Delfo Polska S.A.

Tychy

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 88 ocen.

Opinie o Delfo Polska S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delfo Polska S.A.

SzczeraPrawda

Tłocznia. Praca nie jest zła, ale jeśli nie jesteś 'ziomkiem' kierownika to jestes traktowany jak jednostka,tania sila robocza. Panuje tu kolesiostwo jak w wiekszości zakładow tego typu w okolicy. Masz swoje zdanie, nie pasują Ci niedogodności i nadwyrężanie 'władzy' kierowniczków to zmień prace. Potrzebni ludzie którzy zapierdzielają, boją sie odezwać i na zawołanie chodzą w sobote do pracy, a jak nadgodzin brakuje to tylko 'kolesie' kierowniczków, wtedy widzisz wyplate i myslisz sobie 'coo ja robie tuu" ;) dziekuje

Mały
@Wow 30.09.2017 14:58
Takie pieprzenie, ziomek kierownika... Każdy pracuje na swoją opinię. Twoja przydatność w soboty czy niedzielę zależy od twojeg...

Masz rację kolego. Ja nigdy nie odmowiłem pracy w sobotę lub niedzielę kierownikowi. I to u mnie procentuje. Ale to nie oznacza że pracuję we wszystkie dni wolne. Czasem też muszę się zabawić lub coś załatwić i wtedy nie pracuję. A wszystkich nie da się zadowolić. Jeszce się taki nie urodził. Więc jak kierownik ma kogoś do wyboru to kogo wybierze? Kogoś kto nie jest chętny czy pewny czy kogoś na kim może polegać? Sami sobie odpowiedzcie. Jedni się bawią gdy inni pracują. A później narzekanie przy wypłacie. Tak to wygląda. Oczywiście są czasem wyjątki i jakiś przydupas kierownika też się trafi ale tak jest wszędzie, nie tylko na Delfo. Tak więc trochę zdrowego podejścia do pracy życzę bo czasy nie są fajne. Zawsze można trafić gorzej. Zresztą na siłę nikt nie trzyma w firmie. Można zmienić pracę. I tyle w temacie. Weekend przed nami. Będę w sobotę na 2 zmianie. Pracujemy bo włoska zmiana przypadła ale po pracy od razu na imprezę wbijam. Wilk syty, owca cała. Pozdrawiam.

raper
@Wow 30.09.2017 14:58
Takie pieprzenie, ziomek kierownika... Każdy pracuje na swoją opinię. Twoja przydatność w soboty czy niedzielę zależy od twojeg...

Gościu ty chyba nie pracujesz na tłoczni, albo jesteś kolesiem ????

AAAA

Jakie są zarobki w Delfo Kielce na początek. Czy przyjmują nadal przez pośrednika pracy.

moshe

Czy doszły was słuchy, że od nowego roku Delfo przejmie pracowników Adecco?

Kobieta pracująca

Ja pracuje tam już 3 lata, pracowalam w handlu a teraz pomimo norm i szybkiej pracy uważam że praca nie jest zła, za siedzenie nikt nie płaci , a jak ktoś jest obrotny to bez problemu sobie poradzi.Młodzi narzekają ale jakby popracowali np. w hipermarkecie to by docenili prace w Delfo ,premie itp.

Mały
@Kobieta pracująca 01.09.2017 23:44
Ja pracuje tam już 3 lata, pracowalam w handlu a teraz pomimo norm i szybkiej pracy uważam że praca nie jest zła, za siedzenie...

Zgadzam się z Tobą.

Ochotnik

Czy mógłby ktoś opisać jak wygląda praca na delfo (tłocznia tychy) - przyjmowanie detali? Jest bardzo ciężko czy ciężko, ale znośnie?

Mały
@Ochotnik 27.08.2017 15:57
Czy mógłby ktoś opisać jak wygląda praca na delfo (tłocznia tychy) - przyjmowanie detali? Jest bardzo ciężko czy ciężko, ale z...

Prześledź posty. Zostało to już opisane. Zarobki też. Nie ma potrzeby pisać o tym ponownie chyba że ktoś wniesie coś nowego do wątku. Pozdrawiam.

Ciacho

Przyjęcia są przez to Adecco w Tychach czy jakieś wewnetrzne ? Pozdrawiam. :)

Mały
@Ciacho 17.07.2017 05:42
Przyjęcia są przez to Adecco w Tychach czy jakieś wewnetrzne ? Pozdrawiam. :)

Przez Adecco.

Kasiek

A w pracy w biurze jakie są srednio zarobki...? Dla kobiety....

Mały
@Kasiek 07.07.2017 16:04
A w pracy w biurze jakie są srednio zarobki...? Dla kobiety....

Zarobki są różne. Nie wiem jakie dokładnie bo nie będę chodził i się pytał. Nie wypada. Ale chyba są dobre. Bo o miejsce trudno tak jak na produkcji. W pierwszej kolejności znajomości i powiązania. Rozumiesz? Może ktoś z biura napisze. Ale różnie może być. Pozdrawiam.

ja robot

Witam. Zakład w Tychach (tłocznia) nie przyjmuje kobiet, kobitki pracują głownie na magazynach przy przyjmowaniu palet z produkcją a na tłoczni za ciężka praca dla kobiet ,dlatego że niektóre detale ważą ponad 10kg. kobiety pracują także jako operatorzy suwnic z kabiny. Nie wiem jak w innych oddziałach ,może pracuja ale tego nie wiem.

Kati

Czy przyjmują kobiety?

Mały
@Kati 03.07.2017 18:56
Czy przyjmują kobiety?

Witam ponownie. Na temat kobiet już się wypowiadałem ale że kobietom się nie odmawia tak wiec: Delfo zatrudnia kobiety. Pracują na magazynie jak wspomniał kolega ale nie tylko. Na spawalni pracują jako operatorki zgrzewarek ale zazwyczaj na takich miejscach gdzie jest lekka praca. Na KTV pracują przy lini zawieszek i też są traktowane raczej lajtowo. Dochodzą biura ale to wiadomo że praca umysłowa a nie fizyczna. Ogólnie zależy gdzie się trafi. Panie obsługują suwnice, zgrzewarki, przyjmują detal na magazynie, są też takie co jeżdżą na wózkach widłowych (czasem lepiej jak panowie-tak jest). Na Tłoczni nie pracują - za ciężko. Ogólnie praca spoko dla kobiet. Co do zatrudnienia to tylko przez Adecco. Ale z tego co wiem to Adecco miało do pracy kilka kobiet ale aktualnie Delfo preferuje facetów a tych chętnych nie ma za dużo. Ale nie twierdzę że nie jest możliwe zatrudnienie. Szybciej także można załapać się po znajomości. Temat został opisany we wcześniejszych postach. Warunki pracy także już zostały opisane. Prześledź historię postów to będziesz miała jasny przegląd sytuacji co do zatrudnienia. To chyba wszystko. Pozdrawiam.

Tomasz

Cześć. Widzę, że jedna z konkretniejszych dyskusji odnośnie warunków pracy jakie czytam. Powiedzcie mi proszę, jakie są konkretnie prace oprócz spawalni, która się tu przewija najczęściej? Domyślam się, że są jakieś normy ilościowe? O "pomysły" nawet nie pytam, bo nie rozumiem.

Mały
@Tomasz 29.06.2017 11:18
Cześć. Widzę, że jedna z konkretniejszych dyskusji odnośnie warunków pracy jakie czytam. Powiedzcie mi proszę, jakie są kon...

Prześledź posty od początku. Wszystko jest opisane. Nie zajmie to dużo czasu a uzyskasz odpowiedź na temat który Cię zainteresował. I wtedy zadaj pytanie jak jeszcze czegoś nie pokumasz. Nie chce mi się pisać któryś nasty tego samego. I nie mnie tylko, tak mi się wydaje. A jak nie kumasz o co chodzi z pomysłami choć też jest opisane raczej przejrzyście to nie wiem czy się nadasz do pracy w Delfo bo jednak troszkę trzeba być kumatym bez względu na to gdzie byś pracował. Jak w każdej pracy zresztą. Pozdrawiam.

Paweł

Dokładnie tak to wygląda. Każą pisać pomysły a ich nie realizują. Realizowane są tylko pomysły techników , liderów i ustawiaczy i nie wiem czy kierowników. I w 97% tylko oni za to dostają kasę. A szarego pracownika nikt pomysłu nie zrealizuje ani nie da mu nagrody za to.

Mały
@Paweł 14.06.2017 16:39
Dokładnie tak to wygląda. Każą pisać pomysły a ich nie realizują. Realizowane są tylko pomysły techników , liderów i ustawiaczy...

No nie przesadzaj aż tak. Pomysły zwykłych ludzi też są realizowane ale wiadomo że nie w takiej ilości w jakiej powinny. Ale miło że nie tylko ja mam takie zdanie. To pokazuje że piszemy prawdę. Zresztą po to jest forum. Nie chodzi o celowe wprowadzanie w błąd. Nie jesteśmy dziećmi. Czekamy na zdanie innych pracowników. Pozdrawiam.

WCM

Co sądzicie o pisaniu pomysłów ? To dodatkowe pieniążki czy przykry obowiązek ?

Mały
@WCM 10.06.2017 23:14
Co sądzicie o pisaniu pomysłów ? To dodatkowe pieniążki czy przykry obowiązek ?

Sam pomysł KAIZEN nie jest zły. Ale czy obowiązek zgłoszenia 5 pomysłów na rok jest dobry? Z tym bym polemizował. Wiem że na FIACIE muszą zgłosić wiecej ale to nie zmienia sprawy z tego co mi wiadomo. Prowadzi to do tego że ludzie zgłaszają tak błahe sprawy że woła to o pomstę do nieba. Że nie wspomnę o dublowaniu pomysłów. Technicy mają masę dodatkowej papierkowej roboty z tymi pierdółkami a i tak więcej jak połowa pomysłów nie jest realizowana. A to demotywuje do ich zgłaszania, zresztą przymus także. Sposób punktowania i rodzaj nagrody w formie pieniężnej jest jak najbardziej dobry za zgłoszone i zrealizowane KAIZENY ale... No właśnie. Ci co pracują na DELFO dobrze wiedzą że są tu układy i układziki. I niech nikt nie pisze że tak nie jest BO JEST. Przykład na mnie: Idę do technika, sprawdzam czy dany pomysł jest już w systemie (oszczędność czasu no i papieru-trzeba dbać o środowisko zgodnie z wytycznymi które podpisujemy na szkoleniach, prawda?), technik mówi że nie, to piszę zadowolony że coś znalazłem (i będą dudki na lody dla dzieci), oddaję pomysł i idę klepnąć normę na swoje stanowisko. Za dwa miesiące widzę zrealizowany pomysł, dowiaduję się że został zrealizowany ale pomysł należał do kogoś innego(???) Sprawdzam u technika, jest potwierdzenie. O CO KAMAN? - myślę sobie. Ja zgłosiłem wcześniej(sprawdziłem czy jest by nie było dubla) , ktoś później zgłosił i zostało zrealizowane ale nie na moje konto. Wyjaśniam : gość który zgłosił pracuje na DELFO od początku istnienia (wcześniej FSM) a ja tylko 3-4 lata. Sprawdziłem też sobie że mój przypadek nie był odosobniony. Tak to działa od lat z tego co się dowiedziałem. Zresztą ludzie wiedzą ale głośno nikt nie powie. Więc rozumiecie chyba jak to wygląda. Sorry ale tak jest. Olał tę kasę (Choć na lody dla dzieci by było ale pazerny nie jestem, kupię za swoje... w końcu na DELFO pracuję, nie?) ale odechciewa się szukać i zgłaszać. To tylko taki przykład. Więc moim zdaniem (subiektywnym-nie każdy musi się z tym zgodzić) nie powinno być przymusu bo to tylko prowadzi do takich anomalii. Brak realizacji fajnych KAIZENÓW lub realizacja drobnicy byle było coś zrobione i nikt się nie czepiał lub realizacja po "znajomosci" tworzy dziwną atmosferę wokół tematu. Ale ogólnie pomysły są jakieś realizowane nie tylko to co opisałem. Żeby nikt nie zarzucił mi że piszę fraszki wyssane z palca. Zdaję sobie sprawę że ja układów nie przełamię. Nawet nie chce. Ale tak nie powinno to wyglądać. I tyle. Ktoś chciał odpowiedzi to ją ma. Może jeszcze ktoś napisze coś w tej sprawie. Fajnie będzie poznać inne zdanie. Może jeszcze jakieś inne ciekawe tematy? Pozdrawiam spawalnię 5. Ogólnie praca OK.

Adeccco- wiec

Przez adecco bez sobot pomiedzy 2100 -2200 do ręki . zalezy jaki miesiac . ale na biektorych liniach praca naprawde monotonna i ciezka. Duza rotacja. Duzo ludzi sie zwalnia lub tez nosi sie z takim zamiarem. Zreszta ja tez.....

pp
@Adeccco- wiec 14.04.2017 15:16
Przez adecco bez sobot pomiedzy 2100 -2200 do ręki . zalezy jaki miesiac . ale na biektorych liniach praca naprawde monotonna i...

A zarobki NIE przez agencję? I ilu zmianowa praca to jest?

Mały
@pp 28.04.2017 13:39
A zarobki NIE przez agencję? I ilu zmianowa praca to jest?

Poczytaj historię postów, jest wszystko ładnie opisane

pp

Witam, może ktoś napisać jaka jest stawka netto dla nowych pracowników ale nie przez agencję? I czy pracuję się tu na 3 zmiany? Chodzi mi o Kielce, z góry dzięki za odpowiedź.

Adecco zm C

Zmiana C porazka. Stuknieci kierownicy tyrajacy ludzmi .... Okrawaja oblozenie na liniach byleby tylko produkcja szla a ludzir niech zasuwaja mimo ze praca prowadzona niezgodnie z technologią... Liderzy i operatorzy boja sie odezwac.. . Na przerwe mozesz isc po 2 albo po 6 godzinach nawet.... Porazka.. Byleby po trupach brnąc po szczeblach kariery.. Noi jak wszedzie ten ma dobrze kto ma wtyki.

Mały
@Adecco zm C 05.04.2017 05:09
Zmiana C porazka. Stuknieci kierownicy tyrajacy ludzmi .... Okrawaja oblozenie na liniach byleby tylko produkcja szla a ludzir...

Raz na wozie, raz pod wozem. Kombinuj, przeskocz na inną zmianę. Wszystko jest możliwe. A jak nie chcesz lub nie potrafisz to się zwolnij. Nikt na siłę nie trzyma. Więcej optymizmu.

Dawny pracownik

Witam. Mam pytanko. Czy będąc już przyjmowany na Delfo jest możliwoßć wyboru Hali ?

Mały
@Dawny pracownik 30.03.2017 17:33
Witam. Mam pytanko. Czy będąc już przyjmowany na Delfo jest możliwoßć wyboru Hali ?

Nie, no chyba nie. Co to? Koncert życzeń? Nie słyszałem by ktoś sobie wybrał miejsce pracy. Ale sytuacja się zmienia gdy masz kogoś znajomego na wysokim stołku. A te zależności zostały już opisane. Nie będę ponownie o tym pisał. Inni pewnie także. Pozdrawiam. Udanego zatrudnienia.

Poszukujący

Są może przyjęcia do Delfo lub czy będą w najbliższym czasie ?

Mały
@Poszukujący 03.03.2017 14:30
Są może przyjęcia do Delfo lub czy będą w najbliższym czasie ?

Pewnie tak. Choć ponoć ADECCO miało tylko kilka kobiet w swojej ofercie, brak facetów do pracy. A w DELFO bardziej preferują mężczyzn. Ze względu na specyfikę pracy. Nie dlatego że kobietki są gorsze. Tylko wiadomo, one nie wszędzie mogą pracować. A na jakiej zasadzie jest rekrutacja już zostało opisane. Prześledź posty. Nie tylko moje. Pozdro. Udanego zatrudnienia.

ciekawy

Czy praca na tłoczni jest rzeczywiscie taka trudna i wymaga myślenia jak tu inni pisza? I czy warto przez adecco?

Mały
@ciekawy 03.03.2017 12:44
Czy praca na tłoczni jest rzeczywiscie taka trudna i wymaga myślenia jak tu inni pisza? I czy warto przez adecco?...

Są lepsze i gorsze miejsca jak wszędzie. Nigdy nie wiadomo jak się trafi. Jak się nie boisz i potrafisz używać głowy to dasz radę. To tyle. Reszta już chyba została opisana.

Ola
@ciekawy 03.03.2017 12:44
Czy praca na tłoczni jest rzeczywiscie taka trudna i wymaga myślenia jak tu inni pisza? I czy warto przez adecco?...

W każdej pracy wymaga się myślenia - niezależnie od branży i stanowiska.

aa

To czemu nie zatrudnią od razu przez Zakład (tak jak w innych firmach) tylko przez Agencję, bo zakład płaci Agencji a Agencja dopiero tobie i oni też muszą coś zarobić przecież za darmo tam nie siedzą.

Mały
@aa 27.02.2017 00:17
To czemu nie zatrudnią od razu przez Zakład (tak jak w innych firmach) tylko przez Agencję, bo zakład płaci Agencji a Agencja d...

Bo taka jest polityka firmy. I takie prawo w Polsce. I pośredniaki mają z czego żyć. Sam tego nie pochwalam ale tak jest. Czego jeszcze nie rozumiesz? Kolega "ja robot" wszystko ładnie opisał. Warunki pracy, płacę itp. Ja też już kiedyś opisałem warunki, poczytajcie posty wcześniejsze. Tylko czytajcie ze zrozumieniem. Ile razy trzeba pisać jakie są warunki pracy? Jak tego nie kumasz człowieku to na DELFO się nie nadasz, i tyle. Jakieś przyjęcia na pewno będą bo kilka osób się zwolniło. Ktoś musi za nich przyjść. Samo się nie zrobi przecież. Wystarczy nie bać się pracy, kumać i nie wisieć cały czas na telefonie. Wszystko.

ff

Jakby przyjmowali od razu pod firmę to by było inaczej, a tak to widzisz jak to wygląda? Niech Ci tylko zabiorą po 2 zł z godziny to jesteś w plecy ok. 320zł miesięcznie

ja robot

Do ff : jak się sprawdzisz to firma przejmie ale na chwilę obecną pewnie lekko 1 -1,5 roku pod adecco trza przerobić . No chyba że lepsze oferty się pojawią i ludzie zaczną uciekać ,bo na fiacie FCA ludzi już firmy podkupują lepszymi warunkami ( Czechy ,Isuzu itp) NIby FCA mają ukraińców zatrudniać ale jakoś słabo to widze jak Sasza czy Misza ,Wania dogaduje się z polakami a pracuję się w zespołach na danej lini a więc komunikacja musi być. Wyszkolenie człowieka na tłoczni ( nie do pakowania ) tylko do autocertyfikacji odpowiedzialnych detali zajmuje w zależności od detalu ok 6mies w góre ,zalezy to od stopnia kumatości goscia a złom kosztuje o czym się nie jeden odbierający przekonał na kwitku ( dostaniesz po premii ) od wypłaty . Taka polityka firmy i to nie zalezy od nas , uzupełniaja kadrę bo też ludzie na emerytury przechodzą w zeszlym roku przyjeli pod adecco parę osób po roku została może połowa. Sam pod adecco robilem sporo.

gosc
@ja robot 26.02.2017 09:37
Do ff : jak się sprawdzisz to firma przejmie ale na chwilę obecną pewnie lekko 1 -1,5 roku pod adecco trza przerobić . No...

A jak z liderami współpraca bo słyszałem ze co niektorzy to niezłe świry ?

ja robot
@gosc 26.02.2017 15:21
A jak z liderami współpraca bo słyszałem ze co niektorzy to niezłe świry ?

Adecco nic nie zabiera z pensji , Delfo się rozlicza z nimi ( nas to nie interesuje) ty jako pracownik masz stawke jak podalem 14,62pln+ 18% premii =17,22pln brutto i dodatki co napisalem wyżej w post. Swoje trzeba zrobić, trzeba się starać, liderów musisz sie słuchać jak coś każą bo sa twoimi bezpośrednimi przełożonymi (obowiązuje droga służbowa) , jak coś nie wiesz to pytasz starszych pracowników albo przełożonych -operator lini (na której pracujesz) -> lider -> kierownik-> kierownik zmianowy ) Jak porobisz trochę i poznasz ludzi , swoje będziesz robił OK to problemów nie ma ale jak masz zamiar walić w ch... czy na telefonie non stop siedzieć to nikt sie nie będzie patyczkował , a na telefony to są uczuleni jak i liderzy tak i kierownicy. Są linie ,gorsze i lepsze w zależności od detali na dużych liniach : L11 / L8 / L6 / L21 / L31 / L35 małe linie : L10 / L9 / L3 /L34 Generalnie większość lini ma swoich stałych odbierających ,no ale młodzi też się szkolić muszą bo w razie urlopu czy L4 pracownika,ktoś musi stanąć na odbieraniu detalu (autocertyfikacji).

ff

@ja robot 2017-02-22 18:20 a to jest możliwość że mogą przenieś później z Agencji pod Delfo ?

ff

A czemu przyjmują przez agencję pracy, a nie przez zakład pracy ? A przez agencję też należą się pieniądze na święta i wakacje ?

ja robot
@ff 20.02.2017 16:10
A czemu przyjmują przez agencję pracy, a nie przez zakład pracy ? A przez agencję też należą się pieniądze na święta i wakacje...

Taka polityka firmy i tyle decyduje zarząd ile osob przejdzie pod firmę a tak agencja adecco. Kasa na wakacje musisz miec 10dni urlopu uzbierane na postój koniec lipca -początek sierpnia w zależności od kalendarza FCA , za każdy przerobiony miesiąc pracownik Adecco nabywa 2 dni urlopu,czyli jak nie masz 10lat przerobione to miałbyś 20dni urlopu a tak masz 12x2=24dni za rok przerobiony jak uzbierasz. Pytanie AW ,chłopie stawkę masz podaną 17,22pln x 168h (21dni roboczych)= średnio ok 2000-2100pln na rękę bez sobót ,jak przerobisz ok rok to doliczając premie dochodzi netto ok 300pln/miesięcznie. Premie napisalem wyżej jakie są .

aw

A ile można zarobić na początek z sobotami ?

ja robot

Pojawily się informacje że będą przyjmować na Delfo Polska S.A. na tłocznię - a więc zainteresowani papierki do Adecco składają. na zmianie C już 2 świeżaków widziałem ,oczywiście zobaczymy ilu wytrzyma ,a ilu się nada bo praca cieżka i odpowiedzialna i dla rozgarniętych. Warunki jak napisałem u góry 14,62pln + premia 18% = 17,22pln /h brutto.

AAAA

Jak wygląda sytuacja w Kielcach ?

z traversy hehe

na ob 5 dobrze jest tylko większość donosi i dziobie u ZT3

z traversy hehe
@Gość 08.02.2017 03:58
Na traversie to norma.

a co ty buraku wiesz o traversie?

Gość
@z traversy hehe 24.03.2017 20:22
a co ty buraku wiesz o traversie?

A to że na lini modelowej trawersy robią zazwyczaj takie buraki co do niczego innego sie nie nadają tylko do przerzucania trawersy.I tyle w temacie...Buraku. Może nie mam racji? Wystarczy popytać na 5, tyle że wprost mało kto to powie ale swoje każdy wie. Taka prawda, zdaję sobie sprawę buraku że się z tym nie zgodzisz no ale masz do tego pełne prawo. Zresztą po dłuższym czasie ciepania trawersą pewnie i tak twój mózg nie zakceptuje innej prawdy,więc po co ta gatka? Tacy ludzie wchodzą tylko na forum by się wyżalić, komuś dojechać i się dowartościować bo w realu się nie udaje zapewne. I nie pisz już, bo i tak Ci buraku nie odpiszę. Szkoda mi czasu na takiego ogarniętego, mądrego, wygadanego człowieczka. Idź lepiej poprzerzucać trawersę a nie obrażaj innych na forum. Kij ma dwa końce. Jeśli jarzysz o co chodzi. Narka buraku.

Poszukujący

Siemka Są może przyjęcia do Delfo czy może będą w najbliższym czasie? Jak wygląda sytuacja z zarobkami i jak są płacone soboty i niedziele + dodatki ?

ja robot

Nowoprzyjęty pracownik ADECCO ma stawkę na Tłoczni 14,60pln + premia 18% a więc 14,60*1,18 = 17,22pln na start Wózkowi pod Adecco ta sama stawka ,więcej luzu niż pracownik bezpośredniej produkcji. niestety sporo młodzianów co na tłoczni się przyjeło wymiękło i uciekło ,nie tak sobie wymarzyli 1wsza pracę hehe. Umowy co miesiąc ,po ok roku dają na 6miesięcy . Premie teraz aktualnie 4 razy do roku : 1. Premia roczna za brak podwyżek od 2012 do tej pory = 2000pln brutto ( w 2016 robita na 2 tury po 1000pln ) płaca do końca 1 kwartału (zależy od oszczędności i wyników firmy) Dodatkowo 120-132pln co kwartał. 2. Premia Efektywnościowa - 10. czerwiec ( pomniejszana gdy mialeś L4) ok 550-700pln brutto. 3. Wczasy pod gruszą średnio 1200-1500pln brutto platne 10.lipca ( firma organizuje koniec lipca początek sierpnia postój jak FCA - 10dni musisz wziąść aby premię dostać) 4. Premia na karpia w 2016 było 2000pln brutto. I tak to wygląda ,praca jest cieżka i uciążliwa halas ,przerwa 30min na 8h,chociaż zależy gdzie się trafi. a więc średnio bez nadgodzin z premiami "na rękę wychodzi " ok 2500pln . Nadgodziny soboty 100% płatne ,niedziela (150% + dzień do wybrania płatny 150pln brutto.) Dodatkowo dodatki 35pln brutto miesięcznie na pranie ubrań. pracownik Adecco z 3 sobotami powinien ok 3000pln na rękę dostać. Pod firmą dodatek produkcyjny ok 78pln brutto. Pod firmą na tłoczni dodatek szkodzliwy 0,25pln do godziny. Socjal dobry ale wymagania też mają ,trzeba nie bać się pracy , chcesz pracowac musisz się sprawdzić ,kierownicy patrzą oceniają ludzi a więc leżenia nie ma bykiem. Atmosfera w zależności na jakich ludzi trafisz . Zarobki przyzwoite jak na region ale powinny być wyższe i ok 3000pln netto na tloczni , na spawalni panowie luzik nie ma co przyrównywać.

Mały
@ja robot 07.01.2017 12:00
Nowoprzyjęty pracownik ADECCO ma stawkę na Tłoczni 14,60pln + premia 18% a więc 14,60*1,18 = 17,22pln na start Wózkowi pod Ad...

Zgadzam się. Już też kiedyś opisałem warunki pracy. Socjal jest dobry. Co do ludzi i pracy to wiadomo - zależy jak się trafi. Nadmienię że na spawalni 5 też są miejscówki gdzie trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] No i na wózku też bywa różnie, czasem któryś wypadnie z gry( wolne,urlop,L4) i jak nie ściągną jakiegoś innego to też się trzeba nakręcić. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Kasa dobra ale mogłoby być lepiej. Wiadomo. Ogólnie jak ktoś się nie boi pracy to polecam. Jedna z lepszych firm w okolicy.

Mały
@ja robot 07.01.2017 12:00
Nowoprzyjęty pracownik ADECCO ma stawkę na Tłoczni 14,60pln + premia 18% a więc 14,60*1,18 = 17,22pln na start Wózkowi pod Ad...

Zgadzam się. Już też kiedyś opisałem warunki pracy. Socjal jest dobry. Co do ludzi i pracy to wiadomo - zależy jak się trafi. Nadmienię że na spawalni 5 też są miejscówki gdzie trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] No i na wózku też bywa różnie, czasem któryś wypadnie z gry( wolne,urlop,L4) i jak nie ściągną jakiegoś innego to też się trzeba nakręcić. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Kasa dobra ale mogłoby być lepiej. Wiadomo. Ogólnie jak ktoś się nie boi pracy to polecam. Jedna z lepszych firm w okolicy.

Mały

Klepneli kasę na "rybkę świąteczną". 2000 zł brutto. Więcej jak na FAP. Fajnie. Niektóre firmy nawet cukierka nie dadzą na Święta. Do tego Addecowcy załapali się na Mikołajkowe paczki dla dzieci. Też fajnie. Mogłoby nic nie być, a jest i z tego trzeba się cieszyć. Jest OK.

Maintenance
@Mały 03.12.2016 00:48
Klepneli kasę na "rybkę świąteczną". 2000 zł brutto. Więcej jak na FAP. Fajnie. Niektóre firmy nawet cukierka nie da...

Świetne posty, masz fajne podejście, ludzie to tylko narzekają a Ty masz taki obiektywne spojrzenie. Nie chcesz do UR :D

Mały
@Maintenance 17.03.2017 12:22
Świetne posty, masz fajne podejście, ludzie to tylko narzekają a Ty masz taki obiektywne spojrzenie. Nie chcesz do UR :D...

Dziękuję bardzo lecz na razie mi dobrze. Ale dziękuję za propozycję. Bedziemy w kontakcie. Czasem udzielam sie na forum. :-) Pozdrawiam.

Moshe

Jest bardziej niż OK, szkoda tylko że aby pracować w sobotę i niedzielę trzeba mieć pomarańczowy arbaitancug.

Mały
@Moshe 27.11.2016 16:57
Jest bardziej niż OK, szkoda tylko że aby pracować w sobotę i niedzielę trzeba mieć pomarańczowy arbaitancug....

Zgadzam się z tobą Moshe w kwestii warunków. Są OK. Ale dlaczego piszesz że tak ciężko o Sobotę lub Niedzielę w pracy? To zależy gdzie pracujesz, tego nie napisałeś. Ja pracuje na 5 ( spawalnia 2- dla niewtajemniczonych) i zazwyczaj tego rejonu dotyczą moje posty. Wiem że na innych działach bywa różnie. Na 5 nie ma z tym problemu. Oczywiście nie wszystkie Soboty można pracować, ale jak można to kierownik chodzi i się pyta kto chce. Problem jest nawet w tym że cześć pracowników nie chce i czasem trudno skompletować ekipę do pracy. Ale czasem jest na odwrót i wtedy kierownik musi wybrać kto idzie do pracy a kto nie. Wiadomo że bierze się wtedy pod uwagę predyspozycję danego osobnika itp,itp. Nie mnie to oceniać jakimi kryteriami kieruje się dowodzący. Ja nie mam problemu. Kiedy chcę to pracuję, kiedy wypada jakaś impreza na weekend to mam wolne. I niech nikt nie pisze że jestem wazeliniarzem lub mam jakieś znajomości. Nic z tych rzeczy. Nigdy nie odmawiałem jak była potrzeba pracy w weekend. Chce się mieć dodatkową kasę to wszędzie Soboty trzeba robić. A jak się ma żonę, dzieci, chomika, rybki, mieszkanie, auto, jakiś kredycik itp. to raczej w Soboty wypada pracować. To chyba każdy normalny człowiek zrozumie. U mnie to zaprocentowało. Ale wiadomo,jak bym miał taką stawkę jak Stare Wagi to też bym wszystkich możliwych weekendów nie robił. Zgodzę się też z tobą że " pomarańczowi " mają większe możliwości ale to chyba oczywiste że pozwolą robić liderowi a nie zwykłemu pracownikowi jak jest taka potrzeba. Ale tak jest też gdzie indziej. To tyle. Napisz gdzie ty pracujesz i jak jest na tym dziale bo wiadomo że nie wszędzie jest jednakowo. Pozdrawiam.

migo-mag

co tak mało????? za spawacza to 4-5 tys zarabiaja gdzie indziej !!!

Mały
@migo-mag 08.11.2016 19:41
co tak mało????? za spawacza to 4-5 tys zarabiaja gdzie indziej !!!

Spawacze mają więcej niż zwykli którzy pracują na zgrzewarkach. No i przecież na całej spawalni nie pracują tylko Spawacze. A 3 tysiaki to chyba nie mało jak wpadną ze dwie soboty. Za tę pracę nie są to złe pieniądze. Co do warunków poczytaj wcześniejsze posty. Jest ładnie opisane. No i trzeba chcieć pracować bo dzisiaj nie każdy chce.

achim

3000 na łape

Milanista!!!

pracowałem tam w 2012r, najpierw na tłoczni później chwilowo na spawalni, sam kierownik spawalni nam doradzał aby szukać innej pracy bo od stycznia będą nas wywalać, ja wykorzystałem pół roku na wyleczenie kolana, teraz miałem okazję wrócić na spawalnie, ale w mojej obecnej pracy mam za długi okres wypowiedzenia, mam nadzieję wrócić tam w przyszłym roku jak wygaśnie umowa w obecnej firmie, była to najlepsza praca i firma w jakiej pracowałem, nigdy nie zarobiłem mniej jak 2200zł a z 1 sobotą to było 2500zł, średnio co miesiąc było 2300zł i do tego wolna majówka :) firmę polecam bo to była jedna w sumie jest dalej jedna z bardziej uczciwych :) pozdro od esesmana :)

delfos

Firma jest naprawdę ok pracuje tu już 10 lat na stanowisku robotniczym i nigdzie się nie wybieram. :) Kasa dla pracowników nie wykwalfikowanych jest bardzo dobra niestety dla fachowców jest podobna przez co czują się niedocenieni ale to nie znaczy że zle zarabiają poprostu nie ma aż takiej różnicy między nimi a "robolami" dlatego ich ambicja cierpi :) pozdr spawalnia 1

kama
@delfos 20.10.2016 21:53
Firma jest naprawdę ok pracuje tu już 10 lat na stanowisku robotniczym i nigdzie się nie wybieram. :) Kasa dla pracowników nie...

Ile zarabiają na spawalni :)

delfos

Firma jest naprawdę ok pracuje tu już 10 lat na stanowisku robotniczym i nigdzie się nie wybieram. :) Kasa dla pracowników nie wykwalfikowanych jest bardzo dobra niestety dla fachowców jest podobna przez co czują się niedocenieni ale to nie znaczy że zle zarabiają poprostu nie ma aż takiej różnicy między nimi a "robolami" dlatego ich ambicja cierpi :) pozdr spawalnia 1

anonim

(usunięte przez administratora)

DAWID

WITAM PRACOWAŁE W DELFO DO PIERWSZYCH ZWOLNIEN GRUPOWYCH NA TŁOCZNI NA ZMIANIE B POD KIEROWNIKIE JASTRZĘBSKIM NIEWIESZ CZY SA PRZYJECIA

Były pracownik

Witam. Pracowałem kiedyś na Delfo 3 lata na hali nr 5. Dobrze wspominam te czasy. Nie ukrywam że z chęcią bym tam wrócił. Pytanie tylko mam czy coś wiadomo kiedy się skończą przyjęcia przez pośrednika ??

nolte
@Były pracownik 23.08.2016 11:25
Witam. Pracowałem kiedyś na Delfo 3 lata na hali nr 5. Dobrze wspominam te czasy. Nie ukrywam że z chęcią bym tam wrócił. Pyta...

Z togo co się dowiedziałem dziś od pracownika agencji, nie ma na tą chwilę przyjęć, a kolejka oczekujących CV jest długa jak Amazonka.

Mały
@Były pracownik 23.08.2016 11:25
Witam. Pracowałem kiedyś na Delfo 3 lata na hali nr 5. Dobrze wspominam te czasy. Nie ukrywam że z chęcią bym tam wrócił. Pyta...

Dokładnie.Potwierdzam to co napisał "nolte".

anonim

(usunięte przez administratora)

Mały

Napisz jakie stanowisko Cię interesuje.Socjal jest OK.Premie miesięczne , kwartalne,wczasy pod gruszą,raz w roku efektywnościowa lub zyski zależy jak kto to nazywa no i na Boże Narodzenie też jest kasa.System 3 zmianowy lub 2 zmianowy. Biura 1 ranna zmiana oprócz ludzi z dozoru co jest oczywiste. Pisz jak co to odpowiem.

loki

Maly nie świruj bo chyba na zmianie C nie robiles. Kierownicy liderzy wszystko po znajomości ustawione. I podlizują sie gorce tak zwanej zeby zasiąść wyżej tylko. Druga sprawa straszą umowami. Bylem pracownikiem b.dobrym pracowałem po 3 i 2,niedziele w miesiącu przez pól roku zero wolnego. A za brak jednego pomyslu dostałem info od kierownika ze mi umowy nie przedluzy. Tak ze robota nie jest zla sama w sobie kasa tez. Ale Ci co zarzadzaja kaplica. Tam chodzi o cyferki w tabelkach. :) nie ważne jak maja sie zgadzać.

Taki sobie gość
@loki 11.08.2016 09:12
Maly nie świruj bo chyba na zmianie C nie robiles. Kierownicy liderzy wszystko po znajomości ustawione. I podlizują sie gorce t...

"loki" nie świruję. Ja robię na spawalni "5" i tam jest Ok. Na innych działach tylko gościnnie. No i można się z wszystkimi dogadać jak się chce. Ja nie mam z tym problemu. Co do pomysłu "kaizen" to Adeccowcy nie muszą oddawać. Jest to wskazane ale nie ma musu. Zrobili Cię w balona. Obowiązek mają tylko ci co są pod DELFO. Bo z tego rozliczają też właśnie kierowników. Co do pracy może trafiłeś na złe miejsce ( też są takie). Więc jak jeszcze pracujesz w Delfo to pokombinuj,może uda się gdzieś przeskoczyć. Wszystko można załatwić. A jak nie to życzę znalezienia lepszej pracy. Więcej optymizmu. Pozdrawiam.

kokoloko

witam jak można zarobić 3000 na rękę mając około 14 zł brutto na godzinę?????????????????

Mały

"Dziewczyna" kobiety pracują w Delfo. Nie tylko w biurach. Także na produkcji. I nie mają ciężkiej pracy. Tak uważam ale to subiektywne zdanie. Dostać się do pracy można przez agencję "Adecco". Teoretycznie tylko. Można też po znajomości. Jak się ma kogoś kto pracuje w Delfo i Cię poleci.Tak to wygląda. Przyjęcia do firmy po znajomości 80%,z Adecco 20%. Takie fakty. Zresztą każdy to potwierdzi. Pozdrawiam. Gdybyś miała jeszcze pytania pisz. Odpowiem w miarę możliwości.

Mary
@Mały 24.06.2016 09:29
"Dziewczyna" kobiety pracują w Delfo. Nie tylko w biurach. Także na produkcji. I nie mają ciężkiej pracy. Tak uważam...

Ja też się interesuję pracą w tej Firmie i dziwią mnie te "znajomości". Czy ta praca z taką płacą wymaga az znajomości???? Czy Ci co po znajomości dostają wyższe wynagrodzenie??? Przecież to tylko praca fizyczna!

Mały
@Mary 09.11.2016 13:26
Ja też się interesuję pracą w tej Firmie i dziwią mnie te "znajomości". Czy ta praca z taką płacą wymaga az znajomo...

Wyjaśniam Ci Mary o co chodzi. Odpowiedz sobie na pytanie: dlaczego w firmach jest rotacja pracowników? Odpowiadam,wpływ na to ma kilka czynników :kasa,atmosfera między ludźmi, atrakcyjność pracy(lekka-ciężka,łatwa-trudna). Dochodzi jeszcze kilka innych drobnych czynników w zależności od danego pracownika. W DELFO nie ma zbyt dużej rotacji że względu na te trzy główne czynniki o których pisałem. W innych molochach Tyskiego rynku pracy nie jest tak wesoło i dlatego ludzie migrują w poszukiwaniu lepszej robótki w której będą mieli zapewniony lepszy jeden lub wszystkie czynniki o których była mowa.Pracuję na 5 prawie dwa lata i przez ten czas zwolniły się same ze trzy osoby. Jedna kobieta szła na studia,jeden gość poszedł śmigać na Tiry a jeden zwolnił się z własnych osobistych powodów. O innych nie słyszałem. Ale nie pracuję wszędzie więc niech ktoś zaraz nie pisze że to nie prawda bo wiadomo że wszędzie być nie można. Za te osoby oczywiście zostali przyjęci"znajomi znajomych". Prześledź jak wygląda praca gdzie indziej to zrozumiesz. Tu też czasem ktoś ponarzeka ale trzyma się tej pracy "pazurami" bo wie że gdzieś indziej wcale nie jest tak kolorowo. Oczywiście są miejsca lepsze i gorsze, o tym już pisałem (pośledź posty) ale tak jest wszędzie. Wiem że ta praca to fizolstwo ale nie jest naprawdę zła. Dla mnie jedna z lepszych jaką miałem- nie muszę tak zapieprzać jak gdzieś indziej choć pracy się nie boję. Dlatego tak trudno się dostać do tej roboty i ludzie wykorzystują różne sposoby by sobie ją załatwić. Można też mieć szczęście i wskoczyć z ulicy przez ADECCO. To jest możliwe. Ale zapewniam że lista chętnych jest dłuuuuuga jak Amazonka. To tyle, moje zdanie jest subiektywne więc nie każdy musi się z nim zgodzić ale chyba odpowiedź Cię zadowoli. Pozdro.

Dziewczyna

A kobiety też pracują w Delfo. W jaki sposób składać Cv ?

schneider_electric

dlaczego poszukują automatyka, czemu poprzedni zdezerterował ?:)

Maintenance
@schneider_electric 31.05.2016 15:10
dlaczego poszukują automatyka, czemu poprzedni zdezerterował ?:)

Automatyk nie zdezerterował, zmiany organizacyjne (czyt.awanse) oraz emerytury powodują pojawienie się ofert na stanowiska.

Mały

Witam ponownie. Nie zgadzam się z poprzednikiem. Napisz " loki " którego działu ( tłocznia, spawalnia,magazyn) dotyczy twoja opinia to wtedy będzie możliwość porównania twoich wiadomości. Nikt nie pisał że zarobi się 20 zł/ h jako nowy pracownik. To oczywiste że starzy pracownicy mają wyższe stawki. Adeccowcy mają od 14.69zł/h brutto do 16 zł /h zależnie od tego kiedy się przyjęli i gdzie pracują. Mobbing? Gdzie? Na Delfo? " loki " ty chyba z księżyca spadłeś. Pracuje już tam rok, przeskoczyłem przez ten czas przez różne zmiany i różne działy (gościnnie-przyznam szczerze) i bez problemu można samemu stwierdzić czy jest mobbing czy nie.Inna sprawa jest taka że dzisiaj młodzi są nie nauczeni pracy ( większość-nie wszyscy oczywiście...wiem z doświadczenia ) i jak ktoś od nich zaczyna wymagać to od razu jest mobbing.Oczywiście są lepsze i gorsze miejsca pracy-jak wszędzie zresztą. Przyjmij się do jakiegoś prywaciarza lub molochu typu Lear,Maflo,Formpol lub inny Tyski zakład to przekonasz się dopiero co znaczy mobbing. Więc sorry ale chyba jesteś lewy do pracy skoro wypisujesz takie pierdoły. Starsi pracownicy ( nie wszyscy ) na Delfo też narzekają ale jest to spowodowane tym że przepracowali najpierw kilka lat pod FIATEM a później pod DELFO i nie mają innego doświadczenia zawodowego( nie znają aktualnego rynku pracy i nie wiedzą jak jest gdzie indziej lub nie chcą wiedzieć ). Dla niektórych problem jest już jak nie zdążą wypić kawy przez awarię lub inny losowy przypadek. A normy nie są straszne,wystarczy chcieć co też Ci starsi pracownicy mogą potwierdzić. Pisałem już o tym wcześniej. Poczytaj wcześniejsze posty. Więc nie narzekaj, inni też niech nie narzekają bo w Delfo naprawdę nie jest źle ( no chyba że się jest LESEREM... He,he,he ). Mobbing i " płynna" przerwa śniadaniowa HA,HA,HA no chyba dzisiaj nie usunę z wrażenia HA,HA,HA. Pozdrowienia dla wszystkich z "5".

loki

Mydlicie oczy 20zl maja pracownicy co robia tam po 20 lat albo i dluzej. Nowi pracownicy niech będą uswiadomieni czyli adecco ze stawka 14,80 brutto na miesiąc okolo 2300 netto dobra kasa jak na te czasy i tak. Umowa na pól roku max i ciągle strasza zwolnieniami. Różne premie są itd. Praca raz lepsza raz gorsza. Mobing pelna gębą w tej firmie. Nie masz znajomości to na pace robisz do emeryturki. Jak macie wybór zmiany to omijajcie zmianę C. Kierownicy wariaci na przerwy wysyłają po 2 godzinach albo po 6. Nigdy nie jest planowo i wiecznie podmianki. Obcinają ludzi na liniach powinno być 6 daja 5. Żenada. Co może zmobilizować to jedynie ta kasa. Weekend to z nimi tak bylo ze jak odmówisz to focha maja ze nie chciałeś przyjść. Heh Jako pracownik adecco wypłaty po niżej 3 tys nie schodza jak są weekendy. Pozdrawiam

kokoloko
@loki 25.04.2016 21:58
Mydlicie oczy 20zl maja pracownicy co robia tam po 20 lat albo i dluzej. Nowi pracownicy niech będą uswiadomieni czyli adecco z...

14,80 zł brutto to nie jest 2300 netto

Młody
@kokoloko 28.06.2016 14:45
14,80 zł brutto to nie jest 2300 netto

Witam. "kokoloko" masz rację bo ta kwota jest z premią.Jak przepracujesz 4 soboty to 3 jest z przodu na wypłacie. No i jest to też zależne od tego jaki jest miesiąc długi.Jeśli nie boisz się pracy, nie jesteś LESEREM, zrobisz jakąś niedzielę to jeszcze do tego dorobisz . Ogólnie nadgodziny płacone jak Bozia przykazała.Jeśli masz mus- robisz weekendy i kasa jest wtedy wyższa. Socjal w Delfo jest OK.Praca też, ale wiadomo-zależne od tego gdzie trafisz. Za leżenie płacą tylko w cieciowaniu,ale marne to pieniądze. Prześledź posty to się dowiesz co i jak na Delfo. Jakieś dodatkowe pytania to wal,postaram się odpowiedzieć. Pozdrawiam.

lozano

Pracuje troche i wiem ze atmosfere w pracy tworza sami pracownicy..na Mojej zm jest fajna atmosfera ,jest pare osób które psuja ja. zarobki:mam 18,98/godz warunki socjalne ;spoko

adamus

DELFO staz 10 lat ,praca ciezka,wszedzie halas olej i niebezpieczenstwo pociecia detalami,mowie o tloczni,wytloczki bywaja duze i nieporeczne np caly bok lub poszycie dachu ,klapy,drzwi,bylem juz szyty kilka razy ,ale ludzie w porzadku i spoko atmosfera,najwyzsza wyplata na reke to 5200zl,w grudniu z premia.Obecna stawka to ponad 17zl/h .Adeco dostaja okolo 14zeta,wyplaty kolo 3kola na reke bez problemu ,jak chcesz mozna robic 7dni.Praca bywa bardzo obciazajaca fizycznie,choc zdarzja sie dni luzu.Na spawalni jest duzo lzej ale nigdy nie zostaje sie na jednym stanowisku,mozna robic kilka roznych rzeczy w ciagu dniowki, pozdro

marian

Moze mi ktos powiedziec gdzie moge zlozyc cv? Ktora agencja przeprowadza rekrutacje?

dhl pl

sa firmy raben dhl i mozna wiecej zarobic...

Zostaw opinię o Delfo Polska S.A. - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delfo Polska S.A.