Opinie o Linter S.A. w Wolbrom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Linter S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Linter S.A. o rekrutacji.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Linter S.A. w Wolbrom

Hanna Nowy wpis

Mimo ze jest data czerwcowa (2023) w ofercie dla pracownika dozoru na stronie to jest ono jak najbardziej aktualne? a nawet jeśli to czy polecacie pracę? tu od dwóch lat nic się nie pojawia i nie wiem czy cokolwiek co pisali do teraz obowiązuje

Ulala

Jak atmosfera w linterze w Łobzowie ? Koordynatorzy nadal chleją na 2 zmianach z pracownikami ?

Beata Nowy wpis

I nikogo to nie obchodzi że ktoś pracuje pod wpływem alkoholu? Dopiero będzie "wesoło" jak coś się przez to stanie!

Bibi Nowy wpis
@Beata

Pracownika musi byc czuć prawdziwym mężczyzną. A ulubione kwiaty kazdego faceta to piwonie i petunie

Loki Nowy wpis

Atmosfera jest napięta jak barani miech

Ile można zarobić jako pomoc dołowa bez stażu bo pisze 2800 plus 30 za zjazd linter mining KWK Szczygłowice?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Linter S.A.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Margaj

Opinia prawdziwa. Jeden gościu tutaj na forum pisze (usunięte przez administratora) ze w przodku LINTER zarobi 4700 na ręke. Jakby tak każdy zarabiał jak ten poeta, to by każdy chciał tam pracować. Poza tym dostaniesz tam pierwsza turę 2400 kartki 20 za zjazd,a druga rate do koperty jakieś 3000. Czy mokro, czy temperatura to (usunięte przez administratora) 8 godz. bo przecież liczę się metry i ciulanie człowieka. Robi się te 5,6 metrów w węglu, jeden napęd, siedmiu do przodka. Czasami jest tak ze nie ma pieniędzy 2, 3 miesiące, a chłopaki (usunięte przez administratora) w pocie czoła bo jak się zwolnisz to nic nie dostaniesz. Mówił mi kierownik który tam pracował ze nie chce płacić, i się zwolnił, a ten ch.j mi napisze ze on w LINTER-ze zarobi 4700. No krew mnie chyba zaleje

Wojtek
@Margaj

W przodku to mają i ponad 6. Nie wiesz to się nie wypowiadaj.

Jak jest z awansem w Linter?

Margaj

PYTANIE - Prędzej to ciebie oszwabią niz awansujesz i to po cichu bo pomyslą że nie trafili na bystrego.Najważniejsze to jest to że w ogole się nie odezwą i nie otworza na propozycje. Zebys ty awansował, to komus musza zabrac. Niestety taka jest prawda. Nie wiedziałes o tym ?Tu juz nie chodzi o degradacje lub zastapienie, tylko o usuniecie

Kiero

Awans szybko dostal ksiadz bo nie chcialo mu sie robis pod ziemia za elektryka to go zrobili wiceprezesem Lajtnera

@Kiero

Lajtner Wolbrom szybko goncie tego Bogowicza z Wodzislawia do roboty na dol tego (usunięte przez administratora)Trza na Sobote i Niedziele do roboty ludzi.Co wy tego oszoloma klecha trzymacie.Ma opinie nieroba kto bedzie na niego robic

@Kiero

No, przydałby sie do czyszczena od nieprzejsciowej. Z dwiema czerwonymi by dostal 2400

Souflay

Nadsztygarzy i kierownictwo na pniówku oszukują ludzi , niema socjala ,wczasów pod gruszą niczego ,goła wypłata 2200+kartki za zjazdy na dół...pujdziesz na dwa tygodnie , na urlop jesteś w plecy....nie polecam firmy, chyba że jesteś przydupasem i pracujesz po 4soboty w miesiącu dostanies 2800....nie ma sęsu niszczyć zdrowia dla tej firmy , są lepsze firmy z socjalem i większą płacą

kolarz
@Souflay

No to masz kolego albo lewe rece albo jesteś smierdzacym LENIEM przodek linter 4700 bez swiat plus kartki po 34 zeta a ty jak się nie nadajesz na dół to idz do fabryki krówek !!!!

swobodny
@Souflay

Dwója z ortografii do szkoły.

@kolarz

4700 kolego to chyba BRUTTO , a ja potrzebuje NETTO, bo i tak jak zarobisz mniej niż 6250 tzn. że cie ciulają Górnik nie ma prawa zarobić mniej niż 5000 NETTO za takie jebanie, a młody emeryt z doświadczeniem jeszcze więcej. Skoro ma siłę i jest pracowity.

@margaj

Za takie co? Jeba*je? Hahahaha człowieku nie bluźnij. Takich lebrów jak w Linterze to nigdzie nie ma. Za siedzenie przy taśmach dostajecie 3 tys podstawy. Za tą pracę nie więcej niż 1500

Jak szefostwo w Linter? Spoko traktują ludzi?

Kiero

Szefostwo to stare emeryty i nad nimi byly ksiadz to chore smiechu warte

Janek

Emeryty. W (usunięte przez administratora) mają robotę i to co się wokół dzieje. Pilnują młodych / nowych czy pod taśmami poczyszczone a tak śpią w sarkofagu albo piją na odstawach.

Wk.....

To ma byc wypłata , gdzie reszta , co to zapomoga dla ubogich to jest jakaś kpina

Marian
@Wk.....

Życie..

John
@Wk.....

Wyrzucie tego klecha z Wodzislawia bo kopalnie go nie cierpia.Przez niego to same problemy ten klech do pracy fizycznej niech idzie

margaj

Mam na imię Marek i jestem już emerytem górniczym i mam 48 lat. Bardzo proszę mi wytłumaczyć, napisać szczegółowo i grzecznie czy mogę liczyć na większy zarobek niż 4300 NETTO bez świąt na PG SILESIA? Kopalnia pracuje systemem czeskim czyli 24/7 dni w tygodniu razem z sobotami i niedzielami ale 21 dni w miesiacu plus święta, z tym że wypadnie ci w grafiku środa albo czwartek wolne za dni weekendowe. Kartki 20 zł. za zjazd. Praca od pierwszego dnia miesiąca plus węgiel, barbórka itd. Od godz. 5.30-6.00 jest jazda ludzi. Najpózniej na cechunku trzeba być 5.45 do podziału. Są przyjęcia na oddział ścianowy ale tylko ślusarzy najlepiej z doświadczeniem kopalnianym nawet po zawodówce ZSZ, oraz na przewóz z uprawnieniami na szarfa do wożenia materiałów i ludzi prace na przekopie, potem na przodki, ale jest bardzo daleko 3-3,5 kilometra trzeba iść, a co z transportem ręcznym. Można też przyjąć się na oddział taśmowy, ale tylko na miejsce odchodzącego pracownika. Kopalnia metanowa, gazowa. MAM PYTANKO NASTĘPUJĄCE, czy warto rozpocząć prace od 03.02.2020 na PG SILESIA, skoro moja emerytura wynosi 3100, a na rękę na pewno dostanę jakieś 4000 netto nam nadzieje tylko problem jest wielki bo to jest już ponad 6000 brutto i wtedy kradną mi czyli zabierają całą emeryturę, a jak przekroczę zarobek 3400 brutto do 6000, to z kolei kradną mi 599 zł. z emerytury. A co z grudniem barbórka jakieś 5000 brutto plus emerytura 3000 którą szlag trafi, plus wypłata 4000, bo to jest już ponad 6000 brutto miesięcznie. CZY JEST SENS PODEJMOWAĆ PRACĘ? Z BRZESZCZ do Czechowic tam i z powrotem bilet 2x3,50 zł. Z placu autobusowego na PG Silesia 2x3,40 zł. Miesieczny bilet tańszy. Odległość 3 kilometry z dworca na kopalnie 25 min piechotą, a co w zimie? Najlepiej znależć kogoś kto tam pracuje i zabierał by mnie z przystanku z Brzeszcz POD GÓRNIKIEM Koło RONDA,gdzie na środku stoi wagonik kopalniany. Za szczegółową i obszerną poradę i odpowiedz w tej kwestii bardzo dziękuje Marek M.

Wstrzymane przyjęcia do końca marca 2020. Jednym słowem pociulali mnie

Bronisław
@Margaj

Piszesz o wstrzymanych przyjęciach, a ja znalazłem na stronie pracodawcy ofertę rekrutacyjną na stanowisko dozór górniczy pod ziemią-sztygar górniczy, a także do pracy pod ziemią: elektryków, elektromonterów, ślusarzy, mechaników, górników, techników górnictwa i magazynierów. Napisz jeśli będziesz zainteresowany tą ofertą i zdecydujesz się złożyć CV.

@Bronisław

Bronku to bardzo dziwne, bo osobiscie byłem i pytałem sie w biurze przyjec i tam mi powiedzieli ze mam czekac, a oni mnie powiadomia jak beda jakie kolwiek przyjecia.Wiec pytam jakich ty masz informatorów, a moze to wszystko ci sie sniło

Patryk
@margaj

nikt ci kolego nie kradnie emerytury musisz spojzec obiektywnie to ty czlowiekowi ktory nie ma pracy kradniesz to miejsce , chcesz zarobic wiecej pieniedzy niz wynosi twoja emerytura pracujesz emeryture ci zawieszaja i to jest uczciwe

@Patryk

Nie jestem twoim kolegą, sasiadem, ani bratem, a wracajac do pracy to ja nikomu miejsca nie zabieram, bo kto nie chce pracowac ten nie dostanie i juz. To przepisy ZUS-owskie kradna pieniadze emerytom, jakby chcieli dorobic i nie tylko im, a emeryci dostaja to na co wypracowali sobie.Ty tez bedziesz potem zerował na na zwykłych zarobkowiczach. Najlepiej maja ci po 70- tce.Ich to nie dotyczy

Czy zdarzają się nadgodziny w Linter?

Linter medional

Tylko w przypadku awarii gdy zachodzi taka potrzeba

xxx

Jakie sa teraz zarobki? Obsługa CNC, znajomosć Auto-Cada

rylek77

Na Szczygłach za dużo jest konfidentów, włazodupów, chamów. Psuje to atmosferę w pracy. Grunt to trafić na dobrą zmianę, czyli jedną z dwóch (byle nie na rankę i do Witczaka).

Lolek 86
@rylek77

A wlasnie ze na rano spoko bo przynajmniej przodowy sie zna na roboci ,tylko dozor do (usunięte przez administratora)

Zubr
@rylek77

Na każdej zmianie są konkurenci

Ryszard

Bardzo mało informacji zostawiacie na wątku. Tak jest dobrze i nie chce się tu pisać?

Jo

Sa przyjęcia na knurow ?

@Jo

@Jo W chwili obecnej nie widzę żadnych ofert pracy w Linter. Ale może warto swoją aplikację wysłać na adres mailowy firmy. Jak już jesteśmy w temacie napiszcie, jak wygląda rekrutacja w tej firmie?

Mirek
@Jo

Poniedziałek i środa. Co tydzień o 10. Nie ma za co

Aga

Witam. Jak atmosfera w tej firmie ?

Rylątko

Chopy kartki za czerwiec dopiero w sierpniu.(usunięte przez administratora)

rylek
@Rylątko

Na Szczygłach to samo. Kartki w sierpniu, odkąd robię w Linterze nie było takich przebojów. Jak tak dalej pójdzie to będzie amba fatima. Ciekawe czy odbije się to na wypłacie??

Rylątko

Jo sie pytom kaj sa kartki za czerwiec 2019 ??????

ZJ

Tak źle zarabiacie to ciekawe większość pisarzy z guzików lub leni co nie wie jak kilof chycic do żabki na kasę co miesiąc 3000 + kartki ale (usunięte przez administratora) zawracacie

margaj

Do CZARNY - 07.08.2018 - 06:30 To moje 46 -ste urodziny Tu masz pełne dane na temat zatrudnienia. Obliczyłem że za 21 dni roboczych po 8 godz. dziennie dostajesz na czysto 5040 zł. Jeżeli to ogłoszenie jest prawdziwe i aktualne. Skontaktuj się ze mną activatemtm@wp.pl Być może będziemy pracowali razem tylko z tą różnicą że ja jestem emerytem Praca w górnictwie - Kopalnie JSW. S.A Firma: Linter Mining Sp. z o. o. Miasto: Knurów, Śląskie Etat: Pełny etat Wynagrodzenie: 30 zł / stawka godzinowa Opis oferty pracy Linter Mining Sp. z o. o. - Solidna firma górnicza z tradycjami przyjmie do pracy pod ziemią pracowników na stanowisku: pomoc dołowa, cieśla, górnik, ślusarz, elektromonter, kombajnista przodkowy, górnik rabunkarz, górnik strzałowy, operator ładowarki, operator wiertnicy. oraz osoby dozoru w specjalności: górniczej, mechanicznej, elektrycznej. Poszukujemy osób do obsługi odstawy urobku w kopalniach: -KWK "Knurów", KWK "Szczygłowice". Oferujemy: stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, możliwość pracy w weekendy, bony żywnościowe o wartości 30 zł/zjazd (na odstawie) oraz 34 zł/zjazd (w przodkach) możliwość rozwoju i podwyższenia kwalifikacji zawodowych (bezpłatne kursy, szkolenia) Emeryci mile widziani. Zapraszamy do współpracy zarówno osoby wykwalifikowane jak i bez doświadczenia. Prosimy o kontakt pod numerem: Aplikuj Linter Mining sp. z o. o. ul. 1-go Maja 16F 44-300 Wodzisław Śląski (dzielnica Wilchwy, niedaleko ulicy Jastrzębskiej – niedaleko zjazdu na autostradę). Po umówieniu się na rozmowę kwalifikacyjną prosimy zabrać ze sobą dokumenty aplikacyjne: CV, świadectwa ukończenia szkół i kursów, świadectwa pracy, dowód osobisty (ewentualnie legitymację emeryta), numer konta bankowego, 2 małe zdjęcia (jak do dowodu osobistego), Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim wniosku na potrzeby procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r., Tekst jednolity: Dz. U. 2015, poz. 2135 z późniejszymi zmianami.

Cieśla
@margaj

Hehe. Ponad 5 koła. Fajne zarty. Chyba ze miesiac by miał 60 dni. Firma do d...y. Banda oszustów

@margaj

Nie nabijam ludzi w butelkę I nie (usunięte przez administratora)21 dni 5400 chyba za dwa miesiące. (usunięte przez administratora)jesteś biurowy

Zostaw merytoryczną opinię o Linter S.A. - Wolbrom

• Jak się pracuje w Linter S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Linter S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Linter S.A.