Opinie o Grupa Carbon w Łęczna

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa Carbon. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Carbon o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Carbon w Łęczna

Rogal

nadal szukają do tych samych kopalni i na te same stanowiska co wcześniej, czy zaszły jakieś zmiany w temacie?

Lennek
@Rogal

No to co na stronie przecież...

oli
@Rogal

Co kazało ci myśleć, że szukają do innych kopalni niż te co ogłoszone na stronie..

boli
@oli

Zejdże z niego

oli
@boli

To nie miało być chamskie, ani nic, po prostu z ciekawości

boli
@oli

No miłe też nie było :D

RIck
@boli

A dejcież spokój, ta dyskusja jest bez sensu i nic nie wnosi, powiedzcie coś przydatnego, a nie

Naka

Szczęść Boże wszystkim, nie wiem czy do dobrej firmy pisze, ale wyslalem cv i ide na rozmowe na Szczyglowice. Chciqlbym sie dowiedziec jakie zarobki na poczatek (rok doświadczenia na czeskiej kopalni). Czy jest umowa o prace. Czym zajmuje sie firma

Kana
@Naka

Nikt nie odpowie?

Miki
@Kana

Zależy na jakim stanowisku brak barborki na święta po 300

ZAhary

Oferty sie nie zmieniją, o co chodzi? Strona jest nieaktualizowana czy jest taka rotacja? Na jakie konkretnie stanowiska są szukani pracownicy?

Wesołych

Wszystkiego dobrego na Święta i w Nowym Roku Panowie!

Firma Grupa Carbon poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Kammo

Spóźnione, ale wzajemnie

...
@Kammo

Czemu usunęli życzenia na Barbórkę???

tokaj
@...

może nie świętują :p

Mlion

Na święta premii ma nie być, premia roczna w maju czyli premia za półtorej roku carbonie dokąd zamierzasz?

@Mlion

Bo mowa byla o jakis przelewie po 300zl na karty biedronkowe ale moze to bujda

J&P
@Mlion

Wywiesili ogłoszenia, że 20.12.2019 mają być przelewy. Ile? To się okaże. Widać że na górze coś kasy zostało to przed świętami dadzą.

@J&P

Dzieki za informacje

lili98

aż taka lipa????

Kozioł

Wypłaty nie najgorsze. Pewnie siedziałeś na rewirze to co się dziwisz. Nikt za ciebie nie będzie j38ał

Tolek

Czy będę cos płacić na święta czy i to juz zabrali ktos cos wie?

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Grupa Carbon?

bezo

normalne

Juli

Są wymienione stanowiska i 3 kopalnie to na wszystkie szukają na te stanowiska czy kogo gdzie?

szadow
@Juli

pierwsza opcja, wydaje mi sie

kass

@robo

Tak

Roman
@Rogal

Masz rację, widziałem na stronie firmy, że szukają nie tylko elektryków, ale też górników, mechaników i sztygarów. Pracodawca oferuje możliwość rozwoju, kształcenia, awansów oraz prezentowania własnych pomysłów. Czy mógłbyś napisać na jakim poziomie jest wynagrodzenie i czy firma stosuje system premiowania pracowników?

@Roman

To wynagrodzenie to na jakim stanowisku? Wtedy może będę mógł podać widełki. Są dodatki w zależności od ilości dniówek, za uprawnienia, w okolicy świąt i ogólne premie i nagrody

Caleb
@Rogal

jest dodatek szkodliwy, specjalny, sanitariusza i strzałowy np

jedes
@Rogal

wynagrodzenie jest bardzo przyzwoite, można zarobić

Miras

Pany ile kasy można zarobić w tej firmie z dwoma weekendami? Jaka atmosfera panuje na budryku? I ile emerytów pracuje w firmie?

Toster
@Miras

a czy to istotne, ta liczba emerytów w firmie?

Roman

Hej. Wiecie może czy są przyjęcia na kopalnie w jastrzębiu? A jeśli tak to czy przyjmują ludzi bez doświadczenia? D

NICK
@Roman

co do przyjęć, to na stronie masz napisane do jakich przyjmują, nie pamiętam już konkretnie gdzie, ale bez doświadczenia też można, wiadomo, ze lepiej mieć, ale nie jest to jakieś bardzo konieczne

Belon

Bogdanka to tak średnio w okolicach Jastrzębia...Pniówek najbliżej

Belon

Ah, okej, pytanie było o Jastrzębie, to się zasugerowałem

Jakie wymagania należy spełnić, aby dołączyć do grona pracowników?

Rio

wymagania są wyszczególnione w ofertach, w zależności od stanowiska

daro

baranie glupi przeciez w carbonie ze swietami mozna zarobic 7 tysiecy a bez 4500 chociaz nawet wiecej bralem.

nick
@daro

no to nieźle!

pf

Ja na ten przykład, i co???

pf
@daro

no właśnie dobre warunki są, a niektórzy to tylko narzekać by umieli

Miras

Bemben

Na jaki premie można liczyć i jakie zarobki na Knurowie

Panowie ile w tej firmie zarabiają ślusarze?

Wit
@Michał

duże są widełki z tego co wiem, ale trochę powyżej 3 na pewno

Leszek

Każdy zarabia tyle ile zapracuje i jak bardzo odpowiedzialną ma pracę, ja nie narzekam!

gogl
@Leszek

no i dobrze dla cebie

Jakie umowy zapewnia swoim rpacownikom Grupa Carbon?

zik
@Andrzej

umowa o pracę

Lecho

Ile? Na jakim stanowisku ?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Carbon - Łęczna

• Jak się pracuje w Grupa Carbon?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Carbon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Carbon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Carbon
3.9/5 Na podstawie 434 ocen.
  • Stefanii Pawlak 30
    21-010 Łęczna