IMKIUS

Kaczyce

IMKIUS
3 32

Opinie o IMKIUS

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dominika

Wszyscy zainteresowani pracą tokarza znajdą ją teraz w IMKIUS. Praca pojawiła się w ogłoszeniach firmy: http://www.imkius.pl/praca Drugim stanowiskiem, które firma potrzebuje obsadzić jest posada pracownika do pracy związanej z prowadzeniem dokumentacji technicznej w projektach unijnych. Jest to stanowisko z dość ciekawą nazwą. Co się za nią kryje? Tworzenie specyfikacji technicznej, sporządzanie raportów i ogólne prace administracyjne związane z działem technicznym. IMKIUS swoim pracownikom oferuje stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Dominika

@Anonim a możesz powiedzieć jakie dokładnie warunki? Nie wspominasz o konkretach, a one najbardziej interesują osoby wchodzące na to forum i zainteresowane pracą w IMKIUS.

Anonim

Dominika pracownicy sami sie zwalniają warunki sie pogorszyly i z kierownikiem ciezki temat

Dominika

@Anonim a co się dokładnie pogorszyło? Pracownicy sami odchodzą czy są zwalniani? Możesz wyjaśnić co się dzieje teraz w firmie IMKIUS? To są ważne informacje, które powinny wiedzieć osoby, które myślą nad aplikacją.

Anonim

Nic się nie zmieniło można powiedzieć że nawet się pogorszyło z 30pracownikow zostało może 6 powinni zmienić nazwę na Titanic bo idą na dno

Dominika

@bob czyli według Ciebie IMKIUS jest dobrym pracodawcą? czy w takim razie opowiesz jakie są jeszcze zalety pracy w tym miejscu? Zainteresuje to na pewno wiele osób szukających pracy.

bob

Nie wiem skąd te złe opinie - chyba tych leni którym się nie chciało pracować - to prawda że była u nich jakaś rotacja ale niektórzy podobno po krótkim okresie wypowiedzenia i pracy w innym miejscu chcieli z powrotem - żenada. Zarobki są całkiem przyzwoite - najlepiej niech się wypowiadają pracownicy. Jak jest kasa i zbyt na towar to prezes nikomu nigdy nie żałował. Podobno dostali jakąś dotację unijną i niektórym się teraz gęby śmieją szeroko. Ciągle też maja zapotrzebowanie na elektroników tylko pracowitych a nie leni !

romek

jak wygląda teraz u nich praca, bo niestety nie widze zupełnie żadnych nowych ofert od nich i to mnie troche martwi.

sas

nie polecam tam pracy zarobki marne roboty mało kierownik i reszta inżynierów nie mają wgl pojęcia o robocie (nawet rys. tech. nie porafia zrobić). w tym roku juz ponoć sie tam kilka dobrych pracowników zwolniło także o czymś to świadczy

on

NUREK to chyba prezes....

on

nurek jaki ty glupi jestes

ss

poprostu jak mają dużo roboty to nie robią 8 godz tylko np. 10 czyli masz 2 nadgodziny i np innego dnia możesz na te konto tych 2 nadgodzin skończyć prace po sześciu godzinach

on

jak juz pan kier. jezdzi na kghm to jest zle

SS

Co nadgodzin to sytuacja wygląda tak żę niema żadnych dodatków poprostu są one do wybrania. atmosfera w firmie jest jaka jest, kiedyś było dużo lepiej. jak na tą chwile ponoć nie mają roboty

kaczan

Nurek chyba żartujesz?

freddy

Z tego co się dowiedziałem to już kogoś znaleźli, a płaca podobno całkiem dobra i nie trzeba robić rzeczy poza swoimi obowiązkami typu " nosić blachę ", nadgodzin i dni wolnych nie pracują a jak są to są uczciwie zapłacone.

cieszyniak

Tu i tu taka sama bieda

edvard

czyli jest tylko płaca zasadnicza , bez żadnych dodatków typu szkodliwe, bo nadgodzin najwidoczniej nie ma, a jakieś inne świadczenia typu bony, nie wiecie jak w biurze to działa pod względem wynagrodzenia czy jest duża różnica w przywilejach płacowych pomiędzy administracją a produkcją ?z góry dzięki za informacje

gość

Nie płacą za nadgodziny bo nadgodzin niema

Cytrus

Nie płacą za nadgodziny, wiem to z własnego doświadczenia. Uważają, że to pracownik ma poświęcać swój czas wolny dla firmy.

zainteresowany

Długo szukają może h.. płacą..

erni

To potrzebują więcej niż jedną osobę ?

smerfetka

kierownikiem działu do którego szukany jest programista jest osoba na prawdę kompetentna. Jeśli kandydat się sprawdzi to kierownik będzie stal za nim murem w gąszczu rożnych hien i nie da mu zginać. A zarobić jako programista w imkiusie też można dobrze w przeciwieństwie do innych stanowisk

alores

Chyba pomyliłeś firmy :) Każdy dział odpowiada za swoje obowiązki i nie widziałem jeszcze, żeby elektronik robił coś innego niż powinien.

ruptawa91

Na stanowisku elektronik tam już pracowało co najmniej dwóch panów jak nie trzech, sama rotacja wszystko mówi po zatym oprócz programowania to tam jeszcze trzeba nosić blache i wiercić na tokarce.

bash

@Mauricio, niestety, ale ta oferta nie znika, jakbyś przeczytał watek, to python we wcześniejszym poście opisuje stanowisko złożone z trzech, to własnie ten programista elektronik. Najwyraźniej szukają kogoś od 3 miesięcy. Może ktoś jednak aplikował na nie i mógłby napisac ile proponują kasy? Tez płaca jak za trzech?

eli

Python i co zaprosili Cie na rozmowe?

garry

Ja mysle, ze to taka polska mentalność, czasem sobie troche ponarzekac, a imkius nie jest pewnie taki straszny, ale sam nie pracowałem, to jedynie przypuszczam.

paul

popieram @smurfs, że zawsze narzeka sie na obecna sytuacje i tyle. jak tam w Imkusie z atmosfera, fajni ludzie sa?

Poprawiło się może prezesom.... Najgorsza jest fałszywość kierownictwa

Zostaw opinię o IMKIUS - Kaczyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMKIUS