Opinie o Dom-Mat Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dom-Mat Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dom-Mat Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom-Mat Sp. z o.o. w Tychy

Anna Nowy wpis

To źle, że odwiesili swoją działalność? pytam, bo ktoś parę miesięcy temu wyraził chyba negatywny stosunek co do tego... wiadomo jak obecnie warunki tutaj wygalają? sporo się zmieniło?

Ku przestrodze Nowy wpis
@Anna

Chyba cały wątek powinien dać do myślenia, że raczej należy się trzymać z daleka.

Ku przestrodze Nowy wpis

Nie wierzę. Odwiesili działalność.

Klient

Ktoś coś wie o naszych fachowcach? Bo widzę konto z google usunięte.

@Klient

Z tego co widzę w KRS zawiesili działalność gospodarczą. Wpis 26.03.2020r. Szlag mnie trafia bo gdyby nie oni nie trzeba byłoby się teraz, w takiej sytuacji martwić rozgrzebanym remontem i utopioną u nich kasą.

@Klient

Wyprowadzili się. Czynsz podobno spłacili i i ponoć pozwali swoich klientów, którzy są im dłużni setki tysięcy.(usunięte przez administratora)

@Klient

Czy ktoś ten temat jeszcze obserwuje?

Damian
@Ku przestrodze

To co firma już nie istnieje? Zwinęli się przez długi, czy był inny powód? Ty widzę, że jesteś w temacie to może mi wytłumaczysz.

@Damian

firma zawieszona, ale właściciele aktywni.

Dominika
@Ku przestrodze

A co z pracownikami? Wiesz w jaki sposób zostali odprawieni? Wypowiedzenie czy coś w tym stylu?

@Dominika

Nie wiem. Zero kontaktu i jak najdalej od tych państwa chociaż są niczym ten bumerang. Podobno zalegali z wyplatami, ale czy to prawda... Tam wszystko było kłamstwem.

Damian
@Ku przestrodze

Jakby zalegali z kasą to sprawa byłaby pewnie w PIP i ktoś by się tu wypowiadał na ten temat. Może po prostu polegli przez pandemie. Nie było w firmie pomocy z tarczy od rządu?

narcyzz Nowy wpis
@Damian

Firma została zamknięta. Nie wiem co dalej

Paulina

Nie rozlicza się za wykonywane usługi. Nie odbiera telefonu. Nie polecam współpracy

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dom-Mat Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Teresamuwdupe

Wiecie cos ciekawego o tych osobach?

@Teresamuwdupe

Proponuję wpisać właściciela w wyszukiwarkę i zerknąć na strony ze słowem długi

@Teresamuwdupe

Proponuję wpisać prezesa do wyszukiwarki i patrzyć na strony ze słowem długi.

...
@Ku przestrodze

To już jakiś czas temu widziałem. Nie otwierają na nowo firmy, bo potrzeba solidnych budowlańców?

Kontrola sprawozdania
@Teresamuwdupe

Czy tylko ja nie widzę sprawozdania finansowego za 2019r ani wniosku o upadłość?

Rafał
@Kontrola sprawozdania

Wniosek o upadłość? Chcesz przez to napisać, że firma ta upada? Albo zamierza zgłosić upadłość? Strasznie mnie to ciekawi, więc proszę o informację.

Odpowiedź
@Rafał

Sądząc po kondycji finansowej, braku sprawozdania, plus info o długich i postępowaniach cywilnych oraz po opiniach i zawieszeniu działalności wniosek wydaje się być zasadny. Pytanie czy zlozą

Nevermind

Ktoś ich z 586 KSH, albo 286 KK ? Szukam kontaktu.

@Nevermind

Przydałoby się

Klient

Wie ktos czy oni prowadza jeszcze ta firme? Bo zerowy kontakt z nimi.

@Klient

Odbierają korespondencję?? Może pod tym adresem na Cyganeri?

Niestetyklient

Najlepsza firma na rynku, ba! Nawet w Polsce... do spier...dolenia twojej budowy/remontu! Polecam jak najbardziej, jak nie liczysz się z nerwami, czasem i pieniędzmi. Najgorsze(usunięte przez administratora) z jakim współpracowałem (tak wstyd mi za to). Terenia to oprócz krzyczeć, nic nie potrafi. Moja ulubienica. A natomiast zdzisek, najlepszy matematyk jakiego znam, powinien wykładać na uczelni wyższej bo się chłopina maruje w tej budowlance... ups, chyba już nie! Szkoda!

Lubiedommat

Dlaczego usuwane sa komentarze na gowork'u? I dlaczego nie dziala strona internetowa naszych ulubionych fachowcow.

@Lubiedommat

Na oferteo zablokowali im konto z powodu braku płatności. Jest nadzieja, że inni klienci się nie złapią na ich triki. Mnie ciekawi czy pracownicy upomnieli się o swoje w PIP, albo w PR w Tychach w zawiązku z naruszeniem ich praw pracowniczych?

@Lubiedommat

Domena nie opłacona. To biuro na paprocańskiej jeszcze mają ? Ktoś tam może podjechać i zweryfikować ?

Podobno wyprowadzili sie

Lubieich

"DOM-MAT" Sp. z o.o. to ponad ćwierć wieku tradycji i doświadczenia! Przekonaj się sam jak nasi inżynierowie, architekci, technicy itp." Hahaha... Mieliscie na swojej budowie jakiegos inzyniera? Bo u mnie ino pili i nic nie robili.

Od miesięcy nic nie zapłacili. Mówią, że inwestorzy nie płaca, a mi inwestorka pokazała potwierdzenia przelewów. Nikt oprócz nich nie wie co się stało z kasą.

pochujuzadowolonyklient

Na te zbliżające się święta Bożego Narodzenia, życze firmie dommatoszusci wszystkiego co najgorsze! Zeby wasza spierd***na firma upadła, żeby wszyscy (usunięte przez administratora) przez was klienci poszli do sądu i najważniejsze, abyście do końca życia musieli spłacać długi. Życze także, aby w nadchodzącym roku nawet listonosz was w ch***a zrobił i ktoś wam w końcu spuścił ciężki wp*****l. Więcej wam już nie życze, bo oszalejecie z tego dobrobytu!

Klient

Ja mam tak samo jak teresa krzyczy, że oni są UCZCIWA FIRMA!

Pokrzywdzona
@pochujuzadowolonyklient

Panie Marcinie najpierw niech mi Pan zaplaci za to zostalo wykonane i odebrane wg otrzymanych faktur, a potem "sklada" obrażające i krzywdzące życzenia. Pan doskonale wie ile firm Pan już w ten sposób (usunięte przez administratora) na "niby" zleceniach robót w swoim domu. My jesteśmy następną Pana ofiarą. Jeżeli nie przestanie Pan mnie obrażać, zostanie Pan ukarany w Sądzie za ten potwornie fałszywy hejt!!!!

Pokrzywdzona

Dlaczego nikt w tych hetach nie napisze z czym lub w czym został (usunięte przez administratora) Po prostu Ci wszyscy hejtetzy są sami oszustami, bo zatrudniają firmy i im nie płacą. Teraz jest to najtanszy kredyt. Zatrudnić firme, nie zapłacić a sprawy w Sądzie trwają i rat sie nie płaci. A potem opisać w internecie bo nikt za to nie każe płacić, wyżyć się ile wlezie.Kto tak postępuje? ,Ktoś kto sam jest właśnie takim oszustem.Ktoś kto w bezpośrednim kontakcie nie ma żadnych mądrych i slusznych argumentów . Kto potrafi rozmawiać tylko agresją, falszerstwami i klamstwem.

Odp pokrzywdzonej
@Pokrzywdzona

Wyruszyła mnie Pani historia. Jest Pani ostatnią osobą której wypada napominać innych odnośnie agresji czy kłamstw. Pół Tychów pewnie słyszało jak się Pani potrafi drzeć. Już dawno jednak nie liczę na jakąkolwiek własną refleksję z Pani strony bo to daremne. Liczę natomiast, że kiedyś karma wróci, no ale jako wzór uczciwości wszakże nie ma się Pani czego obawiać. Do solidnej firmy przyjdą przecież nowi klienci, pokaże im Pani udane realizacje i przedstawi wykwalifikowaną załogę, terminowo, sumiennie i uczciwie wykona zlecenie i po sprawie. Współczuję, że akurat państwa firmę tyle różnych osób chciało oszukać w tak krótkim okresie czasu, okropny zbieg okoliczności...

Pokrzywdzony
@Pokrzywdzona

Az mi szkoda pani i pani meza, ze zostali panstwo tak bardzo (usunięte przez administratora) przez klientow. Dom mat to wzor do nasladowania jak i do prowadzenia zlecen jak i do rozmow. Nie wiem jaki trzeba miec (usunięte przez administratora), zeby opisywac to jak bardzo zostaliscie pokrzywdzeni, bo przeciez dom mat to firma odpowiedzialna, sumienna i w ogole perfekt! (usunięte przez administratora)

Marcin Śleziona.
@Pokrzywdzona

@Pokrzywdzona Informuję, że nie jestem autorem tego wątku. Swoją opinię przedstawię tu i w innych miejscach pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem po zakończeniu czynności. Swoje opinie wyrażam pod swoim imieniem i nazwiskiem u nie mam potrzeby chować się za nickiem. Marcin Śleziona. Imielin, 08.01.2020. marcin "małpa" sleziona "kropka" pl

Ku przestrodze

Niech mi ktoś wyjaśni jakim cudem zniknęły opinie z panoramy firm a wczoraj jeszcze były

jagielachuj

Nic tylko (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Ludzi jakich zatrudniają to ja bym nie wziął za darmo. Przedłużanie prac. Jak już byli coś zrobić to i tak zrobili to źle. Nagłe zmiany kosztorysu (i to o ponad 50%) dla nich to normalne. Brak wysłanych papierów. Jeżeli potrzebujesz komedii za duże pieniądze, to polecam! Ogólnie się zastanawiam kto jest głupszy, zdzisław czy teresa? Liczę na jakieś odpowiedzi.

@jagielachuj

Teresa

Andrzej hydraulik

ludzie szkoda na nich czasu. praca niby na godziny a byle deszczyk i wywala do domu. płaci 2 miesiące po czasie ... pan Z. J. długi ma już wszędzie ... ale wcale to nie dziwne jak wali w ciula klientów i go każdy wywala z budowy ...

Prośba o opinię
@Andrzej hydraulik

Czy można prosić o rozwinięcie tematu? Usuwają chyba opinie na Google i to jedyna szansa żeby przyszli pracownicy i klienci mieli szansę przeczytać o nich

Andrzej hydraulik

Skoro ty jestes odwazniejszy to podpisz sie z imienia i nazwiska ... ch..j ci do tego kim jestem ... (usunięte przez administratora) robił ze mnie dekarza bo akurat wtedy trzeba było dach zrobić a przyjął mnie jako pomocnika ... opowiadal bajki ze ma 3 dekarzy a nie mial ani jednego ...

Inny klient.

Wskaż i udowodnij albo tylko uprawdopodobnij jedno fałszerstwo w tym wątku. Tu to tylko szczyt góry lodowej ludzi którzy wiedzą co piszą. Reszta nie używa netu albo nie chce mieć potencjalnych kłopotów. @tytan, nie masz może na imię Kasia? ;)

Ku przestrodze

A posługiwanie się logo " rzetelna firma" mimo nie spełnienia warunków to co to jest? Czy nie wprowadzanie klientów w błąd? Wystarczy kliknąć na waszej stronie, żeby się dowiedzieć.

Taki sobie użytkownik gowork

@tytan skomentuj wpis w KRS dla DOM-MAT sp. z o.o. z dn. 21-11-2019r. Chodzi dokładnie o wpis nr 21 w Dziale 4, Rubryka 1 gdzie podaje się: 1. Charakter zaległości PODATKOWA 2.Oznaczenie organu wystawiającego tytuł wykonawczy, data wszczęcia egzekucji i numer tytułu wykonawczego NACZELNIK URZĘDU SKARBOWEGO W TYCHACH, 31.05.2019, 2431-SEW.723.SM1994.2019 3. .Wysokość zaległości 6 106,00 ZŁ 4. Informacja o zakończeniu egzekucji ---, --- Może napisz do Naczelnika Urzędu Skarbowego w Tychach, że Was oczernia ? Tutaj namiary żeby ułatwić kontakt (usunięte przez administratora)

@Taki sobie użytkownik gowork

To i tak dużo splacili, ale jak to mówi pani Terenia oni sobie poradzą bo zawsze sobie radzą. Pytanie tylko czyim kosztem tym razem. Mam nadzieję, że pracownicy upomną się o swoje w PIP lub złożą zawiadomienie o naruszeniu praw pracowniczych.

Ku przestrodze

Ja. Ciężko naprawdę opisać ile to kosztuje stresu i nerwów. Poziom i ilość żenujących kłamstw z ich strony sprawia że człowiekowi się wydaje że to jakiś matrix. Zastanawia mnie tylko jakim cudem tyle lat funkcjonowali na rynku. Z takimi długami to się chyba swoją drogą o upadłość powinno wnosić.

Inny klient.

Jak można się z Państwem skontaktować ?

@Inny klient.

zdzislaw.zlodziej@interia.pl , Proszę pisać.

Ku przestrodze

Ta firma to moja porażka. Liczę że pracownicy zdecydują się na złożenie zawiadomienia a klienci będą mieli możliwość wymienić się doświadczeniami jakie mają z nimi!

Jaworzno

Totalna pomyłka. Zatrudnia inne firmy i (usunięte przez administratora) A pieniądze od właścicieli nieruchomości bierze. NIE POLECAM NIKOMU WSPÓŁPRACY Z TYM CZŁOWIEKIEM I JEGO ŻONA!!!!!!!!!

Czekamy na newsy od zatrudnionych. Ktoś ma jakieś nowe informacje na temat przedsiębiorstwa Dom-Mat Sp. z o.o. w mieście Tychy, bo nie wiemy jak to z pracą u nich.

Jaworzno

(usunięte przez administratora) Pracownicy czyli obecnie 2osoby czekają od 2miesiecy na wypłatę Ci co się zwolnili sami w czerwcu do tej pory nie otrzymali wynagrodzeń za kilka miesiecy6

Zostaw merytoryczną opinię o Dom-Mat Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Dom-Mat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dom-Mat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dom-Mat Sp. z o.o.?

Dom-Mat Sp. z o.o.
  • Filaretów 31