Minutor Sp. z o.o.

Mysłowice

Minutor Sp. z o.o.

Opinie o Minutor Sp. z o.o.

Szt. Zm.

Jakie zarobki jaka atmosfera w robocie jaki dozór gdzie pracuje firma

aprf
@Szt. Zm. 08.08.2018 10:17

Firma pracuje m.in na Bogdance

Hajerem

Na tle innych firm jest ok. W miarę wysoka kartka, wypłata terminowo. Na święta bony. Pracuje od 2 lat zrobili mi kursy nie jest źle.

Jak wygląda praca u nich w przedsiębiorstwie Minutor Sp. z o.o. w mieście Mysłowice? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe komentarze. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw opinię o Minutor Sp. z o.o. - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Minutor Sp. z o.o.