3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 13 56 5 1

Opinie o Minutor Sp. z o.o.

Han

Pracodawca chce utrzymać miejsca pracy, lepiej niech wszystkich zwolni ? W dzisiejszych czasach jest problem ze znalezieniem pracy

Tak2Nie3
TyLeniu Nowy wpis
@Han

To chyba Ty masz jakiś problem. Bo wchodząc na urząd pracy, lub na kilka innych portali, pracy jest dużo, mało tego można wybierać w tych ofertach. Nasłuchałeś się propagandy, nie sprawdzasz i pleciesz (usunięte przez administratora)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Jak wygląda ścieżka awansu w Minutor Sp. z o.o.?

Pracownik Nowy wpis
 Rekomendacja

Piękne te wypłaty(obcięte ładnie) za niedługo ludzi mieć nie będziecie szykujcie się już!! Drobek szukaj tych 5 wspaniałych???????? sory ponoc drzwiami i oknami wchodzą taa ciekawe za te śmieszne pieniądze... Ta firma upada ????????

Spr Nowy wpis
 Rekomendacja

Da się zarobic? (usunięte przez administratora)

Tak1Nie

Nic nie zarobisz

Tak3Nie1
 Rekomendacja

Firma totalne (usunięte przez administratora) nie polecam i odradzam każdemu.. Obiecanki mydlenie oczu robisz robisz a oni gadają ze mało i że wszystkim po premii.. Drobek misiu kolorowy

Tak3Nie1
Hejer z Pniówka

Przodowy 10 zł więcej od pomocy na dniówce także kasa większa jest nie?

Hejer z Pniówka

Pracodawca ucina z wypłat po 600 do 1000 zł bo na innych punktach pracy mają postój... Chłopak 21 dniowek zrobił wypłata 2100 śmiech na sali.. Maseczka 1 na miesiąc rękawice tez ciuchów w firmie brak... Pan Drobek problemy chyba z radzeniem sobie z emocjami nie dawno obrażanie pomocy dołowej i chamskie komentarze brak szacunku dla niektórych pracowników... Organizacja pracy praktycznie na poziomie 0 brak sprzętu wymyślane raporty wymagać chcą a pieniądze sa ucinane... Bo niby robimy mniej a sami blokują druga przebudowę jakiś pikowaniem do nóg a twardo jak.... Punkt pracy ocenia pracowników na 90% niby i zawsze masz mniej do wypłaty soboty były za 300 wypłacili 250 zł ogólnie lepiej iść gdzieś indziej niż sie męczyć w takiej firmie.. Lepsze sa firmy które są w jsw niz ta ktora jest z Mysłowic i ma punkt pracy wszędzie i jak gdzieś nie idzie lub jest mniej kasy to musza ci wziąć kase zeby innym dać

Hajer z Pniówka

Opinie są usuwane jak widzę nie polecam tej firmy

Stefano

W takiej sytuacji każda firma musi sama szukać dostawców artykułów zabezpieczenia. Nie jest to teraz proste jak w całym świecie ich brakuje.

TakNie2
Amarena

Na pniowku mister drobek daje jedna maske na 2 tygodnie każe nam je prać tylko że to są jednorazowki jak ludzie mają tam pracować jak ci w myslowicach nie mają szacunku do pracowników bhp to takie jak ten i bhpowiec tępy z papierami z bazaru ogarnijcie się nim będzie za puzno i pujdziecie z torbami nie pozdrawiam

Amarena

Mogliście podpisać umowę z kopalnia tak jak wszystkie firmy bez wyjątku ale pazernie nie podpisaliście przywieźli 30 masek raz na 1 miesiąc a ludzi 60 ani mydła nic nie dają na (usunięte przez administratora)ogłoszenia(usunięte przez administratora)

Tak5Nie
Ja

Nie ma sprzętu, oszukuja na pieniądzach, dużo obiecanek. (usunięte przez administratora) nie polecam

Amarena

Firma kogucik żyją z dnia na dzień ludzi maja za ch...a niema miesiąca bez poślizgu nie zdziwię się jak za chwilę nie będą mieli rak do roboty skoro tak wychwalaja i inwestują w energy z ukraincami to zobaczymy ile ludzi tam zostanie nie pozdrawiam nie polecam

Blsjanab
Użytkownicy czekają na odpowiedź 129 dni.

Dlaczego komentarze na temat firmy są usuwane ? Macie coś do ukrycia ?

Szieg
Nazwa działu: Produkcja

Słuchaj pseudokatoliku jeśli myślisz że jesteś incognito to się mylisz. Łatwo namierzyć piszącego te inwektywy. I jest jeszcze na lewym zwolnieniu.

Stefan

Nie sądzę,żeby waga prezesa miała jakiś wpływ na pracę a jeżeli ktoś jest nierobem to może być niezadowolony.Auto czekało tyle razy a Ty miałeś resztę ludzi za takich bumelantów jak ty sam.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 139 dni.

Jaka jest kultura pracy w Minutor Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Górnik

Siema ludzie na kopalni Silesia jest w miarę ok ale ten sztygar Wieczorek to masakra kupuje urywa kasę z dniuwki nie wiadomo za co goni po całej kopalni wymyśla różne (usunięte przez administratora) ale kopalnia ma z niego nie zły ubaw jak tak dalej będzie robił to sam zostanie bo wszyscy mają go już dość

Joooo
Nazwa działu: Produkcja

Firma ok ale KKP p.Drobek to kawał dziada!!! Reszta jest spoko wypłata na czas choć nowo przyjęci mają 200zl za dniówkę a pracownicy co pracują dłużej mają 210 zł trochę niesprawiedliwie dużo sleprow bez pojęcia o pracy na przebudowie jakieś łapance z ulicy bez uprawnień. Fajna załoga się wykruszyła bo tak p. Drobek miesza w obłożeniu. Soboty tylko dla zasłużonych śmiech. Dozór ok. Szkoda że sztygara P.Tomanek już nie ma najlepszy dozór w firmie mało tego pomagał tłumaczył. Miał swoje zdanie i miał pomysły jak zrobić żeby zrobić żeby wszyscy byli zadowoleni. Brakuje nam go.pzdr od pracowników

Tak2Nie3
Alwaro

Firma tragedia,nie płacą na czas,nawet z bonami się spóźniają.Obiecują podwyżki płac i na tym się kończy.Księgowa wredna pyskata małpa.Zero szacunku dla pracowników dzięki którym mają pieniądze.Składki emerytalne tragedia.Nie ma miesiąca żeby się wypłata zgadzała wiecznie brakuje.Minutorem powinna zająć się skarbówka i PIP

Tak7Nie5
MściwyGórnik
@Alwaro

Tu masz rację. O kasę trzeba się prosić, dzwonić, pytać.. Baby w biurze w Mysłowicach nie wiedzą nic, nie wiedzą skąd busik odjezdza, nie znają numeru telefonu do kierowcy (!), nie wiedzą kiedy kasa będzie, ale pyskować ryjokiem to umieją. W biurze w MCE totalny (usunięte przez administratora) i bałagan...

Tak2Nie2
górnik z Pniówka

Jo tam nie wiem co niektórym przeszkodzo ale póki co to jest ok w minutorze. robota ok dozor ok kasa sie zgadza to o co wija a zawsze jakos niedojda co jej sie robić nie chce i sztajger uwali kasa z prezesem bedzie darł ryja.

Trąba
@górnik z Pniówka

Nie odzywaj sie chanysie!!!!!!!!!!!nic nie robisz leber jestes !!!

Minotaur
@górnik z Pniówka

To chyba pisze przodowy który cała dniówke gdzies chodzi, nie ma go.. chłopaki robią, a ten koleś przychodzi po drzemce i wielkie halo że chłopaki się obijają, stropnice wrzuci i wio ! na 6 godzin pa pa.. Taki z Ciebie przodowy jak z koziej trąbki... Jak tak robicie to tej przebudowy NIGDY nie skończycie ! Jedyne co potrafisz to nadawać na każdego kogo w aucie nie ma jak na Pniówek jedziecie.. i to ma być zgrana ekipa ?!

Zostaw merytoryczną opinię o Minutor Sp. z o.o. - Mysłowice

Chcę opublikować: