PRG LINTER S.A (Linter-Kwadro Sp.z o.o.)

Opinie o PRG LINTER S.A (Linter-Kwadro Sp.z o.o.)

Oo

Zarobki marne tyle można spokojne zarobić gdzieś na górze. Robota ciężka i same roboty co oddaje Lw. Najgorsze jest to że ucinaja wypłaty i Barborki nie dali NIC Wstyd ani imprezy też nie było. NIE POLECAM.

TWARDY

Zarobki 2200-2800 max 3 tylko raz miałem praca ciężka niebezpieczna. Ale jak na kopalnij to nie w spółce. Barborki w tym roku nie dali ani 1zl (śmiech na sali) mam wrażenie że szukają chlopczykow do żelaza.

Nowoprzyjety

Jak wygląda obecnie sytuacja w linterze? Warto zmienić obecną spółkę na linter? Tam wyciągam 2200-2500 i zastanawiam się czy to ma sens?

Czarnuch

Witam, dostałem się właśnie do PRG linter bo słyszałem bardzo dobre opinie jeśli chodzi o wypłaty. Czy ktoś może mi powiedzieć jak to wygląda w tejże firmie? W jakich granicach oscylują wynagrodzenia za stanowiska robotnicze P/Z bez wykształcenia górniczego? Jakieś doświadczenie już mam. Na początek jak wiadomo same czarne dniówki. Czy pracownik razem z ubraniami i kaskiem dostaje również pas górniczy/przeciążeniowy? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

@Czarnuch 22.12.2018 14:00

A czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie poruszałeś interesujących Cię kwestii z rekruterem? Czy w ogłoszeniu o pracę nie było podanej stawki? Gdy rozpoczniesz pracę, daj proszę znać, jakie są Twoje wrażenia!

Czarnuch
@Barbara 22.12.2018 14:19

Zaproponowano mi na początek najniższą krajową ale wiadomo, że to tylko na umowie. Mnie interesuje jak wyglądają rzeczywiste wypłaty u ludzi którzy są na okresie probnym.

Barbara

Jest tu ktoś, kto w rzeczowy sposób odpowie na pytania użytkownika @Nowy? Jak wyglądają kwestie, które poruszył? Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę? Opiszcie swoje doświadczenia oraz aktualną sytuację w PRG Linter.

Barbara

@Nowy, myślę, że zarobki są zależne od wielu czynników, między innymi od doświadczenia. Czy masz już jakieś w tej branży? Może warto przesłać swoje CV i dowiedzieć się u źródła? @Nowy1, jakie aspekty, poza wynagrodzeniem, są dla Ciebie najbardziej istotne? Gdy postawisz konkretne pytania, innym użytkownikom będzie łatwiej Ci pomóc.

Nowy
@Barbara 08.08.2018 13:29

Interesuje mnie czy umowy są umowami o prace od pelnej stawki.Czy posiadacie bony żywnościowe. Nie mam doświadczenia dołowego.Jestem elektromonterem z 8 letnim stażem posiadającym uprawnienia SEP do 15kV.Pracuje jako elektryk i automatyk budowlany.Jestem po technikum elektronicznym. Pozdrawiam.

Nowy1

Ktoś pracuje w firmie na szczyglowicach? Jakieś opinie czy warto jak z kasą?

Nowy

Panowie jakie zarobki są dla elektromontera bez uprawnien pod ziemią?

Barbara

@Linterowiec, czy zdradzisz, jakie stanowisko piastujesz? Wspominasz o dobrych zarobkach, czy poza godziwą podstawą pracownicy otrzymują również premie bądź też mają dostęp do benefitów pozapłacowych? Czy zatrudnione osoby mają szansę na rozwój w strukturach przedsiębiorstwa? W jaki sposób oceniasz atmosferę panującą w PRG Linter? @Wiktor, czy jesteś pracownikiem firmy? Jakie jeszcze plusy, poza zarobkami, dostrzegasz?

Wiktor

Nawet jak jest ciężko ale są dobre pieniądze to spokojnie się pracuje!!

Linterowiec

Zarobki bardzo się poprawiły pracuje w przodku i zarabiam 4700zl na rękę wiadomo robota nie jest lekka ale jak na tą firmę to jest dobrze w lw nieraz tyle nie wezmą

Barbara

@Filip, podsyłam link z aktualnymi ofertami pracy: http://prglintersa.eu/praca/ Może znajdziesz coś dla siebie! Jeśli zdecydujesz się aplikować, napisz później kilka słów o procesie rekrutacji, bardzo przyda się to innym forumowiczom! Co jeszcze możecie powiedzieć na temat pracy w PRG LINTER S.A? Czy pracodawca zwraca koszta dojazdów, zapewnia szkolenia i niezbędne narzędzia pracy?

Filip

Czy może ktoś podpowiedzieć co słychać w firmie? Prowadzą może rekrutacje?

FNATF

Teraz jak były prezes lintera siedzi przy "korycie" lw.to bedą brali z lintera. Chodzą pogłoski że ok.150 osób złożyło wypowiedzenia. A jest tylu wszystkich? Hahaha

Co teraz dzieje się teraz w PRG LINTER S.A (Linter-Kwadro Sp.z o.o.)? Ostatni post zamieszczony został 10 dni temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tej firmie?

Stefan

Czy jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Xyz

Zarobki to kpina, za taką prace, to ochlap. Powinni sie wstydzić, w prownaniu z innymi miernota

łeczniak

Zatrudniajcie się do RGB biorą wszystkich pod lubelski

asd

Bardzo słabe wypłaty w grudniu .Ludzie zastanawiają się żeby zwalniać się bo lepiej na powierzchni zarobi.

Xyz

Jak sadzicie beda barburki w tym roku w linterze?

szarf

firma stabilna, rozwijajaca sie. z kasa roznie, raz dadza lepiej raz gorzej(zalezy na jakie roboty sie chodzi, chociaz nie tylko) ale pensje wydaje mi sie ze rosna caly czas. kartki podobno maja niebawem byc w stokrotce.

pisowiec

Ponoć mają być przyjęcia z Rg pod lubelski.

vvviiiikkkkkk

w carbonie placą wiecej

R

Z czego warto się przygotować idąc na rozmowę o prace do Linteru ?Chodzi mi jakie tematy są poruszane. Ma ktoś własne przeżycia? Nie chodzi mi tu o prace dołową na przodku etc. Pozdrawiam

sssss

Zwolnienia w firmie czas uciekać.

sssss

zarobki po psie

patriota

Jak się nic nie zmieni to odchodzę z tej firmy jak I wiekszość moich kolegów .Wiosna tuż tuż.

obserwator 2

Jak sytuacja w firmie wyglada ? Jakies przyjecia moga byc w najblizszym czasie ?

młody

Wie ktoś kiedy mogą być najbliższe przyjęcia? Pozdrawiam

Pracuś

Zła organizacja pracy, często brakuje wielu narzędzi i materiałów. Wypłaty bardzo różne, nowoprzyjęci czyli ci co pracują do 3 miesięcy biorą 1200-1300zł reszta 2200 do max 3000zł na rękę. Kartki żywnościowe do wykorzystania w beznadziejnym sklepie w którym nic nie ma. wędlina zaczyna się od 25zł za kg, cukier powyżej 5zł, napoje od 3zł w górę. Brak pieczywa i nabiału.

Zostaw opinię o PRG LINTER S.A (Linter-Kwadro Sp.z o.o.) - Łęczna

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRG LINTER S.A (Linter-Kwadro Sp.z o.o.)