PETRALANA S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PETRALANA S.A.

jupek

Polecam każdemu tą pracę na początek i na ewentualne przejście.

delfin
@jupek

Pracuje tam już dwa lata i nie narzekam. Z pieniędzmi nigdy się nie spóźnili i jestem dobrze traktowany. Wydaje mi się, że to wszystko zależy od podejścia pracowików.

Porażka, jedna poważniejsza awaria i już redukcja etatów. Ludzi już przed awarią brakowało a oni teraz jeszcze zwalniają. Jak i tak mają problem z pozyskaniem nowych za tą śmieszną stawkę

Ktosiek

To jest to, zgadzam się w 100%. Porażka :/

Wernon

Hmm, ciekawa opinia. To trochę dziwne podejście, bo przecież awarie sie zdarzaja nawet dobrych maszyn. PS. jestem nadal kandydatem, ale zapominalm, ze trzeba to wybrac przy statusie :P

antoni

nie bywało znowu tak źle. było git

rrrrrr
@antoni

zawsze traktowali mnie dobrze, zarobki byly zadowalajace, a atmosfera taka se. duzo do poprawy, ale na pierwsza prace polecam

Teo

Dla mnie ok

Pracownik Biurowy

Rozmowa z dwoma paniami trwała nieco ponad 40 minut. Atmosfera przyjemna, bez napięć. Trochę o poprzednich doświadczeniach zawodowych, pytania o cechy i co zyska firma zatrudniając akurat mnie. Podkreślone zostało, że jeden z prezesów to bardzo nerwowy człowiek, że praca polega także na robieniu kawy i kserowaniu dokumentów. Zweryfikowana została także znajomość wymaganego języka. Pomimo informacji o feedbacku nie otrzymałam go więc raczej i pracy również nie. Rozmowa raczej nijaka. Jednej z pań niestety nie udało się ukryć zaskoczenia po usłyszeniu odpowiedzi dotyczącej oczekiwanych zarobków. ;)

Cechy pracownika; reakcja na stres i moje ulubione na każdej rozmowie - dlaczego akurat ta firma.

YZ

Praca do najlżejszych nie należy, warunki nie są zbyt dobre, a płaca bardzo niska. Zdecydowanie nie jest to praca na dłuższą metę.

Rytek
@YZ

Zdanie ekspertów są podzielone jak widzę, ale mnie się tam dobrze pracuje.

Weniek
@Rytek

mnie tez sie tam dobrze pracuje, pensja jest ok.

XYZ
@Rytek

Nie trzeba być ekspertem, żeby dojść do takich wniosków. Wystarczy być pracownikiem ;)

Łucja
@XYZ

Nie uważasz pracowników tutaj za ekspertów w swoim fachu? A który dział pod względem warunków jest uznawany za najlepszy? Pytam, bo do działu zakupów szukają i się zastanawiam

Produkcja

Ktoś nagania tymi komentarzami. Przecież to zwykła reklama pisana przez jedną osobę na tyle mało inteligentną, że pisze wiele podobnych komentarzy jednego dnia. Praca ciężka w warunkach bardzo dużego zapylenia i wysokiej temperatury zwłaszcza latem zimą na hali jest jak na placu. Dział BHP tylko po to żeby urwać ci premię za nienoszenie czpki. Wypłata raczej na czas, wysokość zależy od premii a z tą różnie bywa.

???
@Produkcja

No coś w tym jest jak się dobrze poczyta te wszystkie komentarze to wygląda jakby pisała to jedna osoba.

Zbychu

Duży problem tej firmy to to, że często podejmowane są nieracjonalne decyzje o zwolnieniach lub nieprzedłużaniu umów. Jeśli ktoś zwalnia się, by pracować w Petralanie, musi się liczyć z takim ryzykiem, niezależnie od tego ile daje z siebie. Lecą wózkowi, operatorzy, mechanicy, pomocnicy piecowych. Poziom zarządzania pracownokami jest w tej firmie żenujący.

Ktosiek Cosiek
@Zbychu

Zgadzam się, często wystawiane są ogłoszenia o pracę, duża rotacja pracowników.

podziekowal

poczytałem opinie, zobaczyłem składowiska nie sprzedającego się towaru wystającego po za ogrodzenie na przeciwko mc i zapomniałem o ofertach z petralanay bo szkoda tracić czas i psuć sobie cv :)

Bytom
@podziekowal

A co robi ogromny zwał nie sprzedawalnej wełny na terenie koksowni przecież to zagraża ludziom za niedługo z tej góry gdzie leżą tony wełny będzie nią pylić a ludzie będą to wdychać

@petralana
@Bytom

Przecież wełna będzie pylić po całej okolicy a wdychanie jej jest mega zagrożeniem dla zdrowia a nawet życia ludzi.

XYZ
@podziekowal

Zgadzam się, szkoda czasu.

Zwierz

Praca taka sobie, płaca niska jak na dzisiejsze czasy.

Negatw

Rewelacji nie ma, płaca kiepska, zdecydowanie praca na chwilę.

Mambro

Zmiany są dobre, a ja zmieniłem swoją niefajną pracę na pracę w petralanie i poki co jestem zadowolony.

yhym
@Mambro

witam cie na pokladzie drogi kolego nieznajomy. niech ci sie pracuje zacnie

Pieron

Bywało lepiej, ale nie ma też najgorzej.

Fran

Jasny gwint, ale opinie. Widzę, że są one grubo podzielone. Pracowałem tam kilka lat i było okej. Więc nie wiem o co poniektórym chodzi.

Gutek

Gdybym się nie pochorował i nie poszedł na rentę, nadal bym tam pracował. Firma godna polecenia.

yyy
@Gutek

Ja też polecam, pracuje tam od dwóch lat i jest czadowo

Łucja
@yyy

na dwa lata to faktycznie już jakiś staż. to jakieś przywileje tworzy tutaj jak ma się więcej lat pracy za sobą?

Henio

Nigdy nie pracowałem w tak dobrej firmie. Fajna atmosfera, wszyscy wyrozumiali i pensja na czas. W poprzedniej nie było ani jednej z tych rzeczy.

Jula
@Henio

Też miałam pecha w poprzedniej, ale przychodząc do Petry zmieniło się to.

gburek
@Jula

ja od poczatku pracuje i nie narzekam nigdy na petre

Baśka

Pracowałam tam rok temu i nigdy nie narzekalam

omar
@Baśka

jest superowo tam.

plusik

polecam, jest git i super. atmosfera na plus

Nutka

Widzę, że niektórym się dobrze pracuje, niektórym źle, ale ja chyba jednak spróbuję ;)

pracownik petry
@Nutka

zapraszamy, z nami się nie zawiedziesz

tymon
@Nutka

polecam, warto

rymek
@tymon

ja nigdy nie narzekalem, wiec na pewno warto

kolorz

lepszej pracy w zyciu nie mialem. dobre to na start! polecam

Amadi
@kolorz

rowniez polecajka!

agnes
@kolorz

ja tez nie narzekam, pracuje sobie za biurkiem, pensja tez ok

serducho

mega, mega polecam z całego serducha!

krycha
@serducho

Jaki entuzjam :P Nie no, też polecam, lubię prace w Petralanie

muter
@krycha

bardzo lubie w tym miejscu pracowac, naprawde warto tutaj sprobowac i przekonac sie samemu jak jest

Zostaw merytoryczną opinię o PETRALANA S.A. - Bytom

• Jak się pracuje w PETRALANA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PETRALANA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 253.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PETRALANA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 131 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PETRALANA S.A.?

Kandydaci do pracy w PETRALANA S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PETRALANA S.A.