Minutor Sp. z o.o.

Adres: Armii Krajowej 1D, 41-400 Mysłowice

NIP: 2220897312 REGON: 243566578 KRS: 0000509701

Minutor Sp. z o.o.
4 4 15 5 1

Opinie o Minutor Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Tormistrz
 Opinia

Pracuje od roku w Bogdance, narzekają te ryle co nie chce im się pracować i nie wypracowują normy. Ja mam to na co się umówiłem.

TakNie1
armany
 Opinia

Wiatm chciałem sie przyjąc so firmy Minutor.czy warto i jak jest ze zarobkami.np.na Wesołej.

gornik
@armany 09.05.2019 15:42

Nie warto

Zainteresowany z Żor
 Opinia

Witam serdecznie . Aktualnie poszukują na pniowek A z racji tego iż w obecnej firmie zaczyna się ostro u nas psuć szukam czegoś nowego i tak na trafiłem na owa firmę. Moje pytanie czy z górnikiem stażem jestem w stanie wyciągnąć tą 4? Maja mieć przebudowy na pniowku . Dziękuję za jakieś informacje A poziomie proszę nie pisać nic nie zarobisz dno itp bo to nic nie wnosi . Dziękuję i pozdrawiam.

gornik

TakNie1
Pracujący
Nazwa działu: Produkcja
 Opinia

Spoko firma. Młoda ale się rozwija i to jest plus. Płacą w terminie i niezle. Są bony na żarcie. Robią na kilku grubach. Wesoła i bogdanka i Silesia i na soli. I to i trudne górnicze roboty. Zbrojenia przebudowy likwidacje.

Tak1Nie1
robol
@Pracujący 30.03.2019 10:40

Spoko firma? He-he, nie p...., firma- dno.

Syk
 Opinia

Siemka mam pytanie czy dojeżdża ktoś z okolic Żywca?

Hajerem
 Opinia

Na tle innych firm jest ok. W miarę wysoka kartka, wypłata terminowo. Na święta bony. Pracuje od 2 lat zrobili mi kursy nie jest źle.

Tak10Nie

Krzyś
@Hajerem 31.07.2018 14:40

A obecnie szukają ludzi do pracy na jakieś nowe stanowiska?

Szt. Zm.
 Opinia

Jakie zarobki jaka atmosfera w robocie jaki dozór gdzie pracuje firma

Tak12Nie

aprf
@Szt. Zm. 08.08.2018 10:17

Firma pracuje m.in na Bogdance

Marek
@aprf 25.10.2018 15:45

Czy znasz dokładny poziom wynagrodzenia w firmie Minutor? Na ile może liczyć pracownik z doświadczeniem i jak wygląda kwestia umowy na czas nieokreślony - są jakiekolwiek szanse, aby ją uzyskać? Umowa na czas nieokreślony to ważna kwestia dla pracowników. Część z nich może dzięki temu, na przykład łatwiej otrzymać kredyt mieszkaniowy.

Opinia

Jak wygląda praca u nich w przedsiębiorstwie Minutor Sp. z o.o. w mieście Mysłowice? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe komentarze. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Tak1Nie1

Zostaw opinię o Minutor Sp. z o.o. - Mysłowice