Permon Sp. z o.o.

Sosnowiec

Opinie o Permon Sp. z o.o.

oli

Witram ktoś coś wie na temat tej firmy?? zarobki dodatki itp???

zbych2236
@oli 17.02.2016 13:04
Witram ktoś coś wie na temat tej firmy?? zarobki dodatki itp???

Permon to najwieksze złodzieje i oszusty caly miesiac 2300 soboty i niedziele za free robisz a kiedy chcesz urlop to jego przydupas Rydzoń jest na NIE zaslaniajac sie tym ze nie ma ludzi ewentualnie przyjdz w sobote odrobic kurwy zlodzieje

Pracowałeś w firmie Permon Sp. z o.o.? Chcesz o tym opowiedzieć? Dodawaj komentarze na naszym forum.

zbych2236
@admin 14.11.2015 18:47

kurwy i zlodzieje

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Permon Sp. z o.o. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Permon Sp. z o.o.