Opinie o IMKIUS w Kaczyce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy IMKIUS. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w IMKIUS o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IMKIUS w Kaczyce

Lech Nowy wpis

Też zostawiłem w tej firmie dziesięć lat. Zarząd to jeden z rzetelniejszych z pracodawców. Wzorcowo wręcz rozumie co znaczy "Deal is deal". Pracowałem w dziale, który wymaga nowoczesnego podejścia do zadań z racji wieku zostałem emerytem (coraz trudniej było mi nadążyć za zadaniami, które się pojawiały}. Pozdrawiam wszystkich z którymi pracowałem (szczególne pozdrowienia dla "wariata" z Żydowa)

Dominika Nowy wpis
@Lech

Bardzo się cieszę, że masz miłe wspomnienia z pracy w IMKIUS i pozytywnie oceniasz pracodawcę. Generalnie rzecz biorąc polecasz innym aplikowanie do firmy na jakieś stanowisko? Zastanawiam się czy osoba bez doświadczenia da sobie już od początku radę czy jednak potrzeba czasu aby się wdrążyć w pracę.

Lech Nowy wpis
@Dominika

Polecam za moich czasów panowała bardzo koleżeńska atmosfera (łącznie z gronem kierowniczym) można było liczyć na wszechstronną pomoc.

Iwo Nowy wpis

Dobry pracodawca bo i firma osiąga bardzo dobre opinie w branży!!Polecam pracę.

CBR ŻYDÓW

Witam . Moja opinia o firmie IMKIUS , gdzie przepracowałem 5 lat , a odszedłem tylko i wyłącznie na moje życzenie , teraz z odległości około 7 lat , nic się nie zmieniła , czyli było dobrze , a że czasem było trzeba walczyć , to do tego już w podstawowej szkole jeden z nauczycieli nas przygotowywał i mówił -- ŻYCIE TO JEST WALKA OD URODZENIA , AŻ DO ŚMIERCI . Z bardzo ważnych spraw to -- wypłata była zgodnie z umową i na czas , a składki ubezpieczeniowe wpływały perfekt uczciwe , co dopiero stwierdziłem przy przechodzeniu na emeryturę . Pozdrawiam Was tam Wszystkich . A jeżeli Janek W . u Was jeszcze pracuje , to znaczy że jeszcze "dziada " nie powiesiliście , albo to są te prorokowane znaki przed końcem świata . Tak czy siak , bardzo mi brakuje tego jego p....o i proszę mi go tam pozdrowić .Pozdrawiam . CZEŚĆ .

Dariusz

Polecacie tą firmę do pracy?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w IMKIUS spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Inżynier

To jak teraz na prawdę? Pracownicy zarabiają przyzwoicie, są doceniani? Projekty ambitne czy niezbyt? Czy ta firma na jakiś pakiet benefitów dla swoich pracowników?

Barnaba

Nie ma ludzi niezastąpionych . Przyjdą nowi i nauczą się tego co mają robić.

odchodzący

Proszę nie wyciągać pochopnych wniosków z zaistniałej sytuacji. Może odejścia są związane z innymi osobistymi przyczynami, lepszą płacą, lepszymi warunkami itp. ? Teraz rynek sprzyja pracownikowi więc to chyba normalne że ktoś chce zmienić pracę szczególnie po kilku lub kilkunastu latach. W każdym razie pojawią się nowe miejsca pracy więc można przyjść zapytać, zobaczyć i poznać ewentualną ofertę.

Anonym

Słyszałem ze ostatnio źle się dzieje w tej firmie. Podobno szykują się kolejne odejścia kluczowych pracowników . Chyba źle to świadczy o zarządzaniu - zwykle ryba psuje się od głowy - może prezes powinien pomyśleć o dymisji .

Dominika

@Anonim a możesz powiedzieć jakie dokładnie warunki? Nie wspominasz o konkretach, a one najbardziej interesują osoby wchodzące na to forum i zainteresowane pracą w IMKIUS.

@Dominika

No to ciekawe. Pracowałem w tej firmie i mogę stanowczo stwierdzić starą prawdę -- zawsze horyzont widzenia był zależny od miejsca patrzenia . Kto chce wiedzieć jaka jest woda w płynącym przez ŻYDÓW potoku , to musi po prostu do niego wejść . Tu termometry nic nie pomogą , trzeba wsadzić i łape i szłape . A jako że brzydzę się anonimami to się przedstawiam DYREKTOR CENTRUM BADAWCZO - ROZWOJOWEGO W ŻYDOWIE , FILIA W GOLESZOWIE . ( Zainteresowani wiedzą co to za WARIAT )

Dominika

Wszyscy zainteresowani pracą tokarza znajdą ją teraz w IMKIUS. Praca pojawiła się w ogłoszeniach firmy: http://www.imkius.pl/praca Drugim stanowiskiem, które firma potrzebuje obsadzić jest posada pracownika do pracy związanej z prowadzeniem dokumentacji technicznej w projektach unijnych. Jest to stanowisko z dość ciekawą nazwą. Co się za nią kryje? Tworzenie specyfikacji technicznej, sporządzanie raportów i ogólne prace administracyjne związane z działem technicznym. IMKIUS swoim pracownikom oferuje stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Dominika pracownicy sami sie zwalniają warunki sie pogorszyly i z kierownikiem ciezki temat

Dominika

@Anonim a co się dokładnie pogorszyło? Pracownicy sami odchodzą czy są zwalniani? Możesz wyjaśnić co się dzieje teraz w firmie IMKIUS? To są ważne informacje, które powinny wiedzieć osoby, które myślą nad aplikacją.

Nic się nie zmieniło można powiedzieć że nawet się pogorszyło z 30pracownikow zostało może 6 powinni zmienić nazwę na Titanic bo idą na dno

Dominika

@bob czyli według Ciebie IMKIUS jest dobrym pracodawcą? czy w takim razie opowiesz jakie są jeszcze zalety pracy w tym miejscu? Zainteresuje to na pewno wiele osób szukających pracy.

bob

Nie wiem skąd te złe opinie - chyba tych leni którym się nie chciało pracować - to prawda że była u nich jakaś rotacja ale niektórzy podobno po krótkim okresie wypowiedzenia i pracy w innym miejscu chcieli z powrotem - żenada. Zarobki są całkiem przyzwoite - najlepiej niech się wypowiadają pracownicy. Jak jest kasa i zbyt na towar to prezes nikomu nigdy nie żałował. Podobno dostali jakąś dotację unijną i niektórym się teraz gęby śmieją szeroko. Ciągle też maja zapotrzebowanie na elektroników tylko pracowitych a nie leni !

romek

jak wygląda teraz u nich praca, bo niestety nie widze zupełnie żadnych nowych ofert od nich i to mnie troche martwi.

sas

nie polecam tam pracy zarobki marne roboty mało kierownik i reszta inżynierów nie mają wgl pojęcia o robocie (nawet rys. tech. nie porafia zrobić). w tym roku juz ponoć sie tam kilka dobrych pracowników zwolniło także o czymś to świadczy

on

NUREK to chyba prezes....

on

nurek jaki ty glupi jestes

ss

poprostu jak mają dużo roboty to nie robią 8 godz tylko np. 10 czyli masz 2 nadgodziny i np innego dnia możesz na te konto tych 2 nadgodzin skończyć prace po sześciu godzinach

Zostaw merytoryczną opinię o IMKIUS - Kaczyce

• Jak się pracuje w IMKIUS?

Zobacz opinie na temat firmy IMKIUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

IMKIUS
3.1/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Stefanii Pawlak 30
    21-010 Kaczyce