Opinie o Linter S.A. w Wolbrom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Linter S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Linter S.A. o rekrutacji.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Linter S.A. w Wolbrom

Gregor

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Start123

A jak sie ma sprawa w Litner Szczyglowice? Ile mozna dostać na odstawie i jaka atmosfera?

Irek

Rzadko tu zaglądacie. Czy jest jakiś powód tego?

Moloczynski

Witam. Jak aktualnie wygląda sytuacja w Linter mining na kopalni Zofiówka? Jakie zarobki itd.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Linter S.A.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Leszno

Jako pomoc dolowa zarobki za 20dniowek 2400pln na reke plus 600zl w kartkach sodexo. Jedynym minisem jest to ze pracuja w tej firmie prawie sami alkusy, czesto od ludzi (usunięte przez administratora) gorzala. Ale w linterze to standard. Przyjmuja kazdego zawsze!

Jordan
@Adam

Gościu dostajesz w łapą za ta propagandę że pomoc dołowa ma 2400 na rękę skończ p...ć bo robiłem w tym Linterowskim (usunięte przez administratora) i wiem jak realia wyglądają 2460, z 4rema week na zmianach z dod. nocnym ślusarz cieśla roboty konkretne przy których nie jednemu by kopara opadła i co przyjmij sie porób a potem zacznij skamleć ,a teraz zamknij się jak nie masz pojęcia !!!

Jan
@Jordan

Nie ma zarobkow w Linter a to co placa to smiechu warte

Elektryk

Co do zarobków w Linterze na KWK Borynia: na odstawie na początek poniżej 2000 na rękę + 30zł dziennie za kartkę, ślusarz koło 2200-2500 + kartki, elektryk 2300-2700 + kartki; na przodkach wiadomo od metrów- 3000 spokojnie jak jest dobrze to powyżej 4000 nawet plus kartki 34zł, fachowcy podobnie. Zdarzają się miesiące jak nie ma totalnie metrów, że w przodku mają po 2500- 2800 ale to rzadkość. Z tego co wiem to na Brzeszczach płacą lepiej. Na kneflu na odstawie przodkowej nawet kolo 4000. Umowy na 2200 brutto a po okresie próbnym 2500 brutto.

Stan
@Elektryk

Co to za zarobki pod ziemia w kopalni 2500zl.Zarty sobie robicie

Iza

@dno!., rozumiem, że możesz mieć takie zdanie na temat pracy w Linter, ale wypowiadając się na forum, staraj się proszę zachowywać kulturalny i merytoryczny ton. Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Linter? Jak oceniacie tego pracodawcę i warunki, które oferuje?

Jan
@Iza

Slabe zarobki,inaczej by ludzi mnieli a tak brakuje.W Biedronce wiecej zarobisz haha

Iza

Zachęcam do dodawania swoich opinii na temat pracy w Linter! Każda z nich z pewnością będzie bardzo cenna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tej firmie. Widziałam na jej stronie internetowej kilka aktualnych ofert pracy - https://lintergroup.eu/pl/ogloszenia/ - czy ktoś z Was niedawno aplikował?

Iza

@Puma1979, rozumiem, bardzo dziękuję za Twoją odpowiedź i pozdrawiam! @nowo przyjęty, a możesz powiedzieć, jak wyglądał Twój proces rekrutacyjny? Czy na rozmowie miałeś do wykonania jakieś zadania? Planujesz związać się z firmą Linter na dłużej?

Iza

@Puma1979, a długo już pracujesz w Linter? Czy mógłbyś jeszcze powiedzieć, na podstawie jakiej umowy pracuje się w tej firmie? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Linter w Wolbromie? Na stronie internetowej firmy widziałam kilka aktualnych ofert pracy - czy ktoś z Was jest zainteresowany podjęciem pracy w Linter?

dno!.

Linter Łobzów to dno. Umowę masz na konkretne stanowisko a rzucają cie gdzie tylko chcą, a to wózkowy a to met-roll a to bębny a to konstrukcje a najgorsze malarnia i śrutownia . zarobki na start 1700-1800zł i soboty płatne normalnie jak zwykła dniówka . Koordynatorzy pociotki, bliska rodzina pani dyrektor małgoli , jak wódki nie przyniesiesz, będziesz ciorany jak śmieć . Jakość wyrobów tragiczna ! oszukiwanie klienta który zamawia konstrukcje ze stali s355 a pakuje mu się stal tańszą s235. (usunięte przez administratora) ! Pracowałem tam trochę i wiem jak gnębią człowieka i wyśmiewają . NIE POLECAM TEGO GNOJU! Prędzej czy później ten zakład upadnie.

Iza

@Mario, rozumiem, że pracujesz w Linter. Czy mógłbyś napisać, na podstawie jakiej umowy pracuje się w tym miejscu i czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity? @Zapytanie, widzę, że jesteś zainteresowany pracą w Linter. Wysłałeś już swoje CV do firmy? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w Linter?

Karol

Warto starować do firmy? Podpowiedzcie coś nowemu, opinie pracowników są bardzo pomocne.

Adrian
@Karol

ta firma to istna patologia ,która jest na rozpadnięciu dni policzone wysłali do Spółki i na Kopalnie pismo o zakazie podbierania ludzi smiech na sali od kiedy ktoś komuś będzie mówił gdzie ma pracować nie podoba mi sie to wypad ide do innej pracy a z Linter Mining jest tak że u większości ludzi cierpliwość się skończyła i się zwalniają a na Maju zeby zagryzają bo msc w msc mniej ludzi na rejonach no i kopalnia już nie płaci i tak nie inaczej kołnierzyki koniec waszego eldorado ludzkim kosztem !!!

Brzeszcze
@Adrian

Ja pracuje na Brzeszczach co miesiac mam prawie 3500 z jedna sobota. Plus ponad 700 zl w bonach. Wiec nie wiem kto sie niby zwalnia. Idz do sugu zarobisz 2200. Jak sie robic nie chce jestes lebrem to sie nie dziwie!

Witos
@Adrian

Na g... im się zdało pismo, SiG rozbiera linter z ludzi, ale jak sobie poscielesz tak sie wyspisz. Nikt nie bedzie pracował w firmie za 1700 zł jak dostanie propozycje pod kopalnie za wiele lepsze wynagrodzenie i socjal... Śmiechem jest juz to ze dostaniesz klp ubrań raz na rok, z łaską po pół roku możesz pisac protokół zniszczenia... DNO totalne.

Prawda
@Brzeszcze

To ze na Brzeszczach sa takie zarobki to nie znaczy ze wszedzie, wiec nie obrazaj innych, lebrem mozesz byc Ty, pewnie jestes osoba ktora uprzejmnie donosi kierownikowi zaczynajac zdanie od ... ,,Nie wiem kierowniku czy to wazne ale ...'' ps pracownik przodka i odstawy z Boryni oraz Zofiowki

Brzeszcze
@Prawda

Muszę cię zmartwić ale nie donoszę :) Robię to co wszyscy aktualnie przebudowa. Wypłaty są co miesiac praktycznie takie same z 3 nie schodze.

ggg
@Brzeszcze

przecież na brzeszczach od samego początku nikt nie zarobił za pełny miesiąc mniej jak 3 tys. tylko trzeba (usunięte przez administratora) No przyszliśmy na tą waszą Zofiowke i pokazaliśmy wam że da sie 3 budynki robić za zmiane a nie 1 na 3 zmiany. Jak sie wam nie chce to się nie dziwie za po 1800 macie. Najlepiej szukać ukrytych problemów.

Mario
@ggg

Tak przyjechaliście i robiliście trzy budynki a my jeden bo połowe dniòwki powas niedołęgi trza było poprawiać i dokręcać bo wy nie znaćie klucza dynamometrycznego na (usunięte przez administratora) to morzna zrobić nawet 5 a wy na odpieprz 3 . A jeśli chodzi o zaropki to porażka 2400 z 3 wikendami na odstawie na przodkach po tyłach 3000 jeśli są metry

TakaPrawda

Ale wy macie problemy. Atmosfera w zespole, a czy szef miły, a czy gruby czy chudy :D Jaja jak berety. Przewraca się ludziom w głowach. Za granice jedziecie i też tak marudzicie? Nie- każdy zapierdziela za pare euro i jak wraca do Polski to cieszy się, bo tyle nazarabiał za granicą. Jakby ludzie za granicą żyli normalnie, a nie jak azceci to do kraju mało co by przywieźli.

Iza

@Były pracownik Czy możesz dokładniej opisać, co miałeś na myśli? Dla niektórych osób Twoja wypowiedź może być niejasna. Czy jesteś pracownikiem firmy Linter czy kandydatem do pracy w tej firmie? Rozumiem, że Twoje negatywna opinia dotyczy warunków pracy? Twój wpis może wnieść wiele cennych informacji do ogólnego obrazu tej firmy.

Linter to (usunięte przez administratora) chorobowe mi powiedzieli że po 10latach u nich. W wodzisławiu kadry to dno. Jednym słowem nie polecam!

abc

A jak jest w Łobzowie? Warto iść. Ile się zarobi? Bo nie wiem czy opłaca się zwaniać. Produkcja albo utrzymane ruchu. Jak jest z nadgodzinami

BTG

Poszukiwani pracownicy DO PRACY-,posiadamy długoletnie kontrakty- górnicy, elektrycy, ślusarze , praca w ramach umowy o pracę, gwarancja wypłaty pensji, Wysokie Premie za wykony, świadczenia pracownicze , możliwość awansu, Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu ,wysłania CV sekretariat@bumech.pl 32-789-38-66

Robol
@BTG

2100brutto na umowie:):):)

Iza

@Jordan Uprzejmie Cię proszę o nie atakowanie w wątku innych użytkowników. Forum służy wymianie opinii o pracodawcach, to nie jest miejsce na atakowanie innych użytkowników. Czy firma oferuje jakieś dodatki pozapłacowe? @Adam Czy możesz napisać jaka panuje atmosfera w zespole? Czy nowo przyjęta osoba może liczyć w pierwszym dniu pracy na wsparcie doświadczonych pracowników?

Igor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Słyszałem sporo dobrego

Zostaw merytoryczną opinię o Linter S.A. - Wolbrom

• Jak się pracuje w Linter S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Linter S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Linter S.A.