Opinie o Grupa Carbon w Łęczna

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa Carbon. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Carbon o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Carbon w Łęczna

Max

Jakie są stanowiska w Grupie Carbon na których można by podjąć ewentualnie pracę? Oczywiście oprócz górnika, bo o tym to wiem

@Max

przy czym tych górników to też wielu. no ślusarz, elektryk, robotnik to z tych pod ziemią, a tak to nadszytygar, jacyś główni mechanicy, główni elektrycy, inżynier od BHP i zastępcy kierowników i sami kierownicy. to tak w ogromnym skrócie

@tomo

tzn masz na myśli, że są też różne stanowiska górnicze tak?

@Max

no tak tak, np. przodowy, strzałowy, kombajnista, cieśla itd

@tomo

oo to nawet nie znałem wcześniej takiego rozróżnienia, ale nigdy nie pracowałem jako górnik uprzedzam

@Max

no to teraz już masz lekkie rozeznanie ;)

Fizol
@Max

A planujesz się tu zatrudnić do roboty?

@Fizol

chciałbym, dużo dobrego słyszałem o tej firmie

Max

zobaczymy, dam sobie jeszcze chwilę czasu na rozeznanie

Krupniok

Siema, orientujecie się czy z tej firmy są problemy z przejściem (blokada jak w wielu firmach) pod kopalnie jsw?

@Krupniok

Jako nowy nie wiem ale starzy i dobrzy pracownicy mają blokady oczywiście jak masz plecy to i z blokada cię przyjmą

@Jacek

Czyli standardowo... A jak sytuacja wygląda zarobkowo? Ludzie zadowoleni?

@Krupniok

o co chodzi z tą blokadą?

@mig

Jest wiele takich firm z których nie da się przejść pod kopalnie, tyczy się to tak samo Jsw jak i PGG, są dogadani z firmami że nie podbierają im ludzi i zaczyna się problem. Jedynym rozwiązaniem jest zwolnienie się z takiej firmy i przyjęcie gdzieś indziej. Niestety sprawdzone

@Krupniok

No nie ma źle wszystkie szychty 1/8 byś się dostał na przodek to 4 będziesz miał a po tyle różnie to bywa noi dodatek za zjazd 19 zl

@Jacek

A na temat zarobków Elektryków pewnie się nie orientujesz? Bo w zasadzie to najbardziej mnie interesuje.

@Krupniok

ahaaa, ciekawe, nie wiedzialem o takich praktykach, ale jakby nie patrzac ma to w sobie jakas logike (oczywiscie ze strony firmy).

@Krupniok

Elektrycy dobrze u nas zarabiała tak jak ślusarze ale ile dokładnie nie wiem

redmi
@Jacek

chyba nie ma co ich porównywać, elektryk to zawsze dobrze zarobi bo to ogólnie dobrze płatny i potrzebny zawód

Dafill
@Krupniok

Musisz pierw się zwolnić z tej firmy bo jest blokada,kopalnia by kare zapłaciła jak odrazu by cie zgarneła,20 tyś,wiec nie ryzykują,

@Dafill

ale to jak sie zwolnisz to trzeba jeszcze odczekac czy mozna od razu zmienic

sergio
@mig

będziesz zablokowany w SIG i JSW do przyjęcia do pracy :)

Stefan

Czy cos wiadomo czy firma będzie placic zyski w tym roku czy juz i na to nie ma kasy bo w tamtym roku takie były obiecanki.....ktos cos wie?

hanabarbera
@Stefan

(usunięte przez administratora) ale tylko 50 000 tysięcy euro :)

Zbychu

Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych Panowie!

Firma Grupa Carbon poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

marian

akurat jestem na pniowku i jest calkiem dobrze

Lech
@marian

czyżby Roberto szerzy kolejne nieprawdziwe informacje.. wstyd i jeszcze raz wstyd

Nie potrzebują lebrow rewirantow następna zecz jest kryzys ci co normalnie robili robią dalej umowy mają przedłużone

@Anonim

No tak, ale niestety niektórzy tylko sieją ferment, żeby podburzyć innych

Lech
@Gość

dobrze, że odezwali się Ci co znaja prawdę.. bo jeszcze by ktoś w to wszystko uwierzył

Terek

no i dobrze, lepiej tak niż jakby było smutno ;p

Jak dużo pracowników zatrudnia Grupa Carbon?

bigi

domyslam sie ze calkiem sporo ale w sumie nie znam konkretnej liczby

Mati

Od groma, nie wiem skąd wytrzasnąć ci konkretne liczby, ale zapewniam, że sporo.

Gosc

Witam czy ktoś zdradzi jakie są zarobki w tej firmie na ślusarza chodzi mi o bogdanke i jaka jest atmosfera pracy?

gornik
@Gosc

spoko jest atmosfera wydaje mi sie dlatego ze sa wszyscy w roznym wieku i kazdy znajdzie sobie jakiegos tam kumpla jak bedzie chcial. co do zarobkow to ci niestety nie powiem bo jako slusarz nie pracuje ale moze ktos inny wie

@gornik

A jakie macie tam zarobki jesli moge wiedziec?

ludo
@Gosc

jak dla mnie zarobki są spoko jestem zadowolony wiec pracuje

Blu

Witam ile placa w Carbonie na postojowym?

Gosc

A co z badaniami okresowymi? Do końca marca mam zrobić i się tak zastanawiam czy w związku z koronawirusem szpital w Łęcznej dalej je robi?

Swierzak

Witam wszystkich ... Mam pytanie. 29 lutego kończy mi się umowa próbna. Czy grupa Carbon przedłuży mi umowę ? Zapisałem się nawet do szkoły górniczej. Ps jestem zadowolony z grupy Carbon polecam wszystkim ta grupę. Dobra ekipa i dużo się nauczyłem na okresie próbnym.

SERIO
@Swierzak

pytasz się ludzi na forum czy firma przedłuży Ci umowę? SERIO? idź do przełożonego i z nim rozmawiaj, skąd oni maja tutaj wiedziec..

Jack
@Swierzak

Myślę, że jak dobrze pracowałeś, i się starałes (a tak wnioskuję z twojego wpisu) to na spokojnie powinni ci przedłużyć

@Swierzak

Jeśli pracujesz na polu Bogdanka to po ostatniej sytacji nie przedłużają umów

Drabik

Nawet jeśli, to co?

bubel
@Drabik

to chłop ewidentnie szuka zwady i nie ma się do czego przyczepić, nie zwracaj uwagi ;p

Drabik
@bubel

Masz racje

Xdlol

Tak przedłuża Ci, tak samo jak mi mówili że przedłuża...

wiktor

widzialem ze do przyjecia do pracy wymagane jest ukonczone 18 lat. Czy są tacy mlodzi, czy tylko starsi aktualnie? jak sie przedstawia ogolnie przedzial wiekowy???

wiktor

czyli jest szansa na fajne towarzystwo w swoim wieku, chociaz w zasadzie starsze tez mi nie przeszkadza, jak trzeba to z kazdym sie dogadam. dzieki chlopaki

Shadow
@wiktor

jest cały przekrój wiekowy praktycznie

Dudek
@wiktor

Gdzie te chłopaki co z nimi rozmawiałeś? Widzę tylko twoje pytanie i twoją własną odp...

@Dudek

yyyy totalnie nie wiem o co chodzi? nic złego tam nie było????

nicker
@wiktor

ale z Twoich odpowiedzi jest się w stanie spokojnie wywnioskowac, że przedział jest różny i są i młodzi i starzy

zxc
@Dudek

dziwna akcja

czesc

jak to jest z tymi ogłoszeniami o pracę? Widzę, że cały czas wiszą, przyszedł ktoś nowy, nikt nie przyszedł, czy ciągle jest zapotrzebowanie na nowych ludzi?

edek
@czesc

może się zgłaszają tylko cały czas za mało, więc wciąż szukają ;p jeśli jesteś zainteresowany to wysyłaj, co Ci szkodzi

Daw124

Witam,przyjmują ludzi bez doświadczenia i wykształcenia górniczego?jakie zarobki na początek i ogólnie czy warto iść czy lepiej do jakieś innej firmy dzięki z góry za odp

erni
@Daw124

patrząc po ogłoszeniach to doświadczenie jest mile widziane, ale nie wymagane, wiec spokojnie mozna probowac i sie wszystkiego nauczyc, licza sie checi

gornik
@Daw124

Carbon jest jedną z najlepiej rozwijajacych się firm, wiec mysle ze warto tutaj zaczynac swoja droge w górnictwie.

Daw124
@gornik

Dzięki a ile mogę zarobić na początek bez weekendów i ile z weekendami dzięki za pomoc

to zalezy gdzie trafisz ale zarobisz miedzy 2500- 3500

petro
@pracownik

ja slyszalem o wyzszych widelkach, no ale nie wiem. rozne stawki moga proponowac, trzeba isc na rozmowe

chetna

czy przewidywane są jakieś wolne wakaty w administracji?

chetna

eh... nigdzie nie szukają do administracji, taka jest niska rotacja, że naprawdę trzeba mieć szczęscie

czk
@chetna

no niestety, ale zadzownic zapytać możesz w sumie

Zmiana firmy

Witam serdecznie chłopy pytanie mam posiadam Górnika i inne kursy górnicze oraz staż dołowy w PL 3 lata Czechy wydobycie 2 lata . Moje pytanie brzmi jaka jest szansa dostania się do przodka czy może tylko gumy zostają i nie ma szans dostania się do przodka oraz zarobek i dodatki posiadacie ( wczasy , na dzieci dodatki) , proszę o normalne wypowiedzi i na poziomie dziękuje za wszelkie informacje .

Prawdomówny
@Zmiana firmy

Myślę że nie ma żadnych zastrzeżeń żeby dostać się do upragnionego przodka, kwestią jest pracowitość i zaangażowanie. Jeżeli posiadasz te cechy to możesz śmiało aplikować a najlepiej samemu podjechać do biura na kopalni i zapytać kierownika punktu pracy pozdro

pyt
@Prawdomówny

to zapotrzebowanie jest zawsze i mozna przychodzic w kazdym momencie?

Czesc

Po ile kartki,karty w carbon ????

Czesc

Cześć, powiedzcie chłopy szczerze piątkę da się wyciągnąć na przodkach szukam chce zmienić robotę na coś bliżej ile macie za święta , i jakie kartki lub karty? Czy są bonusiki za dodatkowe meterki? Pzdr Jak ktoś ma chwilę to niech odp.

@Czesc

Ps: dosw i papiery są :)

darek
@Czesc

jesli chodzi o przodki to tak miedzy 4000 4600 roboty po tylach miedzy 3200 4000 bez swiat. za swieta ok 330

@darek

No to nieźle, na Budrykuu macie przodek ? A jak z kartkami jeśli masz jeszcze chwilę odp

keks
@Czesc

jest na Budryku, swoja droga widzialem na stronie ze wlasnie jest ogloszenie na tą lokalizacje

buks
@darek

spoko całkiem to wychodzi szczerze mówiąc

Jak wygląda proces rekrutacyjny do Grupy Carbon?

Odp

I po co takie zbędne złośliwości, jak ktoś potrzebuje rzetelnej informacji? podobno umawiają się na spotkanie rekrutacyjne, które prowadzi jakaś wyznaczona osoba z działu BHP.

Abyss

Cieszymy się, że chwalisz się jak było na twoim przykładzie, ale nie oceniaj innych na podstawie swoich własnych doświadczeń :)

gora
@Odp

a długo czeka się na odpowiedź?

Odp
@gora

ciężko powiedzieć, bo różnie to bywa. Zależy też od stanowiska, predyspozycji itp itp.. nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to niestety.

przez ostatnie miesiace pieniadze jak pod kopalnia ☺.

Ciekawski
@pracownik

No to ile kolega dostał? Ciekaw jestem bo zarobki ok ale do kopalni to raczej daleko, chyba że porownujesz do pgg

@Ciekawski

akurat mowa tutaj o kopalni na lubelszczyznie

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Carbon - Łęczna

• Jak się pracuje w Grupa Carbon?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Carbon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Carbon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Carbon
3.9/5 Na podstawie 434 ocen.
  • Stefanii Pawlak 30
    21-010 Łęczna