PETRALANA S.A.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PETRALANA S.A.

kierowca Delta oraz koledzy Nowy wpis

Witam serdecznie Przeglądając opinie o firmach na , których się ładuję nigdy nie komentuję nic na internecie lecz przeglądając opinie tutaj natrafiłem na wpis o Jednym pracowniku ... A mianowicie ktoś o pseudonimie "kierowca bombowca" opisał pracownika z załadunków , to co ten ktoś pisze to jest prawdą ! Ja ładując np. co drugi dzień nie chciałem natrafić na upierdliwego krnąbrnego załadunkowego , który jest opisany poniżej ! Nie zdążyłem wyjść porządnie z kabiny a już było kamizelka , kask oraz buty myślę sobie przecież ja to wiem chłop ma taśmę w brzuchu jak przychodzi do pracy to puszcze autoRewers , ładuje pierwsze słupki na naczepę zrobił fotki dalej ładuje po czym ja wrzucam deski zamykam konnice przeciągam plandekę a tu owy załadunkowy przyjeżdża i wykrzykuje, że jak to jak on zdjęć nie zrobił i mam mu plandekę przesunąć do tyłu porażka życia. Kazdy z naszej firmy śmiał się z tego typa . Są ludzie i parapety zawsze się znajdzie ktoś ....Nie ładuje już tam Pozdrawiam serdecznie

P Nowy wpis
Kandydat

Czy szukają może Państwo kogos na wózek widłowy z doświadczeniem.

Ok Nowy wpis
@P

Tak ,możesz przynieść CV do ochrony

Artur Nowy wpis
Klient

Nie polecam firmy, po pierwsze windują ceny jak się im podoba. Po drugie na towar czekasz miesiącami. Mają w nosie klienta, oraz to, że on też ma terminy i zobowiązania. Firma do elewacji umówiona z rocznym wyprzedzeniem, zamówione rusztowanie i tylko wełna kupiona kilka miesięcy wcześniej, nie potrafi dojechać.

izolator

Jak sie robi we fabryce, to cza sie liczyć z tym, że produkcja idzie non-stop, ale nie kożdy to rozumie. Mi sie podobo najbardziej to, ze blisko mom.

Kierowca bombowca

Witam serdecznie jestem kierowcą TIRa więc wjeżdżając na zakład jestem również pracownikiem ;) A więc tak czekanie na załadunek to zależy od ilości aut , sam załadunek nie jest zły a najlepiej i najsprawniejszy jest na drugim magazynie (pozdrawiam serdecznie chłopaków z Elżbiety , którzy tam zawsze stacjonują) Na fabryce to zależy jak leży niekiedy czekałem 3 godziny , chłopaki również na fabryce są ok prócz jednego , który zawsze i od zawsze ma jakie pretensje jakieś ALE ;) ma głupie teksty czepia się a to tego a to tamtego bleeeeee.... JEŹDZI CZERWONYM wózkiem Linde zapewne wiadomo o kogo chodzi ma na imię (usunięte przez administratora) wiem ,że tak ma na imię bo na.papierach pisze imię nazwisko magazyniera...Więc proszę uważać na tego typa ...

Druga zmiana załadunki
@Kierowca bombowca

Niestety ale z kolegą z Linde jest taka sprawa że... , konfliktowy jest z kierowcami , ekipą z produkcji , ochroną , na logistyce ledwo go tolerują (jego zmiana jest wyjątkiem choć chyba nie do końca)generalnie chłopak jest do wywalenia ale nikt mu tego niepowie do dnia niespodzianki .... powodzenia fotografie .......

Kierowca bombowca

Jacek to Jacek

Tola
Kandydat

Witam. Mam pytanie odnośnie pracy w kadrach. Pojawiła się oferta na stanowisko specjalisty ds. kadr i płac. Na jakie warunki finansowe można liczyć ? Czy warto aplikować na to stanowisko ??

Alina
@Tola

Starają się pozyskać kogoś nowego, bo ludzie odchodzą. Pracownicy biurowi maja wypłaty na raty i opóźnienia do 3tyg. Wiele osób zwolniło się z tego powodu, nikt nie chce pracować za darmo, bo nie wie, kiedy dostanie pieniądze na które zapracował.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do PETRALANA S.A. odbywa się w siedzibie firmy?

Petrus
@Pytanie

Tak, odbywa się.

seb
@Petrus

Rozmowy są przez skype-a, z uwagi na covid-a, ja tak miałem, rozmiawiałem z dwoma paniami z działu rekrutacji, bardzo sympatycznymi, widać zalezy im na pozyskaniu ludzi dla firmy, bardzo ludzkie podejście.

Xyz

Może i jest smród,bród i ubóstwo ale naprawdę nie ma źle.

Awinkiwa

Gdyby nie praca w Petrze, to chyba bym nigdy nie zaczął swojej ścieżki zawodowej. Dobre na start, daje po (usunięte przez administratora) ale doświadczenie zebrałem i teraz pracuję na wyższym stanowisku. Oczywiście w innej firmie.

Kwant
@Awinkiwa

Ja tam trafiłem z Maka na Karbiu. Chwilę pobyłem i się zmyłem. nie bło źle, ale za granicą jakoś tak lepiej się pracuje :)

Osesek

Fajnie sie czyta te opinie. sa takie na zafajne lae są i fajne. Pracaowałem w Petrze krótk iczas i nie mam prblemu z tym miejscem. Mało wspomnien. to i małe nerwów :)

Happy

Cieszę się, że tutaj pracowałem. Co się nauczyłem, to moje. Co się nawkurzałem, to też moje. Było mimo wszystko spoko.

Łotefak
@Happy

Ooo, te wkurzanie zwłaszcza :) Bywało czasami nerwowo, ale bywało też momentami naprawdę spoko. Ciekawe, jak tam jest dzisiaj.

Opinia pracownika pracującego

Witam jestem pracownikiem tej firmy prawie od iluś lat, nie zdażyło się nie dostać wypłaty może dlatego, że nie jestem z biura czy też kierownikiem w tej firmie... Pracują w petralanie bardzo fajne pogodne miłe osoby , począwszy od majstrów zmianowych pakowaczy piecowych liniowych lachenowych i wozkowych z hali kończąc na chłopakach z załadunków oraz kierownikach z sekcji logistycznej zaladunki każdy pisze kto się zwolnił a nie piszą osoby które pracują...

@Opinia pracownika pracującego

Bardzo kolorowo to przedstawiłeś :) A tak serio, odejmując cały ten miód bywają łyżki dziegciu, bo to nie jest super idealna praca z idealnymi zarobkami, ale na szczęście są wypłacalni, co w dobie dzisiejszych wydarzeń związanych z covidem nie zawsze jest pewnikiem.

Kawalarz
@Opinia pracownika pracującego

Ja się pod tym podpisuję z jednym ale – to nie jest cudowna praca, ale naprawdę, dniówka szybko zlatuje i potem nie pamiętasz, że byłeś w robocie. Cooollll

Pracyjacy
@Nie odszedłem

Zdarzają się przypadki nienormalne jak ludzi ale większość jest normalnych Chyba że ty jesteś jakiś nienormalny

@Pracyjacy

Jestem absolutnie nienormalny – to fakt. I całkiem nawet lubię swoją pracę – to nienormalne, wiem. Jeśli mi się przestanie coś podobać to po prostu robotę zmienię, a nie będę narzekał po internetach na to, jak mi jest źle, jaka firma jest be i tak dalej. Szkoda nerwów na coś takiego.

Miki
@Nie odszedłem

Hahahaah wypłacalni... Chyba na swoje konta.. Długi jak pasy startowe.

Samollllocik
@Miki

To rozbieg po tym pasie, start i wylatuj z firmy :) Ale znając życie, pewnie tego nie zrobisz, tylko będziesz dłubał w necie jaka to firma be, ale kaskę przytulisz :)

Dembele
@Nie odszedłem

A o jaki ci miód chodzi? Robi się już tam 4 lata i jakoś nie mam problemu z ludźmi żeby pogadać normalnie więc o jakim miodzio piszesz? A jak to nie jest idealna praca dla ciebie to ja zmień kto ci broni?

@Dembele

Chyba źle mnie zrozumiałeś :D Gdyby mi było źle, to bym odszedł. To, że nie jestem super mega zadowolony to nie znaczy, że jestem niezadowolony. To takie wiesz – może być, praca jak każda inna :)

Andrzej
@Opinia pracownika pracującego

Patrz, ile tutaj uzbierałeś negatywnych minek :) Pewnie od bumelantów i leni. Zgadzam się z Tobą, natomiast nie jest tak super różowo oczywiście, ale da się żyć.

Pozytywka

Pozytywni ludzie, pozytywne miejsce pracy, pozytywne otoczenie. Dobra. Z tym ostatnim żartowałam :) Ale ogółem jest pozytywnie.

Jagoda
Kandydat

Jakie warunki pracy tutaj sa? Wynagrodzenie np na produkcji albo w biurze? Wypłacalność? Jaka umowa wogole?

Ile zarabia pracownik produkcyjny na start a ile ze stażem ?

Lolo

Offline górą ???? 3500zł zawsze jest

Namysło
@Lolo

Za dwa miesiące chyba.

Hehe
@Namysło

O pani Kingusia się odezwała nie chciało się nosić teczki a teraz trzeba nosić pałeczki

Lokdołn
Klient

Znów nas wszystkich zamykają więc liczę, że Petralana będzie pomagać jeszcze większej ilości seniorom, bo im się ta pomoc na pewno przyda.

Quasimodo

Dobrze było tam kiedyś popracować. JAk mogę to polecam każdemu, choć minęło już parę ładnych lat.

Polecajka

Polecam każdemu, kto ma problem ze znalezieniem pracy. Rekrutacja nie jest ciężka, praca później też nie. Zarobki takie sobie, ale lepsze to, niż nic.

Zostaw merytoryczną opinię o PETRALANA S.A. - Bytom

PETRALANA S.A.