Opinie o Grupa Carbon w Łęczna

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa Carbon. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Carbon o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Carbon w Łęczna

zią

zią
@gonzo

aha, dzieki

Robert

W ogłoszeniach jest napisane, że firma zapewnia premie. Wiecie, od czego są uzależnione? Dzięki.

chinczyk
@Robert

kazda wyplata korygowana jest premia uznaniowa. zazwyczaj wszyscy dostaja podobnie chodz sa roznice nawet o 300-500 zl miesiecznie. przodek oplacany jest inaczej w zaleznosci od metrow postepu. chyba ze jestes na l4 wtedy masz bez premi

@chinczyk

thx za info

Budek

nie ma tak źle jak niektorzy mówia

no ni ma

Jacek
@Budek

Pewnie że nie ma źle ja w przodku mam minmum 4 tys kartki po19 i wszystkie szychty 1 8 nie ważne czy robisz na przodku czy na gumie ten co chce zarabiać zarobi jedna sobota i 300 wpada nie ważne czy jesteś na przodku czy na gumie na Sigmie mają jakoś 200 zł mniej

norek
@Budek

ja tam nie narzekam, ale sa i narzekacze jak wszwedzie chyba zreszta nigdzie sie nikomu nie dogodzi w 100%

lololo
@norek

"wszwedzie"? w jakim szwedzie?

norek
@lololo

sorry literowka wszedzie mialo byc

lololo
@norek

wiem, czepiłem się dla samego czepiania

A ty gdzie robisz i na jakim stanowisku

To wyłaź i bierz się za robotę

Firma Grupa Carbon poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Casper

Znajdzie się u was miejsce dla ślusarza?

p+
@Casper

Na stronie nic nie pisze jakoby szukali

Dro
@p+

Przydałby sie jakiś ogarnięty

Casper
@Dro

To może bym się kwalifikował ;P

tito
@Casper

To już reszta zweryfikuje hehe

Gustaw

długo trwa rekrutacja czy optymalnie raczej? bo nie chce mi sie pierdzielić po kilka miesięcy czekając na odpowiedź i zależy mi zeby było sprawnie

adrian
@Gustaw

sprawnie

Karlos
@Gustaw

w miare szybko, be przeciągania, przynajmniej tak było u mnie

Agata
@Karlos

A z ilu etapów składała się Wasza rekrutacja? Pamiętacie może coś więcej na jej temat, typu jakie były Wam zadawane pytania, a może zadania do wykonania? Będę wdzięczna za przybliżenie jej przebiegu.

felek

trzeba miec doswiadczenie.?

roger
@felek

no lepiej miec

Manok
@felek

Nie trzeba, ale mile widziane by jednak było.

juhu
@Manok

gdzies trzeba je nabyc ;]

felek
@Manok

dobra, dzieki

Zajondz

pracujecie na zmiany? na ile?

cpunek

kejs
@Mayson

no i

chillwagon

po jakim czasie można spodziewać się telefonu?:))

ciekawy
@chillwagon

doczekałeś się?

Napoleon
@ciekawy

Ja osobiscie sie doczekalem telefonu dosyc szybko

adasinski

do ktorej kopalni najlepiej isc?

pomocny
@adasinski

Do której chcesz

Henio
@pomocny

No, faktycznie jesteś bardzo pomocny ;)

jeez
@Henio

nie popłacz się, jak cię trzeba za rączkę prowadzić, to lepiej do nas nie idź

marek
@jeez

Jezu nie trzeba od razu takim tonem czlowieku to jest forum i ludzie to pytania zadaja daj spokoj

pinokio
@adasinski

Do tej do której masz najbliżej :-)

Mono
@marek

ale wy kręcicie dyskusje bez sensu, no ja pierdziele, pochylajcie się nad czymś istotnym, a nie...

laik

Nie znam genezy ale jako obserwator z boku stwierdzam że jak na firmę która powstała 4 lata temu to się gr carbon całkiem szybko rozwija

mario13
@laik

Zaintrygowała mnie Twoja wypowiedź. Możesz dokładniej napisać skąd,z czego wyciągnąłeś takie wnioski?Tak pytam,bo posty na tym forum niczego takiego nie sugerują.

stachu

szukaja kogos na robote do was?

Apeks
@stachu

Tak sprawdz stronie int

Wojtu
@Apeks

Kopiuje ze strony: Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska górnik p/z, mechanik p/z, elektryk p/z, robotnik p/z, sztygar mechaniczny p/z, sztygar elektryczny p/z, sztygar górniczy p/z Miejsce pracy: Lubelski Węgiel „Bogdanka” SA Jastrzębska Spółka Węglowa SA KWK Budryk Jastrzębska Spółka Węglowa SA KWK Pniówek

stachu
@Wojtu

dzięki, sprawdzę sobie w takim razie

x

to idź

Marian

mi kolego w tym miesiacu lekko ponad 700 zl zabrali w porownaniu do poprzedniego miesiaca i jakos nie placze. Wiem ze jest to ciezka praca Ale jak komus nie pasuje to niech sie po prostu zwolni i idzie do tesco na kase. Swoja droga to wyplaty miedzy 2600-2900 to ja jeszcze nigdy chyba nie widzialem w tej firmie a zazwyczaj wacha sie w granicach 3300-4100zl. Pozdrawiam i bierzcie sie wszyscy kneflarze za robote bardziej platna bo jak widze tych mlodych łepkow na obsludze odstawy to mnie szlag trafia!!! Do przodka zelazo nosic!!

Olek

Dobra firma i w takim miejscu zadowoleni są dobrzy pracownicy!!!

gadziu
@Olek

już myślałem, że tylko ja tak myślę...ciężko się ie zgodzić Olek

cpunek
@gadziu

ja tez potwierdzam spoko atmosfera i pieniadze fajne.

qwerty
@Olek

dokladnie, mało kto zadowolony na goworku pisze, bo ci dobrzy pracują zamiast pisac pierdoly w internecie

komboj
@qwerty

Nie generalizowałbym tak, bo ci dobrzy też się czasami wypowiadają

qwerty
@komboj

no to akurat tez fakt, ale widać jakiś tam przestrzał między poziomem wypowiedzi tak mi sie wydaje

komboj
@qwerty

No często tak ale nie zawsze

piff

rzadko pisze takie rzeczy ale jak dla mnie to jest stabilnie i ok

to mamy inne zdanie

wojo
@piff

no i spoko masz do niego prawo tak jak @.. ma prawo do swojego grunt zeby zachowac jakas kulture, ktorej tu niestety czesto brakuje

wojo

ehhh no i właśnie o tym mówię...

piff

nikogo środkowym palcem pozdrawiał za ciebie nie będę, sam sobie to zrób

seler
@wojo

No cóż, to chyba nie do ominięcia

X
@seler

ordynusy :D

asdf
@X

nie wiem czemu ':D' bo nie widze w tym nic wesolego ze takie osoby robia tu wizerunek wszystkich pracownikow

Kulturka
@X

Taa...ordynusy znów w natarciu...

P.

Cześć, planuję uderzyć na JSW pytanie brzmi ile na początek taki robotnik może wyciągnąć??

asdf

P.
@DuF

Dzięki za info, a co do pytania @asdf to Pniówek

Kalo

jak wyglada sprawa z jakimis dodatkami u was? jakies premie, mozna sie czego spodziewac?

vitek
@Kalo

ktos juz nizej o tym pisal

marianos
@vitek

tak ale nie kazdy musi sie przekopywac przez cale forum wiec mozna odpowiedziec normalnie sa dodatki od ilosci dniowek i od uprawnien, masz szkodliwy/specjalny/strzalowy i sanitariusza

marianos, dzięki za odpowiedź

marianos
@marianos

a, no i premie i nagrody tez sa, ale tu wiadomo, ze wysokosc jest uzalezniona od roznych czynnikow wiec dokladnie nie powiem ile

@marianos

w sumie chciałbym wiedzieć ile, ale skoro nie jesteś w stanie powiedzieć to spoko dzięki

GHjK

W jakim systemie pracujecie?

as
@GHjK

podpinam sie, tez chcialbym sie dowiedziec podejrzewam, ze zalezy od stanowiska itd ale bylbym wdzieczny za info

poko
@as

ja mam jeszcze pytanie ile moze wyciągnąć elektromonter?

horn
@poko

Ogólnie widełki są dosyć spore ale ok 4

FU16
@GHjK

PRacujemy na 4 lub 5 zmian w zależności od oddziału, a nadliczbowe h są rekompensowane dodatkami albo dniami wolnymi.

as
@FU16

o, dzieki ale jakby ktos mogl podac bardziej konkretne info (godziny np) to bylbym wdzieczny

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Carbon - Łęczna

• Jak się pracuje w Grupa Carbon?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Carbon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Carbon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Carbon
3.9/5 Na podstawie 434 ocen.
  • Stefanii Pawlak 30
    21-010 Łęczna