Wiper Sp. z o.o.

Mikołów

Opinie o Wiper Sp. z o.o.

Belzebub

Nie polecam zapraszam do piekła

Iza

Dość rzadko piszecie na forum. Jaka jest tego przyczyna? Słyszałem sporo dobrego o firmie, mam zamiar aplikować do działu kontroli. Może cos poradzicie?

LUC

Nie Polecam^^ kasa słaba konfidenci i sama patola

panek

Pracowałem tam pół roku, warunki bardzo fajne, inni pracownicy są w porządku, kierownik wiadomo surowy ale jeśli robi się swoją pracę jak trzeba to nie ma się do czego doczepić :) wynagrodzenie zadowalające, jak w innych takich firmach

ktos

Nie Polecam w żadnym wypadku :) Majster: choleryk ale da się strawić.. (dla ludzi o silnych nerwach :D ) Andrzejek: można śmiało stwierdzić, że psychicznie chory albo i wychowany przez samego Hitlera :D Piotruś no to ci agent Choleryk i Psychol w jednej osobie :D choć tyle dobrze że atmosfera miedzy pracownikami dopisuje :) a co do wypłat tak jak powinno być na czas ale za to nadgodziny trzeba sobie pilnować DOKŁADNIE PILNOWAĆ !

Maciek

Pracowałem tam trzy lata nie polecam nawet wrogowi.( usunięte przez administratora ) idiota jakich mało. Mobbing straszny tam jest. I kasa słaba. Pracujecie na dwóch umowach.

mic

może powie ktoś coś wiecej o zarobkach na cnc? 2500 da sie zarobic czy coś wiecej?

ciekawska dusza

Ile można zarobić na produkcji tak mniej więcej? Jaki rodzaj umowy? I jak wygląda sama praca

abc

ile zarabia sie na stanowisku operator cnc? czy są jakieś dodatkowe benefity na święta, wakacje itp?

Andrzej
@abc 06.07.2016 10:05

Nie ma nic na święta chyba ze marne 50 zl na wakacje nic. A za wigilię to trzeba płacić

krzychu

Czy ktoś może coś powiedzieć na temat etatu Przedstawiciela Handlowego w tej firmie?

kolo

Byłem pod tą stodołą i zawróciłem do domu.

kolo

Ja tez. Jutro ide.

ramadeusz

witam dostałem ofertę z Wipera na operatora maszyn CNC co o tym powiecie ?

bolo

Aktualnie sie tam przyjmuje po rozmowach gadką lużno z majstrem spoko warunki standard jak ktoś chce robic to robota malina ,chyba ze sie chce [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za grosze na 3 zmiany i byc tepym pracownikiem od knefla to nikt nie zmusza dorga wolna .

kamo

Edward, pracowalem tam rok temu i atmosfera byla bardzo w porzadku, praca nie jest ciężka a wynagrodzenie takie jak w innych firmach na podobnych lub gorszych stanowiskach. Niestety emigracja nie pozwolila mi dalej pracowac ;)

Przemo
@kamo 20.01.2016 10:18

Ile można wyciagnąć na poczatek , jest przynajmniej na reke te 2250- 2500 ?

lolek

Pracuje tu już pół roku i nie narzekam :) Majster jest wymagający ale jak ktoś robi swoją robotę rzetelnie to jest wszystko ok. Te opinie wyżej to pisały zapewne osoby które totalnie olewały pracę.

Wiper z mikołowa to spoko firma, jak wszędzie są niedomówienia, robie juz tu kilka lat i nie narzekam, jak wszędzie mogli by wiecej płacić, jak wszędzie mogły by być lepsze warunki itd. itp. majster nie lubi sie powtarzać więc tępe dzidy są odpowiednio traktowane, jak sie nie nauczy to do wymiany. Prosta polityka nie nadajesz sie nie bedzie cie nikt trzymał.

Ganja Mafia

Rzucamy klątwe na tą firme.Do 3 Miesiecy Dojdzie do Rozpadku Pozdro dla Kumatych Kto nie skacze ten z WIpera michalku Piekło nadejdzie...SAM ODPOWIEDZ NA TO PYTANIE HIHI

Tomczyk

Hahaha

will

Pracuję ponad rok. Da się dogadać, myślenie mile widziane, można się pośmiać, kasa ok. Polecam

toker

pracuję w Wiperze i nie narzekam, moja druga praca, robie swoim tempem i spoko, płacą w terminie, wyrzucani z roboty są tylko kolesie pijani i złodzieje pewnie oni piszą te gupie komenty, jak ktoś szuka pracy polecam

hanys

pracował tam mój kuzyn zanim pojechał do holandii i polecał mi firmę, jak ktoś się zna robocie i myśli to jest ok.

były_pracownik

Pracowałem w tej parafirmie i nie polecam nikomu chyba że ktoś lubi jak ma się problemy o nic i ciągle podejrzewa pracowników o kradzież :/ Szefostwo jest ślepe na problemy a majstrowie to czyste [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i mobing. Gdyby choć płacili dobrze to człowiek by jakoś to może zniósł choć watpię :p NIE POLECIŁBYM NAWET WROGOWI

Bolek

Chciałbym zaprzeczyć,ale nie mogę...,jak znajdę lepszą robotę odetchnę z ulgą. Ogólnie chaos i niedomówienia,kierownictwo zakręcone,majster to typ trepa,atmosfera kiepska.NIE POLECAM!!!

BIAŁY MURZYN

Moje zdanie jest podobne firma ogólnie spoko, ludzie pracujący tak samo jedynym minusem jest pan ,,NIUANS'' który całymi dniami nic nie robi tylko analizuje listy i rozkazuje niczym w wojsku.

Zostaw opinię o Wiper Sp. z o.o. - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wiper Sp. z o.o.