PRG LINTER S.A (Linter-Kwadro Sp.z o.o.)

Łęczna

Opinie o PRG LINTER S.A (Linter-Kwadro Sp.z o.o.)

łeczniak

Zatrudniajcie się do RGB biorą wszystkich pod lubelski

asd

Bardzo słabe wypłaty w grudniu .Ludzie zastanawiają się żeby zwalniać się bo lepiej na powierzchni zarobi.

Xyz

Jak sadzicie beda barburki w tym roku w linterze?

szarf

firma stabilna, rozwijajaca sie. z kasa roznie, raz dadza lepiej raz gorzej(zalezy na jakie roboty sie chodzi, chociaz nie tylko) ale pensje wydaje mi sie ze rosna caly czas. kartki podobno maja niebawem byc w stokrotce.

pisowiec

Ponoć mają być przyjęcia z Rg pod lubelski.

vvviiiikkkkkk

w carbonie placą wiecej

R

Z czego warto się przygotować idąc na rozmowę o prace do Linteru ?Chodzi mi jakie tematy są poruszane. Ma ktoś własne przeżycia? Nie chodzi mi tu o prace dołową na przodku etc. Pozdrawiam

sssss

Zwolnienia w firmie czas uciekać.

sssss

zarobki po psie

patriota

Jak się nic nie zmieni to odchodzę z tej firmy jak I wiekszość moich kolegów .Wiosna tuż tuż.

obserwator 2

Jak sytuacja w firmie wyglada ? Jakies przyjecia moga byc w najblizszym czasie ?

młody

Wie ktoś kiedy mogą być najbliższe przyjęcia? Pozdrawiam

Pracuś

Zła organizacja pracy, często brakuje wielu narzędzi i materiałów. Wypłaty bardzo różne, nowoprzyjęci czyli ci co pracują do 3 miesięcy biorą 1200-1300zł reszta 2200 do max 3000zł na rękę. Kartki żywnościowe do wykorzystania w beznadziejnym sklepie w którym nic nie ma. wędlina zaczyna się od 25zł za kg, cukier powyżej 5zł, napoje od 3zł w górę. Brak pieczywa i nabiału.

Kamil

Firma rozpoczęła swoją działalność w 2008 r. pod nazwą LINTER-KWADRO Sp. z o.o. świadcząc usługi dla górnictwa oraz w zakresie budownictwa. We wrześniu 2010 r. firma zmieniła nazwę na PRG LINTER Sp. z o.o., a pierwszego grudnia 2011 r. przekształciła się w spółkę akcyjną i jako PRG LINTER S.A. Obecna sytuacja na rynku pracy nie jest lekka. A jak wygląda to w tej spółce ? Jakie jest podejście do pracowników wewnątrz firmy?

Zostaw opinię o PRG LINTER S.A (Linter-Kwadro Sp.z o.o.) - Łęczna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRG LINTER S.A (Linter-Kwadro Sp.z o.o.)