Grupa Carbon

Łęczna

Grupa Carbon

Opinie o Grupa Carbon

WTF

To samo się dzieje co w kobudzie. Też obiecywali.

Nwe
@WTF 19.10.2018 20:26

I taka sama przyszłość jest przed tą spółką

Hejo

Nie dajcie się nabrać na durne gadanie typu "w Carbonie podobno dobrze płacą" bo to guzik prawda,słaba spółka Panowie!

Pablo

Co niektórym trzeba ,,pierze " przetrzepać i to solidnie sie im należy, pan N też niech sie ogląda za siebie , a prokurent tym bardziej łęczyńska (usunięte przez administratora) Cała prawda....

Miljusz
@Pablo 10.10.2018 22:08

Racja Pablo! Dno i wodorosty

Bogdan

Tutek ze mną zrobili to samo przechodzę do prg Gliwic to prawda z tymi zarobkami i d awają kartki po 25 ze ta warto iść

Maciek

To jest prawda zarobki lipa Max 2700zł w przodku a 1900 na gumie trzeba szukać innej firmy dajcie cynka która ponoć w PRGGliwice super płacą nawet 7000zł jak są metry kolega tam przeszedł i se chwali najlepiej cała brygada przodkowa źeby poszła

Tutek

ŻENADA! różnice w zarobkach na tej samej robocie md pracownikami kilkaset złotych! slabe zarobki,ludzie z którymi nei mozna się dogadac (biuro)

Pavlan

Słabe zarobki,dużo wypadków,z nikim tam nie można się dogadać w razie jakiegoś problemu.... 1/10....

Andreas
@Pavlan 03.07.2018 06:43

I to jest prawda świńskie gorole won do Lublina tan robić gnoj na rynku pracy jesteście tu bardzo niemile widziani na śląsku

Pavlan
@Andreas 04.07.2018 00:10

Chodzi tu o kopalnię na Lubelszczyźnie, barani łbie :)

Tom
@Pavlan 03.07.2018 06:43

Carbon to najsłabsza firma w której pracowałem.

Xora

Na jakich kopalniach Grupa Carbon ma roboty?

Piter
@Xora 01.06.2018 13:54

Budryka Pniówek i Bogdanka

Eeee

Witam jak sytuacja w carbonie?Opłaca się tam iść?

K.
@Eeee 17.07.2018 13:52

Zależy jak dla kogo. Każdy ma inne zdanie o pracy w Carbonie.Póki nie zaczniesz pracy nie ocenisz jak naprawdę jest,zdania są podzielone.

...
@Eeee 17.07.2018 13:52

(usunięte przez administratora) tak jak w kobudzie maja kasę, a pozostali szkoda gadać...

Enriko
@K. 17.07.2018 18:43

Nie opłaca się, za 3 tys max. To znajdziesz coś innego na powierzchni bez problemu

Agata

@A..., masz jeszcze jakieś informacje o pracy w Carbon? Czy wiesz, dlaczego pracodawca nie chciał przedłużyć umowy zatrudnionym osobom? Na jaki okres jest ona zawierana? @Świeży, czy aplikowałeś do firmy? Może ktoś już się z Tobą kontaktował? Napisz proszę o swoich początkowych wrażeniach.

A...
@Agata 15.05.2018 17:52

Tego to nie wiem czemu umowy nie zostały przedłużone. Carbon cały czas przyjmuję ludzi więc pewnie jakiś powód był.

@Agata 15.05.2018 17:52

Bo chłopaki z kobudu zaczeli upominać się o podwyżki-pewnie.

P.
@FNAF 27.05.2018 21:54

Czleniu a ty tylko o jednym, o kobudzie. Zastanów się co ty piszesz bo carbon jest też na Śląsku i na Śląsku tak się stało a nie na tej waszej Bogdance. Wy tylko o jednym jak wam żal (usunięte przez administratora) ściska to wogule nie komentujcie. A wy tylko o jednym. KOBUD KOBUD i KOBUD

Xora

Na jakich kopalniach Grupa Carbon ma roboty?

Świeży

Witam, powie mi ktoś jak z zarobkami na pniówku dla ludzi bez doświadczenia? Robota będzie jeszcze długo na lata, czy nie za bardzo?

Picza
@Świeży 14.05.2018 21:42

Pierwsza wypłata 1900 druga 2700 więc myślę że ok

Tulim

Chodzi mi o ten przodek z linterem na bogdance!

A...
@Tulim 08.05.2018 01:09

Komuś podobno nie przedłużyli,wiem o dwóch osobach

Tulim

Siemanko panowie to prawda ze chlopakom co byli na przodku nie przedłuzyli umów ...duzo osób wywalili wiecie cos na ten temat.pzdr

Agata

@FNAF, przed dodaniem komentarza zapoznaj się z treścią regulaminu serwisu. To nie jest miejsce na takie uwagi, ani prywatne dyskusje. Portal ma służyć pomocą osobom poszukującym pracy. Jeśli posiadacie informacje na temat firmy, wysokości wynagrodzenia, rodzaju umowy- zapraszam was do wyrażenia swojej opinii.

anonymous

I co tam w Carbonie bryndza?:-)

@anonymous 20.04.2018 12:45

Napewno. Ale dostali naklejki na karty hahaha

FIKI MIKI77

kiedy to sie skonczy ciagła nagonka ciśniecie z robota ze mozna ducha wyzionąć .MŁODZI LUDZIE PRZYCHODZA I ODCHODZĄ BO KTO WYTRZYMA TAKIE TEMPO

lolo888

moze byc ludzie po przechodza to zaczna płacic słabo... ,kurde zeby tu w okolicy był jeszcze jakis zakład pracy a tu brak..trzeba dzwigac złom ,pozdrawiam

BTG

Poszukiwani pracownicy DO PRACY-,posiadamy długoletnie kontrakty- górnicy, elektrycy, ślusarze , praca w ramach umowy o pracę, gwarancja wypłaty pensji, Wysokie Premie za wykony, świadczenia pracownicze , możliwość awansu, Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu ,wysłania CV sekretariat@bumech.pl 32-789-38-66

deltas
@BTG 26.03.2018 06:47

bouhahahahaha

@BTG 26.03.2018 06:47

Jakie awanse? Chyba z robót po tyłach na knefel. Hahaha

rgb

Panowie potrzebuje informacji na temat firmy jakie warunki pracy i na jakie wyplaaty mozna liczyc ?

@rgb 25.03.2018 16:49

Z wypłatami będzie coraz gorzej, firma na kredycie i chyba żaden bank nie udzieli już kredytu....Ale jak nie sprawdzisz to się nie przekonasz...

maly
@FNAF 26.03.2018 13:58

A jaka firma nie jedzie teraz na kredycie?

@maly 27.03.2018 07:25

napewno nie na takim jak twoja obecna firma

@anonymous 27.03.2018 08:01

Skoro nie pracujesz w tej firmie to won z tego forum

@Lysy 28.03.2018 14:15

2,50 dostaniesz placku za dodatkowy komentarz. haha

Lysy

kasa ok lepiej niż w kobudzie a z reszta nie ma sensu czytać tych komentarzy

@Lysy 13.03.2018 10:33

Lepsza bo dostajesz kase za pisanie pozytywnych komentarzy, a dużo ich nasmarowałeś już

nick

piniendze...piniendze

Apoloniusz
@Lysy 13.03.2018 10:33

Chopy flapsa dali teraz wczesniej niż ostatnio...

@Apoloniusz 15.03.2018 20:08

Czopy z kobudu trzeba dodać.

@Apoloniusz 15.03.2018 20:08

fnaf Pie...y analfabeto

@anonymous 16.03.2018 16:25

Ty...

grzegorz

Panowie jaka kasa w carbonie w tym miesiacu?ile za flapsy? jak atmosfera? Zastanawiam sie nad powrotem na kopalnie a slyszalem że ze spolek tylko carbon w miare placi.

Ggg

Kobieta w tesco mowila ze jeszcze za tamten miesiac carbon nie zaplacil tesco .lipa

wiem
@Ggg 17.02.2018 01:08

A baba na targu mówiła, żeś (usunięte przez administratora)

anonymous

carbon carbon roboty zapinane wypadki coraz czesciej. .

Mm
@anonymous 27.01.2018 18:19

Jak często zdarzają się wypadki przy pracy w Carbonie? Jakiego rodzaju urazy odnotowano?

prawda
@Mm 22.02.2018 14:05

Jeden wlazł w (usunięte przez administratora) i nie wylazł.

Carboniak

A oddział Budryk to masakra metry robią jak stare baby niema kto robić brak ludzi to i metrów brak to wypłaty jak baba na Kasie w biedrnoce to koniec wielkiego imperium Grupy Carbon czas się zwijać z śląska

ktoś
@Carboniak 13.03.2018 00:37

Dobrze, że to nieTy o tym decydujesz.

wqrw

Wypłata w poniedziałek...

Ocet
@wqrw 08.03.2018 17:59

Jest to niezgodne z umową...

P.p.
@Ocet 08.03.2018 22:19

I dlatego dzisiaj przelali.

Ha ha ha ha ha

Mike
@wqrw 08.03.2018 17:59

Wszyscy dostaną wtedy kiedy trzeba a Ty we wtorek!

mamlas

tak zobaczysz wypłatę jak świnia niebo 12 będą czas się pakować firma pada na pysk

NICK 1234
@mamlas 09.03.2018 16:15

!!!!!! WYPŁATA JEST!!!!! CARBON I PRG CARBON!!!!

P.p.
@mamlas 09.03.2018 16:15

Sam się pakuj, jak tobie nie pasuje i zamętu nie rób

Nickolas
@mamlas 09.03.2018 16:15

Już Cie nie ma! Sam na pysk padasz cwaniaczku. Kto Ci płaci?

Carbon

Odział Pniówek masakra z wyplatami bo prezes kazał ciąć to tną już nie mogą nawet robot obłożyć bo ludzie na L4 pouciekali za te wypłaty

@

Przecież wypłata już jest to o co wam chodzi,piep.....e głupot. Zamęt robicie i nic więcej

Xxx

Beda wyplaty czy nie

@Xxx 09.03.2018 11:08

Wypłata 12 śmieszne jest to wszystko

Zostaw opinię o Grupa Carbon - Łęczna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Carbon