Opinie o Grupa Carbon w Łęczna

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa Carbon. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Carbon o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Carbon w Łęczna

Kcin

pytanie, czy jak na stronie nie ma zadnych ogłoszeń na Łęczną to nie szukaja nikogo czy jest tak jak w niektorych miejscach, że jest ciagły nabór? chyba ze ogłoszenia sa gdzies jeszcze poza ich stroną?

Igi
@Kcin

Potzrebuja w opor ludzi caly czas, robota jest wiec na penwo szukaja

Raptor
@Kcin

tak jak Igi mówi, ogłoszeń może nie być ale pracy jest na tyle że są przyjęcia

ele

a jeszcze rok temu jako zielony z 3 miesięcznym stażem zarabiałem po 4000 ;D

pawlik
@ele

teraz nie jest wcale gorzej.

Grun
@pawlik

Brzmi dobrze

Xxx
@ele

Ile zarobi ślusarz w carbornie

felek
@Xxx

podpinam sie pod pytanie sa jakies dodatki od umiejetnosci czy uprawnien?

arczi
@felek

dokładnie ci nie powiem ale ponad 3koła bedzie sa dodatki od uprawnień i przepracowanych dniowek

felek
@arczi

no to nawet bedzie ale te ponad 3kola to tak blizej 3k czy juz 4k?

arczi
@felek

tak jak mówiłem, to zależy dokładnie nie jestem w stanie okreslić powiedziałbym, ze tak w połowie

Ten

A co ma siec biedronka do carbonu?

zxcv

ja tam bym sie nie przywiazywal za bardzo do tego co pisza w jakims artykuliku o biedronce...

@zxcv

dokładnie pierdu pierdu w mediach jak zwykle pewnie jest jakis haczyk ale jak to prawda to spoko dla nich tylko to samo mozna powiedziec o nas znam takich dla ktorych premia 900 to kosmos nie do osiagniecia fakt ze jest harówa i nie obrazilbym sie za wiecej ale grunt ze jest

Acarbon

Pewnie w poniedziałek będzie wypłata. Nie pierwszy i nieostatni raz się spóźniają z kasą

Acarbon

Dobrze o tym wiem,znam kodeks pracy,ale co zrobić,wszyscy powinni coś z tym zrobić bo jedna osoba nic nie zdziała.

Lysy
@Acarbon

Kto się zwalnia z firmy (usunięte przez administratora)? dajcie łapkę ????

Nikt ważny
@Acarbon

Bredzisz (usunięte przez administratora)

Jerry

Firma sie pakuje?

Panowie to jest doskonała szansa by się zwolnić z winy pracodawcy. Bez okresu wypowiedzenia i bez dwóch wypłat bez premi.

Jacek

Nie ma brak słów normalnie gdzie wypłata gdzie premia roczna ja się pytam nie dość że jakaś jałmużnę dostaniemy to jeszcze nie ma wypłat

Firma Grupa Carbon poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

A co konkretnie powiedział

Jacek

Premiaiala być do końca stycznia ponieważ były rozliczenia roczne a teraz ma być w marcu bo pieniądze za faktury przychodzą po 3 miesiącach ja tam nie wierzę w żadne słowo prezesa by miało coś być to by było ja szukam nowej firmy pozdrawiam

ELFIK

nie no z tym wysyłaniem na bezpłatne urlopy to nie przesadzajcie... to jest nieprawda. co nie zmienia faktu ze jakaś lipa się dzieje ostatnio i ze ludzie uciekają bo pewne jest to kilkanaście osób złożyło wypowiedzenia i jeszcze co najmniej kilkanaście ostro o tym myśli. A co do tej premii heh... jak mówi jedno z powiedzeń "NIKT WAM TYLE NIE DA CO JA WAM OBIECAM"

Górnik

Gdzie obiecana przez prezesa premia roczna ?

@Górnik

Do końca miesiąca miała być nasz prezes hahaha wiedziałem że nic z tego nie będzie

mario13

Możesz to po polsku napisać?Jeżeli do pracy podchodzisz tak jak do pisowni,to zwolnij się w cholerę i nie zabieraj ludziom tlenu na dole.

kraz

oczy zamydlili nie tylko wam ale też tym co pierwsi dołączyli do carbonu obiecywali złote góry i jest jak zwykle . (usunięte przez administratora) ;grunt że jest robota; w peresie mają gorzej ; to ich ulubione powiedzenia.

kraz

ale teraz to wy nie macie przodka i robicie na robotach różnych i my musimy do was dokładać kosztem naszych poborów

mario13

luzuj stringi.Mi wystarczy to co zarabiam....na siebie i na Tobie podobnych daremniaków. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz . Skoro tak wam źle to po jaką cholerę jeszcze pracujecie?Jest tyle innych możliwości zarabiania pieniędzy. Jak trzeba być nieudolnym żeby rypać za psie pieniądze i mieć nadzieję,że płakaniem po forach,polepszę swój nędzny byt

GRUBY

Witam,chcę się zatrudnić do firmy na kopalnie Jastrzębskiej Spółki Węglowej jak z zarobki i socjalne w firmie Carbon pozdrawiam.

Górnik

Ile wleciało z okazji Barbórki ?

Mlody
@Górnik

Nic!!!a ktoś coś dostał ???

@Mlody

Nic!!!

I pewnie nic nie będzie

Mlody

O zasłużonych pieniądzach. Barbórkę powinien dostać każdy górnik i to nie podlega żadnej dyskusji.

Fun Fun
@Mlody

Lulek

Żle się zaczyna dziać... No nic RGB stoi otworem i z tego co słychać to znowu fala przyjęć ma być po nowym roku. Idzie to wszystko do upadku wszystkie te spółki coś strzeli....

Ślypy

Podobno na Knurowie nie podostawali jeszcze wypłat grudniowych, prawda to? Bo podobno szukali i chciałech się nająć- ino do uczciwej firmy

...
@Ślypy

prawda to??

Jan

Chyba każdy myślał ze cos będzie jednak

Wczoraj przyszła barbórka, niewiele ale zawsze coś

Lecho
@Nowy

Co zabrali to oddali, taka prawda

Prometeusz

Panowie na jakie zarobki można liczyć na początek

Emil

Na moim przykładzie na przodku: pierwsza wypłata 2100,druga 2300,trzecia 2122

Alo
@Emil

Jaka kopalnia? Masz górnika.

Bbbbb
@Alo

Bogdanka, mam

daro
@Emil

Kolega to chyba mocno daremny jest i na kneflu siedzi. Ich chlopie na roboty to 3000+ bedzie co miesiac za czarne.

Xyz
@daro

Nie,po tyłach na przodku :)

@Emil

Czy kwoty, które wymieniłeś, są kwotami netto czy brutto? Pytam oczywiście o te, o których wspominałeś pisząc "pierwsza wypłata 2100, druga 2300, trzecia 2122". Odpowiedź na to pytanie będzie bardzo ważna dla użytkowników. Doprecyzuj proszę swój komentarz.

Blabla
@Agata

Są to kwoty netto "na rękę" :)

@Blabla

Rozumiem, dziękuję za informacje. Czy według Ciebie jest szansa, by dane kwoty uległy zmianie? Być może po nowym roku zaplanowane są jakieś podwyżki? A może pracownicy otrzymają na święta jakieś dodatki do wynagrodzenia - jak myślisz?

Waldi

@Szary 27.11.2018 14:23 Masz jakieś nieaktualne dane, przed chwilą sprawdziłem ZUS i jest wszystko ok. Podejrzewam, że jestem "naganiaczem" z firmy PRS i robisz celowy zamęt. A w PRS faktycznie tak jest pięknie, że aż ludzie z niej odchodzą właśnie do Carbonu. Nawet dozór wyższy Fil...k i Cza...i zostali zamienieni na "Napoleona-1,5m w kapeluszu".

@Waldi

Warto się starać o pracę w carbonie ile można na początek zarobić

ryl

okolo 3000 sie zarobi

Szary

Hej nie wiem ja reszta ale ja już dłużej nie mam zamiaru tkwić w rej firmie. Źle się dzieje- coraz mniejsze zarobki, problemy z płatnościami do zus i urzędu skarbowego. Jak tak dalej będzie to nawet nie będą mogli przystąpić do przetargu. Idę spróbować do PRS, z tego co wiem jest stabilna finansowo i zarobki są dobre.

Prometeusz

Ale panowie o co chodzi czyżby firma się rozpadała chciałem iść tam do roboty

@Prometeusz

Czy próbowałeś już złożyć swoją aplikacje do Grupy Carbon? A może w dalszym ciągu się wahasz? Na oficjalnej stronie firmy znalazłam kilka ofert pracy. Dla Ciebie i innych zainteresowanych przesyłam link: http://grupacarbon.pl/praca/

Hejo

Nie dajcie się nabrać na durne gadanie typu "w Carbonie podobno dobrze płacą" bo to guzik prawda,słaba spółka Panowie!

Bogdan

Tutek ze mną zrobili to samo przechodzę do prg Gliwic to prawda z tymi zarobkami i d awają kartki po 25 ze ta warto iść

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Carbon - Łęczna

• Jak się pracuje w Grupa Carbon?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Carbon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Carbon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Carbon
3.9/5 Na podstawie 434 ocen.
  • Stefanii Pawlak 30
    21-010 Łęczna