Opinie o Grupa Carbon w Łęczna

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa Carbon. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Carbon o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Carbon w Łęczna

Maciek

To jest prawda zarobki lipa Max 2700zł w przodku a 1900 na gumie trzeba szukać innej firmy dajcie cynka która ponoć w PRGGliwice super płacą nawet 7000zł jak są metry kolega tam przeszedł i se chwali najlepiej cała brygada przodkowa źeby poszła

Pavlan

Słabe zarobki,dużo wypadków,z nikim tam nie można się dogadać w razie jakiegoś problemu.... 1/10....

Tom
@Pavlan

Carbon to najsłabsza firma w której pracowałem.

Xora

Na jakich kopalniach Grupa Carbon ma roboty?

Piter
@Xora

Budryka Pniówek i Bogdanka

Eeee

Witam jak sytuacja w carbonie?Opłaca się tam iść?

K.
@Eeee

Zależy jak dla kogo. Każdy ma inne zdanie o pracy w Carbonie.Póki nie zaczniesz pracy nie ocenisz jak naprawdę jest,zdania są podzielone.

...
@Eeee

(usunięte przez administratora) tak jak w kobudzie maja kasę, a pozostali szkoda gadać...

Enriko
@K.

Nie opłaca się, za 3 tys max. To znajdziesz coś innego na powierzchni bez problemu

Firma Grupa Carbon poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Xora

Na jakich kopalniach Grupa Carbon ma roboty?

Agata

@A..., masz jeszcze jakieś informacje o pracy w Carbon? Czy wiesz, dlaczego pracodawca nie chciał przedłużyć umowy zatrudnionym osobom? Na jaki okres jest ona zawierana? @Świeży, czy aplikowałeś do firmy? Może ktoś już się z Tobą kontaktował? Napisz proszę o swoich początkowych wrażeniach.

A...
@Agata

Tego to nie wiem czemu umowy nie zostały przedłużone. Carbon cały czas przyjmuję ludzi więc pewnie jakiś powód był.

@Agata

Bo chłopaki z kobudu zaczeli upominać się o podwyżki-pewnie.

Świeży

Witam, powie mi ktoś jak z zarobkami na pniówku dla ludzi bez doświadczenia? Robota będzie jeszcze długo na lata, czy nie za bardzo?

Picza
@Świeży

Pierwsza wypłata 1900 druga 2700 więc myślę że ok

Tulim

Chodzi mi o ten przodek z linterem na bogdance!

A...
@Tulim

Komuś podobno nie przedłużyli,wiem o dwóch osobach

Tulim

Siemanko panowie to prawda ze chlopakom co byli na przodku nie przedłuzyli umów ...duzo osób wywalili wiecie cos na ten temat.pzdr

Agata

@FNAF, przed dodaniem komentarza zapoznaj się z treścią regulaminu serwisu. To nie jest miejsce na takie uwagi, ani prywatne dyskusje. Portal ma służyć pomocą osobom poszukującym pracy. Jeśli posiadacie informacje na temat firmy, wysokości wynagrodzenia, rodzaju umowy- zapraszam was do wyrażenia swojej opinii.

I co tam w Carbonie bryndza?:-)

@anonymous

Napewno. Ale dostali naklejki na karty hahaha

FIKI MIKI77

kiedy to sie skonczy ciagła nagonka ciśniecie z robota ze mozna ducha wyzionąć .MŁODZI LUDZIE PRZYCHODZA I ODCHODZĄ BO KTO WYTRZYMA TAKIE TEMPO

lolo888

moze byc ludzie po przechodza to zaczna płacic słabo... ,kurde zeby tu w okolicy był jeszcze jakis zakład pracy a tu brak..trzeba dzwigac złom ,pozdrawiam

BTG

Poszukiwani pracownicy DO PRACY-,posiadamy długoletnie kontrakty- górnicy, elektrycy, ślusarze , praca w ramach umowy o pracę, gwarancja wypłaty pensji, Wysokie Premie za wykony, świadczenia pracownicze , możliwość awansu, Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu ,wysłania CV sekretariat@bumech.pl 32-789-38-66

deltas
@BTG

bouhahahahaha

@BTG

Jakie awanse? Chyba z robót po tyłach na knefel. Hahaha

rgb

Panowie potrzebuje informacji na temat firmy jakie warunki pracy i na jakie wyplaaty mozna liczyc ?

@rgb

Z wypłatami będzie coraz gorzej, firma na kredycie i chyba żaden bank nie udzieli już kredytu....Ale jak nie sprawdzisz to się nie przekonasz...

maly
@FNAF

A jaka firma nie jedzie teraz na kredycie?

@maly

napewno nie na takim jak twoja obecna firma

2,50 dostaniesz placku za dodatkowy komentarz. haha

Lysy

kasa ok lepiej niż w kobudzie a z reszta nie ma sensu czytać tych komentarzy

@Lysy

Lepsza bo dostajesz kase za pisanie pozytywnych komentarzy, a dużo ich nasmarowałeś już

nick

piniendze...piniendze

Apoloniusz
@Lysy

Chopy flapsa dali teraz wczesniej niż ostatnio...

@Apoloniusz

Czopy z kobudu trzeba dodać.

Ty...

grzegorz

Panowie jaka kasa w carbonie w tym miesiacu?ile za flapsy? jak atmosfera? Zastanawiam sie nad powrotem na kopalnie a slyszalem że ze spolek tylko carbon w miare placi.

Ggg

Kobieta w tesco mowila ze jeszcze za tamten miesiac carbon nie zaplacil tesco .lipa

wiem
@Ggg

A baba na targu mówiła, żeś (usunięte przez administratora)

carbon carbon roboty zapinane wypadki coraz czesciej. .

Mm
@anonymous

Jak często zdarzają się wypadki przy pracy w Carbonie? Jakiego rodzaju urazy odnotowano?

prawda
@Mm

Jeden wlazł w (usunięte przez administratora) i nie wylazł.

Carboniak

A oddział Budryk to masakra metry robią jak stare baby niema kto robić brak ludzi to i metrów brak to wypłaty jak baba na Kasie w biedrnoce to koniec wielkiego imperium Grupy Carbon czas się zwijać z śląska

ktoś
@Carboniak

Dobrze, że to nieTy o tym decydujesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Carbon - Łęczna

• Jak się pracuje w Grupa Carbon?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Carbon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Carbon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Carbon
3.9/5 Na podstawie 434 ocen.
  • Stefanii Pawlak 30
    21-010 Łęczna