Opinie o MR Bogdanka Sp. z o.o. w Bogdanka

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie MR Bogdanka Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MR Bogdanka Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MR Bogdanka Sp. z o.o. w Bogdanka

DziadekWladek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Witajcie. Serio jest tak źle jak piszecie? Jak teraz wyglądają stawki? Jak godzinowo wypadają zmiany? 6-14, 14-22? Dostajecie to co pod LW czyli jakieś Barbórki, 13 pensje? Jak wygląda praca u Was na spawalni? Sprzęt jest w miarę dobry? Dają środki ochrony indywidualnej typu fartuchy, rękawy czy też maseczki przeciwpyłowe? Na jakich przyłbicach pracujecie?

Administrator Nowy wpis

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Mechanik Lotniczy prowadzona przez firmę MR Bogdanka Sp. z o.o.. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

Nick Nowy wpis

Dajcie sobie spokój z tą firmą. Warunki pracy fatalne. Mądre głowy tylko myślą jak tu premie uciąć, ciągla rekrutacja coś o tym świadczy. Deficyt pracowników, nowi przychodzą na kilka miesięcy i odchodzą. Nie myślcie broń Boże że jak na terenie kopalni to będzie ok. Nie będzie! To że ta sama grupa kapitałowa to Nic nie znaczy

Kajtek Nowy wpis

Na hali zimno w lecie gorąco zadymienie duze bo wentylacja nie działa, bramy pootwierane muszą wietrzyć

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MR Bogdanka Sp. z o.o. na stanowisko Malarz Konstrukcji Stalowych bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Olo

Witam jak wygląda rekrutacja w firmie MRB ? I jak z zarobkami?

Takisam
@Olo

Najpierw jakiś test potem rozmowa z kierownikuem i rozmowa z chyba dyrektorem. Z doświadczeniem chłop dostanie 3000 _ 3500 tys na łapę i obietnice o podwyżce.....ha ha ha

Olo
@Takisam

Byłem na rozmowie 3 tys. z premią....

Co jaki okres czasu w MR Bogdanka Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Po 10latach

Zbyszek

Podwyżkę? Oni nie znają takiego słowa.

Jakie narzędzia pracy zapewnia MR Bogdanka Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Salceson

Tak nawet 2 telefony dostaniesz

Krzysztof
@Salceson

Nie wiem po co takie docinki ;) Normalne pytanie, niektórzy chcieliby przeczytać jak to naprawdę wygląda, a tymczasem jedyne co można dostać to twoja prześmiewcza odpowiedź...

Magda

To po 3 miesiącu stawka w górę ?

@Magda

Nie ma takiej opcji jedynie podczas rozmowy obiecuje a później cisza

@Magda

Nawet po roku możesz nie dostać złotówki więcej :) Super firma haha

Jakie są warunki zatrudnienia w MR Bogdanka Sp. z o.o.?

Daj sobie spokój z tą firmą wyzysk i nic więcej szkoda nerwów na nich

Balon

Nie składaj tam aplikacji, szkoda czasu na ta firmę. „Płaca” bo ciężko to nazwać wypłata, bardziej jałmużną a wymagają norm wyśrubowanych w kosmos. Daj spokój sobie :)

Franek

Dobre klon rudy, który ten z góry? Czy z dołu???? Hahaha. Firma śmiech i tyle w temacie.

klonJEŚLI CHODZI O TEGO PANA

FIRMA szacunku do ludzi nie ma i to co mówią podczas przyjęcia do pracy (kartki i że po 3 miesiącach stawka pójdzie w górę to czysta bzdura pana dyr.SZ)Jesli chodzi o tego pana SZ.to ewenement w skali światowej pracowników ma za nic arogancja w stosunku do pracownika to u niego norma.

Aleksander
@klonJEŚLI CHODZI O TEGO PANA

Piszesz, że na rozmowie kwalifikacyjnej uzgodniłeś, że po okresie próbnym dostaniesz podwyżkę. Jeżeli pracodawca nie wywiązał się z obietnicy spróbuj negocjować warunki kontraktu, tak żeby wynagrodzenie było korzystniejsze. Co o tym myślisz?

@klon rudy????????
@Aleksander

O ciekawy wpis???? Buahahaha. Kierownictwo zaczęło odpisywać????? Bo wiem że uważnie czytają wszystkie komentarze.(usunięte przez administratora)

Czy w MR Bogdanka zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Yty

Są zawierane umowy próbne a zlecenie to nwm. Ogólnie nie polecam tej firmy, mąż tam pracował i się w końcu zwolnił a miał już umowę na stałe i wcale nam nie szkoda. Straszny wyzysk a po drugie to był w brygadzie u Le..aka. Len..k gania wszystkich pracowników, Szys..a zakazał robić jakiś ranking pracowników. Na koniec miesiąca każdy pracownik jest podsumowany jakaś dziwna punktacja jak w szkole dostają oceny. Później na koniec roku pan szysz.a zabiera premie roczna. A kasa miesięczna???? To już wam powiem 2500 na rękę i z czego tu utrzymać rodzinę????? Śmiech. PREMIE ROCZNE NIEKTÓRZY DOSTALI PO 200 ZŁ. (usunięte przez administratora) Z TEGO RUDEGO. Niech sobie (usunięte przez administratora) podetra ta kasą.

@pytanie
@Yty

Akurat ta brygada od zawsze miała najgorzej przewa...e. Lepper ma zapędy kierownicze to musi wykazywać się. Współczujemy wam chłopaki i jesteśmy z wami. Bogdankowcy.

@pytanie
@@pytanie

A ciekawe co na to Inspekcja Pracy? Przecież to mobbing!!! W żadnej Spółce się tak nie dzieje tylko u was. Dlatego ludzie z tamtąd uciekają.

Ktoś
@@pytanie

Inspekcja pracy powinna się tym zająć ale najwidoczniej boją się tego zgłosić. Sama temp. Na hali nie ma wymagań w zimę spada poniżej 18 stopni a w lato przekracza 30 a w trakcie spawania to pewnie ciało pracownika bardziej się nagrzewa. Warunki szkodliwe dla zdrowia pył unoszący się w powietrzu, wentylacja która nic nie daje. Chłopaki mają coraz gorzej nie polecam tej firmy nie dziwię się że każdy się zwalnia

Balon

Zero szacunku do pracownika ze strony zarządu, najniższa krajowa na start i 0 premii przez 3 miesiące. Po 3 miesiącach normalnie przepracowanych nie można liczyć na zasną podwyżkę, warunki tragiczne, wentylacja która nie działa jak trzeba, na hali zimno trzeba być ciepło ubranym. Zarobki rzędu 2500zl, brak możliwości robienia weekendów, gdy jest więcej roboty na weekendy przychodzą tylko wybrane osoby. Firma tragiczna, nie polecam pracy w tym zakładzie.

Nerwus

To co się dzieje w tej firmie to jakaś masakra. U Lennego jeden wielki mobbing, gania chłopaków wyzywa zero szacunku do człowieka kierownik wszystko wie i nie reaguje bo mu to pasuje że ktoś za niego ludzi gania do roboty. prawdziwa komuna. Następny problem to zamówienia większość rzeczy idzie z alliexpresu (usunięte przez administratora) takie że szok. Na każdym stanowisku pracy warunki szkodliwe ale dla pracownia brak szkodliwego porażka. Ogólnie to inspekcja pracy powinna się tym zajac. Nie polecam tej firmy szkoda nerwów i zdrowia

jan

Zarobki tragedia 14.30zł brutto na godzinę, nie dajcie się nabrać na premie które zabierają bez powodów, brak możliwości przejścia pod główną kopalnię bogdankę, jedyny plus to atmosfera pracy i pracownicy. Nie polecam!

Yty
@jan

To wszystko prawda.

Powiedzcie na jakie benefity można liczyć w firmie? Czy w ogóle potrzebują teraz nowych pracowników?

Wieszkto

Pracowałem 8miesiecy , relacje między pracownikami na + , Kierownik ciągle zwiększający normy których nie da się wyrobic i ucinanie premii za brak normy , wypłata z 2sob w granicach 2250. Żenada na te warunki jak na spawacza , nie polecam.

Dośwaidczony

Tragedia, jedna wielka tragedia. Zarobki na poziomie 1500/1700zł na rękę. Obiecują nie wiadomo co a potem nici. W hali na górze okropne zadymienie. Nie ma w ogóle wyciągów nad spawaczami. W budynku komuna a szatnie to pożal się panie. Odradzam pracę w tej firmie

Van damme
@Dośwaidczony

Jak koledzy opiniujecie MR ?

Zostaw merytoryczną opinię o MR Bogdanka Sp. z o.o. - Bogdanka

• Jak się pracuje w MR Bogdanka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MR Bogdanka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

MR Bogdanka Sp. z o.o.