Opinie o Die Tech w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Die Tech. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Die Tech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Die Tech w Tychy

Nabity w butelkę

Mieć ponad 100% wyrobienia i nie dostać premii nie tylko za wydajność, ale też za brak L-4, bo podobno uptime był za niski. Tylko w DieTechu możesz ciężko pracować przez 21 dni roboczych i dowiedzieć się pod koniec miesiąca, że nie dostaniesz żadnych pieniędzy z tego tytułu, bo ktoś celowo zaniża nieprzerwany czas pracy maszyn, żeby zaoszczędzić Twoim kosztem.

Maskarada
@Łucja

Ja sam już nie wiem, czego się spodziewać po tym teatrzyku jednego aktora! Ile pazerności musi być w kimś, kto znając treść raportu rocznego (w firmowej kasie znalazło się o 58% więcej pieniędzy w porównaniu z ubiegłorocznym raportem) przed wysłaniem go do zaakceptowania osobie niemieszkającej w Polsce i posiadającej 100% udziałów spółki (data akceptacji 15 czerwca 2023) decyduje o potrąceniu z wynagrodzenia wypłacanego do 10 czerwca całej premii za wydajność i brak L-4 (600 zł mniej na wypłacie)? Z premii tej (usunięte przez administratora)(celowe zaniżanie UPTIMU) wszystkich pracowników produkcji także tych z wyrobieniem na poziomie 100% i wzorową frekwencja! Ktoś tutaj w dziwny sposób okazuje wdzięczność osobom, które mocno przyczyniły się do zwiększenia zysków zakładu o 2 miliony złotych w stosunku do roku ubiegłego. Nawet jeśli będzie tak ja, to sobie ubzdurał ten ktoś i firma dostanie nowe projekty/tłoczniki a co za tym idzie zapotrzebowanie na pracowników się zwiększy, na co szanse są mniejsze, niż szanse na to, że Tomek wystąpi w reklamie szamponu do włosów to, co z tego będzie miała produkcja? Satysfakcję? Tym niewątpliwie przyjemnym uczuciem nie wypełnisz lodówki ani nie opłacisz rachunków! Dlatego najlepszą zmianą dla tych, którzy chcą pracować w DieTechu na uczciwych warunkach płacowych będzie zmiana dyrektora!

Czy w firmie Die Tech można pracować na pół etatu?

Przykład 4 z 5
@Izabela

Po długim wyczekiwaniu piotrek w końcu rozsypał przed nami perły swojego „talentu”, udostępniając rachunek zysków i strat za rok 2022. Poniżej postaram się streścić najważniejsze „dokonania” piotrka: Liczba zatrudnionych na dzień 1.01.2022 r.: Pracownicy na stanowiskach robotniczych – 95 Pracownicy na stanowiskach nierobotniczych – 41 Liczba zatrudnionych na dzień 31.12.2022 r.: Pracownicy na stanowiskach robotniczych – 86 Pracownicy na stanowiskach nierobotniczych – 37 Cała kwota zysku netto za rok 2021 – 3.455.723,X2 zł Cała kwota zysku netto za rok 2022 – 5.485.157,3Y zł DT w jednej rzeczy jest konsekwentny! W derekrutacji pracowników! Mimo tego, że jest mniej rąk do pracy DT zarobił w 2022 r. o 2 mln złotych więcej niż rok wcześniej! Arytmetyka podpowiada nam, że to 158,72% czystego zysku! To muszą być najprawdziwsze czary! A jeśli to nie czary i firma faktycznie dynamicznie się rozwija, przez co rozumiem, że jest więcej pracy, niż było wcześniej, to skoro pracowników na stanowiskach robotniczych jest mniej o 32,8% (128 stan na 1.01.2021 r. vs. 86 stan na 31.12.2022 r.) to na barkach każdej z osób bezpośrednio produkcyjnych powinno spoczywać o 1/3 więcej obowiązków? Warto o tym pamiętać, kiedy będziesz chciał się zatrudnić w DT! Skoro teraz masz być wydajniejszy o 33%, niż 2 lata temu to, dlaczego nie miałbyś zarabiać adekwatnie do zysków firmy? X = 2+2 Y = 2x2

Wiecie czy do końca roku będzie potrzebny jeszcze ślusarz narzędziowy? Pytam, bo była oferta na początku roku na takim portalu, teraz dostępnych brak na stronie firmowej także, a ze mam doświadczenie chce popatrzeć co byłoby od kolejnego roku kalendarzowego w ofercie. Niby w kwietniu ktoś poruszał temat podwyżek. Jak on wygląda obecnie? jaka suma gwarantowana?

Kingsley Shacklebolt

Jaka jest suma gwarantowana w HogwartTechu? A ile może dostać nowy pracownik, skoro firma przestała dawać podwyżki nawet tym, którzy składają wypowiedzenia? Dla osób z kilkunastoletnim stażem brakuje pieniędzy, a słuchanie (usunięte przez administratora) o tym, że jest się fundamentem firmy, mając na umowie 4200 zł brutto to zdecydowanie za mało, żeby zatrzymać kogoś, kto zna swoją wartość. Nawet jeśli Harry Pitter, żeby Cię przekonać do siebie obieca Ci lepszą kasę to bądź świadom tego, że zawsze taka obietnica w jego ustach kończy się na słowach, a nie czynach!

Wodzu przemów. Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Niechajże przemówi Idefiks co za tem czynić na brak podwyżki?

Zauważyłem te opinie dotycząca braku podwyżek. po przeczytaniu jednej z ofert dla magazyniera zastanawiam się czy fraza o tym, że przypada stałe wynagrodzenie oraz system premiowy, nie była zbyt dosłowna? Jeśli to prawda i podstawa zasadniczo nie wzrasta to co się dzieje z premiami? Mogą być wyższe?

O podwyżkach!!! Nowy wpis

Podwyżki są jednak problem z podwyżkami polega na tym, że dyrektor po burzliwej naradzie z samym sobą i podliczeniu obu głosów ustalił jednogłośnie, że aneksy będziemy podpisywać, zaczynając od najniższego w firmie. Złośliwi mogliby napisać, iż ten pierwszy w kolejce jest tak pazerny, że dla drugiego jedyne, co zostawi, to widok pustego koryta, ale ja nie mogę sobie pozwolić na bycie tak aroganckim, dlatego poprzestanę na stwierdzeniu, że gdyby Piotruś został ministrem rolnictwa, to na wsi opłacałoby się uprawiać tylko sex.

Między wierszami Nowy wpis
@O podwyżkach!!!

Aborygeni z wioski Umpa Umpa są zgodni - kierownik podczas rozmów o podwyżki przemawia w ich narzeczu. Dzięki wspólnym wysiłkom najstarszych w plemieniu po wielu księżycach udało się przetłumaczyć kocopoły kierownika na zrozumiały język. Efekty ich mozolnej pracy widnieją poniżej: Jestem szczery tak długo jak jestem prawdomówny i można na mnie polegać, o ile polegać w ogóle można i niczego nie zamierzam zmieniać tak długo, aż zdania nie zmienię, a moje obietnice traktujcie poważnie tak jak zapowiedź zamieci śnieżnej w sierpniowe bezchmurne popołudnie.

$$$ KASA $$$

Kiedy idziesz do kierownika z pytaniem o ustaloną wcześniej podwyżkę masz wrażenie, że rozmawiasz z kimś, kto jest przewlekle chory na inteligencję bezobjawową. Zamiast aneksu dostajesz monolog w postaci dziwnego tworu słownego, który chyba ma za zadanie być uzasadnioną odmową, a w skrócie brzmi tak: No bo w sumie, jakby co i jakby w ogóle i gdyby, jakby to, gdyby w razie czego, no i poza tym również owszem, bo poza tym, to jakby jak najbardziej i również, dlaczego nie, no bo co ja mam powiedzieć, bo w sumie, po co, jakby ten, to również owszem, ale po co. Ale jakby co, to również, czemu nie, a tak poza tym, to jest lepiej, niż było kiedyś, a Ty i tak to nie potrzebujesz podwyżki, bo sprawdzałem i tak jakby co, to w ogóle zarabiasz w sumie więcej od innych. Miała być podwyżka, są obiecanki-cacanki.

Karolcia

Hej, to będziecie jednak szukać do siebie na magazyn? kiedyś jak tu zaglądałam z powodu tamtej wygasłej oferty to nie było tych komentarzy. Upewniłam się też teraz bo stronie firmowej – ofert wciąż brak. więc skąd się biorą te opinie?

Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Ponownie Idefiks
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Wodzu Pazerniksie podczas wczorajszej narady plemienia Farmazoniks buńczucznie obwieścił nam, że marzy Ci się popływać z grubymi rybami. Szybko nasz wioskowy herold zapomniał, że Twój były (usunięte przez administratora) BeHaPiks krótko po tym, jak go chciałeś zesłać na banicję bez większego wysiłku udowodnił gawiedzi, że (usunięte przez administratora) zjada leszcz, a Ty chcesz wpłynąć na głęboką wodę? Dobry żart! Lepiej szykuj sakiewkę wodzu, bo Twój ostatni nieprzemyślany pomysł na zaoszczędzenie kilku dukatów kosztem pozbycia się BeHaPiksa, który przez 9 lat tańczył tak jak mu wódz zagrał zamiast strzału w dziesiątkę okazał się strzałem w stopę!

Thorgal77
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Witam, Proszę o informację na jakie obecnie zmiany pracujecie w firmie ? Pozdrawiam

Do szefa ochrony

Tomek, jakbyś niewielką część (max 15 min) z 8 godzin, który poświęcasz dziennie, przeglądając kamery przeznaczył na przyjrzenie się temu co w pracy z korzyścią dla firmy, a nie dla samego siebie robi Piotrek to nie musiałbyś się teraz tłumaczyć niezadowolonym z aneksów, czyli chyba wszystkim z produkcji oprócz Twoich faworytów, którzy dostali więcej, niż reszta, że nie mają co liczyć na lepsze pieniądze, bo jest mało roboty. Ja rozumiem, że żeby firmę było stać no nowe auto za ćwierć miliona dla Piotrka, bo te stare po dwóch latach przestało pachnieć skórą musisz zmienić płytę z „jest lepiej, niż było kiedyś” na „ciesz się, że masz pracę, bo inne zakłady zwalniają”, ale nie rozumiem osób, które łykają te farmazony jak upośledzone pelikany i podpisali w styczniu aneksy na 3700 zł brutto podstawy, kiedy firma na bilansie zysków i strat wychodzi finansowo nieco ponad 58% do przodu w skali rok do roku.

@Do szefa ochrony

Możesz wyjaśnić kwestie tego aneksu? Nie rozumiem jak mógł on zostać podpisany na kwotę 3 700 zł brutto podstawy, skoro to jednak mniej niż aktualna minimalna krajowa. Do teraz jednak to skorygowali?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Die Tech?

A już myślałem, że może ofertę jakaś wystawili skoro ktoś tu napisał. ostatnio jeszcze jak sprawdzałem to na stronce www było pusto, na portalach z ogłoszeniami też. Dalej tak w sumie jest. ja akurat spawaczem jestem, nie potrzebujecie tu do siebie teraz? ciekaw jestem porównania stawek z moim aktualnym miejscem pracy

Piotr Remyr

Jesteśmy nie tylko dynamicznie rozwijającą się firmą, ale także firmą od zadań specjalnych firmą, do której inne firmy zwracają się jak mają problem. Dzięki zmianom na najwyższym szczeblu w niespełna 8 lat DieTech w branży automotive stał się tym samym, czym Dr. Oetker w świecie deserów, wypieków i pizz mrożonych, czyli marką premium oferującą wysokiej klasy produkty, skoncentrowane przede wszystkim na wysokiej jakości. Nasz sztab wykwalifikowanych pracowników biurowych nawiązał długoterminową współpracę z tak renomowanymi markami jak: Dolce & Gabbana, Versace Jeans Couture, Emporio Armani, Dior, Tommy Hilfiger i wiele, wiele innych. Dużym i ważnym krokiem w rozwoju produkcji było nominowanie audytora wewnętrznego na kierownika tego działu. Nominacja ta jest jednym z wielu przykładów dynamicznie rozwijającej się kariery w DieTech, gdzie szeregowy pracownik dostaje szybki i prestiżowy awans w myśl zasady „od operatora do dyrektora”. Uważam, że obecny kierownik jest trzeźwo myślący, wyrozumiały wobec swoich podwładnych i do tego przyjemny w odbiorze, a także łatwy we współpracy. Wspólnie z kierownikiem produkcji nie możemy się doczekać wielu wspaniałych chwil, jakie będą towarzyszyć naszej firmie na pełnej sukcesów drodze w nadchodzących latach.

Firma ma straty? Ktoś o jakimś bilansie tu napomknął a ja za robotą się oglądam. Wiem, że na stronie widnieje ten komunikat o braku ofert ale teraz to zastanawiam się nad rotacja. mimo gorszych wyników wszyscy stabilnie pracują?

a jak teraz wygląda sprawa z opieką medyczną oraz jakimś ubezpieczeniem? Zaczęły mnie martwić te stwierdzenia o poważnych problemach z kręgosłupem. W tym przypadku pracownicy maja szanse jakoś się zregenerować? Albo czy będzie to docelowo wprowadzane?

Galernik

O aktualnej kulturze pracy. W DieTechu będziesz miał wiele odczuć, a doznania te w większości nie będą należeć do przyjemnych. Wrażenie, że jesteś wykorzystywany albo niedoceniany, albo wykorzystywany i niedoceniany zapewne i piszę to z wielką dozą pewności towarzyszy większości osób pracujących na produkcji, ale tutaj będzie ono mocno spotęgowane. Dzięki dyrektorowi, który nie wzbudza mojej sympatii głównie przez to, co zrobił z kiedyś dobrze prosperującą firmą przez 8 lat swojej nieudolnej kadencji (Managing Director / Dyrektor Zarządzający od lut 2016) DieTech stał się nieprzyjemnym miejscem dla klasy robotniczej, w której produkcja 5 dni roboczych w tygodniu dosadnie przekonuje się o tym, że zamiast zbierać plony w koło nosi wodę przez sito. Brak kodeksu honorowego u dyrektora i budowanie swojej „kariery” na notorycznym kłamstwie, a także nieprzeciętny talent do manipulowania innymi by osiągać swoje cele to dla każdego bez kręgosłupa moralnego „idealna” ścieżka awansu. Osobiście uważam, że taką (usunięte przez administratora) należy potępiać, a nie promować, dlatego odradzam dołączenie do załogi tego okrętu, bo niezależnie od tego, czy galera o nazwie DieTech będzie miała pustą ładownię, czy pełną złota przy stopniu zakłamania, dehumanizacji i pazerności obecnego kapitana nawet najbardziej wydajne osoby przy wiosłach jedyne, czego się dorobią swoją ciężką pracą to poważnych problemów z kręgosłupem.

O widzisz, ten kod jedynie pracownicy będą mogli rozszyfrować? To jaka tu kulturę pracy teraz macie? Opiszesz ja? i czy wyjaśnisz na język kandydatów te magiczne słowa?

Severus Snape

Przed bardzo ważnym audytem, który był niedawno i miał sprawdzić jakość produktów i usług, jakie oferuje DieTech niezawodnym sposobem na pozbycie się wszystkich tłoczników z pola do naprawy był pomysł, żeby gdzieś je schować. Pocieszny to widok, kiedy narzędzia z czerwonej strefy, a było ich tyle, że zabrakło wolnego miejsca upycha się w garażu, namiocie i wszędzie tam, gdzie nie będą na widoku, a wszystkie te miejsca zamyka na cztery spusty. Czego się nie robi w DieTechu, żeby dostać certyfikat ISO na kolejny rok? Oczywiście farsa na Burschego dobiegła końca, a łatwowierni kontrolerzy wciągnięci w serię coraz bardziej nieprawdopodobnych wydarzeń, jak na przedstawieniu z magicznym kapeluszem i białym królikiem opuścili mury HogwartTechu oczarowani iluzją Harry'ego Pittera. Certyfikat się ostał, ale bajzel został, dlatego ktoś, taki jak ślusarz narzędziowy jest bardzo potrzebny, żeby zacząć naprawiać te wszystkie narzędzia, które jeszcze kilka tygodni temu nie warto było pokazywać, czyli jakieś 3/4 tłoczników na zakładzie.

Sybilla Trelawney

Co może zaoferować HogwartTech ślusarzowi z doświadczeniem? Wiele niespodzianek, o których nie przeczytasz na „takim portalu” ani na „stronie firmowej” całe szczęście jest GoWork. „Silne możliwości projektowania” którymi się chełpi Harry Pitter to bufonada, bo wcześniej na stanowisku ślusarza odwiedzi Cię Jack Sparrow z mapą skarbów niż, jakikolwiek inżynier z rysunkiem technicznym. A „nowoczesna narzędziownia wyposażona zarówno w maszyny tradycyjne, jak i CNC” faktycznie istnieje, ale chyba tylko dla potrzeb marketingowych. Nowe tłoczniki sprowadza się z Chin, pęknięte matryce spawa i szlifuje na gładko, ukruszone stemple albo segmenty wyrównuje i podkłada blaszki. Zróbmy to tanim kosztem to myśl przewodnia wyznaczająca cel i kierunek działania nie tylko narzędziowni, ale całej firmy. Kolejnym krokiem, żeby zaoszczędzić pewnie będzie produkcja narzędzi z gliny i hartowanie ich na słońcu. Pomieszczenie z częściami zamiennymi do tłoczników wygląda jakby ostatni raz było uzupełniane na krótko przed wybuchem wojny trojańskiej. Do takich dziwnych sytuacji dochodzi w HogwartTechu w imię chorobliwych oszczędności, ale na gwoździe i ciernie, dlaczego promotor maksymalnego zaciskania pasa oszczędza na wszystkim z wyjątkiem siebie?

Kingsley Shacklebolt

Czy die-tech ma przyjecia do pracy teraz?

To ja nie wiem, kasę uznajecie generalnie za słaba ale nikt chyba nie odchodzi? Przynajmniej tak to rozumiem po tym, że na stronie widnieje napis o braku ofert, a ciekawiły mnie właśnie ewentualne rotacje. Ja akurat widziałem, że kiedyś tu kogoś na magazyn szukali, ale nie piszecie cos ostatnio o tej pracy. ona jest w ogóle dostępna?

Czyli mimo wszystko tych ślusarzy jest teraz wystarczająca liczba? Jeszcze niedawno padł szeroko rozwinięty argument odnoszący się do tego, że ludzie na tym stanowisku są faktycznie potrzebni. Myślicie, że w tym przypadku na spokojnie można się ubiegać o indywidualne podwyżki? tu cały czas piszą o tych inflacyjnych chyba dla każdego, a co z praca własna i wynikami? Dzięki nim co można sobie wyrobić?

Nabity w butelkę

Sherlock Holmes
@Nabity w butelkę

Razem z Watsonem zastanawiamy się nad tym, dlaczego, zawsze kiedy UPTIM jest poniżej oczekiwanego, a zdażyło się to już kilka razy jedynym kontrdziałaniem wykwalifikowanych pracowników biurowych na osiągnięcie współczynnika nieprzerwanego czasu pracy maszyn, który sami wyznaczają jest zabieranie premii miesięcznej wszystkim, ale nie sobie? Dla przypomnienia atrakcyjna tylko z nazwy premia miesięczna od momentu jej stworzenia nie dotyczyła osób na stanowiskach nierobotniczych! Czyżby potrącanie owej premii co kilka miesięcy było skutecznym sposobem na załatanie dziury w budżecie firmy, robiąc z biednych ludzi jeszcze biedniejszych?

@Sherlock Holmes

To ta premia tam jest grupowa, nie indywidualna? Wyjaśnij, jak to działa, jak możesz, bo chyba nie rozumiem do końca. A podstawa jakaś sensowna czy bez premii ciężko dobrze zarobić? Bo to różnie bywa w sumie.

Grażyna

Podstawa jest odwrotnie proporcjonalna do wysokich kosztów zatrudnienia dlatego nasz Janusz biznesu który nie zgadza się z tym żeby minimalne wynagrodzenie dla zatrudnionych na pełny etat ustalała Rada Ministrów a nie pracodawca swoich pracowników chciałby zatrudniać najlepiej za darmo a wszystkie zyski mieć tylko dla siebie

Łucja
@Grażyna

I mimo takich warunków które obecnie przytaczasz w tej wypowiedzi nie ma teraz żadnych rotacji? Byłam na stronie i widnieje napis o braku ofert, podobnie na takim portalu, który czasami obserwuje. To kiedy było jakieś większe zapotrzebowanie? I czy teraz do nowego roku szykują się jeszcze większe zmiany?

Maskarada
@Łucja

Znam lepszy dowcip!

Obecnie procesy produkcyjne obejmują operacje na prasach tradycyjnych i postępowych, formowanie drutu, zgrzewanie punktowe i garbowe, roboty spawalnicze, nitowanie, wygładzanie wibracyjne, polerowanie i mycie. Operacje produkcyjne są wspierane przez silne możliwości projektowania, nowoczesną narzędziownię wyposażoną zarówno w maszyny tradycyjne jak i CNC, dobrze wyposażone laboratoria metrologiczne i makrograficzne oraz wykwalifikowanych pracowników biurowych. Powyższy fragment – Sprawozdania z Działalności Biznesowej Zarządu DIE TECH Sp. z o. o. za rok budżetowy 2022, to murowany kandydat do zdobycia nagrody Locusa w kategorii – Powieść science fiction.

Czy w firmie Die Tech można pracować na pół etatu?

Lokator

Tak można. Teraz to przywilej dla tych, którzy chcą sobie dorobić, ale dzięki dynamicznemu regresowi w firmie stanie się to przymusem dla tych, którzy chcą zarobić, tyle żeby godnie żyć.

Izabela
@Lokator

dynamiczny regres? w końcu jakie argumenty mu tak naprawdę przypisujesz? i jaka perspektywa na najbliższe miesiące z tego tytułu się szykuje? oprócz zmniejszenia etatów przewidujesz coś jeszcze?

Jak dbasz tak masz.
@Izabela

Sam Homer stanąłby bezradnie, jakby miał opisać nieudolność osób, które niekompetentnie zarządzają tym kociokwikiem.

Izabela
@Jak dbasz tak masz.

A to nie wiem nie widzę tego na żywo ani efektów. Ale skoro tak stwierdzasz to czym konkretnie podpierasz teraz stwierdzenie o braku kompetencji? jakieś rzeczywiste przykłady?

Przykład 1 z 5
@Izabela

O ciężkim pomyślunku albo jak wolisz kombinatoryce finansowej w DT słów parę. Jeśli należysz do grupy osób, którym przysługuje 26 dni urlopu, to pracując tutaj rocznie tracisz prawie 750 zł brutto premii. Dzieje się tak, ponieważ firma potrąca Ci niecałe 30 zł brutto z premii za każdy dzień urlopu. Niepodważalnym argumentem do tego, żeby okradać Cię z Twoich ciężko zarobionych pieniędzy jest fakt, że podczas urlopu jesteś nieobecna w pracy. Czy warto pracować dla kogoś, kto na OLX chełpi się konkurencyjnym wynagrodzeniem, a w rzeczywistości jest tak pazerny, że kiedy wypoczywasz z rodziną pozbawia Cię premii, na którą pracujesz przez cały rok?

Przykład 2 z 5
@Izabela

W roku 2021 podstawowe działania Zarządu DT skupione były na aspektach organizacyjnych mających na celu łagodzenie skutków kryzysu wywołanego pandemią COVID-19. Do głównych zadań Zarządu DT należała ochrona zdrowia pracowników oraz ich miejsc pracy, optymalizacja kosztów działalności oraz pozyskanie dotacji mających na celu wsparcie przedsiębiorstw dotkniętych kryzysem. Spółka w 2021 roku osiągnęła przychody ze sprzedaży w wysokości 54 537 677,W0 zł. Koszty poniesione w związku z działalnością operacyjną wyniosły 50 121 754,X6 zł, a zysk 3 455 723,Y2 zł. Dnia 28.12.2021 Marszałek Śląski przyznał firmie 4 998 848,Z9 zł dotacji co stanowiło 144% rocznego zysku firmy. Pomimo tak dużego zastrzyku gotówki osobom, którym umowy wygasały wraz z końcem roku, czyli zaledwie 3 dni po udzieleniu pomocy finansowej odmówiono podwyżek, wmawiając im, że firma ponoć nie ma na nie pieniędzy. Czy warto pracować dla kogoś, kto przy każdej reklamacji, za którą trzeba zapłacić wyczula pracowników, informując ich o tym, że to NASZE pieniądze, które MOGLIŚMY wydać na coś innego, a kiedy dostaje bezzwrotną dotację przewyższającą roczny zysk firmy o prawie 50% to siedzi cicho jak ministrant na kolanach proboszcza? W = 10-9 X = 2x4 Y = 2(8-6(1x1)) Z > 8, Z < 10

Przykład 3 z 5
@Izabela

Liczba zatrudnionych na dzień 01.01.2021 r: Pracownicy na stanowiskach robotniczych - 128 Pracownicy na stanowiskach nierobotniczych - 46 Liczba zatrudnionych na dzień 31.12.2021 r: Pracownicy na stanowiskach robotniczych - 96 Pracownicy na stanowiskach nierobotniczych - 41 Pomimo gwarancji stabilnego zatrudnienia w 12 miesięcy zarząd DT udzielił aprobaty albo przyczynił się do tego, że 32 osoby bezpośrednio produkcyjne pożegnały się z firmą. Liczne szkolenia nie pomogły pracownikom niższego szczebla w awansie, ponieważ z biur zwolniło się albo zwolniono w tym samym okresie łącznie 5 osób. Czy dynamicznie rozwijającą się firma, która szanuje i dba o swoich pracowników powinna pozwolić sobie na utratę 25% osób fizycznych w przeciągu roku i 10% specjalistów zatrudnionych na stanowiskach nierobotniczych?

Przykład 4 z 5

Zostaw merytoryczną opinię o Die Tech - Tychy

• Jak się pracuje w Die Tech?

Zobacz opinie na temat firmy Die Tech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Die Tech?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Die Tech?

Kandydaci do pracy w Die Tech napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Die Tech
2.1/5 Na podstawie 672 ocen.
  • Burschego 11
    43-100 Tychy
  • NIP: 9542447676 KRS: 0000201939

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042