez wykształcenia. Nikogo tam nie ruszysz sam fakt że prezesem jest osobą która...proponuje poczytać dlaczego PESA nie zapłaciła KS odszkodowania za opóźniona dostawę pociągowy...tacy ludzie tam pracują i mają się dobrze!!!

antyksior

Widełki są znane, ale nikt nie zbliża się do ich górnej granicy. W firmie jest potężny rozrost biurokracji ( pociotki ), jest idiotycznie zarządzana oraz usiłuje się wprowadzać systemy organizacji pracy, które ją utrudniają. Nagminnie brakuje części do taboru albo narzędzi, ale tym się nikt nie przejmuje. Będąc elektronikiem zajmujesz się wszystkim, mechaniką itp, a jak nie ma co robić to sprzątaniem pyłków i gołębich piór z kanałów.

Jacek

Jest tam w kierownictwie jeden mąciwoda, ktory musi miec potężne "plecy", bo gość który nie daje " dobrej zmiany" jest nie do ruszenia. Zainteresowani wiedzą o kogo chodzi.

antyksior

Niby elektronik, a kończy się na wymianie klocków i dolewaniu płynu do spryskiwaczy... 4 brutto na rękę to zarabiają mistrzowie co najwyżej.

Nick
@antyksior 01.06.2017 22:53

Acha... no to jeszcze lepiej... Napisałem co usłyszałem sam na interview... Reszta niech oceni sama... Ja próbowałem uzyskać info o zarobkach przed rozmową na Raciborskiej - niestety temat owiany tajemnicą. A szkoda czasu mojego (kolejny dzień urlopu w "starej" firmie) i Pani z HR... Radzę poszukać układu zbiorowego - macie tam stawki i widełki. St specjalista (niestety człowiek z elektroniką w małym palcu to nie specjalista wg. kadr KŚ) od 2k9 do 6k8.... Żenua....

Nick

Z rozmowy rekrutacyjnej (to jak ktoś nie lubi tracić czasu) stanowisko: elektronik. 3k5 brutto na start, umowa 3msce, potem może 4k (druga umowa na rok) a potem "zobaczymy". Równoważny system pracy (soboty, niedziele też) praca w delegacji (Bielsko) wchodzi w grę. Dobre dla singla ale nie dla głowy rodziny

Gnom

panie jacku a na jakim stanowisku??

Jacek

Wiem tyle: na początek 4800 brutto, po okresie próbnym 6400 brutto .

Gość
@Jacek 22.03.2017 09:51
Wiem tyle: na początek 4800 brutto, po okresie próbnym 6400 brutto .

Chyba za kwartał

@Gość 26.04.2017 18:40
Chyba za kwartał

Za miesiąc, w normie godzin~ co ważne. Mowimy oczywiście o kwocie brutto.

antyksior

Stanowczo odradzam pracę na jakimkolwiek stanowisku, a zwłaszcza przy naprawie taboru. Zakład działa na zasadzie korporacji w kraju trzeciego świata.

Cześć, znacie najnowsze informacje na temat pracy w firmie Koleje Śląskie Sp. z o.o.? Zmieniła się kadra zarządzająca, powstały nowe działy? Napiszcie nam o tym!

Zostaw opinię o Koleje Śląskie Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koleje Śląskie Sp. z o.o.