IMKIUS

Kaczyce

Opinie o IMKIUS

użytkownik zarejestrowany

@Anonim a możesz powiedzieć jakie dokładnie warunki? Nie wspominasz o konkretach, a one najbardziej interesują osoby wchodzące na to forum i zainteresowane pracą w IMKIUS.

Anonim

Dominika pracownicy sami sie zwalniają warunki sie pogorszyly i z kierownikiem ciezki temat

użytkownik zarejestrowany

@Anonim a co się dokładnie pogorszyło? Pracownicy sami odchodzą czy są zwalniani? Możesz wyjaśnić co się dzieje teraz w firmie IMKIUS? To są ważne informacje, które powinny wiedzieć osoby, które myślą nad aplikacją.

Anonim

Nic się nie zmieniło można powiedzieć że nawet się pogorszyło z 30pracownikow zostało może 6 powinni zmienić nazwę na Titanic bo idą na dno

użytkownik zarejestrowany

@bob czyli według Ciebie IMKIUS jest dobrym pracodawcą? czy w takim razie opowiesz jakie są jeszcze zalety pracy w tym miejscu? Zainteresuje to na pewno wiele osób szukających pracy.

bob

Nie wiem skąd te złe opinie - chyba tych leni którym się nie chciało pracować - to prawda że była u nich jakaś rotacja ale niektórzy podobno po krótkim okresie wypowiedzenia i pracy w innym miejscu chcieli z powrotem - żenada. Zarobki są całkiem przyzwoite - najlepiej niech się wypowiadają pracownicy. Jak jest kasa i zbyt na towar to prezes nikomu nigdy nie żałował. Podobno dostali jakąś dotację unijną i niektórym się teraz gęby śmieją szeroko. Ciągle też maja zapotrzebowanie na elektroników tylko pracowitych a nie leni !

romek
użytkownik zarejestrowany

jak wygląda teraz u nich praca, bo niestety nie widze zupełnie żadnych nowych ofert od nich i to mnie troche martwi.

sas

nie polecam tam pracy zarobki marne roboty mało kierownik i reszta inżynierów nie mają wgl pojęcia o robocie (nawet rys. tech. nie porafia zrobić). w tym roku juz ponoć sie tam kilka dobrych pracowników zwolniło także o czymś to świadczy

on

NUREK to chyba prezes....

on

nurek jaki ty glupi jestes

ss

poprostu jak mają dużo roboty to nie robią 8 godz tylko np. 10 czyli masz 2 nadgodziny i np innego dnia możesz na te konto tych 2 nadgodzin skończyć prace po sześciu godzinach

on

jak juz pan kier. jezdzi na kghm to jest zle

SS

Co nadgodzin to sytuacja wygląda tak żę niema żadnych dodatków poprostu są one do wybrania. atmosfera w firmie jest jaka jest, kiedyś było dużo lepiej. jak na tą chwile ponoć nie mają roboty

kaczan

Nurek chyba żartujesz?

freddy

Z tego co się dowiedziałem to już kogoś znaleźli, a płaca podobno całkiem dobra i nie trzeba robić rzeczy poza swoimi obowiązkami typu " nosić blachę ", nadgodzin i dni wolnych nie pracują a jak są to są uczciwie zapłacone.

cieszyniak

Tu i tu taka sama bieda

edvard

czyli jest tylko płaca zasadnicza , bez żadnych dodatków typu szkodliwe, bo nadgodzin najwidoczniej nie ma, a jakieś inne świadczenia typu bony, nie wiecie jak w biurze to działa pod względem wynagrodzenia czy jest duża różnica w przywilejach płacowych pomiędzy administracją a produkcją ?z góry dzięki za informacje

gość

Nie płacą za nadgodziny bo nadgodzin niema

Cytrus

Nie płacą za nadgodziny, wiem to z własnego doświadczenia. Uważają, że to pracownik ma poświęcać swój czas wolny dla firmy.

zainteresowany

Długo szukają może h.. płacą..

erni

To potrzebują więcej niż jedną osobę ?

smerfetka

kierownikiem działu do którego szukany jest programista jest osoba na prawdę kompetentna. Jeśli kandydat się sprawdzi to kierownik będzie stal za nim murem w gąszczu rożnych hien i nie da mu zginać. A zarobić jako programista w imkiusie też można dobrze w przeciwieństwie do innych stanowisk

alores

Chyba pomyliłeś firmy :) Każdy dział odpowiada za swoje obowiązki i nie widziałem jeszcze, żeby elektronik robił coś innego niż powinien.

ruptawa91

Na stanowisku elektronik tam już pracowało co najmniej dwóch panów jak nie trzech, sama rotacja wszystko mówi po zatym oprócz programowania to tam jeszcze trzeba nosić blache i wiercić na tokarce.

bash
użytkownik zarejestrowany

@Mauricio, niestety, ale ta oferta nie znika, jakbyś przeczytał watek, to python we wcześniejszym poście opisuje stanowisko złożone z trzech, to własnie ten programista elektronik. Najwyraźniej szukają kogoś od 3 miesięcy. Może ktoś jednak aplikował na nie i mógłby napisac ile proponują kasy? Tez płaca jak za trzech?

eli

Python i co zaprosili Cie na rozmowe?

garry
użytkownik zarejestrowany

Ja mysle, ze to taka polska mentalność, czasem sobie troche ponarzekac, a imkius nie jest pewnie taki straszny, ale sam nie pracowałem, to jedynie przypuszczam.

paul
użytkownik zarejestrowany

popieram @smurfs, że zawsze narzeka sie na obecna sytuacje i tyle. jak tam w Imkusie z atmosfera, fajni ludzie sa?

Poprawiło się może prezesom.... Najgorsza jest fałszywość kierownictwa

pająk
użytkownik zarejestrowany

w sumie powinna ulec poprawie, bo jak u nich przeczytałem to w 2013 dostali jakąś nagrodę za rozwój firmy

Fop
użytkownik zarejestrowany

To może jest na forum aktualny pracownik IMKIUS i napisze tutaj, czy rzeczywiście sytuacja uległa tak znaczącej poprawie, z góry dzięki.

niuans
użytkownik zarejestrowany

te złe opinie są sprzed około 3 lat, także może teraz poprawiło się na tyle, że ludziom zaczęło się podobać

Niestety pełno fałszywych ludzi w firmie szczególnie Pan (usunięte przez administratora)

prac

dobrze płacą? haha

anonimek

Fajna atmosfera, dobrze płacą- nie ma co narzekać, na pewno lepiej niż rozdawać ulotki czy smażyć kotlety w mc. Wyznaczone są palarnie, także jest git. Pozdrawiam i polecam!

aldona

kiedy wyplacicie za nadgodziny,dlugo bedziemy jezdzic po dwie zmiany za friko, zminic kierownika

w tej firmie zle sie traktuje czlowieka robia sobie znimi co chca racja kiero do bani

aldona

moze zwiazki zalozymy to sie [usunięte przez moderatora]

podwyzki nie bylo 3-4 lata jest coraz gorzej ludzie sie zwalniaja

atmosfera coraz gorsza,kiero do bani

użytkownik zarejestrowany

Praca raczej ciężka dosyć wyczerpująca. Ludzie pozytywnie nastawieni atmosfera pracy ogólnie dobra. Najbarddziej nie podobały sie zakazy palenia papierosów.(nałogowy palacz)

Zostaw opinię o IMKIUS - Kaczyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMKIUS