Tractebel Engineering S.A.

Katowice

Opinie o Tractebel Engineering S.A.

ewa

@ert jeżeli składałeś CV na projektanta i nie wyszło to teraz jest jeszcze wolne stanowisko Asystenta Projektanta. To dla kogoś po wyższych studiach inżynierskich ale z mniejszym doświadczeniem

Evergreen
@ewa 12.05.2016 23:07

Ciekawa firma z różnorodnymi projektami. Duży plus za życzliwych ludzi i atmosferę. Elastyczny czas pracy. Opieka medyczna. Jak ktoś nie boi się ciężkiej pracy i wyzwań - polecam.

Pola

Witam, czy firma aktualnie zajmuje się jakimiś ciekawymi projektami związanymi z konstrukcjami inżynierskimi? Na stronie www nie ma zbytnio updatów. Pojawiło się ogłoszenie o asystenta projektanta. Na jakie warunki finansowe można liczyć na tym stanowisku?

Hydro
@Pola 07.11.2017 22:23

Witam. Jeżeli chodzi o konstrukcje inżynierskie to zapraszam do działu hydrotechniki. Dużo nietypowych obiektów do wykazania się. Nie odmawiam podpisania praktyki projektowej. Pozdrawiam

Iza

@Pola faktycznie ciężko znaleźć informacje w sieci o aktualnych projektach, ale chyba najlepiej jest faktycznie wziąć udział w rekrutacji. To czas, w którym zarówno pracodawca, jak i pracownik ma szansę poznać szczegóły o firmie i warunkach przez nią oferowanych. Czy na stanowisku wymienionym przez @Pola pracują również inne osoby? Warunki zatrudnienia mogą być indywidualne?

Iza

@Eferaes premie są uzależnione od sukcesu projektu, ale w jaki sposób ten sukces jest mierzony i przeliczany na wysokość premii? Więcej szczegółów na pewno pomoże użytkownikom forum zrozumieć, co masz na myśli.

Eferaes

Pracowalem w tej firmie przez dluzszy czas. Firma ma swoje wady jakkolwiek poziom etyki jest znacznie wyzszy niz w wiekszosci firm na slasku choc do standardow zachodnich duzo brakuje. Atmosfera pozytywna. Jak chcesz to napewno sie czegos nauczysz, bo pracuja tam tez specjalisci. Jesli chodzi o szkolenia i pakiety socjalne to faktycznie slabo. Nie ma tez jakiegos systemu motywacji. Premie uzaleznione od sukcesu projektu. Wynagrodzenie na przyzwoitym poziomie przynajmniej dla specjalistow. Nigdzie nie ma idealow...

asia

mam pytanie dotyczące zarobków w tej firmie, ile się tam zarabia? czy osoba która dodała opinie o rozmowie kwalifikacyjnej mogłaby sie wypowiedzieć? :)

jest

Jakie opinie nt tej firmy? Dla osób po studiach, możliwości rozwoju, zdobycie doświadczenia, zarobki?

praktykantka ;)

W Tractebel Engineering S.A. odbyłam miesięczne praktyki. Mimo że nie trwały one długo, wystarczyło to na dobre poznanie firmy oraz jej pracowników. Uważam tę firmę za bardzo nowoczesną, posiadająca duży potencjał. Współpracownicy okazali się bardzo mili i pomocni. Bez względu na wiek wszyscy mówią do siebie po imieniu, co, moim zdaniem, bardzo rozluźnia atmosferę i pomaga szybko się zaaklimatyzować. Do moich obowiązków należały różnorodne zadania: począwszy od obsługi sprzętu biurowego, a na sporządzaniu dokumentacji projektowo-kosztorysowej kończąc. Praktyka ta ukształtowała we mnie umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i zespołowego wykonywania obowiązków zawodowych. Mogę tę firmę spokojnie polecić. Pozdrawiam wszystkich pracowników i życzę, jak dotychczas, wielu zleceń. Dziękuję bardzo za poświęcony mi czas, liczę, że nie była to moja ostatnia współpraca z tą firmą.

Jak w każdej jest raz dobrze, a raz źle; są możliwości rozwoju ale trzeba o nie zawalczyć; z pewnością na początek kariery nie jest to zła perspektywa a raczej dobra biorąc pod uwagę inne firmy w rejonie; są ludzie życzliwi i tacy co można przy nich umrzeć ze smiechu i są ludzie którym woli się rzucić zdawkowe hasło "cześć". Wynagrodzenie, temat dla niektórych najważniejszy, uzależnione czy umiesz o nie zawalczyć, czy masz ściśle przez firmę wymagające uprawnienia.Wypowiedź może nie dająca jednoznacznej odpowiedzi, ale zgodna z prawdą.

kandydat
@Pracownik 22.08.2014 08:56

to jaki jest poziom zarobków np. dla budowlańca z uprawnieniami (projektowanie + nadzór) można liczyć na okolice 6000PLN netto? Oczywiście przy stałym zatrudnieniu nie kontrakcie!

x

premii raczej brak, parę stówek na rok to nie premia, fundusz socjalny w postaci bonów też bez szaleństw, generalnie łysa pensja.

tomka

czyli zarobki kiepsko? a zlecenia mają i czy oprócz jakiejś podstawy są dodatkowe premie? może jakiś fundusz socjalny? jak atmosfera?

lol

Firma dziad, kasuje za każde szkolenie w momencie rezygnacji z pracy. Zarobkowo to średnia krajowa x1.2 , o podwyżce można pomarzyć. Niewiele dodatków do zaoferowania. Praktycznie brak możliwości zdobycia doświadczenia, nie bardzo jest przy czym i od kogo zdobywać doświadczenie. Z braku laku może być ale nie na długo. Taki twór.

Hanzo
@lol 31.08.2013 16:40

Witam, co masz na myśli pisząc "Praktycznie brak możliwości zdobycia doświadczenia, nie bardzo jest przy czym i od kogo zdobywać doświadczenie" ? proszę o odpowiedź bo obecnie rozglądam się za pracą i biorę pod uwagę tą firmę. Jak jest z nadgodzinami ?

PK

a jak zarobki ??

ex_

pracowałem przez jakiś czas w TE skuszony pięknymi perspektywami ale nie miało to przełożenia na rzeczywistość..... Jedynym plusem była mozliwość wyjazdu za granicę na szkolenie/delegację. Reszta to porażka, więc sam zmieniłem pracodawcę

byly

lubie tam pracowac - 2011-01-13 13:58:12 Witam, jak najbardziej moge polecić tą firmę :) Miła atmosfera, dużo można się nauczyć, są szkolenia no i świetni fachowcy. Nie ma problemu z nadgodzinami i zazwyczaj wychodzisz do domu po 8h pracy. Reszta też jak najbardziej OK :) Pozdrowienia dla wszystkich z TEWidac zaraz ze te 2 pierwsze opinie pisala ta sama osoba (wlasciciel). Pewnie ze dla ciebie jest wszystko w porzadku i chwalisz swoja "dzialalnosc". Co do fachowcow to duzo wam jeszcze do tego statusu brakuje. Pozdrowionko (usunięte przez administratora)

lubie tam pracowac

Zostaw opinię o Tractebel Engineering S.A. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tractebel Engineering S.A.