Opinie o Volen S.A. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Volen S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Volen S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Volen S.A. w Katowice

Pracownik Nowy wpis

Pracuję w VOLEN od dwóch lat. Firma jak najbardziej godna polecenia. Realizowane są zróżnicowane i trudne technicznie tematy co pozwala bardzo dobrze się rozwijać zawodowo. W firmie zatrudniony jest zgrany i bardzo profesjonalny zespół, który służy pomocą nawet w najbardziej skomplikowanych problemach. W firmie panuje bardzo dobra i koleżeńska atmosfera. Zarobki są adekwatne do posiadanych umiejętności. Kierownictwo dba o rozwój firmy co daje dobre nadzieje na przyszłość. Polecam :)

Administrator Nowy wpis

Widzieliście, że Volen S.A. poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Pracownik Nowy wpis

Pracuję w VOLEN kilka lat. Różnorodność prac i inwestycji realizowanych przez firmę jak i elastyczność pracowników sprawia że można naprawdę dużo się nauczyć. Firma idealna do rozwoju osobistego i zawodowego. Człowiek tu się nie nudzi lecz rozwija. Szczerze polecam.

Zuzanna Nowy wpis

Firma aktualnie poszukuje specjalisty ds. ofertowania. Warunki zatrudnienia zostały określone w ogłoszeniu jako atrakcyjne. Wie ktoś ile tak rzeczywiście wychodzi na tym stanowisku miesięcznie wynagrodzenia? "Elastyczny czas pracy" jak to w praktyce wychodzi?

O firmie słów kilka - przez 2,5 roku nauczyłem się więcej niż u poprzedniego Państwowego pracodawcy, - zespół zgrany, jeżeli masz dylemat, nie jesteś czegoś pewny, wystarczy zapytać kolegów - pomogą rozwiązać problem, - możliwość rozwoju - jeżeli tylko masz chęci, - luźna atmosfera, - zarobki adekwatne do Twojego zaangażowania, - firma uczy analitycznego myślenia,

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Volen S.A. na stanowisko Specjalista do spraw uruchomień układów elektroenergetycznych? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Jeremi

Czy teraz firma rekrutuje? Jak przebiega rekrutacja i czy macie dobra atmosferę w pracy?

Lidia
@Jeremi

Jeżeli wciąż jesteś zainteresowany pracą w firmie Volen S.A. to prowadzi ona rekrutację poprzez swoją stronę internetową: http://volensa.eu/praca/ Niestety nie wiem jak przebiega proces rekrutacyjne, lecz może ktoś z użytkowników forum podzieli się tą informacją. Praca na jakim stanowisku Cię interesuje? Masz doświadczenie w branży?

Kierownik

O pracy w firmie w kilku słowach: - Realizowane są trudne technicznie tematy - Jeśli się angażujesz w powierzone zadania to i możesz liczyć na wsparcie zespołu i w trudniejszych momentach nie zostajesz sam. - Pracujemy w prywatnej firmie wiec mamy świadomość, że tak na prawdę pracujemy na siebie - Jeżeli się starasz to i prezes docenia przy wypłacie - Jeśli chcesz pracować na budowie to musisz się liczyć z delegacjami po całym kraju

inżynier

Słyszałem, że szukają inżynierów informatyków i automatyków. Jak pracuje się w tej firmie? Są jakieś bonifikaty czy tylko "goła pensja"?

Zostaw merytoryczną opinię o Volen S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Volen S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Volen S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volen S.A.?

Volen S.A.
  • Budowlana 5G