Opinie o ZBUS Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Spawalniczych w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ZBUS Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Spawalniczych. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ZBUS Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Spawalniczych na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZBUS Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Spawalniczych w Gliwice

Pan Kupkazpupki Nowy wpis

pozdrowienia dla Karoliny i Tosi. Zbus działa pełną mocą wśród zamętów gospodarczych jak również problemów organizacyjnych Wybawca i jego wierny watażka stają "prawie" na wysokości zadania by wizerunek firmy jak i jakość produktów nie odbiegał od pełnego wiary i przekonania wizerunku z lat poprzednich firmy. Dlatego praca w zbus jest tylko dla ludzi kreatywnych i odpornych umiejących poradzić sobie w trudnych sytuacjach.

Major Ząbek Nowy wpis

WIELKI ZBUS dalej robi tematy!!!!! Niech się kręci!!!!! Wielu NAWAŻEK no i WACKÓW oczywiście!!!!!

Rafał Nowy wpis
@Major Ząbek

Jakie tematy? Nie za bardzo wiem o czym piszesz. Wytłumaczysz?

Amputas Nowy wpis

Ja chcieć pracować w ZBUS!!!! Ja umieć robić dobra naważka i rysunek WACKA umieć też!!!!!

BONUS BGC

CZY WIELKI ZBUS JESZCZE ISTNIEJE!!!!! JEST TAM KTOŚ???? CO Z NAWAŻKAMI???

Artur
@BONUS BGC

Czemu miałby nie istnieć? Faktycznie niewiele osób tu ostatnio pisze więc można odnieść takie wrażenie. O co chodzi z tymi naważkami? Wytłumaczysz?

pETER
@Artur

Nie pisze bo nie ma o czym. Nic interesującego się nie dzieje.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie ZBUS Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Spawalniczych? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy ROBOTNIK BUDOWLANY
Olecko
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Olecku
logo firmy Specjalista ds. obsługi sprzedaży (z j. angielskim)
Leszno
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ważka

Jak koronawirus wpływa na robienie nawazek?

Don Pedro
@Ważka

Są rzadsze!!!!

Don Pedro

Czy Wielki ZBUS dalej działa i robi naważki?

Ryszard

@JAWOR A dlaczego miałoby tak być? Firma jest spoko.

JAWOR

Czy ZBUS jeszcze istnieje ?? Halo, czy ktoś tu jest ?

Benek

Tak dobrze się pracuje, że nie zależy wam na zostawieniu opinii o pracy w firmie?

Felek

Czy znajdzie tam praca dla spawacza?

Kto teraz robi naważki?

@Oh Dae Su

@Oh Dae Su, a dlaczego pytasz o to na forum? Twoja wypowiedź brzmi tak, jakbyś pracował jakiś czas w ZBUS Zakład Budowy Urządzeń Spawalniczych - mam rację? Jeśli się nie mylę, to podziel się proszę swoją opinią o tym pracodawcy na forum!

@Oh Dae Su

Czy byłaś kiedyś w ZBUSie?

@Maja

Czy byłaś kiedyś w wielkim ZBUSie?

@Oh Dae Su

@Oh Dae Su, nie nie byłam w tym miejscu, bo nie miałam i nie mam takiej potrzeby - jestem moderatorem forum GoWork.pl, a dopytuję, bo mam nadzieję, że informacje uzyskane od pracowników danej firmy pomogą osobom chcącym aplikować do pracy w niej. Wypowiesz się więc na temat pracy w ZBUS Zakład Budowy Urządzeń Spawalniczych?

Maja

@Odwar, nie bardzo rozumiem, co ma na celu Twój komentarz i dlaczego zwracasz się do mnie w ten sposób. Jesteś lub byłeś w jakiś sposób związany z tym pracodawcą? Jeśli tak, to zachęcam do podzielenia się swoją rzeczową i kulturalną opinią na temat pracy w ZBUS Zakładzie Budowy Urządzeń Spawalniczych.

Maja

@Borys Golum, rozumiem, że pracowałeś w ZBUS Zakład Budowy Urządzeń Spawalniczych i jesteś ciekawy, jak wygląda obecnie sytuacja w firmie, ale na tym forum dzielimy się opiniami na temat pracodawców - czy mogłabym Cię więc o taką poprosić? Na stronie internetowej firmy nie widziałam aktualnych ofert pracy w tym miejscu, ale może obecni pracownicy wiedzą coś o nowych, nieopublikowanych jeszcze ofertach lub wolnych wakatach?

Odwar
@Maja

Maja ZBUS cię pragnie!

Borys Golum

Czy wielki ZBUS jeszcze istnieje? Czy naważki są robione i wacki nowe się pojawiają?

Feliks

Szkoda, że nikt nie pisze. Miałem nadzieję na jakieś informacje bezpośrednio od pracowników.

KINOL

Trwa rekrutacja ! Zapraszamy do współpracy !

UROBOROS

2018 - ZBUS!!!! KOCHAM ZBUS!!!!

Waldi

Podpowiedzcie co słychać w firmie? Warto starać się o pracę?

Zielu

Halo, halo ! Czy ktoś tu jeszcze jest ?

Uve Ampler
@Zielu

Jest! Jest! ZBUS cię przeżyje ty amputasie!

Buława

ZBUS=PRESTIŻ

Zostaw merytoryczną opinię o ZBUS Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Spawalniczych - Gliwice

• Jak się pracuje w ZBUS Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Spawalniczych?

Zobacz opinie na temat firmy ZBUS Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Spawalniczych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZBUS Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Spawalniczych?

ZBUS Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Spawalniczych
  • Przewozowa 32