Opinie o Nejd Transport Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

counter
Kinga Nowy wpis

@norbert a tych obowiązków jest dużo?

JOGI

PRACODAWCA BARDZO DOBRY PLACI NA CZAS Z ZALICZKA NIE MA PROBLEMU AUTA NOWE SPRZET ZADBANY Moje sugestie dla Nejd Transport Sp. z o.o.: POWIEKSZYC FLOTE Lubię atmosferę w Nejd Transport Sp. z o.o. za: WYROZUMIAŁOSĆ SZEFA

Tak1Nie
Piotrek Nowy wpis
@JOGI

Przydało by się troszkę to zaktualizować bo flota już się trochę postarzala. Co do płatności to potwierdzam pieniążki zawsze na czas

Norbert Nowy wpis

Poza tym jeśli przykładamy się do swoich obowiązków to tu firma potrafi docenić!!

Piotrek Nowy wpis
@Norbert

Tu się zgodzę w zamian za rzetelną pracę szef dokłada 100 za powrót w sobote. Jesteś szybki zrobisz 3 kółka wrócisz w sobotę rano i masz ekstra 100 pln. Kółka DG-grudziadz -elblag -dg lub DG-grudziadz- Wrocław -dg. Jak ktoś lubi pracowac od on 4:00 do soboty 8:00 to polecam. Czasem zdarzy się wrócić do 22 w piatek

Jan Kowalski

Wróciłem jako syn marnotrawny ;D Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Zaczynalem z firma Nejd jeździłem było Ok ale jak to natura Polaka ;) nasłuchałem się głupot jak to nie jest kolorowo i... doszedłem do wniosku że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.Koniec końców wróciłem pod skrzydła Pana Damian pieniążki na czas kilometry się zgadzają mała łyżeczka a zawsze się najemy Szukanie miodu w innych firmach nauczyło mnie jednego każdy patrzy aby ciebie wydymać na kilometrach stawke obniżyć a na samym końcu trzeba prosić się o kasę bo robią problem jak odchodzisz będąc na skraju ubóstwa

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

SZYBKI

MIAŁEK PRZYJEMNOŚĆ PRACOWAC Z PANEM DAMIANEM JAKO JEGO PODWYKONAWCA KONKRETNY FACET WIDAC ZE FACET ZNA SIE NA ROBOCIE KASA ZAWSZE NA CZAS NIE BYLO ZE DOKUMENTY PRZYSZLY ZA POŻNO JAK TO W WIEKSZOŚCI FIRMACH BYWA.KIERWOCA TO MOZNA POZAZDROSCIC TAKIEGO SZEFA POZDAWIAM

TakNie

Wiele osób jest zainteresowanych przedsiębiorstwem Nejd Transport Sp. z o.o. w miejscowości Dąbrowa Górnicza i podjęciem pracy w tej firmie. Pomóż im podjąć decyzję, podziel się swoją wiedzą o tym pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Nejd Transport Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad