Zakład Remontowo - Budowlany Zbigniew Kołodziejczyk

Katowice

Opinie o Zakład Remontowo - Budowlany Zbigniew Kołodziejczyk

kgv
użytkownik zarejestrowany

@Windykacja a zgłosiliście to gdzieś, czy siedzicie z założonymi rękami nic nie robiąc? Trzeba podjąć działania w tym kierunku, niestety, samo się nie zrobi.

Windykacja

Gościu nie płaci nikomu.

Zbyszekpedal

Złodziej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gt;:( okrada ludzi potem jej nie wyplaca pod pretekstem ze jej nie ma. nie idzcie ludzie do niego pracowac mi na dzien dzisiejszy jest w inien 7000zł.

OSZUST!!!! Ludzie to zwykły oszust. Gdyby ktoś mi mógł podać jego adres prywatny. Winny jest mi około 5000 zł za wykonane prace.

klient

Nie polecam tej firmy. Właściciel cham, wulgarny, dużo gada mało robi. Prace niedokończone.

Kowalik

Pracowałem jeden dzień. Mobbing w czystej postaci. Drze się po ludziach nie wypłaca pieniędzy. Pracowałem cały tydzień zarobiłem 700 zł, a dostałem 250 zł.

XXX

Janex

Nie polecam tego pracodawce. Oszust, nie dotrzymuje terminów płatności, mówi o umowach. Cham i tyle.

rinat

Dobrze wiedzieć...Facet daje ogłoszenia o Słowacje i Francję,ogłasza się gdzie się da....Widać że podejrzane

xxx

( usunięte przez administratora ) Zatrudnia na kilka dni obiecuje umowę potem kop w d... Zastrasza i nie wypłaca kasy.

Zostaw opinię o Zakład Remontowo - Budowlany Zbigniew Kołodziejczyk - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Remontowo - Budowlany Zbigniew Kołodziejczyk