Opinie o Grupa Carbon w Łęczna

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa Carbon. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Carbon o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Carbon w Łęczna

Jacek

Czy ktoś ma jakieś info czy będzie co dawane na święta na barborke nic nie dostaliśmy

Ryliusz
@Jacek

Na świeta tez nic nie dostaniesz prezes biedny hehe ale trzeba przyznac ze w obiecywaniu jest mistrzem Wesolych Świąt

Górnik z LW Bogdanka
@Ryliusz

No w obiecywaniu to On jest prawdziwym mistrzem!!! pamiętajcie jak obiecali ostatnio wypłatę jakiejś tam nagrody rocznej!!! Albo jak po dwumiesięcznym przebywaniu na obniżonym zatrudnieniu o 50% obiecał ludziom tym co zostali zwrot i wynagrodzenie tego że byli lojalni. Umowy jakie mamy podpisane to tak naprawdę tylko kartki papieru pochlapane tuszem, tzw. czopki w przodkach mają jak w raju ale to i tak nie każdy!!!

Górnik z LW Bogdanka

Panowie, nie ma co się pchać w tą spółkę, jest bieda i na każdym kroku robią z nas (usunięte przez administratora) prezes naobiecywali pieniędzy ale oczywiście wykręcili kota ogonem i nie dali nic!!! kompletnie NIC!!! ani na Barbórkę, ani na Święta!!! żerują na ludziach na dodatek ciągłe problemy z urlopami ciągle tylko słychać że nie ma urlopów a to w piątek a to w poniedziałek że nie ma pojedynczych dni urlopowych, a to na krew się zapisać nie można. Oni próbują władać wszystkim co Ci się należy, nawet jak do lekarza idziesz to potrafią Ci powiedzieć że powinieneś sobie inne godziny ustalać. Niestety piszę to jako jeszcze pracownik. Nawet życzeń na Święta nje złożyli pracownikom... Nie szanują nikogo ani starego ani młodego pracownika... Dziwi mnie nawet to że jak kontrola w PiPu wpada to nic się nie zmienia... Pozdrawiam

Igor

Mam pytanie którą firmę bardziej byście mi polecieli w kwestii finansowej i przyszłosciowej Gòrbud czy Carbon ?

he
@Igor

Raczej, że Carbon. Poza tym nie bez powodu jesteś tutaj i o to pytasz, więc zakładam że sam również wolisz tutaj, albo podświadomość Ci to podpowiada ;ppp

Remi
@he

zgadzam się z przedmówcą, tym bardziej właśnie z tym ze chyba nie bez powodu jesteś akurat na tym profilu, po co tu mówić o konkurencji? Carbon to Carbon, dobra ogarnięta firma, jak masz jakieś pytania to mów

@he

Jesteś dobrym psychologiem:)dziękuję Ci za odpowiedź.

Max
@Igor

I co tam? zdecydowałeś się na pracę w Carbonie czy jeszcze wszystko w toku?

Gostek
@Max

Ja też jestem zainteresowany ale pytanie czy sa przyjecia

@Max

Zdecydowałem się na Carbon i zobaczymy jak będzie

Max
@Igor

Dobrze będzie, myślę że to była słuszna decyzja ;p powodzenia życzę w takim razie oby się dobrze pracowało

gornik

Za 150zt dniowka?(he-he).

Fft
@gornik

Ta dzis juz jest 80zl dniowka.

ryl

panowie p prezes to (usunięte przez administratora) spotkamy się w sadzie nie płaci (usunięte przez administratora) ciekawe ile ma długu mówi się o 20 bańkach , mówi się o jakiejś robocie w serbii .

Firma Grupa Carbon poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Bemben

Ja byłem tam tylko na rozmowie i się już tam nie pojawiłem kasa śmieszna

Elżbieta
@Bemben

Cześć, a czy proponowana stawka na start obowiązuje już przez cały okres współpracy? Czy może po prostu na początku jest niższa a później można liczyć na jakieś podwyżki? Może ktoś z pracowników Carbonu napisze jak to wygląda?

@Elżbieta

Nieliczny na więcej co miesiąc jest gorzej

Pniówek
@Elżbieta

Witam poniżej 4 nie zarabiam

Czy Grupa Carbon zapewnia kartę multisportu?

J

Nie

Zaciekawiony

Czy dużo osób przechodzi do MF machinery? warto tam iść ?

Zofia
@Zaciekawiony

A o co z tym chodzi dokładnie, bo ja nie jestem wtajemniczoona? A chciałam się właśnie czegoś dowiedzieć, także jak możesz, to wyjaśnij.

@Zofia

Im mniej wiesz, tym dluzej zyjesz

Krsmówiwszystko

Grupa Carbon ma długi wszędzie !więc otworzyli nową spółkę by przenieść ludzi i umyć ręce pod przykrywką ZOKu proste!Zus i Us już nic do nowej spółki nie mają i działają dalej a z wierzycielami nie ma łatwo i się dopatrzą szachrajstwa

Cichy

Panowie jak kasa w Carbonie ? Czy warto się zainteresować pracą w tej spółce? Mam opcję pracy w Lublinie za ok 2500 na rękę - na kopalni zarobię więcej? Słyszałem że ludzie pracują cły miesiąc i zarabiają poniżej 2500 - to prawda?

Kuba Universal

Witam, ja mam pytanie bo przyjmuje się do Universalu ale nasza firma ponoć współpracuje z Waszą, mamy iść na przenośniki taśmowe już ktoś od nas u was robi czy dopiero robota się zaczyna u was? Pozdro

Górnik borynia

Witam panowie co możecie powiedziec o firmie carbon na kwk pniówek jak z pracą i wypłatami i czy sa przyjęcia?

@Górnik borynia

Wydaje się że firma jest na skraju upadku wyplaty 3100 2100 więc nie wiem czy chcesz za takie pieniądze robic

Górnik boryni
@Jacek

Czyli olać tą firmę i nie przyjmować się tam? A jaka jest podstawa jeśli chodzi o wypłatę ?

@Górnik boryni

Nie masz podstawy dadza ci z 14 z na godzinę i tyle ludzie uciekają gdzie moga

Czy firma Grupa Carbon udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Bida

Na żadne wsparcie. Umiesz liczyć,licz na siebie. I tak to wygląda.

pacman

podobno ten carbon to całkiem nieźle wypada na tle, prawda to? idzie co zarobić?

Perez
@pacman

no raczej że idzie, zarobki są naprawdę na dobrym poziomie inaczej by mnie tu nie było. idź i sam się przekonasz

Wlodek
@Perez

Nie wiem kto daje te niezadowolone minki ale ja tez uwazam ze dobrze tutaj zarabiam na wszystko co powinno mi wystarcza i ogolnie to nie mam na co narzekac

@Wlodek

Chlopie jakimis minkami ty sie bedziesz przejmowal ile ty masz lat ;p dajze spokoj

Altet Betgmann
@Perez

2500 -3000 to dobra kasa?:):):)

pzdr
@Altet Betgmann

Pozwól, że każdy sam oceni własne zarobki według swoich kryteriów ;)

Altet Betgmann
@pzdr

Za 3000 pracowac na dole?:):):) Szukaj dalej:):):)

emil
@Altet Betgmann

Taka kasa na początek? Czy do tego dochodzą kartki zjazdowe??

@emil

Dochodzą 19 zł zjazd

emil
@Jacek

To jest wypłata jak robisz na przodku, tak? Czyli do 3500 bez sobót można wyciągnąć?

Ppp
@emil

W przodku generalnie nie zarobisz 3500 tylko duzo wiecej. Wszystko zalezy od zrpbionych metrow ale pieniadze sa w granicach 4300-5000 w przodku. Po tylach wiadomo ze mniej o kilka stow ale to wszystko zalezy bo czasem nieznaczna roznica.

swd
@Ppp

Za same czarne, czy z sobotami?

Duan
@Ppp

No czyli nie są złe te zarobki, nie rozumiem skąd wcześniejsza opinia o innej kwocie..

Ppp
@Duan

Kwota oczywiscie za czarne dni

Alter Bergmann
@Ppp

4500 na przodku? (he-he) Slabo. Dla tego ta firma nima ludzi.

kiok
@Alter Bergmann

no nie wiem bo jakoś właśnie ma

@kiok

Jeszcze ma ale to się zaniedlugo zmieni ludzie patrzą gdzie uciec pomału bo z miesiąca na miesiąc jest zabierane z wypłaty 300 400 zł a robimy na okrągło bez postoju na budryku a nikt nie będzie robił w przodku za 3000 albo za 3500

Pov

To za co wam zabierają?

eh
@Jacek

Każdy z was pisze co innego i podaje całkiem inne kwoty dlatego o pieniądzach się nie rozmawia bo to nie ma sensu!

Arek
@eh

Wlasnie ze Ma to sens. Roznice sa w wyplatach bardzo rozne bo trzeba pamietac ze pracodawca placi za zrobione metry przodka czy tez przebudowy a nie dniowki dlatego roznice w wyplatach beda zawsze. Np na bogdance przodek jedzie srednio min 300 metrow na miesiac a zdarzaja sie miesiace ze jest ponad 400 jak warunki pozwalaja. Niech sie ktos pochwali jak jada na budryku skoro tak malo zarabiaja.

Jelonek
@pacman

Kolego nawet niestartuj do tej firmy odradzam z własnego doświadczenia

Carbon

Jak wasze wrażenia opinie po spotkaniu z prezesem odnośnie aktualnej sytuacji w firmie?

@Carbon

A kiedy było spotkanie i co na nim gadał napisz jeśli mozesz

@Carbon

Hehe a co pan prezes pyta czy kpp przecież tej firmy już niema jest w stanie likwidacji ????

Bartek

Witam. Czy ktos się orientuję czy są planowane przyjęcia w najbliższym czasie na ślusarza?

lol
@Bartek

odradzam ta firmę każdemu prezes okrada ludzi jest bezczelny i nie warto mu ufać. tak jak tu to nigdzie chyba nie obiecują jakie to nie zarobki ludzie zawierzają a potem okradani są z wypłat.A wymówki tego typu sprawdzimy to albo ci powiedzą że mało zarobiłeś bo ci robić się nie chciało tylko tam każdy zapierda..a.Złodzieje na Pniówku wykiwali wszystkich zaczęli płacić 1\2 etatu jak sprzątaczce i to na dole śmiechu warte a najlepsze to jest to że na przebudowie robisz zero składek do zus i tylko 9 dni w miesiącu każdy morze zrobić.Bez premi gołe dniówki i dlatego większość ludzi odeszła.Zapytajcie każdego z Pniówka pracownika to wam opowiedzą co to za firma i co tam się dzieje,

@lol

Ta firma to już upada przetargów nie wygrają ani nic totalne (usunięte przez administratora)

Radosław

Czy ktoś się orientuje czy będą prowadzone jakieś rekrutacje w najbliższym czasie? Z góry za każdą odpowiedź dziękuję.

@Radosław

Ani tam nieidz

Nikt wazny

Dziś po półtora rocznej współpracy właśnie się zwalniam. Wypłaty od stycznia to jakaś kpina. W styczniu 3000, dzisiaj czyli w maju 2500. Oczywiście prezes szuka roboty a że jest jej mało nie wiadomo jak długo firma pociągnie.

@Nikt wazny

Masz rację prezes powinien z kpp sprzedawać pościel lub garki bo bajki wciskać ludzią potrafią niestety z takim podejściem prezesa to firma upadnie strata czasu i nerwów

Nowy1234

Witam czy są teraz przyjęcia do Carbonu??

@Nowy1234

Nie wiem czy są przyjęcia kondycja firmy jest tragiczna i nie wiem czy chcesz robić za 2400 zadzwoń zapytaj

NieRyl

(usunięte przez administratora) Wypłaty do 2300 do 3100 i predko sie nie zmieni bo prezes ratuje firme naszymi wypłatami.

N16

Firma się kończy kombajnista 3100 netto a przodowy 3150 odstawą 2200 transport 1800 na rękę ale KPP 8000 sztygar 5000 jest (usunięte przez administratora) wyzysk

Alfred

Dla wszystkich zainteresowanych pracą w Grupie Carbon radzę omijać ją z daleka. Przytoczę parę faktów. Firma prowadzi roboty na KWK Budryk, ludzi brakuję więc na rozmowach kwalifikacyjnych kierownik robót pan Ka... obiecuje gruszki na wierzbie. Prawda jest nieco inna : przykład z ostatniego miesiąca -postęp przodka 160m (kombajn AM50) a wypłaty przodowy: 2400-2500, ludzie z przodka 2200, ślusarze i elektryki 2200, obsluga przenośnikow itp poniżej 2000zł. Dozór poniżej 3000zł. Firma od lutego nie płaci ZUS, cała załoga rozgląda się za inna pracą.... Więc jeśli na myśl przyszło ci zeby zatrudnić sie w GK wybij sobie to z głowy szkoda czasu , nerwów ....

Rębacz
@Alfred

Polecam FIRMĘ URAN na PNIÓWKU, umowa o dzieło lub zlecenie, 1700 do ręki propozycja dodam dla STRZAŁOWEGO + premia 25 zeta na roboczodniówkę, jak się później okazało premia to jak by to ująć, kretyni nie mają podpisanej umowy z pralnią kopalnianą i te 25 zeta to za pranie w domu swoich jak że ubrudzonych rzeczy roboczych, to jest żałosne jak traktują tych co na nich pracują

@Alfred

Co ty człowieku za głupoty piszesz po pierwsze kombajn jest 75 następna zecz jechaliśmy rozcinke niestety nie dało się robić metrów bo się waliło a wypłaty nie są takie zle jak na brak metrów jak ci się nie podoba idź do Biedronki na kasę

A po 160 m robiliśmy jak jechaliśmy D3 na budryku ty oszuście haha

bobo....
@Alfred

omijajcie tą firmę z daleka,nie polecam,to jest ko...d 2 ,kobiety w biedronce lepiej zarabiają niż mężczyźni w tej firmie, śmiech i żenada,ale już się coś dzieje i nie będzie tym razem powtórki z ko...u. Pozdrówka dla wszystkich ,otwórzcie oczy.

@Alfred

Firma się kończy kombajn iska 3100 netto a przodowy 3150 odstawą 2200 transport 1800 na rękę ale KPP 8000 sztygar 5000 jest (usunięte przez administratora) wyzysk

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Carbon - Łęczna

• Jak się pracuje w Grupa Carbon?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Carbon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Carbon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Carbon
3.9/5 Na podstawie 434 ocen.
  • Stefanii Pawlak 30
    21-010 Łęczna